15 بهترین افزونه جستجو در وردپرس برای بهبود جستجوی در سایت

بهترین افزونه های جستجوی وردپرس


آیا به دنبال بهترین افزونه های جستجوی وردپرس هستید?

عملکرد جستجوی داخلی در وردپرس دارای محدودیت های زیادی است. با داشتن افزونه مناسب جستجوی وردپرس می توانید جستجوی داخلی در سایت خود را بهبود بخشید.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های جستجوی وردپرس را در بازار به اشتراک می گذاریم.

1. SearchWP

SearchWP

SearchWP یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین افزونه های جستجوی وردپرس است. این پرونده ها را شناسایی می کند که موتور جستجوی پیش فرض وردپرس مانند اسناد ، جزئیات محصول تجارت الکترونیک ، اصطلاحات طبقه بندی ، زمینه های سفارشی و غیره را نادیده می گیرد..

شما می توانید بینش بازدید کنندگان را برای بهبود محتوای خود نظارت کنید و جذب کاربر بیشتری در وردپرس کنید. این افزونه از قالب صفحه جستجو و فرم نتایج موجود استفاده می کند تا از سازگاری آن با موضوع وردپرس شما اطمینان حاصل کند.

2. جستجوی متن کامل

جستجوی متن کامل

جستجوی متن کامل یک افزونه پیشرفته جستجو در وردپرس است که به کاربران شما اجازه می دهد پیوست ها ، PDF ، اسناد و سایر قالب های فایل را در وب سایت خود جستجو کنند. این ویژگی جستجو داخلی وردپرس را به جای تعریف مجدد آن ، تکمیل می کند. اگر بعد از یک افزونه جستجو که مطابق با استانداردهای وردپرس است ، ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید.

با نسخه رایگان آن ، شما فقط ویژگی های اساسی را بدست می آورید. جستجوی پیوست ها با نسخه حرفه ای افزونه ارائه می شود.

3. جستجوی Swiftype

سوئیفت

Swiftype Search یک افزونه جستجوی سبک و سریع است که به راحتی می توانید با وب سایت وردپرس خود یکپارچه شوید. این جایگزین سیستم جستجوی پیش فرض وردپرس می شود و آن را کاملاً قابل تنظیم می کند. می توانید سبک کادر جستجو را تغییر دهید ، رنگ ها و غیره را اضافه کنید.

این بینش تفصیلی از جستجوی زمان واقعی را نشان می دهد ، بنابراین می توانید ببینید چه محتوایی کاربران شما علاقه مند هستند. این افزونه از بیش از 13 زبان محبوب پشتیبانی می کند و آن را برای مخاطبان همه مناطق جهان در دسترس می کند..

4. جستجوی بهتر

جستجوی بهتر

یک جستجوی بهتر یک افزونه وردپرس رایگان است که موتور جستجوی موجود در WordPress را با یک راه حل غنی از ویژگی جایگزین می کند. با استفاده از این افزونه می توانید الگوی فرم جستجو را کنترل کنید ، الگوی صفحه نتایج و جعبه جستجو را به طور کامل به صورت دلخواه تنظیم کنید.

این افزونه نتایج جستجوی مربوط را نشان می دهد ، کلمات جزئی را مطابقت می دهد ، اصطلاحات برجسته ، عبارات جستجو و نظرات را نشان می دهد. این شبکه از شبکه multisite bbPress و WordPress پشتیبانی می کند.

5. Ajax Search Lite

Ajax Search Lite

Ajax Search Lite افزونه جستجوی وردپرس رایگان است. این برنامه با پیشنهادات کامل و کلمات کلیدی Google همراه است تا بتوانید جستجو را در سایت وردپرس برای کاربران خود آسان کنید. به راحتی می توانید یک جعبه جستجو را به عنوان ابزارک به پست های جانبی خود یا پست های خود را به عنوان کد کوتاه اضافه کنید.

این مجموعه با 8 قالب داخلی ، تنظیمات رنگ ، انیمیشن های آژاکس دار ، تن تنظیمات با پس زمینه و موارد دیگر ارائه می شود. این افزونه برای عملکرد سریعتر ، تصاویر را ذخیره می کند. با WPML و Qtranslate سازگار است.

6. جستجوی عاج

جستجوی عاج

Ivory Search یک افزونه ساده و رایگان جستجوی وردپرس است که عملکرد اصلی جستجوی وردپرس شما را بهبود می بخشد. این امکان را به شما می دهد تا فرم های جستجوی جدیدی را در وب سایت خود ایجاد کنید. همچنین می توانید هر فرم جستجو را جداگانه تنظیم کنید. نمایش کادر جستجو در سربرگ ، پاورقی ، نوار کناری ، مناطق آماده ویجت ، پست ها و غیره با استفاده از کد کوتاه آسان است.

این افزونه می تواند محتوای خاصی را از نتایج جستجو پنهان کند. این برنامه کاملاً از WooCommerce و WPML برای جستجوی چند زبانه پشتیبانی می کند.

7. ACF: جستجوی بهتر

جستجوی بهتر ACF

ACF Better Search یک افزونه جستجوی WordPress است که با سیستم پیش فرض جستجوی وردپرس برای بهبود نتایج جستجو کار می کند. این امکان را به شما می دهد که به جای اصطلاحات مجزا ، عبارات کامل را جستجو کنید. نتایج جستجو برای عبارات دقیق تر بوده و نتایج را فوراً نمایش می دهد.

8. شرایط جستجو را برجسته کنید

شرایط جستجو را برجسته کنید

همانطور که از نام آن پیداست ، این افزونه شرایط جستجو را در وب سایت وردپرس شما برجسته می کند. این افزونه رایگان و مدرن وردپرس است که شرایط برجسته را در نتایج جستجو به سرعت نشان می دهد. این نه تنها عنوان صفحه یا پست شما را در نتیجه جستجو برجسته می کند بلکه شرایط موجود در گزیده مطالب را نیز برجسته می کند.

این برجسته دارای ویژگی های حساس و حساس به مورد است. این افزونه برای عملکرد بهتر و سریعتر با WP Super Cache سازگار است.

9. جستجو در مکان

جستجو در مکان

Search in Place یک موتور جستجوی زمان واقعی برای وردپرس است. با وارد کردن عبارت جستجو ، شروع به نمایش نتایج می کند. برای رنگ ها و قلم های کادر جستجو کاملاً قابل تنظیم است. می توانید از کد کوتاه برای نمایش کادر جستجو در قسمت های هدر ، پاورقی و مناطق ویجت استفاده کنید.

کاملاً با سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن مانند Elementor ، SiteOrigin و غیره سازگار است تا کادر جستجو را در هر کجای وب سایت خود اضافه کنید. همچنین شامل لیبل هایی در صفحه نتایج جستجو است.

10. جستجوی YITH WooCommerce Ajax

جستجوی تجارت WY آژاکس آژاکس

YITH WooCommerce Ajax Search یک افزونه برتر وردپرس است که با فروشگاه های WooCommerce برای جستجوی محصولات و نمایش نتایج به موقع کار می کند. به عنوان یک کد کوتاه و ویجت برای نمایش کادر جستجو در سربرگ ، پاورقی و نوار کناری شما می آید.

این نتایج جستجوی گسترده را از طریق صفحات ، پست ها ، دسته ها ، محتوای محصول و غیره نشان می دهد. همچنین قیمت محصولات را در لیست پیشنهادات نشان می دهد. همچنین ، بهترین شرکت های میزبان WooCommerce را بررسی کنید.

11. جعبه جستجو Booking.com

جعبه جستجو Booking.com

اگر به دنبال یک افزونه خاص برای اضافه کردن کادر جستجوی رسمی Booking.com به وب سایت خود هستید ، این افزونه برای شما مناسب است. این امکان را به شما می دهد تا عضو وب سایت Booking.com شوید و هتل های دارای مقصد را به راحتی اضافه کنید. می توانید مقاصد از پیش پر شده را برای صفحات و پست های مختلف داشته باشید.

این افزونه گزینه های سفارشی سازی بسیار خوبی را در باطن ارائه می دهد که شامل رنگ ، متن و اندازه کادر جستجو است. می توانید از ویجت آن برای افزودن کادر جستجو به نوار کناری یا پاورقی خود استفاده کنید.

12. جستجو بر اساس طبقه بندی

دسته جستجوگر خرد

Search by Category یک افزونه وردپرس رایگان است که ویجت سفارشی را به وب سایت شما اضافه می کند. با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی جستجوهای مبتنی بر دسته را برای کاربران اضافه کنید. همچنین می توانید دسته های خاصی را از نتایج جستجو حذف کنید تا موتور جستجوی خود را کنترل کنید. این افزونه مناسب برای وبلاگ نویسان با صدها مقاله است.

13. جستجوی زنده

جستجوی زنده

Search Live یکی دیگر از افزونه های رایگان برای وب سایت های WordPress است. این یک جستجوی زنده یکپارچه موثر با نتایج فوری برای بازدید کنندگان شما می افزاید. تنظیم یک کد کوتاه ساده و آسان است. همچنین می توانید از ویجت برای افزودن کادر جستجو به مناطق آماده ویجت استفاده کنید. همچنین به شما امکان می دهد نتایج جستجو را برای هر فرم جستجو کنترل کنید.

14. SearchIQ

جستجوIQ

SearchIQ یک راه حل هوشمندانه برای جستجوی وردپرس است. این نتایج جستجوی فوری را با ویژگی تکمیل شده نشان می دهد. این نرم افزار دارای تجزیه و تحلیل در زمان واقعی است تا به شما امکان دهد رفتار کاربر را درک کرده و استراتژی محتوا در وب سایت خود را بهبود بخشید. این افزونه اطمینان می یابد که تمام اسناد و سایر قالب های پرونده شما قابل جستجو می شوند. همچنین برای اولویت بندی مطالب مربوطه ، نتایج را بهینه می کند.

15. جستجوی املاک و مستغلات IDX

جستجوی املاک و مستغلات IDX

Showcase IDX Real Estate Search یک افزونه جستجوی وردپرس رایگان برای وب سایت های املاک و مستغلات ، کارگزاران و کاربرانی است که به دنبال دارایی هستند. این کمک می کند تا به املاک و مستغلات در گرفتن بیشتر منجر شود. این با جستجوی مبتنی بر نقشه ادغام می شود تا راه حل جستجوی محلی شما را به سطح بعدی برساند. افزونه جستجوی املاک IDX به عنوان پلی بین خریدار و فروشنده کار می کند.

به عنوان ویجت و کد کوتاه برای نمایش کادر جستجو در صفحات ، پست ها و مناطق ویجت شما ارائه می شود. می توانید به راحتی زمینه جستجو را تنظیم کنید تا با موضوع وردپرس مطابقت داشته باشد.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های جستجوی وردپرس برای تقویت جستجوی وب سایت کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید از بهترین افزونه های به زودی و افزونه Giveaway WordPress ، خبره ما را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map