6 بهترین پلاگین بهینه سازی تصویر برای وردپرس (مقایسه شده)

بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس


آیا به دنبال بهترین پلاگین های بهینه سازی تصویر برای وب سایت خود هستید؟ این ایده خوبی است! هر وب سایت عالی برای جلب توجه بازدید کنندگان به تصاویر نیاز دارد. این که آیا شما یک وبلاگ نویس هستید ، یک سایت تجارت الکترونیک یا یک تجارت کوچک ، تصاویر وب سایت شما را حرفه ای جلوه می دهد. اما اگر تصاویر زیادی در سایت خود دارید ، به افزونه های بهینه سازی تصویر نیز نیاز دارید تا مطمئن شوید سایت شما با حداکثر سرعت کار می کند.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های بهینه سازی تصویر را به شما نشان خواهیم داد.

با یک نگاه: 6 بهترین پلاگین بهینه سازی تصویر برای وردپرس

نصب افزونه PluginPriceActive
بهینه ساز تصویر ShortPixelاز 9.99 دلار (برنامه یک بار)100000+
فشرده سازی خودکار تصویراز 29 دلاردر دسترس نیست
تصاویر دوستانه SEO Proاز 20 دلاردر دسترس نیست
reSmush.it بهینه ساز تصویررایگان40،000+
بهینه ساز تصویر EWWWرایگان700000+
JPEG را فشرده کنید & تصاویر PNGرایگان100000+

چرا برای سایت وردپرسی خود به افزونه های بهینه سازی تصویر احتیاج دارید?

تصاویر موجود در وب سایت شما باعث جذاب تر شدن مطالب شما برای خوانندگان می شود. اگر می خواهید بازدید کنندگان شما به اندازه کافی طولانی بگردند تا مشتری شوند ، در سایت شما ضروری هستند. اما تصاویر در ابعاد بسیار بزرگتر از متن ساده هستند. از آنجا که تصاویر بسیار بزرگتر هستند ، می توانند سرعت وب سایت شما را با سرعت حلزون کاهش دهند.

داشتن یک وب سایت سریع دارای اهمیت است. کاربران امروز هیچ وقت و حوصله ای برای نشستن و انتظار برای بارگذاری وب سایت شما ندارند. در حقیقت, 47 درصد از مشتریان انتظار دارند که یک صفحه وب در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود. بنابراین ، اگر وب سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نشود ، کاربران در جستجوی شخص دیگری سایت شما را رها می کنند.

اما چه کاری می توانید انجام دهید تا ضمن حفظ تصاویر مهم ، سایت خود را سرعت بخشید؟ در اینجا پلاگین های بهینه سازی تصویر وارد می شوند.

برای بهبود سرعت سایت وردپرس خود ، باید تصاویر خود را بهینه کنید. افزونه های بهینه سازی تصویر می توانند تصاویر شما را به طور خودکار برای شما بهینه کنند ، بنابراین لازم نیست چیزی راجع به ویرایش عکس یا کد بدانید. و لازم نیست نگران قربانی کردن کیفیت تصاویر خود باشید.

نه تنها بهینه سازی تصاویر شما به سرعت بخشیدن به وب سایت شما کمک می کند بلکه بهینه سازی موتور جستجوگر شما (SEO) نیز بهبود می یابد..

همه این افزونه های بهینه سازی تصویر باعث بهینه سازی عکس ها در سایت شما می شوند تا وب سایت وردپرس شما سریعتر شود و سایت شما توسط کاربرانی که در وب جستجو می کنند راحت تر پیدا شوند.

آماده سریع رعد و برق وب سایت خود شوید. لیست ما از بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر برای وردپرس را بررسی کنید.

1. بهینه ساز تصویر کوتاه

پلاگین های کوتاه و کوتاه-بهینه سازی تصویر

ShortPixel Image Optimizer یک افزونه عالی برای بهینه سازی تصویر وردپرس است. این افزونه مستقیماً در داشبورد وردپرس شما نصب می شود که می توانید فرآیند کاهش تصویر را به راحتی مدیریت کنید. به محض نصب افزونه ، هر تصویر جدیدی که در سایت خود بارگذاری می کنید به طور خودکار فشرده می شود. همچنین می توانید از افزونه ShortPixel برای فشرده سازی کلیه تصاویر قبلاً در سایت خود فقط با لمس یک دکمه استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه قدرتمند می توانید تصاویر JPEG ، PNG ، GIF (ثابت یا متحرک) و اسناد PDF را فشرده سازی کنید. هیچ محدودیتی در اندازه پرونده وجود ندارد و می توانید تصاویر کوچک و همچنین تصاویر برجسته را بهینه کنید.

شما می توانید از بهینه ساز ShortPixel Image Optimizer به صورت رایگان استفاده کرده و حداکثر 300 تصویر در هر ماه بهینه کنید. اگر نیاز دارید بیش از 300 تصویر در هر ماه بهینه کنید ، می توانید با شروع تنها 4.99 دلار با یک برنامه بزرگتر ارتقا دهید.

امروز با ShortPixel شروع کنید!

2. فشرده سازی خودکار تصویر & فشرده سازی فله تصویر

افزونه اتوماتیک-فشرده سازی-وردپرس

فشرده سازی خودکار تصویر & فشرده سازی فله تصویر برای وردپرس توسط wpslash ابزاری عالی برای بهینه سازی و فشرده سازی تمام تصاویر شما است. بسیار سبک و کاربردی است بنابراین می توانید به سرعت عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشید.

این افزونه به طور خودکار تصاویر JPEG ، PNG و GIF را هنگام بارگذاری آنها فشرده می کند. یا می توانید تصاویر را بصورت عمده فشرده کنید. با فشرده سازی خودکار تصویر & فشرده سازی تصویر فله هیچ محدودیتی در اندازه پرونده یا تعداد تصویرهایی که می توانید فشرده سازی کنید وجود ندارد.

فشرده سازی خودکار تصویر & فشرده سازی فله فله تنها برای مجوز معمولی فقط 29 دلار هزینه دارد و شامل بروزرسانی های آینده و 6 ماه پشتیبانی از wpslash است.

با فشرده سازی خودکار تصویر شروع کنید & فشرده سازی تصویر فله امروز!

3. SEO Friendly Images Pro

افزونه seo-friendly-images-pro-wordpress-plugin

SEO Friendly Images Pro for WordPress by Pascal-Bajorat یکی دیگر از افزونه های بهینه سازی تصویر مفید برای سایت وردپرس شماست. این افزونه تصاویر شما را فشرده نمی کند اما یک راه حل کامل برای تصاویر دوستانه SEO است.

تصاویر دوستانه SEO برای وردپرس به طور خودکار تمام ویژگی های alt و عنوان تصاویر را در پست ها ، صفحات و افزونه های شخص ثالث بهینه می کند. ویژگی های Alt و عنوان برای بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج موتور جستجو مهم هستند. این افزونه قدرتمند همچنین می تواند با اضافه کردن خودکار عناصر عنوان بر اساس محتوای آن ، پیوندهای شما را بهینه کند. یکی دیگر از ویژگیهای جالب بارگذاری آنها ، Lazy Loader است که با تأخیر در بارگیری تصاویر در صفحات وب طولانی که کاربر تا زمانی که پیمایش خود را نبیند ، سرعت و عملکرد وب سایت شما را بالا می برد..

مجوز منظم برای SEO Friendly Images Pro تنها 20 دلار است و با این حساب ، شما به روزرسانی های بعدی و 6 ماه پشتیبانی را دریافت می کنید تا در صورت بروز هر مشکلی به شما کمک کنیم.

امروز با SEO Friendly Images Pro شروع به کار کنید!

4. reSmush.it بهینه ساز تصویر

پلاگین های resmush-it-image-optimizer

reSmush.it Image Optimizer به سرعت به یکی از محبوب ترین پلاگین های بهینه سازی تصویر موجود تبدیل می شود. این افزونه به شما امکان می دهد تا هنگام بارگذاری ، تصاویر خود را بهینه کنید و آنها همچنین یک عملیات فله را ارائه می دهند تا تمام تصاویر قبلاً اضافه شده خود را تنها با 2 کلیک بهینه کنید..

افزونه reSmush.it پرونده های JPEG ، PNG ، GIF ، BMP و TIF را می پذیرد اما فقط تا 5mb همچنین در صورت نیاز به اضافه کردن تصویری در سایز کامل ، می توانید از بهینه سازی برخی عکس ها نیز استفاده کنید.

یک امتیاز عالی این است که reSmush.it کاملاً رایگان برای بارگیری و استفاده است.

امروز با reSmush.it تصویر بهینه ساز شروع کنید!

5. بهینه ساز تصویر EWW

پلاگین ewww-image-optimizer-wordpress-plugins

EWWW Image Optimizer یکی دیگر از افزونه های بهینه سازی تصویر برای وب سایت وردپرس شماست. با استفاده از این افزونه عالی می توانید به طور خودکار تصاویر جدید را به هنگام بارگذاری آنها و همچنین تصاویری که قبلاً در سایت خود بارگذاری کرده اید بهینه کنید.

این افزونه این امکان را به شما می دهد که تصاویر خود را به بهترین قالب فایل تبدیل کنید. همچنین می توانید گزینه های فشرده سازی کامل یا پیکسل مناسب را انتخاب کنید. به این ترتیب کیفیت تصویر شما دقیقاً مشابه کاربران است.

EWWW Image Optimizer هیچ محدودیتی در سرعت و اندازه نامحدود فایل ندارد. آنها همچنین از نسخه پشتیبان تهیه تصویر رایگان برای ذخیره عکس های اصلی شما به مدت 30 روز استفاده می کنند.

افزونه آنها قابل بارگیری است اما اگر می خواهید ویژگی های اضافی داشته باشید می توانید با یکی از برنامه های API آنها را ارتقا دهید.

امروز با EWWW Image Optimizer شروع به کار کنید!

6. JPEG را فشرده کنید & تصاویر PNG

پلاگین های کوچک و png-بهینه سازی تصویر

JPEG را فشرده کنید & تصاویر PNG توسط TinyPNG یکی دیگر از افزونه های عالی وردپرس برای فشرده سازی تصاویر و سرعت بخشیدن به وب سایت شماست. شما می توانید به طور خودکار تصاویر جدید را در بارگذاری بهینه کرده و به راحتی تصاویر را به صورت انبوه که قبلاً در سایت شما هستند بهینه کنید.

می توانید حداکثر عرض و / یا ارتفاع را تنظیم کنید تا بتوانید به طور خودکار بارگذاری تصاویر بزرگ را تغییر اندازه دهید. هیچ محدودیتی در اندازه پرونده وجود ندارد و در صورت نیاز می توانید ابرداده های حق چاپ ، تاریخ ایجاد و مکان GPS را در تصاویر اصلی خود حفظ کنید..

JPEG را فشرده کنید & PNG تصاویر برای بارگیری و استفاده رایگان است اما فقط برای 100 تصویر در هر ماه. اگر نیاز به بهینه سازی تصاویر بیشتر در هر ماه دارید می توانید حساب خود را ارتقا دهید.

با Compress JPEG شروع کنید & تصاویر PNG امروز!

امیدواریم که از این مقاله در بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر لذت برده باشید. اکنون شما آماده هستید تا تصاویر خود را بهینه کرده و سایت خود را سریعتر کنید. نه تنها با داشتن یک سایت فوق العاده سریع خوشحال خواهید شد بلکه بازدید کنندگان وب سایت و مشتریان شما نیز خوشحال تر خواهند بود.

اگر از طرفداران این مقاله بودید ، پست ما را در 7 بهترین پلاگین گالری وردپرس در مقایسه مشاهده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map