7 بهترین صفحه سازندگان صفحه وردپرس با کشیدن و رها کردن در مقایسه با (2020)

مقایسه بهترین سازندگان صفحه وردپرس در مقایسه با


آیا به دنبال بهترین سازنده صفحه وردپرس هستید؟ آیا می خواهید بدون استخدام یک توسعه دهنده ، وب سایت ایجاد کنید؟ سازنده وب سایت وردپرس با کشیدن و رها کردن ، ایجاد و سفارشی سازی وب سایت های زیبا را برای شما آسان می کند.

در این مقاله ، ما محبوب ترین سازندگان صفحه وردپرس را با هم مقایسه خواهیم کرد ، بنابراین می توانید بهترین مورد نیاز خود را انتخاب کرده و شروع به ایجاد سایت خود کنید.

توجه داشته باشید: به جای سازنده صفحه WordPress ، اگر به دنبال یک سیستم عامل سازنده کامل CMS / وب سایت هستید ، مجموعه ما از بهترین سازندگان وب سایت را بررسی کنید.

با استفاده از سازنده صفحه وردپرس

اگرچه پیدا کردن یک موضوع وردپرس که متناسب با گردش کار شما باشد آسان است ، گزینه های شخصی سازی در اکثر مضامین محدود است. مگر اینکه شما یک برنامه نویس باشید ، نمی توانید تغییرات اساسی در طراحی موضوع خود ایجاد کنید.

اینجاست که یک سازنده صفحه WordPress وارد می شود. افزونه سازنده صفحه WordPress را بکشید و رها کنید به شما امکان می دهد تا طرح های دلخواه را برای وب سایت خود به روشی که می خواهید ایجاد کنید. اصولاً: اگر تصور کنید ، اکنون می توانید آن را بسازید (حتی اگر فن آوری زرنگ و دانا نباشید!).

مربوط: مرور وردپرس: قبل از راه اندازی یک سایت باید بخوانید.

بیایید هنگام مقایسه بهترین سازندگان صفحه وردپرس به آنچه باید در ذهن خود داشته باشید نگاهی بیندازیم ، تا بتوانید مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

سازگاری:

اگر علاقه ای به تغییر موضوع وردپرس موجود خود برای افزونه سازنده صفحه ندارید ، اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که آیا سازنده ای که می خواهید استفاده کنید با موضوع وردپرس شما سازگار است یا خیر..

اگر مشکل سازگاری یافتید ، ممکن است بخواهید از یک موضوع سازگار با سازنده برای سایت خود استفاده کنید. بیشتر سازندگان در این مقاله با تمام مضامین سازگار هستند.

امکانات:

شما هنگام مقایسه ویژگی ها باید کیفیت بی نظیر هر سازنده را درک کنید. به عنوان مثال ، برخی از سازندگان با تعداد زیادی چیدمان داخلی ساخته می شوند و برخی دیگر ده ها جلوه انیمیشن را ارائه می دهند.

پاسخگویی:

شما باید اطمینان حاصل کنید که سازنده صفحه ای که شما انتخاب می کنید به شما امکان می دهد تا طرح هایی متناسب با تلفن همراه داشته باشید. برای سهولت شما ، هر سازنده صفحه ای که ما در این مقاله ذکر کرده ایم به شما امکان می دهد تا طرح هایی مناسب برای موبایل ایجاد کنید.

همچنین بررسی کنید: برترین تم های پاسخگو وردپرس

سئو:

شما باید مطمئن باشید که سازنده صفحه شما طرح های دوستانه SEO را ایجاد می کند. خوشبختانه کلیه سازندگان صفحه ذکر شده در این مقاله ، 100٪ از SEO هستند که با افزونه Yoast SEO ترکیب می شوند.

حال ، بهتر است به بهترین افزونه های سازنده صفحه و کشویی و وردپرس نگاهی بیندازیم.

7 سازنده صفحه وردپرس برتر

 1. Beaver Builder: ساده ترین سازنده صفحه وردپرس
 2. سازنده دیوی: سازنده وب سایت کامل با 100+ نسخه ی نمایشی
 3. عنصر: سازنده قالب وردپرس با تنهایی ادغام
 4. سازنده Themify: بهترین حالت ویرایش جلد
 5. پیشرفت معمار: بهترین سازنده صفحه فرود برای وردپرس
 6. SiteOrigin: بهترین سازنده وب سایت وردپرس رایگان
 7. WP Bakery Page Builder: محبوب ترین سازنده سایت وردپرس

1. Beaver Builder: آسان ترین سازنده صفحه وردپرس

سازنده Beaver

Beaver Builder یکی از بهترین سازندگان وب سایت وردپرس کشیدن و رها کردن است. این امکان را به شما می دهد بدون اطلاع از مهارت های برنامه نویسی ، وب سایت را به روشی که می خواهید بسازید. می توانید با سهولت صفحات زیبا بکشید و رها کنید.

Beaver Builder با ده ها قالب صفحه شگفت انگیز همراه است ، بنابراین می توانید بدون اینکه از ابتدا شروع کنید ، به راحتی طراحی خود را شروع کنید. می توانید یک الگوی را انتخاب کنید ، تصاویر و متن را با خود جایگزین کنید و سپس به انتشار ضربه بزنید.

Beaver Builder با بیشتر مضامین وردپرس کار می کند و کنترل کاملی بر محتوای شما انجام می دهد. بهترین کار این است که ، حتی اگر استفاده از افزونه را متوقف کنید ، محتوای شما به ویرایشگر وردپرس منتقل می شود ، که به عنوان ویرایشگر WYSIWYG نیز شناخته می شود. با برنامه حرفه ای و بالاتر ، تم های سازگار با Beaver Builder دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد سبک های خود را با سازنده سازنده وردپرس اصلاح کنید.

قیمت گذاری: از 99 دلار برای سایت های نامحدود شروع می شود. معاملات Beaver Builder ما را بررسی کنید!

امروز با Beaver Builder شروع کنید.

2. Divi Builder: سازنده کامل وب سایت با 100 نسخه ی نمایشی

سازنده دیوی

Divi Builder یک سازنده قدرتمند صفحه وردپرس است که به شما امکان می دهد با کشیدن و رها کردن ، هر نوع طراحی را در وب سایت خود بسازید. Divi Builder توسط Elegant Themes ساخته شده است ، یک شرکت مشهور مضامین و افزونه های WordPress.

سازنده Divi تقریباً در هر وب سایت وردپرس کار می کند. این امکاناتی بی پایان برای ایجاد پیشرفته ترین طرح بندی ها بدون نیاز به لمس یک خط کد فراهم می کند.

این افزونه با 46 ماژول سازنده ، 20 نوع ردیف و 3 نوع بخش همراه است که همگی می توانند برای ایجاد تقریباً در هر نوع وب سایت ، تنظیم و مرتب شوند. با تنظیمات طراحی پیشرفته خود می توانید هر عنصر را تا حد زیادی سفارشی کنید.

همچنین ، این مضامین کودک Divi را بررسی کنید.

گفته می شود ، اگر می خواهید در زمان واقعی تغییراتی در طراحی ایجاد کنید ، ممکن است بخواهید از تم Divi استفاده کنید. با این مضمون ، می توانید صفحه خود را با ویرایشگر جلد اولیه بسازید ، به این ترتیب صفحات شما می توانند مستقیماً از قسمت جلویی به روز شوند بدون اینکه لازم باشد از داشبورد خود به وب سایت خود تغییر دهید..

قیمت گذاری: از 89 دلار شروع می شود (شامل 100+ بسته وب سایت)

امروز با Divi Builder شروع کنید.

3. Elementor: سازنده قالب وردپرس با تن تلفیق

عنصر

Elementor اولین سازنده صفحه پیشرفته رایگان و منبع باز برای وردپرس است. با ایجاد سریع کشیدن و رها کردن ، می توانید ویرایشهای صفحه فوری را از قسمت جلوی سایت خود انجام دهید. Elementor بخاطر عملکرد سریع خود بسیار مشهور است ، که ساخت آن را سرگرم کننده و آسان می کند.

با داشتن کتابخانه قالب گسترده ، صدها الگوی زیبا وردپرس را توسط طراحان درجه یک آنها دریافت می کنید که از طریق سازنده صفحه می توانند به وب سایت های مختلف صادر شوند.

Elementor از طراحی متناسب با تلفن همراه پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد صفحات وب بسازید که در هر دستگاه عالی کار می کنند.

برخی از ویژگی های جالب دیگر Elementor عبارتند از:

 • بوم: شما می توانید یک صفحه فرود با نام تجاری جدید بدون هدر یا بالا و پایین صفحه ، برای تبدیل های بهینه بهینه سازی کنید.
 • حالت تعمیر و نگهداری: برای نگهداری ، می توانید سایت خود را آفلاین با حالت داخلی نگه دارید.
 • ادغام Zapier: ادغام وب سایت شما با یک برنامه وب شخص ثالث با استفاده از ادغام Zapier آن نسیم است.

قیمت گذاری: از 49 دلار برای مجوز سایت واحد شروع می شود

امروز با Elementor شروع کنید.

4. Themify Builder: بهترین حالت ویرایش Frontend

سازنده Themify

Themify Builder با رابط کشیدن و رها کردن کمک می کند که به شما کمک می کند تا هر طرح را که می توانید با سهولت تصور کنید ایجاد کنید. سازنده با بیش از 60 طرح بندی از پیش ساخته و جلوه های انیمیشن ارائه شده است که می توانید انتخاب کنید. این بدان معناست که می توانید بدون نیاز به شروع ، ابتدا صفحات زیبا بسازید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی طرح هایی را که می خواهید استفاده کنید ، تصاویر و متن را جایگزین کنید ، و کار خود را انجام داده اید.

سازنده به عنوان یک ویژگی استاندارد برای همه مضامین Themify در نظر گرفته شده است. همچنین می توانید از افزونه سازنده آنها با هر موضوع WordPress شخص ثالث استفاده کنید.

همچنین بررسی کنید: افزونه های برتر WordPress

از رابط باطن جمع و جور ، می توانید از ویژگی drag and drop برای ساخت سریع و آسان ماژول ها استفاده کنید. در قسمت جلویی ، می توانید طرح را پیش نمایش کنید و ویرایش های زنده را به ماژول های خود دهید.

برای تقویت قابلیت های Themify Builder ، می توانید تعداد اضافی مختلفی پیدا کنید که می توانید جداگانه یا به عنوان بسته نرم افزاری خریداری کنید..

قیمت گذاری: افزونه اصلی رایگان است. 39 دلار برای بسته نرم افزاری افزونه

امروز با Themify Builder شروع کنید.

5. معمار ترقی: بهترین سازنده صفحه فرود برای وردپرس

پیشرفت معمار

Thrive Architect یک سازنده صفحه است که برای وب سایت های متمرکز تبدیل ساخته شده است. Thrive Architect توسط همان افراد در پشت Thrive Themes ، شرکتی که تم ها و افزونه های وردپرس گرا تبدیل به فروش می کند ، ساخته شده است..

Thrive Architect با ابزار ویرایش کشیدن و رها کردن و 271 قالب صفحه فرود از پیش ساخته ارسال می شود. با Thrive Architect می توانید به سرعت یک صفحه اصلی خیره کننده ، صفحه فروش ، پست های وبلاگ و هر آنچه را می توانید بخواهید ایجاد کنید.

قیمت گذاری: از 67 دلار برای یک مجوز سایت یا 19 دلار در ماه برای عضویت در ترقی شروع می شود

امروز با Thrive Architect شروع کنید

6. SiteOrigin: بهترین سازنده صفحه وردپرس رایگان

سازنده صفحه siteorigin

SiteOrigin یکی از محبوب ترین سازندگان صفحه وردپرس در مخزن وردپرس است که بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. با SiteOrigin ، ساختن یک محتوای پاسخگو و مبتنی بر ستون یک نسیم است. صرف نظر از وضوح صفحه نمایش ، محتوای شما با همه دستگاه ها سازگار خواهد بود.

سازنده SiteOrigin با ابزارک های موجود در وردپرس یکپارچه کار می کند ، بنابراین می توانید ابزارک های موردعلاقه خود را به وب سایت هایی که ساختید اضافه کنید. سازنده با هر تم وردپرس کاملاً کار می کند. بهترین بخش در مورد SiteOrigin این است که می توانید تعداد زیادی از مضامین وردپرس سازگار و مرتب را پیدا کنید که توسط همان افراد در پشت افزونه SiteOrigin ساخته شده اند.

انعطاف پذیری یکی از مزایای اصلی افزونه است. با استفاده از سازنده پیشرفته ردیف خود ، می توانید تعداد دقیق ردیف ها را برای هر ستونی که اضافه می کنید انتخاب کنید.

قیمت گذاری: رایگان

امروز با SiteOrigin شروع کنید.

7. WPBakery صفحه سازنده وردپرس (سابقاً ویژوال کامپوزر)

wp سازنده صفحه نانوایی

صفحه سازنده WPBakery برای وردپرس ، که قبلاً با عنوان ویژوال کامپوزر شناخته می شد ، یکی از محبوب ترین سازندگان صفحه در بازار CodeCanyon است که قطب اصلی افزونه های برتر وردپرس است..

اگر به یک سازنده برتر صفحه وردپرس نیاز دارید که به روزرسانی های طول عمر را ارائه می دهد ، بیشتر از WPBakery Page Builder نگاه نکنید. این برنامه با ویرایشگرهای مقدماتی و باطن همراه است و ویرایش محتوا را سریع و آسان انجام می دهد.

WPBakery Page Builder یکپارچه با افزونه های محبوب وردپرس از جمله کار می کند
Yoast SEO و WooCommerce. همچنین با پلاگین های ترجمه قدرتمند مانند Polylang و WPML سازگار است ، بنابراین می توانید به راحتی وب سایت های چند زبانه ایجاد شده توسط سازنده را بسازید.

قیمت گذاری: 46 دلار برای مجوز سایت واحد

از امروز با سازنده صفحه WPBakery شروع کنید.

سؤالات متداول: انتخاب بهترین سازنده صفحه برای وردپرس

با کمک صدها کاربر برای راه اندازی یک وب سایت ، ما می توانیم مشکلات و مزایای یک سازنده صفحه WordPress را بشناسیم. در اینجا سؤالاتی که اغلب کاربران تازه وارد هنگام انتخاب سازنده صفحه ایجاد می کنند ، وجود دارد.

چگونه صفحه ساز را در وردپرس فعال کنیم

فعال کردن صفحه ساز در وردپرس بسیار رو به جلو است. در ابتدا ، هنگام اضافه کردن صفحه جدید ، فقط قادر خواهید بود ویرایشگر ویژوال و متن را ببینید ، که به عنوان ویرایشگرهای WordPress WYSIWYG نیز شناخته می شود (آنچه می بینید همان چیزی است که شما دریافت می کنید). اگر می خواهید به جای سازنده پیش فرض یک سازنده صفحه را فعال کنید ، پیش بروید و هر یک از سازندگان صفحه وردپرس فوق را در سایت خود نصب کنید.

پس از اتمام کار ، می توانید سازنده صفحه را مشاهده کنید در حالی که می خواهید صفحه یا پست جدیدی را به همراه ویرایشگر ویژوال و متن اضافه کنید.

چگونه می توانم یک صفحه HTML سفارشی در وردپرس ایجاد کنم?

داشتن امکان ایجاد صفحه HTML سفارشی در وردپرس به یک صاحب سایت اجازه می دهد تا به طور موثر طرح های مختلفی را طبق اهداف تجاری ایجاد کند. با دنبال کردن این مراحل می توانید یک صفحه دلخواه در وردپرس ایجاد کنید WPBeginner.

کدام صفحه سازنده وردپرس بهترین انتخاب است?

تقریباً همه افزونه های سازنده در آنجا با یک سازنده درگ و رها در باطن و یک ویرایشگر زنده در قسمت جلویی همراه است. مهم است که بدانیم چه چیزی باعث ایجاد هر صفحه سازنده وردپرس بی نظیر است.

پس از مقایسه ، متوجه شدیم که Beaver Builder بهترین سازنده صفحه وردپرس کشیدن و رها کردن است. این برنامه با تمام ویژگی هایی که برای ساختن چیدمان وب سایت های جذاب نیاز دارید ، ارائه می شود. می توانید از مجموعه گسترده آن از طرح های پیش ساخته ساخته شده برای ساخت سریع صفحه از سطح زمین استفاده کنید. پس از انتخاب طرح مناسب برای سایت خود ، می توانید صفحه مورد نظر خود را به دلخواه تنظیم کنید.

جایزه: بهترین افزونه ارائه دهنده وردپرس ما را بررسی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین سازنده صفحه وردپرس برای نیازهای شما کمک کند.

اگر از این مقاله لذت بردید ، ممکن است شما نیز بخوانید که چگونه می توانید یک وب سایت وردپرس را از زیر راه اندازی کنید و وبلاگ خود را تنظیم کنید تا درآمد اضافی کسب کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map