7 بهترین پلاگین تقویم وردپرس (همگام سازی تقویم گوگل)

بهترین افزونه های تقویم وردپرس


آیا به دنبال بهترین افزونه های تقویم وردپرس هستید؟ این که آیا شما به دنبال نمایش دادن رویدادهای آینده ، رزرو برنامه ها هستید یا به سادگی خود را سازماندهی کرده اید ، افزونه تقویم مناسب می تواند همه تفاوت ها را در وب سایت شما ایجاد کند.

در این مقاله ، لیست دستخط خود را از 7 افزونه تقویم وردپرس به اشتراک می گذاریم. لیست زیر دارای افزونه های تقویم حق بیمه و رایگان است که می توانید آنها را امتحان کنید. یکی را انتخاب کنید و امروز شروع کنید!

با یک نگاه: 7 بهترین پلاگین تقویم وردپرس

نصب افزونه PluginPriceActive
WPFormsاز 39.5 دلار در سال1+ میلیون
شروع کاراز 6.99 دلار در ماهدر دسترس نیست
توسکااز 99 دلاردر دسترس نیست
رزرو و ملاقات WooCommerceاز 99 دلاردر دسترس نیست
تقویم رویدادهارایگان700000+
تقویم منرایگان30،000+
رویدادهای تقویم Googleرایگان90،000+

1. WPForms

WPForms

اولین افزونه با ابزار تقویم که می خواهیم به آن بپردازیم WPForm های همه کاره است. در حالی که این افزونه دارای یک لیست کامل از ویژگی های لباسشویی است ، یکی از محبوب ترین ویژگی ها ابزار تقویم رویداد است.

پس از نصب ، می توانید با رفتن به Addons و انتخاب Post Submissionions ، به این قسمت از افزونه WPForms دسترسی پیدا کنید. اکنون ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که شروع به ایجاد فرم جدیدی از این افزونه کنید! آموزش کامل را در اینجا ببینید ارسال ورودی فرم به تقویم Google برای اطلاعات بیشتر.

اکنون می توانید رویدادهایی را برای تقویم خود ایجاد کنید. روش های زیادی برای پیش بینی شما هر روز یا رویداد وجود دارد. می توانید یک زمان و تاریخ شروع سفارشی ایجاد کنید ، عنوانی را به این رویداد اختصاص دهید و حتی یک تصویر تبلیغاتی را بارگذاری کنید تا همه بتوانند نمایش تصویری از مناسبت را مشاهده کنند.

اگر کاملاً مطمئن نیستید که فرم خود را از ابتدا ایجاد کنید ، نگران نباشید. قالب های ساده ای وجود دارد که می توانید به WPForm ها وصل شوید تا رویدادهای تقویم سفارشی و چشم نواز را در چند ثانیه ایجاد کنید.

امروز با WPForms شروع کنید!

2. شروع به کار

شروع کار

StartBooking یک ابزار تقویم عالی است که برای کارآفرینان انفرادی و مشاغل با یک تیم کامل طراحی شده است. اگر یک صاحب مشاغل هستید که همیشه در حال حرکت هستید ، این ابزار بسیار سودمند است.

می توانید به راحتی یک تقویم از سطح زمین ایجاد کرده و جلسات ، رویدادها ، کلاسها ، تعطیلات شرکت و موارد دیگر را برنامه ریزی کنید. هنگامی که مشتریان شما شروع به رزرو وقت قرار ملاقات می کنند ، آشکار می شود که آنها بیشتر از شماره نیستند.

StartBooking به شما امکان می دهد پروفایل های منحصر به فرد مشتری بسازید تا بتوانید تجربه بهینه سایت را برای مشتریان خود بسازید و به راحتی رویدادهای آینده را با یک نگاه دنبال کنید.

وقتی توانایی افزودن یادداشت به رویدادها را در نظر می گیرید ، یادآورها را به دستگاه تلفن هوشمند خود و گزینه ادغام تقویم Google را فقط با چند کلیک می کنید ، جای تعجب نیست که مشاغل بیشتری از StartBooking برای نیازهای برنامه ریزی خود استفاده کنند..

امروز با StartBooking شروع کنید!

3. BirchPress

توس

اگر به دنبال تقویم هستید که آزادی کاملی را در اختیار شما قرار دهد ، زیرا به شخصی سازی آن مربوط می شود ، به دنبال BIrchPress نباشید. این ابزار مناسب برای توسعه دهنده به سرعت در بازار تجارت الکترونیک به یک مورد علاقه تبدیل می شود.

به تقویم سریع نیاز دارید؟ مشکلی نیست سازنده کشیدن و رها کردن ساده به شما امکان می دهد تقویم دلخواه خود را در عرض چند دقیقه بسازید. به دنبال چیزی شخصی تر می گردید؟ این فرصت ها بی پایان است ، اگر توجه داشته باشید که آنها هزاران ترفند کوچک را برای ایجاد برنامه ریزی برنامه ریزی خود در واقع یکی از انواع ارائه می دهند..

اگر می خواهید به مشتریان اجازه دهید تا هزینه جلسات خود را در قسمت پیش پرداخت بپردازند ، BirchPress به شما امکان می دهد فرم پرداخت اضافه کنید. در حال حاضر ، PayPal با برنامه یکپارچه شده است. با این حال ، می توانید روش های پرداخت دیگری را از طریق ادغام Woocommerce اضافه کنید.

فرقی نمی کند که شما برای یک کالج ، یک درمانگاه مراقبت های بهداشتی ، یک مرکز تماس یا یک سالن بدنسازی کار می کنید ، BirchPress برنامه ریزی یک نسیم را انجام خواهد داد.

امروز با BirchPress شروع به کار کنید!

4. رزرو و ملاقات WooCommerce

رزرو و قرار ملاقات woocommerce

WooCommerce رزرو و قرار ملاقات ها توسط Plugin Hive یک تقویم برای کسانی است که می خواهند خدمات خود را رزرو کنند و در حالی که هنوز محصولات فیزیکی را در یک فروشگاه می فروشند ، انتصاب کنند. این ابزار به شما امکان می دهد بدون آسیب دیدن کیفیت ، به بهترین های هر دو جهان دسترسی داشته باشید.

می توانید این ابزار تقویم را به گونه ای تنظیم کنید که کاملاً در مدل کسب و کار شما جای بگیرد. به عنوان مثال ، آیا می خواهید یک زمان بافر بین قرارها تعیین کنید تا بتوانید برای آماده شدن برای جلسه بعدی خود وقت بگذارید؟ آنها این کار را با یک ابزار خودکار آسان می کنند که از ایجاد نزدیک جلسات در کنار هم جلوگیری می کند.

در همان یادداشت ، اگر چندین کارمند دارید ، می توانید چندین قرار ملاقات را تنظیم کنید که همزمان همپوشانی دارند. بسیاری از مربیان و اسپا های شخصی عاشق این ویژگی هستند زیرا به آنها اجازه می دهد در مدت زمان کوتاهی که باز هستند سود خود را بیشتر کنند..

سرانجام ، WooCommerce رزرو و قرار ملاقات ها برای برنامه ریزی فوری که به طور مداوم به روز است یکپارچه با تقویم های Google و تلفن هوشمند شما ادغام می شوند..

امروز با رزرو و ملاقات WooCommerce شروع کنید!

5- تقویم رویدادها

تقویم رویدادها

به تقویم نیاز دارید که بتواند برخی از ترافیک جدی را برطرف کند؟ افزونه Calendar Calendar درست در کوچه شما قرار دارد. این افزونه نرم و صاف و آسان برای استفاده از جعبه خارج می شود. تنظیم و بهره برداری از آن در حدود 5 دقیقه امکان پذیر است!

اگر یک توسعه دهنده سخت افزاری هستید و از گزینه های دلخواه خود لذت می برید ، راحت باشید. می توانید به ابزارهای برنامه نویسی که با روش های بی شماری برای تقویم رویدادتان یک نوع است ، حفر کنید. این یک صفحه گسترده اسکلت است ، بنابراین شما می توانید برنامه ریز خود را از زمین به بالا بسازید. اما آنها متوقف نشدند.

تقویم رویدادها همچنین با قابلیت افزودن / ویرایش قلاب ها و فیلترها ، تغییر برچسب های قالب یا انتخاب از میان مجموعه های ممتاز از برنامه های افزودنی برای ایجاد تقویم خود به عنوان برنامه ریزی نهایی رویداد ، همراه است..

آنها با افتخار می بالند که افزونه آنها به راحتی در شبکه هایی پخش می شود که ماهانه 25 میلیون نمایش منحصر به فرد به خود می گیرند. حالا این محکم است!

امروز با تقویم رویدادها شروع کنید!

6. تقویم من

تقویم من

تقویم من افزونه ای عالی برای تیم هایی است که به راحتی می توانند روی همان برنامه ریز کار کنند. مانند اکثر تقویم ها ، می توانید آن را بر اساس ماه ، هفته و روز فیلتر کنید. با این حال ، آنچه این افزونه را متفاوت می کند راهی است که می توانید از طریق رویدادهای ذکر شده در برنامه ریز فیلتر شوید.

اگر چندین کارمند دارید و می خواهید ببینید که یک کارمند خاص در طول هفته چه کاری انجام می دهد ، می توانید برنامه ریزها را با نام نویسنده در عرض چند ثانیه فیلتر کنید تا آنچه را که برنامه ریزی کرده اند ببینید. مشاغل کوچک عاشق سهولت دسترسی هستند و کارمندان عاشق توانایی ایجاد برنامه زمانی خاص خود هستند.

می توانید به راحتی وارد کار شوید و یادداشت هایی را برای کارمندان خود اضافه کنید ، یا می توانند برای روزها یا هفته های خاص یادداشت ها و درخواست های شما را ترک کنند. مدیریت تیم خود با تقویم من هرگز آسان تر نخواهد بود.

اگر کسب و کار شما با رویدادهای عمومی کار می کند ، می توانید حتی برنامه ریزی کنید تا وقایع جدید را در صفحه توییتر خود ظاهر کنید. این یک ابزار “همه در یک” است برای صاحب کسب و کار هوشمند و آگاه زمان.

امروز با تقویم من شروع کنید!

7. رویدادهای تقویم Google

تقویم ساده

Google Calendar Events افزونه ای است برای کسانی که زندگی ساده را دوست دارند. کدنویسی سخت لازم نیست این افزونه کوچک شهودی آماده است تا از جعبه خارج شود و تنظیم شود تا با موضوع و رنگ بندی شما مطابقت داشته باشد.

پس از نصب ، می توانید چند ترفند ایجاد کنید تا یکپارچه با بقیه سایت شما مخلوط شود. بسیاری از افراد دوست دارند از این ابزار استفاده کنند ، زیرا پس از راه اندازی ، لازم نیست وردپرس خود را به روز کنید تا تقویم را به روز کنید. درست است؛ اگر تقویم Google مرتبط با حساب را به روز کنید ، به طور خودکار در وب سایت شما به روز می شود.

با برچسب های ساده آماده می شود تا کارمندان بتوانند بدون غربال کردن یادداشت ها و قرار ملاقات های یک هفته ، به راحتی آنچه را که به دنبالشان می گردند ، پیدا کنند. هنگام مشاهده این تقویم ، به طور کامل در دسترس است و آماده به روزرسانی از دستگاه تلفن همراه شما است.

اگر از این افزونه برای مشتریان خود استفاده می کنید ، حتی می توانید رویدادهای آینده در تقویم خود را با افزونه خبرنامه تقویم رویداد تبدیل کنید. برنامه ریزی هرگز آسانتر نبوده است.

امروز با رویدادهای تقویم Google شروع کنید!

امیدواریم این مقاله به شما در کشف بهترین افزونه های تقویم وردپرس کمک کند.

اگر از این پست لذت بردید ، ممکن است لیست ما از 12 افزونه بهترین رسانه اجتماعی برای وردپرس را نیز دوست داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map