7 بهترین افزونه نظرسنجی برای وردپرس برای رشد مشارکت در سایت

بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس


آیا می خواهید بهترین افزونه نظرسنجی برای اضافه کردن نظرسنجی آنلاین در وردپرس وجود داشته باشد؟ نظرسنجی ها و نظرسنجی ها کاربران بیشتری را به خود جلب می کند و آنها را در وب سایت شما طولانی تر درگیر می کند. این تعامل کاربر برای رتبه بندی موتورهای جستجوگر وب سایت شما نیز مناسب است.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس را برای شما انتخاب کرده ایم.

چگونه می توان بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس را پیدا کرد

WordPress پلاگین های نظرسنجی رایگان و پولی زیادی دارد که می توانید برای ایجاد نظرسنجی و نظرسنجی آنلاین در وب سایت خود استفاده کنید. هنگام جستجوی افزونه نظرسنجی وردپرس ، باید اطمینان حاصل کنید که نصب و استفاده از آن بسیار ساده است. به غیر از این ، باید با گزینه های صفحه نمایش انعطاف پذیر باشد ، بنابراین می توانید نظرسنجی را در صفحات ، پست ها و مناطق ویجپرس خود اضافه کنید.

در اینجا چند ویژگی سریع وجود دارد که شما باید قبل از انتخاب وب سایت خود به یک افزونه نظرسنجی وردپرس نگاه کنید:

 • برای ایجاد نظرسنجی تعاملی باید از ویژگی های طراحی و یک ظاهر طراحی شده برخوردار باشد.
 • اطمینان حاصل کنید که نظرسنجی ها باید به سرعت بارگیری شوند و نباید بر عملکرد وب سایت شما تأثیر بگذارد.
 • این باید گزینه های مختلفی را برای نمایش نتایج نظرسنجی و نظرسنجی مانند نمودارها ، نمودارها و غیره ارائه دهد.
 • افزونه نظرسنجی باید به شما اجازه دهد نتایج را در چندین صفحه یا هر مکان که دوست دارید نمایش دهید.

با گفتن این مطلب ، بیایید نگاهی به هم داشته باشیم و با هم مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس را انجام دهیم.

1. WPForms

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس در جهان است. این قالب های فرم حق بیمه را برای ایجاد فرم های تماس ، فرم ثبت نام آنلاین ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها در WordPress ارائه می دهد. WPForms یک افزونه برتر برای نظرسنجی و نظرسنجی است. نظرسنجی آنلاین آنها بسیار قابل تنظیم و انعطاف پذیر است به این معنی که می توانید به راحتی نظرسنجی را انتخاب کنید.

WPForms یک سازنده فرم شگفت انگیز دارد که به شما امکان می دهد سریعاً نظرسنجی های آنلاین خود را با قابلیت کشیدن و رها کردن انجام دهید. همچنین می توانید تصاویر را به عنوان گزینه نظرسنجی برای کاربران اضافه کنید.

می توانید نظرسنجی های آنلاین را در صفحات وردپرس ، پست ها ، نوار کناری و سایر مناطق آماده ویجت نمایش دهید. نظرسنجی های آنها نباید بر سرعت و عملکرد وب سایت شما تأثیر بگذارد.

این امکان را به شما می دهد تا نتایج نظرسنجی را به زیبایی در نمودارها و نمودارها به نمایش بگذارید. WPForms به شما امکان دسترسی به نتایج نظرسنجی را در هر مکانی در وب سایت وردپرس شما می دهد. همچنین می توانید نتایج نظرسنجی را صادر کرده و از آنها در ارائه های پاورپوینت ، برگه های اکسل و موارد دیگر استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، باید در مورد نحوه ایجاد نظرسنجی تعاملی با استفاده از WPForms ، این راهنما را بررسی کنید.

مربوط: نحوه ایجاد فرم سبک Typeform در وردپرس (آموزش مرحله به مرحله)

2. نظرسنجی ها و رتبه بندی های PollDaddy

PollDaddy نظرسنجی ها و رتبه بندی ها

PollDaddy یکی از محبوب ترین افزونه های نظرسنجی وردپرس در بازار است. این گزینه با گزینه های انعطاف پذیر برای اضافه کردن و مدیریت نظرسنجی ها در وردپرس همراه است. PollDaddy نصب و ارائه ویژگی های برتر برای نظرسنجی های آنلاین آسان است.

قابل توجه ترین ویژگی ها شامل نظرسنجی چند گزینه ای ، طرح های نظرسنجی تعاملی ، گزینه تاریخ نزدیک برای نظرسنجی ها ، نتایج نمایش / پنهان کردن و موارد دیگر است. مانند سایر افزونه های قدرتمند نظرسنجی آنلاین ، می توانید نتایج نظرسنجی را در هر کجای وب سایت خود و همچنین در سایر موارد نمایش دهید
سایتهای وردپرس.

PollDaddy یک افزونه وردپرس رایگان است و از فیلترهای اصلی IP پشتیبانی می کند تا کاربران از پر کردن چندین پاسخ جلوگیری کنند.

3. نظرسنجی پاسخگو

نظرسنجی پاسخگو

نظرسنجی پاسخگو یک افزونه نظرسنجی آنلاین است که می تواند برای اضافه کردن نظرسنجی ساده و زیبا در وردپرس استفاده شود. این امکان را به شما می دهد تا چندین نظرسنجی ایجاد کنید و آنها را در همان صفحه نمایش دهید.

همچنین می توانید نظرسنجی های چند گزینه ای ، گزینه های تصویر را با متن اضافه کنید ، نتایج را به زیبایی نمایش دهید ، تاریخ شروع / پایان نظرسنجی را اضافه کنید و طرح های نظرسنجی خود را سفارشی کنید.

آنها یک نسخه رایگان و پولی ارائه می دهند. افزونه Responsive Poll رایگان دارای ویژگی های محدودی است و برای باز کردن قفل همه گزینه ها باید به برنامه حق بیمه آنها ارتقا دهید..

4. نظرسنجی های WP

نظرسنجی های WP

WP-Polls یک افزونه نظرسنجی وردپرس رایگان است که می تواند نظرسنجی های آنلاین را در صفحات وب سایت ، پست ها ، نوار کناری و سایر مناطق ویجت خود اضافه کند. تنظیم و استفاده در داشبورد وردپرس شما بسیار ساده است.

این امکان را به شما می دهد تا نظرسنجی چند گزینه ای را اضافه کنید و نتایج را به سرعت در همان صفحه نمایش دهید. برای تغییر موضوع و طراحی نظرسنجی های WordPress می توانید به سبک CSS دلخواه اضافه کنید.

5. نظرسنجی دموکراسی

نظرسنجی دموکراسی

همانطور که از نام آن پیداست ، Democracy Poll یک افزونه ساده و مدرن نظرسنجی وردپرس است که به کاربران شما اجازه می دهد گزینه های خاص خود را در نظرسنجی اضافه کنند. می توانید نظرسنجی های یک و چند گزینه ای ایجاد کنید ، یک تاریخ پایان برای نظرسنجی خود تعیین کنید ، از میان الگوهای طراحی نظرسنجی چندگانه را انتخاب کنید و موارد دیگر.

این یک افزونه نظرسنجی بسیار قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد نظرسنجی را فقط برای کاربران ثبت نام شده محدود کنید. نظرسنجی دموکراسی به شما امکان می دهد نظرسنجی تصادفی ایجاد کنید و آنها را در چندین صفحه به کاربران نمایش دهید.

این نرم افزار با تمام افزونه های حافظه نهان محبوب مانند W3 Total Cache ، WP Super Cache ، WordFence ، Quick Cache و موارد دیگر بسیار عالی عمل می کند تا سریعتر در وب سایت خود انجام دهید.

6. نظرسنجی YOP

بله نظرسنجی

نظرسنجی YOP یکی دیگر از افزونه های رایگان نظرسنجی وردپرس است که می تواند به راحتی ایجاد نظرسنجی و نظرسنجی آنلاین شود. تنظیم فوق العاده انعطاف پذیر و آسان در WordPress است.

این امکان را به شما می دهد تا نظرسنجی های چند گزینه ای ، نظرسنجی ها را برنامه ریزی کنید ، نظرسنجی های آنلاین را در صفحات مختلف نشان دهید ، نتایج را در درصد نشان دهید ، در هر زمان تنظیم مجدد نظرسنجی را انجام دهید ، و محدودیتی برای نمایش نظرسنجی فقط برای کاربران ثبت نام شده اضافه کنید. همچنین می توانید کاربران IP را با IP و نام کاربری مسدود کنید.

آنها گزینه های مختلفی را برای نمایش نتایج نظرسنجی ارائه می دهند. اگر می خواهید نتایج نظرسنجی قبلی را به کاربران نشان دهید ، پس نظرسنجی YOP گزینه ای مناسب برای شماست.

7. نظرسنجی OpinionStage ، نظرسنجی ، مسابقه

مسابقه نظرسنجی OpinionStage

نظرسنجی OpinionStage یک افزونه نظرسنجی تعاملی است. بارگیری و نصب در وب سایت وردپرس شما رایگان است. شما به راحتی می توانید با قالب های داخلی آنها نظرسنجی ، نظرسنجی ، آزمونها ، فرم ها و موارد دیگر را ایجاد کنید.

همراه با دکمه های اجتماعی در کنار نظرسنجی ها ، آنها را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. می توانید نظرسنجی را در صفحات ، پست ها ، نوار کناری ، پاورقی و سایر مناطق آماده ویجت خود اضافه کنید.

اگر می خواهید در وردپرس یک نظرسنجی بصری تعاملی ایجاد کنید ، OpinionStage Poll انتخاب مناسبی برای شماست. آنها گزینه های مختلف رنگ و طراحی را برای زیباتر کردن نظرسنجی آنلاین شما ارائه می دهند.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس کمک کند. همچنین برای جمع آوری بازخورد کاربر باید راهنمای ما در مورد بهترین افزونه های بررسی وردپرس را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map