7 بهترین افزونه های مدیر دانلود در مقایسه (سریع و ایمن)

بهترین افزونه های بارگیری وردپرس


آیا به دنبال بهترین افزونه های مدیر دانلود برای وردپرس هستید؟ ایده خوبی است! در حالی که وب سایت های WordPress به شما امکان می دهند فایل ها را بارگذاری کنید و پیوندهای بارگیری را در پست ها و صفحات خود قرار دهید ، هیچ راه پیش فرض برای مقیاس کردن آنها وجود ندارد. در حالی که ، با یک افزونه مدیر بارگیری ، می توانید مجوزهای بارگیری پرونده خود را پیگیری ، مدیریت و کنترل کنید. در صورت تمایل حتی می توانید از آنها برای بارگیری فایلها نیز استفاده کنید!

به همین دلیل است که در این مقاله ، 7 افزونه بهترین مدیر دانلود برای وردپرس را دستکاری کرده ایم! آنها را بررسی کنید ، بازی مناسب خود را انتخاب کنید و برای عشق به نتایج آماده شوید.

انتخاب بهترین پلاگین مدیریت دانلود وردپرس

انواع مختلف افزونه های مدیر دانلود وجود دارد. در حالی که برخی از افزونه ها به شما امکان می دهند بارگیری پرونده ها را در سایت وردپرسی خود ردیابی کنید ، برخی دیگر دسترسی ایمن به پرونده ها را دارند.

فقط به دلیل اینکه بارگیری فایل را در سایت خود ارائه می دهید ، به این معنی نیست که شما به انواع افزونه های مدیر دانلود نیاز دارید. قبل از شیرجه رفتن و انتخاب یک مدیر بارگیری برای سایت خود ، بررسی هدف برای شما ضروری است ، بنابراین پول خود را با افزونه اشتباه تلف نمی کنید.

از خودتان چند سوال بپرسید.

 • آیا نیاز به ردیابی بارگیری های وردپرس دارید?
 • آیا می خواهید دسترسی ایمن به پرونده ارائه دهید?
 • آیا می خواهید پرونده های خود را با Dropbox یا Google Drive همگام کنید?

اکنون که یک ایده اساسی دارید ، بیایید پیش برویم و 7 افزونه برتر مدیریت دانلود برای وردپرس را مشاهده کنید.

با یک نگاه: 7 بهترین پلاگین مدیر دانلود

نصب افزونه PluginPriceActive
MonsterInsightsاز 79.60 دلار در سالبیش از 2 میلیون
مدیر بارگیری فایل WordPress17 دلار1400+
مولتیو30 دلار1100+
بارگیری آسان دیجیتالرایگان60،000+
مدیر بارگیری وردپرسرایگان100000+
پیوست ها را بارگیری کنیدرایگان10،000+
بارگیری های دلپذیررایگان10،000+

1. MonsterInsights

monsterinsights-plugin-wordpress

MonsterInsights به دلایل خوب شماره 1 در این لیست است. نه تنها بهترین ابزار Google Analytics در بازار ، بلکه بهترین افزونه مدیر بارگیری برای WordPress است.

فقط با چند کلیک می توانید Google Analytics را در وب سایت وردپرس خود تنظیم کرده و به مواردی مانند آمار در زمان واقعی ، ردیابی تجارت الکترونیکی ، ردیابی تبلیغات ، ردیابی ارجاع ، ردیابی پست های محبوب ، ردیابی فرم ها و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید! این سازگار با GDPR است ، سایت شما را کند نمی کند و همه گزارش های مورد نیاز شما از داشبورد وردپرس شما قابل دسترسی است.

اکنون ، با افزونه پیگیری پرونده بارگیری فایل ، می توانید MonsterInsights را به عنوان افزونه مدیر بارگیری نیز استفاده کنید! برای شروع کار نیاز به کمک دارید؟ آموزش ما درباره نحوه تنظیم ردیابی بارگیری در Google Analytics با استفاده از Monster Insights را بررسی کنید.

امروز با MonsterInsights شروع کنید!

2. مدیر بارگیری فایل WordPress

مدیر بارگیری فایل WordPress

آیا به مشتری های خود می توانید به روشی مطمئن به پرونده های محرمانه دسترسی پیدا کنند؟ سپس افزونه مدیریت بارگیری فایل WordPress افزونه ای برای شماست.

کاربران سایت WordPress شما می توانند پرونده هایی را که به طور اختصاصی به آنها اختصاص داده اید وارد شوید و بارگیری کنید. حتی اگر بارگیری فایل URL باشد ، این افزونه بسیار ایمن اطمینان می دهد که فقط کاربر اختصاص داده شده می تواند فایل را بارگیری کند.

امروز با مدیر بارگیری فایل WordPress شروع به کار کنید!

3. اشتراک گذاری فایل های پیشرفته Multiverso

مولتیو

یک افزونه پیشرفته اشتراک گذاری فایل با ویژگی های سازگار با توسعه دهنده ، Multiverso به شما امکان می دهد یک بخش اشتراک فایل را در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید که در دسترس نقشهای کاربر شما اجازه دهد ، از سرپرستان گرفته تا مشترکین.

بررسی های امنیتی ، اندازه بارگذاری پرونده ها ، دسته ها و موارد دیگر را تنظیم کنید. همچنین کد کوتاه و گزینه های جی کوئری زیادی وجود دارد.

امروز با اشتراک گذاری پرونده های پیشرفته Multiverso امروز شروع کنید!

4- بارگیری آسان دیجیتال

بارگیری آسان دیجیتال

اگر یک وب سایت تجارت الکترونیک بدست آورده اید و بارگیری های دیجیتالی را به فروش می رسانید ، آسان Easy Digital Downloads افزونه مناسبی برای شما است. با استفاده از این سیستم فروش کامل می توانید هر چیزی را از کتاب های الکترونیکی ، عکس ها ، اسناد ، آهنگ ها دریافت کنید.

با بیش از 24 زبان ، EDD پرش به فروش و مدیریت بارگیری های شما را آسان می کند ، بدون توجه به جایی که در جهان هستید.

این افزونه رایگان با PayPal ، Payments Amazon ، Stripe ، Authorize.net ، BitPay و موارد دیگر ادغام می شود. به گزینه های بیشتری هم نیاز دارید؟ برنامه های افزودنی حق بیمه آنها به شما امکان دسترسی به دروازه های پرداخت حتی بیشتر ، ادغام خدمات ایمیل و گزینه های مدیریت فایل را نیز می دهد.

امروز با بارگیری آسان دیجیتال شروع کنید!

5- مدیر بارگیری وردپرس

مدیر بارگیری وردپرس

مدیریت ، پیگیری و کنترل کامل بارگیری فایلهای خود با افزونه WordPress Download Manager. با اختصاص دادن آنها به نقش کاربر یا با تنظیم گذرواژه ، پرونده های خود را ایمن نگه دارید.

برای سایت های تجارت الکترونیکی گزینه هایی برای تنظیم مجوزها ، قیمت ها ، محدودیت بارگیری و موارد دیگر وجود دارد. همچنین با DropBox ، OneDrive ، Google Drive و موارد دیگر ادغام می شود.

امن و ترجمه آماده ، این افزونه رایگان با چند ویژگی مفید قابل تنظیم و استفاده است.

با مدیر بارگیری امروز شروع کنید!

6. پیوست ها را بارگیری کنید

پیوست ها را بارگیری کنید

Download Attachments یکی از بهترین افزونه های مدیر بارگیری است زیرا از AJAX و یک رابط کشیدن و رها کردن ساده استفاده می کند. ما عاشق سادگی هستیم.

با این حال ، اگر شما یک توسعه دهنده هستید و مایل به گسترش ویژگی های بارگیری فایل پیوست ها هستید ، قلاب ها و کارکردهای فیلتر چندگانه آنها را دوست خواهید داشت.

امروز با پیوست های دانلود شروع کنید!

7. بارگیری های دلپذیر

بارگیری های دلپذیر

این افزونه سازگار با توسعه دهنده رایگان برای بارگیری و استفاده است و به شما امکان می دهد دکمه های بارگیری و پیوندها را به راحتی به صفحات ، پست ها و مناطق wigetized اضافه کنید.

از همه بهتر ، آمار و گزارشهای بارگیری شما را می توان مستقیماً در داشبورد وردپرس خود یافت.

امروز با بارگیریهای دلپذیر شروع کنید!

امیدواریم این مقاله به شما در کشف بهترین افزونه های مدیر دانلود برای وردپرس کمک کند.

اگر از این پست لذت بردید ، ممکن است لیست ما از 6 افزونه امنیتی وردپرس را نیز دوست داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map