8 بهترین پلاگین خطای WordPress 404 سفارشی (2020)

بهترین افزونه خطای وردپرس 404 سفارشی


می خواهید یک صفحه خطای وردپرس 404 سفارشی ایجاد کنید?

یک صفحه خطای 404 وقتی سعی می کنید به یک صفحه وب مراجعه کنید ، که در دسترس نیست.

یک صفحه خطای پیش فرض 404 کسل کننده به نظر می رسد ، بنابراین بهتر است این صفحه را برای ارتقاء تجربه کاربر سفارشی کنید. گذشته از این ، شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که تغییر مسیر صحیح را برای همه صفحات حذف شده تنظیم کرده اید ، فقط می توانید تعداد 404 خطای موجود در سایت خود را کاهش دهید.

بهترین افزونه های خطای سفارشی WordPress 404

آیا می خواهید یک صفحه 404 سفارشی ایجاد کنید یا یک تغییر مسیر مناسب را تنظیم کنید ، به یک افزونه صفحه خطای 404 سفارشی نیاز دارید. بیایید به برخی از بهترین افزونه های صفحه خطای 404 برای وردپرس نگاهی بیندازیم

1. سازنده Beaver

Beaver Builder

Beaver Builder محبوب ترین افزونه سازنده drag and drop Page WordPress است. این همراه با یک صفحه صفحه خطای 404 داخلی است که می توانید با استفاده از سازنده صفحه ، آن را سفارشی کنید.

به طور پیش فرض ، قالب صفحه خطای 404 شامل دکمه عنوان ، زیر عنوان ، متن و فراخوانی برای اقدام است. می توانید اطلاعات موجود در صفحه را به دلخواه تنظیم کنید.

خطای Beaver Builder 404

Beaver Builder سفارشی کردن الگوی صفحه خطا را از قسمت جلوی آن آسان می کند. می توانید از ابزارهای نقطه و کلیک آن برای اضافه کردن جزئیات مفید به صفحه خطا استفاده کنید.

2. دیوی

تم دیوی

دیوی ساز یک الگوی خطای 404 کاملاً قابل تنظیم دارد که می توانید برای جذب کاربران و کاهش میزان گزاف گویی از آنها استفاده کنید.

این افزونه ای است که با هر موضوعی یکپارچه عمل می کند.

الگوی صفحه Divi 404

می توانید از سازنده صفحه Divi برای ایجاد تغییر در الگوی صفحه خطای 404 استفاده کنید. می توانید به راحتی قلم ، رنگ ، پس زمینه ، فاصله ، مرزها و موارد دیگر را سفارشی کنید.

می توانید به راحتی محتوای صفحه خطای 404 خود را سفارشی سازی کرده و حتی یک فرم اشتراک خبرنامه و دکمه های تماس به عمل اضافه کنید.

3. آسترا

آسترا 404 صفحه

Astra یک موضوع چند منظوره وردپرس سریع و سبک است. این یک صفحه صفحه حق بیمه خطای 404 را ارائه می دهد که به طور پیش فرض محتوای صفحه خطای 404 را به طور خودکار جایگزین می کند.

برای استفاده از الگوی صفحه خطای 404 ، باید افزونه Astra Pro Addon را در سایت WordPress خود نصب و فعال کنید. تنظیمات این الگو در قالب مدیر وردپرس شما با طرح بندی سفارشی در دسترس خواهد بود.

صفحه خطای Astra 404

Astra همچنین با هر سازنده صفحه WordPress یکپارچه کار می کند. به شما امکان می دهد تا هدر و صفحه اصلی وب سایت را برای غیرفعال کردن محتوای مفید برای کاربران غیرفعال کنید.

4- مدیر تغییر مسیر

مدیر تغییر مسیر Yoast

Redirection Manager یک افزونه مفید وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی تغییر مسیرها را به وب سایت خود اضافه کنید. این نسخه توسط همان مردمی در پشت افزونه محبوب SEO WordPress ، Yoast منتشر می شود.

هر وقت یک صفحه وب را حذف کنید ، این افزونه از شما خواسته می شود که یک مسیر تغییر مسیر را تنظیم کنید.

این افزونه با کنسول جستجوی Google عالی کار می کند و به شما امکان می دهد خطاهای وب سایت را به سرعت برطرف کنید.

5- تغییر مسیر

تغییر مسیر

تغییر مسیر یک افزونه وردپرس رایگان برای مدیریت و رفع خطاها در وب سایت شما است. این خطاها خطاهای 404 شما را پیگیری می کند و از شما می خواهد که تغییر مسیر صحیح را تنظیم کنید.

برای نظارت بر همه تغییر مسیرها در وردپرس می توانید گزارش خطا را مشاهده کنید. شما گزارش های مربوط به خطا را برای تجزیه و تحلیل بیشتر صادر می کنید.

6. 404 تا 301

404 تا 301

404 تا 301 یک افزونه هوشمند سازی خطا در وردپرس 404 است. این امکان را به شما می دهد تا کاربران خود را از صفحه خطای 404 به سایر صفحات وب سایت و پیوندهای سفارشی هدایت کنید.

بهترین بخش این است که با استفاده از این افزونه می توانید هربار هشدارهای مربوط به کاربران خود را در صفحه خطای 404 تنظیم کنید. به این ترتیب ، شما می توانید به موقع اقدام به رفع صفحه خطا کنید.

7. 301 تغییر مسیر

301 تغییر مسیر

301 تغییر مسیر افزونه تغییر مسیر وردپرس برای اضافه کردن 301 و 302 تغییر مسیر در صفحات خطای 404 شما است. می توانید کاربران را به صفحات ، پست ها ، پیوندهای دلخواه و صفحات بایگانی هدایت کنید.

این افزونه بینشهای کاملی از تغییر مسیرها نشان می دهد و به شما امکان می دهد صفحات خطا را به سرعت رصد کنید. با استفاده از این افزونه ، می توانید حتی اگر در صفحه خطای 404 کسل کننده قرار گیرند ، کاربران را درگیر خود کنید.

8- افزونه تغییر مسیر SEO

افزونه تغییر مسیر SEO

افزونه تغییر مسیر SEO کمک می کند تا صفحات خطای 404 از کنسول جستجوی Google به راحتی رفع شود. این امکان را به شما می دهد تا 301 تغییر مسیر را در صفحات غیرقابل دسترسی اضافه کنید ، بنابراین کاربران شما می توانند مطالب دیگری را در وب سایت شما مشاهده کنند.

علاوه بر این ، خطاهای خزیدن را برطرف می کند (404) & نرم 404) در کنسول جستجوی Google ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که برای صفحات حذف شده مجازات نمی شوید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن برخی از بهترین صفحات خطای WordPress 404 کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد چگونگی رفع خطا در ایجاد اتصال به پایگاه داده در وردپرس را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map