9 بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس در مقایسه با (2020)

بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس


آیا می خواهید سرعت وب سایت وردپرس خود را افزایش دهید؟ استفاده از افزونه حافظه پنهان در وب سایت شما یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از بارگذاری سریع وب سایت شما است.

از نظر آماری ، تقریبا نیمی از مخاطبان وب سایت شما انتظار دارند که سایت شما در کمتر از 3 ثانیه بارگیری شود. بنابراین جای تعجب ندارد که گوگل همچنان در الگوریتم جستجوی خود بر سرعت سایت تأکید می کند. هرچه سرعت صفحه بالاتر باشد ، رتبه بندی جستجوی شما بهتر می شود و ترافیک ارگانیک بیشتری را می توانید جذب کنید.

در این مقاله بهترین افزونه های حافظه نهان وردپرس را برای وب سایت شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

چرا به افزونه ذخیره سازی WordPress نیاز دارید?

افزونه caching باعث ایجاد صفحات HTML استاتیک در وب سایت شما می شود و آن را در سرور شما ذخیره می کند.

هر بار که کاربر سعی کند به وب سایت شما دسترسی پیدا کند ، افزونه caching شما به جای پردازش اسکریپت های نسبتاً سنگین تر وردپرس ، صفحه HTML سبکتر را ارائه می دهد. این امر به افزونه حافظه پنهان اجازه می دهد تا زمان بارگیری صفحه شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد.

9 بهترین پلاگین کش کش وردپرس

 1. موشک WP: محبوب ترین پلاگین کش کش Premium
 2. WP-Optimize: افزونه بهینه سازی وردپرس همه در یک
 3. SG Optimizer: افزونه رایگان WordPress توسط SiteGround
 4. WP Super Cache: افزونه کش از WordPress.com
 5. W3 حافظه نهان Total: افزونه Cache WordPress Cache Plugin
 6. WP سریعترین حافظه نهان: افزونه کش وردپرس با حداقل تنظیمات
 7. کش دنباله‌دار: افزونه ذخیره سازی وردپرس رایگان
 8. حافظه نهان: بهترین افزونه کش سبک WordPress Cache
 9. هایپر کش: یکی دیگر از حافظه نهان وردپرس رایگان

بیایید به بهترین افزونه های حافظه نهان وردپرس موجود در بازار نگاهی بیندازیم.

1. موشک WP: محبوب ترین پلاگین کش کش

موشک wp

WP Rocket محبوب ترین افزونه حافظه پنهان حق بیمه برای وردپرس است. سهولت پیکربندی چیزی است که WP Rocket را از رقابت خود جدا می کند. پس از فعال کردن افزونه ، حافظه پنهان صفحه بلافاصله فعال می شود.

چند مزیت دیگر استفاده از WP Rocket عبارتند از:

 • نمایه سازی وب سایت شما در موتورهای جستجو بهبود می یابد.
 • برای بهبود زمان بارگیری صفحه ، پرونده های HTML ، JavaScript و CSS کمینه می شوند.
 • بارگذاری تنبل روی تصاویر شما اعمال می شود ، به این معنی که تصاویر شما فقط در مواقعی که برای بازدید کنندگان شما در مرورگر آنها قابل مشاهده باشد لود می شوند.
 • این قلاب با قلاب هایی همراه است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا به راحتی ویژگی های آن را گسترش دهند.

قیمت: از 49 دلار برای مجوز سایت واحد شروع می شود.

امروز با WP Rocket شروع کنید.

2. WP-Optimize: افزونه بهینه سازی وردپرس همه در یک

wp بهینه سازی

WP-Optimize یک افزونه ذخیره سازی freemium است که توسط همین افراد در پشت پلاگین پشتیبان افسانه ای ، UpdraftPlus ایجاد شده است. تقریباً در یک میلیون وب سایت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

WP-Optimize با تمیز کردن پایگاه داده ، فشرده سازی تصاویر بزرگ و ذخیره سایت خود ، سایت وردپرس شما را سرعت می بخشد.

 • پایگاه داده را تمیز کنید: این افزونه تمام داده های غیر ضروری در پایگاه داده شما را پاک می کند ، جداول شما را تمیز می کند و در نهایت باعث می شود وب سایت شما سریع و کارآمد شود.
 • فشرده سازی تصویر: ابزار فشرده سازی تصویر آن با تبدیل تصاویر بزرگ به پرونده های فشرده شده ، منابع سرور را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و زمان بارگیری صفحه را بهبود می بخشد.
 • ذخیره: با تمام ویژگی های اساسی هر افزونه ذخیره سازی دیگر با حداقل تنظیمات تنظیمات همراه است.

امروز با WP-Optimize شروع کنید!

3. SG Optimizer: افزونه ذخیره سازی وردپرس توسط SiteGround

SG Optimizer

SG Optimizer یک افزونه ذخیره سازی رایگان توسط SiteGround است که برای دانلود از WordPress.org در دسترس است. این ساخته شده است تا بتوانید سایت وردپرس خود را با خدمات عملکرد SiteGround متصل کنید. شایان ذکر است که این افزونه فقط درصورتی کار می کند که وب سایت خود را با SiteGround میزبانی کرده اید و با هیچ میزبان دیگری کار نمی کند.

این افزونه با تکنیک های مختلف بهینه سازی به بهبود عملکرد وب سایت شما کمک می کند. در اینجا برخی از ویژگیهای ارائه شده ارائه شده است.

 • به شما امکان می دهد حافظه پویا و Memcached خود را پیکربندی کنید. می توانید تصفیه خودکار حافظه پنهان را فعال یا غیرفعال کنید و آدرس های اینترنتی را از حافظه نهان حذف کنید. شما همچنین می توانید در صورت صحیح ذخیره شده صفحات خود را آزمایش کنید.
 • این امکان را به شما می دهد تا HTTPS را برای سایت خود مجبور کنید و بین نسخه های مختلف PHP جابجا شوید. شما حتی می توانید Gizip Compression و قوانین ذخیره سازی مرورگر را برای سایت خود فعال یا غیرفعال کنید.
 • شما می توانید کمبود منابع HTML ، JS و CSS خود را فعال یا غیرفعال کنید. این امکان را به شما می دهد تا پشتیبانی Emoji و رشته های پرس و جو را از منابع استاتیک خود حذف کنید.
 • همچنین می توانید تصاویر خود را بصورت جداگانه یا فله بهینه کنید.

قیمت: رایگان

امروز با SG Optimizer شروع کنید!

4. WP Super Cache: افزونه کش از WordPress.com

WP Super Cache

WP Super Cache یکی دیگر از افزونه های ذخیره سازی محبوب برای وردپرس است که بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. این افزونه توسط Automattic ، همان تیم پشت WordPress.com اجرا می شود.

WP Super Cache به شما کمک می کند تا فایلهای استاتیک HTML را از وبلاگ وردپرس پویا خود تولید کنید. پس از پردازش نسبتاً سنگین تر اسکریپت های PHP در سایت شما ، WP Super Cache فایل HTML استاتیک را در اختیار اکثر بازدید کنندگان وب سایت شما قرار می دهد.

WP Super Cache فایلهای ذخیره شده را به 3 روش ارائه می دهد:

 • ساده: این روش پیشنهادی برای ذخیره سازی پرونده است زیرا نیازی به ویرایش فایل های PHP ندارید ، به علاوه پرونده htaccess نیازی به پیکربندی ندارد.
 • کارشناس: این سریعترین روش ذخیره سازی برای ارائه فایل های HTML فوق العاده cached به کاربران است ، اما به اصلاح فایل های .htaccess شما نیاز دارد.
 • WP Super Caching: از این روش برای پنهان کردن صفحات برای کاربران شناخته شده استفاده می شود (افرادی که به سایت شما وارد می شوند ، نظر خود را می گذارند و غیره). اگرچه انعطاف پذیرترین روش حافظه پنهان است ، اما نسبت به روش های دیگر کمی کندتر است.

قیمت: رایگان

امروز با W3 Super Cache شروع کنید.

5. W3 Total Cache: افزونه Cache WordPress Cache Plugin

حافظه پنهان کش W3

با بیش از یک میلیون نصب فعال ، W3 Total Cache یکی از محبوب ترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس است. این برنامه با ذخیره کردن هر جنبه ای از سایت شما ، عملکرد سرور شما را بهبود می بخشد و همچنین یکپارچه سازی شبکه تحویل محتوا را ارائه می دهد.

توسط شرکتها و انتشارات بی شماری مانند AT مورد استفاده و توصیه قرار گرفته است&T ، MattCutts.com ، Mashable.com و بسیاری دیگر. چه سایت شما در یک شبکه میزبان مشترک یا یک سرور اختصاصی میزبان باشد ، این افزونه را برای بهبود عملکرد سرور وب خود و کاهش زمان بارگیری صفحه مفید می دانید. در حال حاضر ، این تنها افزونه ای است که برای بهینه سازی کلیه محیط های میزبانی عملی طراحی شده است.

این پشتیبانی برای صفحات موبایل شتاب Google (AMP) و لایه سوکت ایمن (SSL).

توسعه دهندگان ادعا می کنند که این افزونه می تواند تا 80٪ صرفه جویی در پهنای باند را از طریق کوچک سازی ، روند کاهش اندازه HTML ، CSS ، JavaScript شما ارائه دهد و بدون اینکه تأثیر منفی داشته باشد ، تغذیه می شود..

قیمت: رایگان

امروز با W3 Total Cache شروع کنید.

6. WP سریعترین حافظه نهان: افزونه کش وردپرس با حداقل تنظیمات

WP سریعترین حافظه نهان

WP Fastest Cache با تنظیمات پیکربندی کمتری برای ذخیره سازی وردپرس ارائه می شود ، و این باعث می شود آن را به یکی از ساده ترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس موجود در مخزن رسمی افزونه های وردپرس تبدیل کنید..

درست مانند هر افزونه حافظه پنهان ، فایلهای HTML استاتیک را از سایت وردپرس پویا شما ایجاد می کند.

برای کاهش اندازه پرونده ها ، این افزونه پرونده های HTML و CSS را به حداقل می رساند. همچنین به شما امکان می دهد emojis ها را در سایت خود غیرفعال کنید. این بطور موثر حافظه پنهان مرورگر را کاهش می دهد تا زمان بارگذاری صفحه را برای بازدید کنندگان مکرر کاهش دهد و بسیاری از پرونده های CSS را در یک ترکیب کند تا تعداد سفرهای دور HTTP را کاهش دهد..

نسخه برتر این افزونه برای افزایش سرعت صفحه شما مانند ویژگیهای بهینه سازی تصویر ، پاکسازی بانک اطلاعاتی ، حافظه پنهانی موبایل و موارد دیگر دارای بسیاری از ویژگیهای منحصر به فرد است..

پس از نصب افزونه WP Fastest Cache ، می توانید نسخه حق بیمه را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود خریداری کنید.

قیمت: هر دو نسخه رایگان و پریمیوم در دسترس هستند. قیمت از وب سایت مخفی شده است و می توانید بعد از کلیک بر روی دکمه خرید تعبیه شده در افزونه رایگان خود ، آن را ببینید.

امروز با WP Fast Cache شروع کنید.

7. کش دنباله دار: افزونه ذخیره سازی وردپرس رایگان

حافظه نهان کش

Comet Cache یکی دیگر از افزونه های محبوب ذخیره سازی است که دارای 60،000 نصب فعال است. بر خلاف سایر افزونه های حافظه پنهان ، Comet Cache قابلیت ذخیره کردن کاربران وارد شده را نیز دارد. این بدان معناست که اگر شما یک سایت عضویت ، سایت تجارت الکترونیک یا هر سایت دیگری را دارید که نیاز به ثبت نام کاربران دارد ، در حال انجام هستید ، پس Comet Cache یک افزونه ضروری برای شماست.

این افزونه از حافظه پنهان مرورگر با سرور Apache استفاده می کند ، به این معنی که می توانید با جلوگیری از چندین بارگردانی بین سرور و مرورگر ، سرعت صفحه را افزایش دهید..

همچنین می توانید کلیه فایلهای ذخیره شده در سایت خود را از شبکه تحویل محتوا (CDN) مورد نظر خود ارائه دهید. این شبکه از شبکه های محبوب CDN مانند CloudFront ، MaxCDN و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

برای جلوگیری از تولید نسخه جدیدی از حافظه نهان در حالی که سرور شما مشغول است ، این افزونه بار سرور را نظارت می کند و موقتاً حافظه نهان را غیرفعال می کند.

این افزونه همچنین آمار کش را برای شما نشان می دهد تا بتوانید از وضعیت حافظه نهان سایت خود بدست آورید.

قیمت: هر دو نسخه رایگان و پریمیوم در دسترس هستند. مجوز سایت واحد را می توانید با هزینه یک بار 39 دلار خریداری کنید.

امروز با دنباله دار کش شروع کنید.

8. حافظه نهان: بهترین افزونه کش سبک WordPress Cache

افزونه Cache Enabler

Cache Enabler یک افزونه ذخیره سازی سبک است که یک فایل HTML استاتیک از سایت شما ایجاد می کند و در صورت درخواست آنها را در اختیار اکثر قریب به اتفاق بازدید کنندگان وب سایت شما قرار می دهد. به تنظیمات حداقل نیاز دارد و تمام ویژگی های مهم شما را همیشه از یک افزونه حافظه پنهان نیاز دارید.

بر خلاف اکثر افزونه های حافظه پنهانی وردپرس ، Cache Enabler مستندات گسترده ای را ارائه می دهد که به شما در کشف ویژگی های مختلف افزونه کمک می کند. با استفاده از تصاویر و فیلم های زیبا ، مستندات شما را در جنبه های مختلف ذخیره سازی وردپرس طی می کند.

به نفع شماست که از هیچ تم یا پلاگین خاصی برای تلفن همراه استفاده نکنید که طرح های مختلفی را برای کاربران تلفن همراه و دسک تاپ به همراه Cache Enabler نشان می دهد زیرا در این صورت حافظه پنهان از آن دور می شود ، و آن را بی فایده می کند..

قیمت: رایگان

امروز با Cache Enabler شروع کنید.

9. هایپر کش: یکی دیگر از حافظه نهان وردپرس رایگان

حافظه نهان

Hyper Cache یک افزونه ذخیره سازی است که کاملاً به زبان PHP نوشته شده است و می تواند در هر دو محیط میزبانی ارزان و همچنین سرورهای سطح بالا مورد استفاده قرار گیرد.

فعال سازی Hyper Cache آسان است زیرا با مجموعه ای از مقادیر پیش فرض کار می کند.

این افزونه دارای گزینه تغییر تم تلفن همراه است که به شما امکان می دهد حافظه پنهان را فعال کنید حتی اگر از طرح های مختلفی برای کاربران تلفن همراه و دسک تاپ استفاده می کنید. در صورتی که از یک موضوع پاسخگو در سایت خود استفاده می کنید یا به قالب های مختلف تبلیغاتی برای دستگاه های مختلف نیاز دارید ، این امر مفید خواهد بود.

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد Hyper Cache ، قابلیت ارائه آن به صفحات ذخیره شده برای اظهار نظر نویسندگان است. با این حال ، شما همچنین می توانید صفحات کش ذخیره شده را برای اظهار نظر نویسندگان در صورت تمایل غیرفعال کنید.

همچنین یک افزونه آماده bbPress است ، بنابراین می توانید حافظه پنهان را برای صفحات انجمن bbPress خود فعال کنید.

قیمت: رایگان

امروز با هایپر کش شروع کنید.

انتخاب بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس برای نیازهای شما

وقتی نوبت به انتخاب افزونه حافظه پنهانی وردپرس برای سایت شما می رسد ، هیچ راه حلی برای “یک اندازه متناسب با همه” وجود ندارد.

اگر می خواهید بهترین افزونه حافظه پنهانی وردپرس که کار را انجام می دهد انتخاب کنید ، پس از آن یکی را انتخاب کنید W3 حافظه نهان Total یا WP Super Cache. هر دوی آنها دائماً به روز می شوند و توسط بیش از یک میلیون وب سایت استفاده می شوند.

اگر به یک راه حل حافظه پنهان WordPress نیاز دارید که پشتیبانی فوق العاده ای را ارائه می دهد و به حداقل پیکربندی نیاز دارد ، WP Rocket را انتخاب کنید. همچنین بخشی از بهترین افزونه های وردپرس ما است.

امیدواریم این راهنما به شما در انتخاب بهترین افزونه caching برای وب سایت کمک کند. با سرعت بخشیدن به سایت خود موفق باشید!

اگر شما همچنین می خواهید ترافیک ارگانیک خود را رشد دهید ، به بهترین ابزارهای جستجوگر وردپرس نگاهی بیندازید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map