9 بهترین حالت تعمیر و نگهداری و به زودی افزونه ها برای وردپرس (2020)

بهترین افزونه وردپرس به زودی افزونه ها اضافه می شوند


آیا به دنبال بهترین افزونه های صفحه ای هستید؟ هنگامی که وبلاگ یا وب سایت شما در مرحله توسعه قرار دارد ، باید یک صفحه حرفه ای به زودی را به بازدید کنندگان خود نشان دهید. به این ترتیب ، آنها می دانند که پس از آماده شدن دوباره به وب سایت شما مراجعه کنند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین حالت های نگهداری و به زودی افزونه های صفحه را به اشتراک می گذاریم.

قبل از شیرجه رفتن ، ارزش این را دارد که لحظه ای بررسی کنیم که حالت نگهداری چیست و به زودی صفحات ارائه می شوند.

به زودی افزونه برای وردپرس – چه چیزی است و چرا به آن احتیاج دارید?

یک افزونه به زودی بدون ایجاد لمس یک خط کد ، ایجاد صفحه به زودی را برای شما آسان می کند. این افزونه در دسترس است تا به زودی صفحه ای را برای شما ایجاد کند تا کاربران از راه اندازی ، اعم از آن یک سایت ، وبلاگ یا محصول ، هیجان زده شوند..

فایده این است که به شما کمک می کند تا از روز اول جمع آوری آدرس های ایمیل مشتریان احتمالی را شروع کرده و شروع به کار کنید.

نحوه نگهداری وردپرس چیست؟?

حالت نگهداری وردپرس روشی است که می توانید هنگام پایین آمدن آن برای نگهداری ، در وب سایت خود فعال کنید. این حالت زمانی مفید خواهد بود که شما نیاز به مراقبت از چند وظیفه اداری در سایت خود داشته باشید ، مانند استقرار یک ویژگی جدید ، فعال سازی افزونه ، به روز کردن هسته وردپرس. و غیره که بر عملکرد سایت تأثیر می گذارد.

حالت نگهداری وردپرس را فعال کنید

با قرار دادن وردپرس در حالت نگهداری ، می توانید به مخاطبان خود بگویید که سایت شما خراب نیست بلکه برای نگهداری برنامه ریزی شده موقتاً خراب است. به این ترتیب می توانید شهرت خود را به صورت زنده نگه دارید و حتی به موتورهای جستجو اطلاع دهید که سایت شما برای نگهداری برنامه ریزی شده در حال حاضر کم است ، بنابراین بر سئو شما تأثیر منفی نخواهد گذاشت.

چگونه می توان WordPress را در حالت Maintenance قرار داد?

وردپرس از ویژگی های حالت داخلی داخلی برخوردار است که به هنگام انجام کارهای اداری مانند به روزرسانی هسته وردپرس به طور خودکار فعال می شود.

پیام حالت وردپرس

پیام حالت پیش فرض تعمیر و نگهداری خسته کننده به نظر می رسد ، که می گوید: “به طور خلاصه برای نگهداری برنامه ریزی شده در دسترس نیست. در یک دقیقه دوباره بررسی کنید. “

اگر می خواهید وردپرس را برای چند ساعت در حالت نگهداری قرار دهید یا فقط نیاز به جایگزین کردن پیام حالت پیش فرض تعمیر و نگهداری با یک صفحه سفارشی دارید ، استفاده از افزونه حالت نگهداری وردپرس بسیار توصیه می شود..

9 بهترین پلاگین به زودی برای وردپرس

 1. SeedProd
 2. به زودی EZP
 3. در صفحه ساخت و ساز
 4. به زودی WP
 5. IgniteUp
 6. حالت نگهداری WP
 7. به زودی آسان
 8. به زودی
 9. حالت تعمیر و نگهداری

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های حالت به زودی و حالت نگهداری برای وردپرس بیاندازیم.

1. SeedProd

SeedProd

SeedProd بهترین وردپرس مطلق است که به زودی صفحه و افزونه حالت تعمیر و نگهداری در بازار ارائه می شود. این برنامه به شما امکان می دهد به زودی به لطف رابط کاربری فوق العاده آسان و سازنده آن در زمان واقعی ، در وردپرس صفحات حرفه ای ایجاد کنید.

همچنین می توانید طرح های داخلی را شخصی سازی کنید تا صفحه به زودی خود را شخصی کنید. این تقریباً نیم میلیون تصویر پس زمینه رایگان ، بیش از 750 فونت گوگل و تعداد تم های زودی در صفحه ارائه می شود. حتی می توانید یک صفحه با پیش زمینه ویدیویی تمام صفحه ایجاد کنید.

این افزونه با محبوب ترین سرویس های ایمیل از جمله Constant Contact ، MailChimp ، AWeber ، Drip ، ActiveCampaign و غیره ادغام می شود تا آدرس های ایمیل را از بازدید کنندگان خود جمع کند و به صورت خودکار به آنها پاسخ دهد تا قبل از شروع رسمی سایت ، رابطه برقرار کنند. همچنین با Google Analytics ادغام می شود ، بنابراین می توانید رفتار بازدید کنندگان خود را پیگیری کنید.

همچنین این گزینه دارای گزینه حفاظت از رمز عبور است ، بنابراین می توانید دسترسی به مشتریان خود را محدود کنید ، به آنها امکان می دهد فقط آنچه را که می خواهید از آنها مشاهده کنید.

seedprod به زودی به صفحه وردپرس می رسد

SeedProd یک ویژگی اشتراک گذاری ساده اجتماعی دارد که به بازدید کنندگان شما امکان می دهد وب سایت خود را در فیس بوک ، توییتر ، پینترست و غیره به اشتراک بگذارند. این پشتیبانی از پشتیبانی چند زبانه و انطباق GDPR را دارد ، بنابراین می توانید به راحتی سیاست حفظ حریم شخصی خود را ایجاد کنید.

قیمت: وجود دارد نسخه رایگان با ویژگی های اساسی و نسخه برتر با ویژگی های پیشرفته تر از 29.60 دلار در سال شروع می شود.

2. به زودی EZP

به زودی EZP

EZP Coming Soon یک افزونه ساده وردپرس است که به زودی افزونه صفحه خواهد بود. این برنامه از طریق ادغام با MailChimp ، ثابت تماس و غیره ایمیل از بازدید کنندگان وب سایت شما جمع آوری می کند. از فیلم های تمام صفحه ، فونت های Google ، زمینه های حرفه ای و موارد دیگر پشتیبانی می کند..

مانند سایر افزونه های صفحه به زودی ، به شما کمک می کند دسترسی به مشتریان را برای راه اندازی بتا خود محدود کنید. بعلاوه ، دارای یک تایمر شمارش معکوس است که به کاربران شما اطلاع می دهد دقیقاً چه موقع وب سایت شما در دسترس خواهد بود. کاربران شما همچنین می توانند وب سایت شما را در سیستم عامل های رسانه اجتماعی به اشتراک بگذارند.

قیمت: 14،95 دلار در سال.

3. در صفحه ساخت و ساز

در صفحه ساخت و ساز

همانطور که از نام این سایت پیداست ، Under Construction Page یک وردپرس است که به زودی به صفحات فرود می آید و افزونه صفحه تحت ساخت قرار می گیرد. این امکان را به شما می دهد تا صفحه به زودی یا صفحات فرود خود را به سرعت با استفاده از رابط کاربری آسان آن راه اندازی کنید. این بیش از 150 صفحه صفحه برای طراحی صفحه به زودی شما دارد.

در صفحه ساخت با سازنده کشیدن و رها کردن مبتدی برای ایجاد صفحات همراه است. علاوه بر این ، آن را شامل یک ویژگی وابسته و ردیابی ترافیک برای نظارت بر منبع ترافیک شما.

قیمت: 69 دلار برای عمر.

4. به زودی WP

به زودی WP

به زودی WP یک حالت عالی برای نگهداری وردپرس است و به زودی افزونه صفحه ای در اختیار شما قرار می گیرد. این مضامین زیبا برای به زودی صفحات وجود دارد تا در هنگام طراحی کلی ، وقت شما را صرفه جویی کند. می توانید این تم ها را مطابق با نام تجاری خود تنظیم کنید تا بازدید کنندگان بعد از راه‌اندازی وب سایت شما احساس سردرگمی نداشته باشند. این برنامه شامل هزاران تصویر رایگان ، مضامین حرفه ای ، عناصر طراحی بصری و موارد دیگر می باشد.

این اجازه می دهد تا دسترسی وب سایت خود را فقط به مشتریان محدود کنید. به زودی WP از پاسخ دهندگان خودکار ، نرم افزار CRM ، وبینارها و سایر نرم افزارهای بازاریابی پشتیبانی می کند. بارگیری سریعتر در وب سایت شما بسیار آسان و بهینه است.

قیمت: 29 دلار در سال.

5. IgniteUp

بالا

IgniteUp یک WordPress رایگان است که به زودی و افزونه صفحه حالت تعمیر و نگهداری ارائه می شود. این طرح ها نامحدود است و با قالب های خارجی کار می کند تا صفحه به زودی شما را به سطح بعدی برساند. به لطف رابط کاربری آسان و مضامین داخلی ، می توانید صفحه به زودی خود را فقط با چند کلیک تنظیم کنید.

این برنامه با خدمات بازاریابی ایمیل محبوب برای جمع آوری آدرس های ایمیل از بازدید کنندگان خود ادغام می شود. همچنین این امکان را به شما می دهد تا یک پیام خوش آمدید سفارشی را با یک تایمر شمارش معکوس اضافه کنید تا کاربران از زمان راه اندازی وب سایت شما مطلع شوند.

قیمت: رایگان!

6. حالت نگهداری WP

حالت نگهداری WP

WP Maintenance Mode یک افزونه قدرتمند و رایگان وردپرس است که در صفحه حالت نگهداری قرار دارد. این به زودی قالب صفحه ارائه می شود ، بنابراین می توانید به راحتی کاربران را در مورد راه اندازی محصول جدید یا وب سایت خود آگاه کنید. همچنین شامل الگوهای صفحه فرود برای هدایت کاربران به صفحات خاص است.

سایر ویژگی ها شامل یک تایمر شمارش معکوس ، فرم تماس ، فرم اشتراک ، پشتیبانی چند منظوره و نمادهای رسانه اجتماعی است. این برای SEO بهینه شده است ، با هر موضوع WordPress کار می کند و کاملاً قابل تنظیم است بنابراین می توانید رنگ ها ، قلم ها ، پس زمینه ها و غیره را تغییر دهید.

قیمت: رایگان!

7. به زودی آسان است

به زودی آسان

Easy Coming Soon یک افزونه رایگان وردپرس است که به زودی وارد صفحه می شود. می توان برای افزودن سریع صفحه به زودی در وب سایت خود با عنوان و تایمر شمارش معکوس استفاده کرد. فرقی نمی کند از کدام موضوع WordPress استفاده کنید ، افزونه Easy Coming Soon با آن کار خواهد کرد.

این صفحه به زودی شما را برای بازدید کنندگان استاندارد نشان می دهد ، در حالی که کاربران وارد شده می توانند به پس زمینه به وب سایت دسترسی پیدا کنند. این یک ویرایشگر داخلی برای کشیدن و رها کردن عناصر دارد. برای ایجاد صفحه به زودی در صورت استفاده از این افزونه ، به مهارت برنامه نویسی حرفه ای احتیاج ندارید.

قیمت: رایگان!

8. به زودی

به زودی

به زودی یک افزونه حرفه ای وردپرس است که به زودی در صفحات قرار می گیرد. این صفحه به زودی به وب سایت شما اضافه می شود ، آدرس های ایمیل را از بازدید کنندگان جمع می کند ، لایک ها و اشتراک های اجتماعی می شود و یک تایمر شمارش معکوس را برای به روزرسانی بازدید کنندگان درباره راه اندازی وب سایت شما نشان می دهد..

این الگوی پیش ساخته برای صفحات به زودی است. برای اضافه کردن عناصر و طراحی صفحه خود می توانید از سازنده drag and drop استفاده کنید. کاملاً پاسخگو است و از حالت تغییر مسیر برای کاربران پشتیبانی می کند تا صفحه به زودی را از URL های دیگر ببینند.

قیمت: 39 دلار در سال.

9. حالت نگهداری

حالت تعمیر و نگهداری

Maintenance Mode یک افزونه برتر وردپرس است که می تواند صفحات حالت تعمیر و نگهداری را در وب سایت شما اضافه کند. این امکان را به شما می دهد تا ضمن نمایش صفحات زیبا که به زودی صفحات زیبایی را برای بازدیدکنندگان پیش نمایش خواهید داشت ، روی وب سایت خود به صورت خصوصی و با پس زمینه کار کنید. همچنین می توانید یک تایمر شمارش معکوس اضافه کنید تا به بازدید کنندگان خود اطلاع دهید که وب سایت شما آماده است.

این 6 قالب پاسخگو برای به زودی صفحات وجود دارد. این ویژگی برای تایپوگرافی شیک و ادغام فونت های Google برای جذب کاربران شما دارد. همچنین با چندین شبکه اجتماعی ادغام می شود تا آنها بتوانند وب سایت شما را به اشتراک بگذارند.

قیمت: 23 دلار در سال برای نسخه حق بیمه.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین حالت نگهداری وردپرس و به زودی افزونه های صفحه کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید برای پشتیبانی مشتری لیست ما از بهترین افزونه های میز کمک وردپرس را ببینید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map