9 بهترین پلاگین تأیید هویت امنیتی وردپرس (مقایسه شده)

بهترین افزونه های تأیید هویت امنیتی برای وردپرس


آیا وب سایت شما به اندازه کافی ایمن است؟ روزانه هزاران وبلاگ و وب سایت هک می شوند.

با اعمال تأیید هویت امنیتی هنگام ورود به سایت ، باید اطمینان حاصل کنید که سایت شما از تهدیدات بالقوه آسیب پذیر محافظت می کند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های تأیید صحت امنیت WordPress را به شما نشان خواهیم داد.

چرا از افزونه تأیید هویت WordPress استفاده می کنید?

پلاگین های امنیتی شگفت انگیز وردپرس وجود دارد که می توانند از وب سایت شما محافظت کرده و در هنگام شناسایی ، از فعالیت های مشکوک به شما اطلاع دهند.

همچنین فعال کردن تأیید اعتبار امنیتی برای شما مهم است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که فقط کاربران مجاز وارد سایت شما می شوند. یک افزونه تأیید هویت امنیتی می تواند کاربران را به صورت خودکار مجاز کند یا به آنها اجازه دهد تا احراز هویت دو عاملی را انجام دهند.

1. iThemes Security

iThemes Security ، پلاگین های امنیتی

iThemes Security یک افزونه عالی تأیید هویت امنیتی وردپرس است که به شما کمک می کند تا با ویژگی تأیید اعتبار دو عاملی ، وب سایت خود را ایمن و ایمن نگه دارید. با فعال شدن ، کاربر قادر به ورود به وب سایت شما نخواهد بود مگر اینکه ابتدا رمز ورود و سپس کد ثانویه ارسال شده به برنامه تأیید اعتبار خود را ارائه دهند.

همچنین چندین بار برای ورود به سیستم بررسی می کند و تعداد تلاش های هر کاربر را با محافظت از نیروی بی رحم وردپرس محدود می کند. این افزونه برای کاربرانی که سعی در تغییر هر پرونده ای در سایت دارند ، مراقب است. در صورت مشاهده چنین عملی ، افزونه بلافاصله یک اعلان برای شما ارسال می کند تا بتوانید اقدامات مناسب را انجام دهید. در صورت شک به آسیب پذیری ، حتی می توانید دسترسی کاربر به سایت را در مدت زمان مشخصی قطع کنید.

2. WP ورود به علاوه

پلاگین های تأیید امنیت

WP Login Plus یک افزونه قوی است که با فرآیند تأیید هویت کاربر آن ، از وب سایت شما محافظت شگفت انگیز می کند. به شما امکان می دهد صفحه ورود را نیز شخصی سازی کنید. با استفاده از این افزونه ، حتی می توانید انیمیشن های ورود به وب سایت خود اضافه کنید. اگر فکر می کنید دیگر آن را نمی خواهید ، فقط آن را غیرفعال کنید و انجام داده اید.

همچنین به شما امکان می دهد یک گزینه خودکار کامل اضافه کنید ، به طوری که کاربران می توانند از ورود هر جزئیات جزئی برای ثبت نام یا ورود به سایت صرفنظر کنند. جزئیات به طور خودکار بر اساس داده های موجود در حافظه کامپیوتر پر می شوند.

3. WorldPay XML Direct

افزونه تأیید اعتبار

WorldPay XML Direct یک افزونه فوق العاده تأیید هویت وردپرس برای سایت WooCommerce است. اگر قبول می کنید پرداخت های آنلاین یا کمک های مالی آنلاین ، برای شما مناسب تر است. با استفاده از این افزونه ، ابتدا می توانید تمام جزئیات پرداخت را روی سرور خود با اطمینان ضبط کرده و سپس داده های ضبط شده را به WorldPay ارسال کنید. سپس با استفاده از صفحات پرداخت میزبان WorldPay پردازش می شود.

همچنین می توانید بر نحوه مشاهده مشتریان صفحات پرداخت ، کنترل کاملی داشته باشید. این برنامه از تأیید هویت دارنده کارت پشتیبانی می کند و اطمینان می دهد که تمام پرداخت های شما با پروتکل امنیتی SecureCode MasterCard پردازش می شوند. می توانید از این افزونه برای پذیرش پرداخت های خود به چندین ارز نیز استفاده کنید.

4. ورود لینک جادویی WP

WP لینک ورود جادویی

با افزونه WP Magic Link ورود ، می توانید به کاربران خود این امکان را بدهید که بدون پسورد وارد وب سایت شما شوند. تنها کاری که باید انجام دهند ارسال آدرس ایمیل آنهاست. سپس این افزونه بطور خودکار پیوندی را به آدرس ایمیل داده شده ارسال می کند. این پیوند پس از مدت زمان مشخصی منقضی می شود.

برای افزایش امنیت ، می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که کاربران را فقط از همان آدرس IP قبول کند.

5. امنیت Wordfence

افزونه امنیتی Wordfence

امنیت Wordfence یک افزونه امنیتی رایگان است که به منظور اطمینان از وب سایت شما کاملاً ایمن ، ترافیک مخرب را شناسایی و مسدود می کند. این افزونه مجهز به مسدود کننده IP در زمان واقعی است که به طور فعال کار می کند تا همه درخواست ها را از هر آدرس IP مشکوک مسدود کند.

همچنین دارای اسکنر بدافزار است که تمامی درخواست هایی که دارای کد خطرناک هستند را مسدود می کند. فرم تأیید هویت دو عاملی که با این افزونه ارائه می شود ، از سایت شما در برابر اسپم محافظت می کند.

اگر چندین سرپرست دارید ، می توانید برخی از آنها و همچنین با استفاده از رمز عبور شناخته شده به خطر بیافتد ، مسدود کنید. شما می توانید از افزونه در تعداد نامحدودی از وب سایت ها استفاده کنید و شما را از هرگونه حمله تخلف رمز عبور ، ورود به سیستم سرپرست ، اقدامات مشکوک در سایت و غیره به شما اطلاع می دهد..

6. احراز هویت دو عاملی روبل

روبلون یکی دیگر از افزونه های تأیید اعتبار امنیتی وردپرس است که به شما امکان می دهد امنیت کامل را برای وب سایت خود حفظ کنید. با استفاده از این افزونه ، می توانید وب سایت خود را از Botnets محافظت کنید که اعتبار حمله روزانه به هزاران وب سایت را دارد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که این افزونه را در وب سایت وردپرس خود نصب و فعال کنید. این فوراً با تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر ایمیل از حساب مدیریت شما محافظت می کند. اگر می خواهید از بیش از یک حساب محافظت کنید ، باید به نسخه پرداخت شده افزونه بروید. می توانید با ورود به وب سایت رسمی آنها و سپس انتخاب یک طرح ارجح ، از مزایای آن استفاده کنید.

7. احراز هویت دو عامل

احراز هویت دو عاملی Duo

احراز هویت دو عامل یک افزونه شگفت انگیز تأیید هویت امنیتی وردپرس است که از داده های وب سایت شما در مقابل سرقت از هر عنصر بد محافظت می کند. با استفاده از این افزونه می توانید یک رمز عبور تأیید هویت دو عاملی را به سرعت به وب سایت خود اضافه کنید و مطمئن باشید که امنیت سایت شما در دست امن است.

می توانید این کار را با کمک برنامه تلفن همراه Duo انجام دهید که حتی اگر تلفن شما از پوشش خارج نشود ، کار می کند. از طرف دیگر ، می توانید تأیید اعتبار را با استفاده از پیام کوتاه یا تماس تلفنی به تلفن خود فعال کنید. این افزونه گزینه هایی نیز برای آن دارد. با سایر افزونه هایی که احتمالاً در سایت خود نصب کرده اید عالی عمل می کند.

8. امنیت سپر

امنیت سپر

امنیت سپر یکی دیگر از افزونه های قوی تأیید هویت برای وردپرس است که با تأیید اعتبار دو عاملی ، وب سایت شما را از تمامی تهدیدهای امنیتی محافظت می کند. این افزونه از تأیید هویت Google و تأیید اعتبار ایمیل پشتیبانی می کند. همچنین با اسکنر پرونده قدرتمند هسته اصلی خود هر زمان که تهدیدی را در سایت شما تشخیص دهد به شما اطلاع می دهد.

علاوه بر این ، همچنین در محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم ، مسدود کردن نظرات اسپم خودکار و موارد دیگر نیز کار می کند. همچنین آدرس های IP مخرب که می توانند به وب سایت شما آسیب برساند را شناسایی و مسدود کنید. این افزونه بسیار آسان برای استفاده و راه اندازی است.

9. تأییدکننده Google

Google Authenticator به شما امکان می دهد احراز هویت دو عاملی (2FA ، MFA) را در سایت خود فعال کنید. با تأیید اعتبار آن ، می توانید مطمئن باشید که سایت شما از هر نوع دسترسی غیرمجاز ایمن است.

این ترجمه آماده است و از پروتکل های استاندارد TOTP و HOTP برای روش های تأیید اعتبار پشتیبانی می کند. این افزونه با جدیدترین نسخه وردپرس سازگار است و در کنار افزونه های مختلف مدرن و پیشرفته فوق العاده کار می کند.

اینها برخی از بهترین افزونه های تأیید هویت امنیتی هستند که ممکن است بخواهید در وب سایت خود از آنها استفاده کنید. اگر می خواهید در مورد امنیت وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در اینجا یک راهنمای مفصل برای شما آورده شده است.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map