گالری Envira در مقابل FooGallery – کدام یک بهتر است؟ (مقایسه)

گالری envira در مقابل گالری foo


آیا به دنبال یک افزونه گالری برای وب سایت خود هستید؟ بازار وردپرس پر از پلاگین های شگفت انگیز است که به شما امکان می دهد پرونده های رسانه ای خود را به روشی بصری خیره کننده نمایش دهید. دو مورد از معروف ترین آنها Envira Gallery و FooGallery است – هر کدام مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند خود را دارند.

اما ممکن است برای مبتدیان اشتباه باشد که افزونه گالری مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنند ، به خصوص با گزینه های افزونه گالری بسیاری که در آنجا وجود دارد. اگر به نظر می رسد مانند یک وضعیت آشنا است ، نگران نباشید. ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

برای کمک به شما در انتخاب بهترین افزونه گالری ، ما با بررسی دقیق این افزونه ها با این مقایسه مقایسه شده ایم. ما به ویژگی های آنها به صورت جانبی خواهیم پرداخت و خواهیم دید که کدام یک گزینه بهتری برای وب سایت شما است.

قبل از عمیق تر شیرجه رفتن ، اجازه دهید یک مرور سریع از افزونه ها داشته باشیم.

بررسی اجمالی: Envira Gallery در مقابل FooGallery

گالری Envira

envira-gallery-plugin

گالری Envira با بیش از 100،000 نصب فعال و بیش از 1 میلیون بار در دسترس یکی از محبوب ترین افزونه های گالری موجود در بازار است. Envira Gallery یک افزونه گالری عکس کشیدن و رها کردن است که استفاده از آن برای مبتدیان آسان است. در 5 دقیقه یا کمتر ، می توانید عکس های خود را بارگذاری کنید ، آنها را دوباره تنظیم کنید و یک گالری تصویر خیره کننده ایجاد کنید.

گذشته از سازنده گالری عکس کشیدن و رها کردن ، سایر ویژگی ها شامل قالب های گالری ، آلبوم ها ، به اشتراک گذاری اجتماعی ، گالری های ویدیویی ، علامت گذاری به صورت خودکار ، نمایش پرده ای و موارد دیگر.

FooGallery

پلاگین foogallery

FooGallery همچنین بیش از 100،000 نصب فعال در مخزن پلاگین رسمی وردپرس و امتیاز 4.7 در WordPress.org دارد. مانند گالری Envira ، FooGallery نیز طرح های گالری زیبایی ارائه می دهد که پاسخگو ، سریع رعد و برق و بهینه سازی شده برای گوتنبرگ.

برخی از ویژگیهای برجسته FooGallery شامل الگوهای گالری خیره کننده ، مرتب سازی آسان با مرتب سازی کشیدن و رها کردن یا مرتب سازی گالری ، سفارشی سازی مانند جلوه های شناور ، پشتیبانی از فیلم و موارد دیگر. به علاوه ، آنها همچنین دارای پیش نمایش گالری هستند که به شما امکان می دهد وقتی در حال ساخت آن هستید گالری شما چه شکلی است.

پیکربندی: گالری Envira در مقابل FooGallery

گالری Envira

گالری Envira برای پیکربندی بسیار آسان است. گزینه تنظیمات را در زیر مشاهده می کنید پیکربندی در داشبورد Envira Gallery خود ضربه بزنید. این چیزی است که به نظر می رسد:

پیکربندی گالری Envira ، گالری Envira vs Foogallery

در اینجا گزینه های زیادی دارید. می توانید حداکثر 6 ستون گالری اضافه کنید ، گزینه بار تنبل را فعال کنید ، حتی زمان تأخیر را برای تصاویر خود تنظیم کنید. همچنین گزینه هایی برای انتخاب ابعاد طرح بندی شما دارد.

اگر می خواهید اندازه تصویر را پیکربندی کنید ، گزینه های شگفت انگیزی نیز برای آن دارید. سبک های زیادی گنجانده شده است. این می تواند به شکل ریز عکسها ، پرتره ها ، اشکال مربع ، مناظر و موارد دیگر باشد. با توجه به تعداد ستون های طرح ، به شما امکان می دهد ابعاد تصاویر خود را نیز انتخاب کنید.

FooGallery

FooGallery نیز گزینه های پیکربندی فوق العاده ای دارد. شما آن را در زیر پیدا خواهید کرد تنظیمات گزینه در داشبورد FooGallery.

پیکربندی FooGallery ، گالری Envira در مقابل Foogallery ،

در اینجا 4 زبانه تنظیمات مختلف از جمله General ، Image ، Language و تنظیمات Advanced را دارید.

در زیر برگه General ، می توانید روی بار تنبل ، گزینه های گالری حافظه پنهان و زیرنویس های گالری خود کار کنید.

برای استایل گالری 6 گزینه وجود دارد. برگه Image گزینه هایی را برای تنظیم ابعاد تصویر ، تغییر اندازه GIF های متحرک ، نمایش تصاویر کوچک متحرک و موارد دیگر ارائه می دهد..

پیکربندی گالری عکس خود را دقیقاً مطابق نیازهای شما با گالری Envira و FooGallery آسان است.

سهولت استفاده: گالری Envira در مقابل FooGallery

گالری Envira

ایجاد گالری خود با گالری Envira بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به داشبورد Envira بروید و روی آن کلیک کنید جدید اضافه کن دکمه. اکنون می توانید تصاویر خود را در گالری بومی Envira بخش.

فقط گالری خود را در بخش عنوان بنویسید و سپس تصاویر را از رایانه خود انتخاب کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی تصاویر ، تصاویر موجود را از کتابخانه رسانه خود اضافه کنید از منابع دیگر پرونده ها را انتخاب کنید گزینه. پس از افزودن تصاویر ، پیش نمایش زنده دقیقاً در زیر جایی که تصاویر خود را اضافه کرده اید ، مشاهده خواهید کرد.

گالری Envira vs Foogallery ،

در سمت راست ، کد کوتاه را خواهید داشت. می توانید از این گزینه استفاده کنید یا دکمه انتشار را بزنید تا گالری خود را در هر صفحه یا پستی که می خواهید نمایش دهید. این ساده نیست?

FooGallery

اضافه کردن یک گالری با FooGallery نیز بسیار ساده است ، اما کمی متفاوت با گالری Envira است. برای افزودن تصاویر خود با FooGallery ، به داشبورد FooGallery بروید و روی آن کلیک کنید گالری اضافه کنید دکمه. بعد ، عنوان و تصاویر گالری خود را اضافه کنید.

FooGallery سهولت استفاده ، گالری envira vs Foogallery

در زیر ناحیه ای که تصاویر را اضافه می کنید ، گزینه های تنظیمات خواهید داشت. می توانید از آنها برای اضافه کردن افکت به تصاویر خود ، انتخاب یک موضوع ، اضافه کردن جلوه های بار ، مرزها و موارد دیگر استفاده کنید.

برای بررسی اینکه گالری شما چگونه به نظر می رسد ، روی آن کلیک کنید پیش نمایش گالری دکمه در نزدیکی صفحه نمایش.

افکار ما

اگر برای اولین بار از افزونه گالری استفاده می کنید ، Envira می تواند خوبی باشد برای شروع. این رابط کاربر پسند است ، بنابراین هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت که افراد حتی وقتی برای اولین بار از آن استفاده می کنید دچار سردرگمی شوند.

از طرف دیگر ، Foo اگر مبتدی باشید ، ممکن است شما را تحت الشعاع قرار دهد. این بدان معنا نیست که به هیچ وجه از Envira عقب مانده است. اگر تجربه کار با پلاگین های گالری را دارید ، ممکن است پیکربندی تصاویر را راحت تر پیدا کنید. تنها مشکلی که در Foo وجود دارد این است که برای بررسی پیش نمایش خود پس از افزودن تصاویر باید برگه ها را تغییر دهید.

سبک های نمایش: گالری Envira در مقابل FooGallery

گالری Envira

گالری Envira روشهای بسیار زیبایی را برای نمایش گالری تصاویر ارائه می دهد. می توانید تعداد ستون های مورد نظر خود را انتخاب کرده ، بار تنبل را فعال یا غیرفعال کنید ، اندازه های مختلف تصویر را اضافه کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

سبک گالری Envira

این افزونه گزینه های اندازه زیادی برای تصاویر شما دارد. از ریز عکسها ، پرتره ها ، مناظر ، تصادفی – شما فقط آن را نامگذاری می کنید. Envira همچنین گزینه هایی برای اضافه کردن یک جعبه نور و تنظیم موقعیت عنوان نیز دارد. همچنین ممکن است در صورت تمایل تصاویر خود را مجبور به مطابقت با اندازه مشخص کنید.

FooGallery

FooGallery همچنین لیست عظیمی از گزینه ها برای تصاویر شما دارد. برای اینکه جذاب به نظر برسد ، به شما امکان می دهد موضوعی را انتخاب کنید که در 3 نوع ارائه می شود – سبک ، تاریک و سفارشی.

سبک های گالری FooGallery

همچنین می توانید مرزهای مختلف ، قطره و سایه داخلی را اضافه کنید ، یک نماد بارگیری و موارد دیگر را انتخاب کنید. این همچنین دارای بسیاری از اثرات شناور ، گزینه ای برای اضافه کردن عنوان و اضافه کردن یک نوع صفحه بندی است. همچنین با استفاده از قسمت URL می توانید تصاویر را به یک صفحه خاص برای چاپ ارسال کنید.

افکار ما

از لحاظ نمایش تصاویر خود ، Envira در نسخه Lite ویژگی های اساسی را ارائه می دهد. Foo از طرف دیگر گزینه های کمی پیشرفته تری دارد. بنابراین بسته به نیاز خود می توانید یکی از گزینه های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

افزونه ها: EviraGallery در مقابل FooGallery

گالری Envira

می توانید با استفاده از افزونه های برتر آن ، عملکردهای گالری Envira را گسترش دهید. این افزونه های زیبایی برای افزودن گزینه های رسانه های اجتماعی ، پشتیبانی از پرونده های ویدئویی ، اضافه کردن تنظیمات اختصاصی برای موبایل ، اضافه کردن برچسب ها ، اضافه کردن علامت چاپ ، محافظت از رمز عبور ، صفحه بندی و موارد دیگر دارد. در کل گالری Envira بیش از 30 افزونه ارائه می شود.

افزونه های Envira

FooGallery

FooGallery همچنین گزینه هایی برای به روزرسانی عملکردهای خود دارد.

افزونه های Foogallery ، Envira Gallery Vs Foogallery
شما می توانید از این گزینه برای افزودن پرونده های ویدئویی ، جلوه های بارگذاری چندگانه ، قالب های گالری متنوع فانتزی ، پیمایش بی نهایت ، پیش تنظیم جلوه های افقی و موارد دیگر استفاده کنید Foo در مجموع 5 پسوند دارد.

افکار ما
از لحاظ گسترش ویژگی های شما ، Envira می تواند انتخاب بهتری باشد. اگرچه Foo گزینه های حق بیمه ای دارد ، اما Envira از این نظر پیشرو این مسابقه است.

مستندات: گالری Envira در مقابل FooGallery

گالری Envira

گالری Envira به زیبایی مستند شده است و شما می توانید پاسخ سوالات خود را (در صورت وجود) در آن بیابید. همچنین اگر قادر به یافتن راه حلی برای هر مشکلی نیستید ، امکان انتخاب بلیط را برای شما فراهم می کند.

FooGallery

FooGallery به همان اندازه مستند است. در درک پلاگین یا پیدا کردن پاسخ یک سؤال هنگام کار با آن ، مشکلی ندارید.

افکار ما
هر دو افزونه از نظر مستندات آن می توانند امتیاز مساوی کسب کنند. هر دو به طور مستند ثبت شده اند و با رعایت این مستندات ، یک مبتدی نیز می تواند مانند یک حرفه ای این افزونه را اداره کند.

قیمت گذاری: گالری Envira در مقابل FooGallery

گالری Envira

گالری Envira 4 متفاوت ارائه می دهد قیمت گذاری برنامه ها پایه اولیه با 29 دلار شروع می شود و تا 299 دلار افزایش می یابد.

قیمت گالری Envira

FooGallery

برنامه های قیمت گذاری FooGallery در 3 گزینه مختلف ارائه می شود. از 29.99 دلار شروع می شود و تا 149.99 دلار افزایش می یابد.

قیمت گذاری FooGallery

حکم ما: گالری Envira در مقابل FooGallery: کدام افزونه گالری را باید انتخاب کنید?

Envira Gallery افزونه ای سبک است که کلیه ویژگی هایی را که شما همیشه از یک افزونه گالری وردپرس به آن نیاز دارید ، ارائه می دهد.

قیمت گالری Envira کمی بالاتر از Foo است. اما ما فکر می کنیم ویژگی ها و افزونه هایی که این برنامه ها ارائه می دهند ، نقل قول را توجیه می کند.

این همه افزونه است. امیدواریم که این پست Envira Gallery در مقابل FooGallery برای شما مفید واقع شود. اگر می خواهید گزینه های بیشتر را بررسی کنید ، پست ما را در 8 بهترین افزونه گالری وردپرس در مقایسه بخوانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map