FormStack Alternative: WPForms در مقابل FormStack (1 برنده!)

wpforms در مقابل formstack


WPForms در مقابل FormStack: آیا نمی دانید سازنده فرم تماس چه چیزی بهتر است؟ اگر می خواهید یک فرم تماس به وب سایت خود اضافه کنید ، انتخاب سازنده فرم تماس مناسب برای نیازهای شما مهم است. سازنده فرم تماس با شما انتخاب می کند که باید تمام ویژگی های مورد نیاز شما را داشته باشد ، استفاده از آن آسان باشد و همه اینها را با قیمت مناسب نیز می خواهید.

بنابراین ، ما می خواهیم به شما کمک کنیم با مقایسه WPForms و FormStack ، افزونه فرم تماس را بهتر کنید.

معیارهایی که برای ارزیابی این 2 سازنده فرم محبوب مخاطب استفاده خواهیم کرد:

حال ، می خواهیم در مقایسه بین WPForms و FormStack غرق شویم.

1. بررسی اجمالی: WPForms در مقابل FormStack

WPForms چیست؟?

افزونه wpforms-contact-form-plugin
WPForms یکی از محبوب ترین افزونه های سازنده فرم تماس با ماست. این افزونه فرم تماس با وردپرس مبتدی مبتدی به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانستن چیزی در مورد کد ، به راحتی فرم های تماس قدرتمند را برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید..

سازنده drag and drop آنها به شما امکان می دهد تا به سرعت فرم های تماس را برای وب سایت خود به همراه تعدادی دیگر از انواع فرم ها از جمله نظر سنجی و نظرسنجی ایجاد کنید و همچنین توانایی جمع آوری پرداخت را دارید. آنها قالب های بی شماری را برای کمک به شما در ساخت سریعتر فرم تماس فراهم می کنند و قالب ها کاملاً قابل تنظیم هستند.

WPForms ویژگی های بسیاری را برای ایجاد فرم های تماس هوشمند و قدرتمند ارائه می دهد و زمینه های فرم منحصر به فردی را برای کمک به شما در ایجاد فرم تماس با نیازهای دقیق شما فراهم می کند. به علاوه ، آنها گزارشهایی را به شما ارائه می دهند که بسیار زیبا و آسان برای درک هستند.

با WPForms می توانید یک فرم تماس براق را در عرض چند دقیقه بسازید و آن را با 1 کلیک در وب سایت خود راه اندازی کنید.

FormStack چیست؟?

پلاگین formstack
FormStack یک سازنده فرم آنلاین است که به کاربران کمک می کند تا اطلاعات را از طریق فرم های آنلاین مانند نظرسنجی ها ، برنامه های شغلی ، ثبت نام رویدادها و سایر موارد جمع آوری کنند..

این ابزار با انواع قالب های از پیش طراحی شده به شما کمک می کند تا در هر زمان و بصورت آنلاین بصورت آنلاین بسازید و همچنین دارای قابلیت کشیدن و رها کردن است تا بتوانید فرم کاملاً سفارشی ایجاد کنید.

FormStack گزارش معیارها ، امکان جمع آوری پرداخت و موارد دیگر را ارائه می دهد. این سازنده فرم آنلاین همچنین با سایر ابزارها و سیستم عاملهای معروف مانند Google Sheets ، خدمات بازاریابی ایمیل ، Facebook و سایر موارد ادغام می شود..

اکنون ، بیایید عمیق تر به سازندگان این فرم تماس بپیوندیم تا ببینیم WPForms جایگزین خوبی برای FormStack است.

2. سهولت استفاده: WPForms در مقابل FormStack

WPForms

WPForms بسیار آسان برای استفاده است. با WPForms می توانید مستقیماً از داشبورد وردپرس خود یک فرم تماس بسازید. کافیست افزونه WPForms WordPress را بارگیری کنید ، فعال و نصب کنید و سپس روی داشبورد وردپرس خود بر روی WPForms کلیک کنید. از اینجا می توانید به راحتی تمام اشکال خود را مدیریت کرده و با کلیک یک دکمه ، شکل جدیدی ایجاد کنید – حتی لازم نیست سایت وردپرس خود را ترک کنید.

wpforms-dashboard

هنگام ایجاد فرم جدید ، WPForms تعدادی قالب فرم از پیش طراحی شده را برای شما فراهم می کند تا بتوانید از سمت راست در ویرایشگر فرم WPForms انتخاب کنید تا کار خود را شروع کنید. به علاوه ، صدها الگوی اضافی مانند فرم اهدای عضو ، فرم صورتحساب / سفارش ، فرم ثبت نام خبرنامه و موارد دیگر وجود دارد تا بتوانید به راحتی الگوی مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

wpforms-الگوهای

سازنده کشیدن و رها کردن WPForms ساخت و سفارشی کردن یک فرم را دقیقاً به نیازهای شما بسیار ساده می کند. حتی اگر مبتدی باشید ، ساختن فرم تماس به آسانی می تواند زمینه انتخاب فرم مورد نظر خود را بکشید و آن را در جای خود قرار دهید. می توانید زمینه هایی مانند منوهای کشویی ، کادرهای انتخاب ، انتخاب های چندگانه ، بارگذاری پرونده و موارد دیگر را اضافه کنید. زمینه ها را می توان با کلیک یک دکمه حذف کرد و با رابط کشیدن و رها کردن آنها به راحتی قابل تنظیم مجدد بودند.

wpforms-drag-and-drop-builder

WPForms همچنین یک پیش نمایش زنده را نشان می دهد ، به طوری که می توانید فرم خود را در هنگام ساختن آن مشاهده کنید ، نیازی به جابجایی و جلو از ویرایش به پیش نمایش نیست. این فقط یکی دیگر از ویژگی های WPForms است که به شما کمک می کند تا به راحتی و به هیچ وجه یک فرم برای سایت خود ایجاد کنید.

سرانجام ، نمایش فرم تماس شما در وب سایت شما بسیار ساده است. فقط با 2 کلیک می توانید فرم خود را روی هر صفحه یا پست وب سایت خود جاسازی کنید.

FormStack

از آنجا که FormStack سازنده فرم آنلاین است ، FormStack از شما می خواهد که برای خدمات خود ثبت نام کنید و فرم های خود را در سایت خود ایجاد کنید. بنابراین ، بر خلاف WPForms ، شما این راحتی را ندارید که بتوانید فرم خود را درست از داشبورد وردپرس خود بسازید.

برای ایجاد یک فرم ، می توانید از ویرایشگر drag and drop استفاده کنید تا یک قسمت فرم را از سمت راست به سمت چپ بکشید. همچنین برای شروع کار می توانید از یکی از الگوهای پیش ساخته آنها استفاده کنید.

سازنده فرم ساز

رابط کشیدن و رها کردن کمی پیچیده تر است ، زیرا دکمه های مختلفی وجود دارد که می توانید برای انجام کار کار یا کلیک کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای مرتب سازی مجدد آنها زمینه ها را بکشید و رها کنید یا می توانید بر روی یک دکمه جداگانه کلیک کنید تا زمینه های جدید تنظیم شود گزینه ها و دکمه های بسیار زیادی مانند این می توانند سازنده فرم را برای مبتدیان گیج کنند.

اگر می خواهید ببینید که شکل شما به چه شکلی در حال ساخت است ، نمی توانید. شما باید بر روی دکمه View Live Form کلیک کنید تا ببینید فرم شما چگونه است. اگر طرز تهیه فرم شما را دوست ندارید ، باید به عقب برگردید ، تغییرات را انجام دهید و سپس دوباره روی دکمه View Live فرم کلیک کنید.

بعلاوه ، نمایش فرم شما به صورت زنده در وب سایت شما دشوارتر از WPForm ها است ، به خصوص برای مبتدیان. و بعد از تمام مدت زمانی که برای ایجاد یک فرم مورد نظر خود صرف کردید ، FormStack هشدار می دهد که برخی از مضامین وردپرس می توانند بر یک ظاهر طراحی شده در FormStack غلبه کنند. این بدان معنی است که فرم مورد نظر خود را به روشی که در نظر داشتید بکشید ، باید فرم CSS را ویرایش کنید ، این کار برای مبتدیانی که از کد نویسی اطلاع ندارند آسان نیست..

برنده: WPForms کشیدن و رها کردن WPForms بسیار ساده تر است. شما به راحتی می توانید با کشیدن و رها کردن یک فرم بسازید و می توانید هنگام ایجاد آن فرم خود را به چه شکلی مشاهده کنید.

3. محدودیت های فرم: WPForms در مقابل FormStack

WPForms

توجه داشته باشید که با WPForms شما اجازه ایجاد فرم نامحدود را دارید. مهم نیست که چه برنامه قیمتی را با WPForm انتخاب کنید ، می توانید فرم های مختلفی را که می خواهید ایجاد کنید.

این مهم است زیرا بسته به نیاز شما ، وب سایت شما ممکن است به یک فرم تماس برای مشتریان نیاز داشته باشد تا با شما تماس بگیرد ، فرم صدور صورتحساب / سفارش ، فرم ثبت نام خبرنامه برای دریافت مشترکین ایمیل بیشتر ، و ممکن است شما بخواهید نظرسنجی های متعددی ایجاد کنید. خوشبختانه ، شما می توانید این کار را با WPForms و بدون محدودیت انجام دهید.

FormStack

از طرف دیگر ، FormStack فقط ایجاد فرم محدود را ارائه می دهد. بسته به اینکه کدام برنامه قیمت گذاری را انتخاب می کنید ، تعیین می کند چه فرم هایی مجاز به ایجاد وب سایت خود باشید.

برای ارزانترین طرح FormStack ، شما مجاز به ایجاد 5 فرم هستید. این بدان معنی است که شما به شکلی که می توانید در وب سایت خود داشته باشید بسیار محدود هستید. حتی با گرانترین برنامه آنها ، هنوز مشخص نیست که آیا شما توانایی ایجاد اشکال نامحدود را دارید یا خیر.

برنده: WPForms هنگام انتخاب یک افزونه سازنده فرم ، می خواهید یکی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد فرم های زیادی را که می خواهید ایجاد کنید.

4. ویژگی ها: WPForms در مقابل Formstack

WPForms

WPForms چیزی بیش از یک سازنده فرم تماس ساده است و دارای بسیاری از ویژگی های عالی در خارج از جعبه است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، نه تنها می توانید فرم های تماسی ایجاد کنید ، بلکه می توانید نظرسنجی ، نظرسنجی و موارد دیگری نیز ایجاد کنید.

می توانید نظرسنجی ها و نظرسنجی های جذاب را برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید و گزارش های نظرسنجی زیبایی دریافت کنید تا با آنها همراه شوید. این بدان معنی است که می توانید نتایج فرم خود را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنید و شما می توانید آن نتایج را در زمان واقعی به بازدید کنندگان وب سایت خود نیز نمایش دهید..

ویژگی های wpforms-نظرسنجی

برخی از ویژگی های عالی دیگر که با WPForm ها بدست می آورید عبارتند از:

 • منطق شرطی هوشمند – با ایجاد قواعد منطقی شرطی هوشمند ، فرم های طولانی را جدا کنید تا بر اساس گزینه ای که کاربر انتخاب می کند ، سؤالات را نشان داده یا مخفی کنید.
 • بارگذاری پرونده نامحدود – با هر طرحی ، کاربران می توانند پرونده های نامحدود را روی فرم های شما بارگذاری کنند و مستقیماً از طریق اعلامیه ارسال فرم در دسترس هستند.
 • پاسخگو دوستانه موبایل – فرم ها 100٪ پاسخگو هستند و روی موبایل ، تبلت و مرورگر کار می کنند.
 • صرفه جویی در فرم جزئی – برای فرم های طولانی تر ، کاربران می توانند پیشرفت خود را ذخیره کرده و دوباره به مرحله بعدی برگردانند ، که این امر باعث رها شدن فرم می شود.
 • محافظت در برابر هرزنامه – captcha هوشمند و honpot به طور خودکار از ارسال هرزنامه در فرم های شما جلوگیری می کنند.
 • تأیید فرم خودکار – کاربران می دانند ارسال فرم فرم با 3 نوع تأیید فرم شامل پیام ، نمایش صفحه و تغییر مسیر موفقیت آمیز بوده است.
 • قابلیت امضای آنلاین – به کاربران اجازه می دهد تا فرم آنلاین شما را با ماوس یا صفحه لمسی خود امضا کنند.
 • ثبت نام کاربر – می توانید فرم های ثبت نام کاربر WordPress سفارشی ایجاد کنید.
 • ادغام پرداخت آنلاین – WPForms با دروازه های پرداخت مانند PayPal و Stripe ادغام می شود ، بنابراین می توانید پرداخت های آنلاین را بپذیرید.
 • ردیابی موقعیت مکانی – درباره بازدید کنندگان سایت و مکان های آنها بیشتر بدانید تا بتوانید ایمیل های هدفمند تری برای آنها ارسال کنید.
 • ادغام بازاریابی ایمیل – WPForms با کلیه خدمات معروف بازاریابی ایمیل مانند ثابت تماس ، AWeber و Mailchimp ادغام می شود..
 • مجوزهای فرم & کنترل های دسترسی – رمز عبور از فرم خود محافظت کنید ، تعداد ورودی هایی را که می پذیرید محدود کنید ، ورودی های فرم را برای ورود به سیستم در کاربران و سایر موارد محدود کنید.

علاوه بر این ، WPForms تعدادی افزونه دیگر مانند Form Abandonment را ارائه می دهد که حتی اگر فرم را ارسال نکنند ، اطلاعات کاربر را ضبط می کند..

FormStack

با استفاده از FormStack می توانید فرم های تماس و همچنین فرم های پرداخت ، نظرسنجی ها ، ثبت نام رویدادها و موارد دیگر را ایجاد کنید. آنها تعدادی ویژگی ارائه می دهند از جمله:

 • منطق شرطی
 • صرفه جویی & فرم های رزومه
 • گزارش ها & تجزیه و تحلیل
 • بارگذاری پرونده
 • recaptcha
 • پردازنده های پرداخت
 • ادغام ایمیل

اما لیست ویژگی های FormStack به اندازه WPForms نیست. FormStack فاقد تعدادی از زمینه های فرم منحصر به فرد است که WPForms مانند امتیاز خالص تبلیغ کننده ، مقیاس لیکرت و موارد دیگر ارائه می دهد.

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم ، فقط می توانید تعداد محدودی از فرم ها را با FormStack ایجاد کنید. هر طرح همچنین دارای محدودیت تم است و هر طرح نیز دارای محدودیت ذخیره ای است ، بنابراین می توانید تعداد مشخصی از پرونده ها را بارگذاری کنید. بعلاوه ، با کمترین برنامه آنها که به بازاریابی ایمیل امکان پذیر نیست ، به ادغام ایمیل دسترسی پیدا نمی کنید.

برنده: WPForms WPForms ویژگی های بسیار بیشتری را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد اشکال قدرتمند و از هر نوع ایجاد کنید.

5. قیمت گذاری: WPForms در مقابل FormStack

WPForms

WPForms نسخه رایگان و حق بیمه پلاگین سازنده فرم خود را ارائه می دهد. اگر می خواهید به صورت رایگان از WPForms استفاده کنید ، می توانید افزونه WPForms Lite WordPress را از دایرکتوری رسمی افزونه وردپرس بارگیری کنید ، آن را مستقیماً روی داشبورد وردپرس خود نصب کنید و بلافاصله شروع به استفاده از آن کنید. اما اگر می خواهید به ویژگیهای قدرتمندتر آنها دسترسی داشته باشید ، باید به یک برنامه حق بیمه ارتقا دهید.

wpforms- قیمت گذاری

WPForms 4 برنامه قیمت گذاری متفاوت ارائه می دهد و شما با هر یک از آنها ایجاد فرم نامحدود می کنید. اگر تازه ساخت وب سایت را شروع کرده اید و بودجه تان محدود است ، برنامه پایه فقط برای 1 سایت در هر سال فقط 39.50 دلار شروع می شود. طرح اولیه با فرم های نامحدود ، ورودی های نامحدود ، زمینه های پیشرفته ، قالب های فرم ، ادغام ایمیل و موارد دیگر ارائه می شود.

برای دسترسی به کلیه ویژگی های حق بیمه WPForms مانند ادغام پرداخت ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها ، ثبت نام کاربر ، ترک فرم ، پشتیبانی حق بیمه و موارد دیگر ، باید با برنامه 299.50 دلار در سال به برنامه Elite ارتقا دهید..

FormStack

FormStack 4 برنامه با قیمت بسیار متفاوت دارد تا از 19 دلار در ماه – 249 دلار در ماه – را انتخاب کند. هر طرح قیمت گذاری محدودیتی در چند شکل شما می تواند ایجاد کند. به عنوان مثال ، برای طرح برنز که 19 دلار در ماه هزینه دارد ، فقط باید 5 فرم را ایجاد کنید. حتی با برنامه پلاتینیوم که 249 دلار در ماه هزینه دارد ، بازهم شما را به 1000 فرم محدود می کند.

فرم قیمت گذاری

FormStack همچنین تعداد ورودی هایی را که می توانید با هر طرح دریافت کنید نیز محدود می کند. اگر به تعداد ورودی هایی که در برنامه خود مجاز هستید بروید ، آنها مبلغی را برای آن پرداخت نمی کنند ، اما در عوض همه ورودی ها مستقیماً به ایمیل شما ارسال می شوند. که باعث می شود ورودی های فرم برای شما دشوار باشد و این پتانسیل را دارد که صندوق ورودی خود را تصاحب کنید و بسیار آزار دهنده شوید.

به علاوه ، برای به دست آوردن ویژگی های مهم مانند مارک های سفارشی ، ادغام و پرداخت ، باید مبلغ 59 دلار در ماه پرداخت کنید.

برنده: WPForms به طور کلی ، برای دسترسی به ویژگی های مورد نظر خود با FormStack در مقایسه با WPForms ، باید پول بیشتری بپردازید.

نتیجه گیری: WPForms در مقابل FormStack: کدام بهتر است?

اگر می خواهید فرم هایی به وب سایت خود اضافه کنید ، توصیه می کنیم از آنها استفاده کنید WPForms. WPForms برای مبتدیان و صاحبان وب سایت با تجربه به طور یکسان عالی است. بدون نیاز به پرداخت هزینه ماهانه گران ، به کلیه ویژگیهایی که برای رشد وب سایت یا تجارت خود نیاز دارید دسترسی خواهید داشت. شما می توانید با رابط کشیدن و رها کردن آنها ، در مدت چند دقیقه فرم های قدرتمند ایجاد کنید و به این آزادی دست می یابید که فرم های زیادی را که می خواهید ایجاد کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل WPForms ما را بررسی کنید.

FormStack یک سازنده فرم آنلاین خوب است اما به دلیل قیمت و عدم وجود ویژگی های منحصر به فرد برای بازدید کنندگان وب سایت ، این سازنده فرم ممکن است برای مشاغل بزرگتر که به دنبال ایجاد فرم های داخلی برای منابع انسانی ، IT و دارایی و دریافت برنامه هستند مناسب تر باشد. بعلاوه ، FormStack فاقد ویژگی ها است و محدودیت های زیادی را نیز برای قیمت شما می پردازید.

همچنین ، مقایسه کارشناس ما را بین WPForms و TypeForm بررسی کنید.

امیدواریم که از این پست در WPForms و FormStack لذت ببرید. امیدوارم اکنون بدانید که سازنده فرم بهترین انتخاب برای وب سایت شماست. اگر این مقاله را دوست دارید و می خواهید در مورد WPForms و نحوه استفاده از آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مقاله ما را در مورد نحوه ایجاد یک فرم تماس در وردپرس (راه آسان) بررسی کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map