Learndash vs LifterLMS – کدام یک بهتر است؟ (2020)

learndash در مقابل lifterlms


LearnDash و LifterLMS 2 بهترین پلاگین LMS (سیستم مدیریت یادگیری) برای وردپرس هستند. اما واقعاً بهترین افزونه LMS: LearnDash یا LifterLMS?

هر سیستم مدیریت یادگیری برابر نیست. درک این مسئله که تفاوت این دو افزونه LMS با یکدیگر با توجه به برنامه ها و ویژگی های قیمت گذاری آنها ، برای شما مهم است. با مقایسه بی طرفانه ما بین LearnDash و LifterLMS ، ما به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید کدام یک بهترین انتخاب برای شماست.

LearnDash در مقابل LifterLMS – فهرست مطالب

برای کمک به شما در شناخت تفاوت های ما با این پست مقایسه Learndash vs LifterLMS استفاده می کنیم. در این پست یک مقایسه جانبی را با افزونه ها انجام خواهیم داد و خواهیم دید که کدام یک می تواند گزینه بهتری برای پروژه بعدی شما باشد.

با انجام این کار ، ما به طور عمده به 6 جنبه خواهیم پرداخت –

 1. بررسی اجمالی
 2. راحتی در استفاده
 3. سازنده دوره
 4. گزینه های پرداخت
 5. کارایی
 6. مستندات
 7. قیمت گذاری

بیایید با یک مرور سریع از هر دو افزونه شروع کنیم. این امر به شما کمک می کند اگر با آنها آشنا نباشید ، پلاگین ها را بهتر بشناسید.

LearnDash vs LifterLMS – بررسی اجمالی

LearnDash

Learndash و LifterLMS دو افزونه عالی وردپرس LMS هستند که به شما امکان می دهند وب سایتهای دوره آنلاین را برای کاربران خود ایجاد کنید.

LearnDash ادعا می کند که قابل اعتمادترین افزونه LMS برای وردپرس است. آنها با داشتن لیست چشمگیر مشتری ، از جمله شرکت های Fortune 500 و دانشگاه های بزرگ در سراسر جهان به دلیل ایجاد دوره های آنلاین ، افتخار می کنند.

LearnDash افزونه ای ممتاز است که دارای چندین ویژگی برای ایجاد دوره های آنلاین در سایت شما است.

LifterLMS

از طرف دیگر ، LifterLMS یک افزونه freemium LMS است که افزونه های پریمیوم را بصورت جداگانه یا بصورت بسته نرم افزاری به فروش می رساند. این یک بسته کامل کامل LMS است که به شما امکان می دهد دوره های آنلاین سریع و آسان بسازید.

LearnDash در مقابل LifterLMS – سهولت استفاده

LearnDash

ویجت گزارش learndash

استفاده از این افزونه بسیار آسان است. با LearnDash ، یک داشبورد اختصاصی به دست می آورید که به شما امکان می دهد مواد درسی ، دروس ، موضوعات ، آزمونها ، گواهی ها ، تکالیف ، گروه ها و موارد دیگر را ایجاد کنید. این امکان را به شما می دهد تا با سهولت ، دوره کاربر و گزارش های آزمون را به هر سیستم عامل دیگر صادر کنید.

برگه تنظیمات به شما امکان می دهد گزینه های مختلفی مانند چرخش خودکار دوره ، محدودیت دوره دور زدن و موارد دیگر را فعال کنید. اگر می دانید که چگونه می توانید پست ها و صفحات را در وردپرس ایجاد کنید ، ایجاد یک دوره آنلاین با LearnDash را به راحتی پیدا خواهید کرد.

با برنامه های Plus و Pro ، ProPanel را دریافت خواهید کرد که تجربه سرپرستی شما را افزایش می دهد. مدیریت دوره های خود ، دیدن فعالیت های در زمان واقعی و موارد دیگر را آسان تر می کند.

LifterLMS

lifterlms-گزارش-فروش-جزئیات

LifterLMS نیز آسان برای استفاده و پیکربندی است. مانند LearnDash ، LifterLMS همچنین داشبورد اختصاصی برای مدیریت دوره های آنلاین شما دارد. اما این یکی گزینه های کمی بیشتر از LearnDash دارد. جدای از گزینه های موجود در LearnDash ، همچنین گزینه هایی را برای بررسی گزارش های مربوط به ثبت نام ، فروش ، آزمونها ، عضویت ، دانشجویان و غیره ارائه می دهد..

برنده

هر دو افزونه کاربر پسند بوده و کار با آن آسان است. با این حال ، LearnDash از لحاظ سهولت استفاده به لطف ProPanel در برابر همه مسابقات خود کنار می رود.

LearnDash در مقابل LifterLMS – سازنده دوره

LearnDash:

ایجاد یک دوره با LearnDash بسیار سرگرم کننده و آسان است. فقط به داشبورد LearnDash خود بروید و کلیک کنید دوره ها »افزودن جدید. سپس می توانید عنوان خود را اضافه کنید و شروع به ایجاد دوره خود کنید.

در بالای صفحه ، گزینه های مختلف دوره را خواهید داشت. می توانید از آنها برای اضافه کردن کد کوتاه ، دسته و برچسب و غیره استفاده کنید.

به همین ترتیب ، می توانید دروس خود را نیز به درس خود اضافه کنید. برای این کار ، روی درسهای سمت چپ صفحه کلیک کنید. سپس گزینه را انتخاب کنید جدید اضافه کن گزینه. به پایین بروید و دوره ای را که می خواهید درس را اضافه کنید انتخاب کنید.

به طور مشابه ، می توانید مباحث خود را به دوره ها ، آزمونها ، گواهینامه ها ، تکالیف و غیره اضافه کنید. به طور کلی کار با این سادگی و ایجاد دوره ها و سایر موضوعات مرتبط آسان است. پس از اتمام این کار ، می توانید بر روی دکمه انتشار در سمت راست کلیک کنید تا دوره شما زنده شود.

LifterLMS:

مانند LearnDash ، LifterLMS همچنین گزینه های ساده ای برای ایجاد دوره ارائه می دهد. برای ایجاد دوره خود می توانید همان مراحل Learndash را دنبال کنید. با پایین رفتن به صفحه ، گزینه های بیشتری را خواهید یافت ، مانند تنظیمات برای تنظیم طول دوره ، گزینه جاسازی یک فیلم یا صوتی برجسته ، اضافه کردن برنامه دسترسی و موارد دیگر.

LifterLMS

همچنین می توانید زمینه های دلخواه ، نام مربی را اضافه کنید و دانش آموزان خود را مدیریت کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

برنده

هر دو افزونه برای ایجاد دوره های خود یک رابط کاربری آسان ارائه می دهند و برچسب ها ، برچسب ها و دسته هایی را به آنها اضافه می کنید. این کراوات است.

LearnDash در مقابل LifterLMS – گزینه پرداخت

LearnDash:

Learndash از PayPal پشتیبانی می کند زیرا گزینه پرداخت پیش فرض است. می توانید آدرس های ایمیل ، ارز ، کشور و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را در قسمت های داده شده اضافه کنید. در اینجا یک تصویر از گزینه های پرداخت وجود دارد –

LifterLMS:

از طرف دیگر LifterLMS گزینه پرداخت پیش فرض ندارد. شما این انتخاب را دارید که روشی را که می خواهید پرداخت را بپذیرید انتخاب کنید.

پرداخت ها می توانند به صورت دستی (آنلاین یا آفلاین) انجام شوند یا حتی می توانید یک درگاه پرداخت را ادغام کنید. طبق نیاز خود می توانید گزینه های ارزی و گزینه های دروازه پرداخت را پر کنید.

برنده

از آنجا که Learndash از قبل دارای دروازه پرداخت پیش فرض است ، پذیرش پرداخت برای دوره ها آسان تر است. با این حال ، اگر می خواهید پرداخت را در LifterLMS بپذیرید ، باید افزونه را خریداری کنید ، که به افزونه قیمت افزوده اضافه می کند.

دوباره ، در اینجا LearnDash برنده واضح است.

LearnDash در مقابل LifterLMS – عملکرد

LearnDash:

عملکرد وب سایت شما یکی از مهمترین جنبه های تجربه کاربر است. اگر کند باشد ، می تواند عواقب واقعی داشته باشد.

برای بهبود عملکرد وردپرس ، LearnDash از جدیدترین ابزارهای فناوری در صنایع الکترونیکی و WordPress استفاده می کند!

با کمک افزونه ها ، حتی به شما امکان می دهد محتوای ایجاد شده در وب سایت خود را از Articulate Storyline یا Adobe Captivate ادغام کنید.

LifterLMS:

Converesly ، LifterLMS با عملکرد خود نیز فوق العاده است. اگر از یک موضوع پاسخگو استفاده می کنید بسیار سریع و پاسخگو است. حتی اگر این افزونه با سرعت سازش نکند ، به نفع شماست که باید بهینه سازی عملکرد را مورد توجه قرار دهید.

برنده

هر دو افزونه بسیار سریع هستند و با اکثر مضامین و افزونه هایی که ممکن است بخواهید در کنار این افزونه ها سازگار باشند سازگار است. این کراوات است.

LearnDash در مقابل LifterLMS – مستندات

هر دو Learndash و LifterLMS با اسناد و مدارک گسترده ای وجود دارند که شما را در زمینه های مختلف ساخت یک دوره آنلاین با سهولت راهنمایی می کند. مهم نیست کدام افزونه را انتخاب کنید ، شروع به کار با این افزونه را آسان خواهید یافت.

برنده

از نظر مستندات ، هر دو این افزونه به خوبی مستند شده اند و شما را در هر مرحله برای ساخت یک دوره آنلاین قدم می زنند.

LearnDash در مقابل LifterLMS – قیمت گذاری

لندنداش: Learndash 3 برنامه مختلف قیمت گذاری ، از 159 دلار تا 329 دلار را برای شما فراهم می کند. با برنامه اولیه ، افزونه اصلی و مجوز استفاده از آن را در یک سایت دریافت می کنید. با داشتن پکیج به علاوه می توانید از افزونه در حداکثر 10 سایت استفاده کنید و با مجوز Pro می توانید از افزونه در 25 سایت استفاده کنید.

قیمت لندنداش

LifterLMS:

LifterLMS همچنین 3 طرح قیمت گذاری متفاوت را ارائه می دهد ، از 99 دلار تا 999 دلار. شما می توانید از برنامه 99 دلاری در 5 سایت ، برنامه 299 دلار در 5 سایت و 999 دلار در تعداد نامحدودی سایت استفاده کنید.

برنده

حتی اگر LifterLMS یک برنامه اساسی ارزان تر ارائه دهد ، با افزایش وب سایت LMS ، این افزونه گران می شود زیرا ممکن است نیاز به خرید افزونه های زیادی داشته باشید. بنابراین LearnDash برنده است.

نتیجه گیری: کدام یک بهترین انتخاب برای نیازهای LMS شماست?

با انجام مقایسه ای بین سر و سر بین LearnDash و LifterLMS ، بدیهی است که LearnDash از منحنی جلوتر است.

اگرچه هر دو رابط کاربر پسند هستند ، اما از لحاظ ویژگی ها ، LearnDash در مقایسه با LifterLMS برتر است.

اگر می خواهید یک وب سایت دوره آنلاین حق بیمه بسازید ، بهترین گزینه برای LearnDash است ، در حالی که ممکن است LifterLMS انتخاب مناسبی برای ارائه دوره های رایگان باشد.

اگر می خواهید در مورد پلاگین های جایگزین دیگر LMS بدانید ، پست ما را در 9 بهترین افزونه LMS وردپرس مقایسه شده بخوانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map