MonsterInsights vs Jetpack Stats – کدام بهتر است؟

MonsterInsights vs Jetpack Stats


MonsterInsights vs Jetpack Stats: چه کسی برنده می شود؟ اگر از آن سوال می کنید ، احتمالاً به دنبال بهترین افزونه برای ردیابی بازدید کنندگان وب سایت خود و کشف آماری در مورد تعامل آنها در وب سایت خود هستید.

وردپرس برای اجرای این توابع چندین افزونه تحلیلی ارائه می دهد ، اما آمار MonsterInsights و Jetpack Stats محبوب ترین نیستند. و به دلایلی خوب اما کدام یک برای نیازهای شما واقعاً بهترین است?

در این مقاله ، ما آمار کامل MonsterInsights و Jetpack را با هم مقایسه خواهیم کرد ، بنابراین می توانید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

نمای کلی: MonsterInsights vs Jetpack Stats

MonsterInsights چیست?

MonsterInsights این افزونه در سایت یا وبلاگ وردپرس شما کار می کند تا ادغام با Google Analytics بی دردسر باشد. به عنوان قدرتمندترین و محبوب ترین ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت موجود ، با بهره گیری از قدرت Google Analytics در وب سایت شما می توانید اطلاعات دقیق و آماری درباره بازدید کنندگان وب سایت خود و نحوه تعامل آنها با محتوای شما ارائه دهید.

در حالی که Google Analytics می تواند به سختی راه اندازی شود ، MonsterInsights این کار را حتی برای مبتدیان مطلق بسیار ساده می کند. روند راه اندازی یک تجربه بدون دردسر می شود و فقط چند دقیقه از روز شما صرف می شود تا ساعت ها. مهارت های رمزگذاری صفر مورد نیاز است.

بعلاوه ، نه تنها تمام آمارهای پیش فرض Google Analytics را ارائه می دهید ، بلکه معیارهای پیشرفته ای را نیز مشاهده می کنید. رویدادها ، آمار تجارت الکترونیک و موارد دیگر در نوک انگشتان شما خواهد بود و برای مشاهده آماده است.

MonsterInsights بسیار برتر از استفاده از Google Analytics به تنهایی ، تجربه کاربر را در اولویت اصلی خود قرار داده است. MonsterInsights مبتدی و آسان برای استفاده ، ستاره ای در حال افزایش است که جلوی صعود را نمی گیرد.

آمار Jetpack چیست?

Jetpack یک افزونه کامپوزیت است که شامل تعدادی از ویژگی هایی است که ممکن است برای وب سایت خود مفید داشته باشید. از جمله امنیت ، محافظت از هرزنامه و تهیه نسخه پشتیبان سایت. Jetpack Stats یکی از ماژول هایی است که می توانید به عنوان یک ویژگی اضافی به افزونه Jetpack اضافه کنید.

هنگامی که Jetpack Stats را فعال می کنید ، پس از نصب و فعال سازی افزونه Jetpack ، می توانید از آن برای مشاهده گزارش در بازدید کنندگان وب سایت خود و نحوه تعامل آنها با وب سایت وردپرس خود استفاده کنید..

تا کنون خیلی خوب؟ در این مرحله از تحلیل ، MonsterInsights در مقابل Jetpack آمار تقریباً یکسان به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، همه چیزهایی که در بخش بعدی تغییر می کنند …

چگونه کار می کند: MonsterInsights vs Jetpack Stats

MonsterInsights

MonsterInsights قبل از هر چیز افزونه ادغام Google Analytics است. تنها کاری که باید برای این کار انجام دهید اتصال حساب Google Analytics شما با MonsterInsights است. مشروط بر اینکه از Google Analytics برای ردیابی داده های وب سایت خود برای مدتی استفاده کرده باشید ، فوراً نتیجه خواهید گرفت. داشبورد شما چیزی شبیه به این خواهد بود:

داشبورد MonsterInsights

اگر در Google Analytics تازه وارد هستید ، نمایش نتایج در داشبورد MonsterInsights شما می تواند 48 ساعت طول بکشد.

اگر می خواهید از Google Analytics (GA) بدون MonsterInsights استفاده کنید ، لازم است که کد GA را به صورت دستی در پرونده های موضوع خود وارد کنید. این کار مخصوصاً ترسناک برای مبتدیان یا هر کس بدون مهارت کد نویسی است. و با خطرات متعددی همراه است. کوچکترین خطای کد نویسی می تواند داده های Analytics شما را خراب کند یا بدتر از آن وب سایت شما را خراب کند.

با MonsterInsights ، می توانید تنها با چند کلیک از ماوس ، پیشرفته ترین ردیابی Google Analytics را تنظیم کنید. تنظیم بسیار آسان است و به راحتی در وب سایت وردپرس شما قرار دارد. برای مشاهده گزارش های شما نیازی به مراجعه به سایت خود به یک پلتفرم شخص ثالث نیست.

مهمتر از همه ، شما می توانید از قدرت Google Analytics استفاده کنید – قوی ترین ، دقیق ترین ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت موجود امروز.

جت پک

Jetpack Stats بخشی از افزونه Jetpack است. به معنای آن ، Jetpack Stats فقط یک پاورقی در لیست بلند سایر ویژگی های موجود با افزونه Jetpack کلی است. در حالی که MonsterInsights صرفاً با ذهنیت تحلیلی ساخته شده است ، ویژگی های تحلیلی Jetpack Stats فقط فکر دیگری هستند.

برای فعال کردن Jetpack در وب سایت یا وبلاگ شخصی خود ، باید یک حساب WordPress.com ایجاد کرده و سایت خود را به آن حساب متصل کنید. از آنجا که Jetpack به جای اینکه با Google Analytics ادغام شود ، از مارک تجاری خود برای تجزیه و تحلیل استفاده می کند ، می تواند مدتی طول بکشد تا اطلاعات شروع شود. داشبورد شما چیزی شبیه به این خواهد بود:

داشبورد Jetpack Stats

متأسفانه ، تنها بخش کمی از آمار وب سایت شما در داشبورد وردپرس شما موجود است. برای مشاهده تجزیه و تحلیل “کامل” خود ، باید وارد حساب خود شوید و به حساب WordPress.com خود بپردازید. حتی در این صورت ، گزارش ها به همان شکلی کامل و جامع نمی شوند که در صورت استفاده از Google Analytics یا MonsterInsights استفاده کنید.

ویژگی های ردیابی: MonsterInsights vs Jetpack Stats

MonsterInsights

با MonsterInsights ، به هر نوع ویژگی ردیابی پیشرفته ای که می توانید تصور کنید دسترسی خواهید داشت. نوار منو ، که به راحتی در وب سایت وردپرس شما قرار دارد ، چنین است:

MonsterInsights نوار منو

از آن نوار منو ، می توانید دسترسی داشته باشید:

 • ردیابی بارگیری
 • ردیابی تجارت الکترونیکی
 • ابعاد سفارشی
 • ردیابی تبلیغات
 • ردیابی ارجاع
 • آمار در زمان واقعی
 • ردیابی فرم ها
 • و خیلی چیزهای دیگر …

از آنجا که MonsterInsights با تجزیه و تحلیل در ذهن ساخته شده است ، ردیابی یکی از کارکردهای آن است. و آن را با تعالی انجام می دهد.

Jetpack Stats

نوار فهرست برای Jetpack Stats همه چیزهایی را که باید در مورد ویژگی های آن بدانید به شما می گوید:

نوار منوی Jetpack Stats

از آنجا که Jetpack Stats فقط یک قطعه کوچک از افزونه کلی Jetpack است ، تنها اساسی ترین گزارش های ردیابی را ارائه می دهد. می توانید تعداد بازدیدها ، کل نظرات و چند آمار اساسی دیگر را مشاهده کنید. با این حال ، هیچ ویژگی ردیابی پیشرفته در دسترس نیست.

Bloat: MonsterInsights vs Jetpack Stats

MonsterInsights

MonsterInsights با تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز برای بدست آوردن تجزیه و تحلیل وب سایت مورد نیاز خود همراه است. این یک هدف دارد: داده های موردنیاز شما را به روشی که برای شما مناسب باشد دریافت کنید.

سبک و عاری از نفخ است. و اگرچه می توانید با نصب افزونه ها ، ویژگی های اضافی را پیاده سازی کنید ، اما مطمئن باشید که این ویژگی ها همه در کنار هم به سمت یک هدف مشترک کار می کنند. حتی با نصب هر افزونه ای ، تنها تمرکز MonsterInsights روی جمع آوری داده ها و انتقال مجدد آن به شما با روشی آسان برای درک است.

Jetpack Stats

از آنجا که Jetpack Stats فقط یک ویژگی جانبی افزونه اصلی Jetpack است ، هیچ راهی برای دسترسی به Jetpack Stats بدون نصب Jetpack و تمام ویژگی های آن وجود ندارد..

Jetpack دارای 100+ تم ، ویژگی های امنیتی ، گزینه های تهیه نسخه پشتیبان ، میزبانی از تصویر ، و مجموعه ای از سایر ویژگی ها است. همه آنها مناسب و معقول هستند ، برای آنچه هستند؛ اما ، اگر به دنبال یک ابزار ردیابی تحلیلی هستید و ناامید می شوید ، ناامید می شوید.

Jetpack بسیار احساس نفخ می کند ، به خصوص اگر تنها ویژگی موردعلاقه شما Jetpack Stats باشد.

قیمت گذاری

MonsterInsights و Jetpack نسخه اصلی خود را در مخازن افزونه وردپرس به صورت رایگان در دسترس دارند.

برای سایر ویژگی ها ، می توانید MonsterInsights را با شروع 99.50 دلار در سال خریداری کنید. یا ، می توانید Jetpack را با هزینه 39،00 دلار در سال شروع کنید.

پشتیبانی مشتری

برای نسخه های رایگان افزونه ها ، هر دو MonsterInsights و Jetpack از طریق تالارهای وردپرس پشتیبانی می کنند.

برای هر نسخه پرداخت شده MonsterInsights ، گزینه های پشتیبانی و راه اندازی حرفه ای به شما داده می شود. مهم نیست که ارزانترین گزینه یا بیشترین قیمت را خریداری کنید ، به شما همان توجه و مراقبت می شود.

با Jetpack ، فقط کسانی که بیشتر از پول خرج می کنند بیشترین حمایت را می کنند. مشتریان ردیف پایین فقط برای پشتیبانی از طریق ایمیل تنظیم می شوند ، در حالی که مشتریان با بالاترین درآمد از پشتیبانی ایمیل ، پشتیبانی اولویت و خدمات تنظیم دریافت می کنند..

نتیجه

هنگامی که می توان به سهولت استفاده ، دقت و ویژگی های آن اشاره کرد. MonsterInsights برنده روشنی در نبرد بین MonsterInsights در مقابل Jetpack Stats است.

می توانید MonsterInsights را بارگیری کنید و بلافاصله با مراجعه به آن ، شروع به استفاده از آن کنید وب سایت آنها.

این مقاله را در مورد Grammarly vs Hemingway vs Jetpack از دست ندهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بین MonsterInsights و Jetpack Stats را انتخاب کنید. اگر این پست را دوست داشتید ، ممکن است از مرور دقیق ما از افزونه MonsterInsights نیز لذت ببرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map