نحوه اضافه کردن فرم تماس با ما به وب سایت وردپرس

فرم تماس با ما در وردپرس ایجاد کنید


آیا باید یاد بگیرید که چگونه یک فرم تماس با وردپرس ایجاد کنید؟ عالی! ما برای لحظاتی مثل این زندگی می کنیم این لذت کامل ما خواهد بود که ساده ترین ، موثرترین روش برای به دست آوردن یک فرم تماس کاملاً کارآمد در وب سایت خود را به شما آموزش دهیم.

در این مقاله ، ما یک آموزش گام به گام ساده در مورد چگونگی ایجاد فرم تماس با وردپرس را برای شما نوشتیم. در 4 مرحله آسان ، فقط در مدت چند دقیقه فرم تماس با شما به روز می شود!

چرا به فرم تماس نیاز دارید?

قبل از اینکه وارد بخش آموزش شویم: آیا شما واقعاً مطمئن هستید که می خواهید برای سایت خود فرم تماس با وردپرس ایجاد کنید؟ آیا شما هنوز هم در مورد آن حصار هستید؟ اگر اینگونه است ، پس به ما اطمینان می دهیم که تصمیم صحیحی را گرفته اید؟ به همین دلیل است:

فرم تماس با ما بسیار عالی است. وب سایت شما با داشتن فرم تماس در محل بسیار حرفه ای تر و زیبا تر خواهد بود. همه آدرس های ایمیل از لحاظ تصویری چشمگیر نیستند و می توانند لحن شغلی شما را پایین بیاورند. با این حال ، یک فرم تماس به خوبی انجام می شود می تواند لمس کلاس حتی به کوچکترین تجارت آنلاین اضافه کند.

بعلاوه ، آیا واقعاً می خواهید آدرس ایمیل خود را در وب سایت خود بنویسید؟ انجام این کار عملا التماس می کند که هرزنامه ها برای شما نامه ناخواسته ارسال کنند. حتی انسانهای “مشروع” نیز می توانند از آدرسهای ایمیل نوشته شده استفاده کنند تا برای شما پیامهایی با پیوست های بزرگ ، پرونده های امضاء ، رسیدهای الکترونیکی یا حتی ویروس برای شما ارسال کنند. از طرف دیگر فرم تماس با صندوق ورودی شما محافظت می کند.

فرم های تماس همچنین باعث افزایش تجربه کاربر وب سایت شما می شوند. برای بازدید کنندگان سایت شما ساده تر است که یک فرم ساده را پر کنید تا اینکه آنها را برای یافتن آدرس ایمیل خود ، رونوشت / چسباندن آن ، باز کردن یک برگه جداگانه با مجموعه ایمیل خود ، نوشتن ایمیل از ابتدا و غیره…

پاداش: با بهترین افزونه فرم وردپرس ، می توانید از فرم تماس خود برای افزایش لیست مشترکان خود نیز استفاده کنید! به سادگی یک صندوق اشتراک اشتراک اضافه کنید تا از کاربران خود اجازه استفاده کنید تا آنها را به لیست خود اضافه کنید.

بهترین راه برای افزودن فرم تماس با وردپرس

WPForms

اگر می خواهید یک فرم تماس در وردپرس ایجاد کنید ، باید از بهترین افزونه موجود در بازار استفاده کنید. این WPForms, دستها پایین.

WPForms مهم نیست که تجارت شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد. با 4 متفاوت برنامه های حق بیمه, گزینه های زیادی برای پرداخت مبلغی دارید. یا می توانید انتخاب کنید WPForms Lite, که “به فروش می رسد” با قیمتی که همه می توانند از آن استفاده کنند: رایگان!

مهم نیست که کدام گزینه را انتخاب کنید ، می توانید از سازنده بصری و کشویی بصری WPForms استفاده کنید. سهولت استفاده اولویت اصلی تیم WPForms است و نشان می دهد. افزودن فرم مخاطب به وردپرس ساده تر نخواهد بود ، به خصوص اگر شما نیز از یکی از ده ها قالب فرم از پیش ساخته استفاده کنید.

اما آسان به این معنی نیست که کاملاً نمایش داده نشده باشد. WPForms دارای چندین ویژگی پیشرفته مانند گزارش های نظرسنجی در کلاس ، فرم های پرداخت ، فرم ثبت نام کاربر ، منطق شرطی هوشمند ، فرم های ارسال ارسال و موارد دیگر.

برای شروع آماده هستید؟ عالی! شما 4 قدم بی دردسر از تهیه فرم تماس نهایی در وب سایت وردپرس خود ندارید.

مرحله 1: فرم جدیدی در وردپرس ایجاد کنید

شروع با بارگیری افزونه WPForms. سپس آن را نصب و فعال کنید. مطمئن نیستم چطور؟ مشکلی نیست می توانید در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس به راهنمای ما بروید تا همه این موارد مرتب شوند. ما صبر می کنیم.

همه مجموعه؟ کامل.

بعد ، به سمت چپ داشبورد خود بروید و کلیک کنید WPForms »افزودن جدید برای ایجاد یک فرم تماس با وردپرس.

به فرم خود یک نام بدهید و از الگوی تماس با فرم ساده استفاده کنید.

الگوی فرم تماس با ما

WPForms مانند سحر و جادو ، الگویی برای فرم تماس ساده ایجاد می کند تا بتوانید با آن بازی کنید:

الگوی فرم تماس با ما

به طور پیش فرض ، فرم شامل قسمت های زیر می باشد:

 • نام (اول و آخر)
 • آدرس ایمیل
 • نظر / پیام

اگر این تنها چیزی است که شما نیاز دارید ، سپس روی ذخیره کلیک کرده و به مرحله بعد بروید. اگر به شخصی سازی بیشتری احتیاج دارید ، می توانید با کشیدن و رها کردن قسمت های سمت چپ ، در اطراف خود کج شوید.

تنها کاری که باید برای افزودن فیلدهای سفارشی به فرم خود انجام دهید این است که روی آنها کلیک کنید ، آنها را به فرم خود بکشید و آنها را در جایی که می خواهید ظاهر شود رها کنید. آشفتگی؟ مشکلی نیست با کلیک بر روی هر زمینه و کشیدن آن به هر کجا که می خواهید می توانید سفارش را به سرعت و به راحتی مرتب کنید.

وقتی فرم خود را کامل به نظر رسید ، کلیک کنید صرفه جویی.

مرحله 2: تنظیمات فرم تماس خود را پیکربندی کنید

در حالی که هنوز در ویرایشگر WPForms هستید ، کلیک کنید تنظیمات »عمومی.

تنظیمات عمومی

از این بخش ، می توانید:

 • فرم خود را تغییر نام دهید.
 • توضیحات فرم را اضافه کنید.
 • متن دکمه ارسال را تغییر دهید.
 • پیشرفت های GDPR را اضافه کنید تا فرم های شما با خط مشی فعلی مطابقت داشته باشد.
 • برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها ، ویژگی های پیشگیری از هرزنامه را فعال کنید.

پس از اتمام ، کلیک کنید صرفه جویی و به مرحله بعد بروید.

مربوط: نحوه ارسال فرم بدون تازه سازی صفحه در وردپرس

مرحله 3: اعلان ها را برای فرم تماس خود فعال کنید

سر به سمت تنظیمات »اعلان ها از درون ویرایشگر WPForms. در این صفحه ، اطمینان حاصل کنید که اعلان های شما از منوی کشویی به “روشن” تبدیل شده اند.

نمایش اعلانها را فعال کنید

باید به صورت خودکار روی “روشن” تنظیم شود ، اما هرگز به بررسی مجدد آسیب نمی رساند. و البته ، اگر ترجیح می دهید اعلان هایی دریافت نکنید ، می توانید آنها را خاموش کنید. با این حال ، ما اکیداً توصیه می کنیم که آنها را فعال کنید تا در حلقه بمانید و هرگز پیامی را از دست ندهید.

از این صفحه ، می توانید بعد از ارسال موفقیت آمیز برای شما ، با ویژگی هایی مانند ارسال اعلان برای کاربران خود بازی کنید. و در صورت تمایل می توانید ویژگی های برندهای دیگری مانند هدرهای دلخواه را به پیامهای خود اضافه کنید.

پس از اتمام کار ، کلیک کنید صرفه جویی.

مرحله 4.1 فرم تماس با ما را به وردپرس اضافه کنید (گوتنبرگ)

WPForms یک افزونه سازگار با گوتنبرگ است ، بنابراین اضافه کردن یک فرم تماس با پست یا صفحه با ویرایشگر گوتنبرگ بسیار آسان است.

هنگامی که ویرایشگر پست یا صفحه را باز کرده اید ، با کلیک بر روی نماد + (به علاوه) در گوشه بالا سمت چپ ، یک بلوک WPForms جدید اضافه کنید.

فرم تماس را به وردپرس گوتنبرگ اضافه کنید

اکنون به شما گزینه های مختلفی از منو داده می شود. WPForms را جستجو کنید تا بلوک را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

اکنون بلوک WPForms را در صفحه ویرایشگر مشاهده خواهید کرد. در مرحله بعد ، پیش بروید و فرم مورد نظر خود را از قسمت کشویی Select a Form انتخاب کنید.

یک فرم برای نمایش در WordPress Gutenberg-block انتخاب کنید

اکنون می توانید فرم کاملی را در ویرایشگر خود مشاهده کنید.

مرحله 4.2: فرم تماس را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید (کلاسیک)

WPForms به شما امکان می دهد فرم تماس جدید ساخته شده خود را به یک پست ، صفحه یا نوار کناری خود (یا هر منطقه آماده ابزارک) اضافه کنید..

برای افزودن آن به یک پست یا صفحه ، یک صفحه / صفحه جدید ایجاد کنید (یا یک صفحه موجود را ویرایش کنید) و به سادگی روی آن کلیک کنید اضافه کردن فرم دکمه بالای نوار ابزار خود را.

اضافه کردن فرم به ارسال

یک فهرست بازشو ظاهر می شود. فرم مخاطبی را که ایجاد کرده اید از منوی کشویی انتخاب کنید. سپس ، کلیک کنید اضافه کردن فرم.

درج فرم

آمار انتشار (یا به روزرسانی ، در صورت ویرایش یک پست / صفحه از قبل موجود) ، و فرم شما به صورت زنده در سایت شما ظاهر می شود ، آماده سنگ و رول.

مرحله 4.3: فرم تماس را به نوار کناری خود اضافه کنید

همچنین می توانید فرم تماس را به ویجت نوار کناری خود اضافه کنید. برای رفتن به ظاهر »ویجت. اکنون در زیر ابزارک های موجود روی آن کلیک کنید WPForms.

ویجت WPForms

اکنون نوار کناری را انتخاب کنید که می خواهید فرم شما اضافه شود. بیایید انتخاب کنیم نوار کناری سمت چپ. اکنون بر روی کلیک کنید ویجت را اضافه کنید دکمه.

ویجت نوار کناری سمت چپ ، WPForms

اکنون می توانید WPForms را به نوار کناری سمت چپ اضافه کنید. می توانید با کلیک روی پیکان کشویی در زیر ، عنوان خود را اضافه کرده و فرم خود را انتخاب کنید فرم گزینه. اگر می خواهید نام و توضیحات فرم خود را نشان دهید ، کادر زیر آن را انتخاب کنید.

پس از انجام کار بر روی کلیک کنید صرفه جویی دکمه. فرم شما اکنون نمایش در نوار کناری سمت چپ صفحه نمایش شما شروع می شود.

خودشه! اکنون فرم تماس با ما به طور مستقیم در نوار کناری وب سایت شما قرار دارد. این راهنما را در مورد نحوه ایجاد فرم AMP در وردپرس بررسی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد فرم تماس با وردپرس کمک کند. اگر از این آموزش لذت برده اید ، ممکن است راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی ایجاد یک نظرسنجی در وردپرس را نیز دوست داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map