SurveyMonkey Alternative: WPForms vs SurveyMonkey (مقایسه شده)

wpforms vs surveymonkey


آیا به دنبال جایگزینی SurveyMonkey هستید؟ اگر می خواهید بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید ، باید WPForms را امتحان کنید.

در این مقاله ، ما WPForms و SurveyMonkey را با هم مقایسه خواهیم کرد تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام ابزار نظرسنجی آنلاین بهترین گزینه برای شماست.

از آنجا که می خواهیم مقایسه مفصلی از WPForms و SurveyMonkey برای شما ارائه دهیم ، در اینجا فهرست سریع مطالب برای راهنمایی شما از طریق مقاله آورده شده است:

جزئیات عمومی: WPForms vs SurveyMonkey

قبل از اینکه به مقایسه ما شیرجه بزنیم WPForms و SurveyMonkey, بیایید ابتدا به اصول اولیه هر ابزار بررسی بپردازیم.

افزونه wpforms-преглед-تماس-فرم-فرم
WPForms یکی از بهترین پلاگین های فرم تماس با ما و یکی از دوستانه ترین مبتدیان است. در عرض چند دقیقه ، بدون نیاز به دانستن چیزی در مورد کد با استفاده از سازنده drag and drop آنها ، می توانید یک فرم قدرتمند برای وب سایت خود ایجاد کنید.

گذشته از فرم تماس با ما ، WPForms به شما امکان می دهد نظرسنجی ها و نظرسنجی های بسیار جذابی را در وب سایت خود ایجاد کنید. برخلاف اکثر افزونه های فرم تماس ، WPForms گزارش های نظرسنجی زیبایی با بهترین تجسم ارائه می دهد. این بدان معنی است که می توانید نتایج نظرسنجی خود را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنید. و می توانید نمودارهای جداگانه را به صورت PDF یا JPEG فقط با 1 کلیک صادر و به اشتراک بگذارید.

نه تنها می توانید نتایج نظرسنجی خود را به روشی خیره کننده مشاهده کنید بلکه کاربران وب سایت شما نیز همینطور هستند. بعد از ارائه فرم ، شما می توانید نتایج زمان واقعی را نیز برای آنها نمایش دهید. WPForms همچنین تبدیل هر نوع فرم موجود در وب سایت خود را به یک نظرسنجی یا نظرسنجی قدرتمند فقط با کلیک یک دکمه ، بسیار آسان می کند..

نظرسنجی-فرم-سازنده-مقایسه
از طرف دیگر SurveyMonkey ، یک ابزار پیمایشی محبوب آنلاین است که برای جمع آوری نظرات از افرادی مانند بازدید کنندگان وب سایت شما به عنوان مثال استفاده می شود.

SurveyMonkey همراه با تعدادی الگوی پیش ساخته و سوالات نظرسنجی از پیش نوشته شده توسط متخصصان نوشته شده است تا به شما در ساخت نظرسنجی برای وب ، ایمیل یا اجتماعی کمک کند. آنها یک ویژگی کشیدن و رها کردن جزئی را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید قالب ها را متناسب با نام تجاری خود و تنظیم مجدد و اضافه کردن زمینه های مختلف تنظیم کنید..

از دیگر ویژگی های SurveyMonkey می توان به معیارهای گزارش دهی برای تحلیل نتایج نظرسنجی شما و امکان جمع آوری پاسخ های نظرسنجی و پرداخت کارتهای اعتباری در همان زمان اشاره کرد.

اکنون که اصول اولیه هر ابزار نظرسنجی را می دانید ، اجازه دهید نگاهی به خصوصیات هرکدام بیندازیم تا دریابیم که آیا WPForms جایگزین SurveyMonkey خوب است.

راحتی در استفاده

WPForms یکی از پلاگین های کاربر پسند ترین کاربر در بازار است و به هیچ وجه کدگذاری وجود ندارد.

ویرایشگر کشیدن و رها کردن ساده ، ایجاد یک فرم قدرتمند از جمله نظر سنجی را برای مبتدیان آسان می کند. حتی اگر قبلاً هیچ یک نظرسنجی برای وب سایت خود ایجاد نکرده باشید ، می توانید با این افزونه چند دقیقه انجام دهید.

با WPForms ، می توانید از الگوهای پیش طراحی شده آنها برای نظرسنجی ها یا نظرسنجی ها استفاده کنید که تمام زمینه های فرم مورد نیاز برای شروع کار را دارند. به راحتی می توانید زمینه هایی مانند کشویی ، مقیاس های لیکرت ، دکمه های رادیویی ، جعبه های بررسی ، رتبه بندی های ستاره و موارد دیگر را اضافه کنید. پاک کردن ، ویرایش و تنظیم مجدد ترتیب زمینه ها با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن بسیار ساده است.

WPForms همچنین پیش نمایش زنده ای از فرم شما را هنگام ساختن آن نشان می دهد ، بنابراین نیازی به تغییر سوئیچ بین ویرایشگر و پیش نمایش نیست.

wpforms vs سهولت استفاده سهولت استفاده

بعلاوه ، از آنجا که WPForms یک افزونه وردپرس است ، کاربران می توانند به سرعت نظرسنجی را از طریق داشبورد وردپرس درست کنند و این باعث می شود کل روند راحت تر شود. همچنین می توانید به جای اینکه وارد سایت دیگری مانند SurveyMonkey شوید ، می توانید اطلاعات مربوط به نظرسنجی های خود را در وب سایت خود جمع آوری کنید..

قرار دادن فرم نهایی یا نظرسنجی در وب سایت شما با WPForms نیز بسیار ساده است. فقط با 2 کلیک می توانید فرم خود را به هر صفحه یا پست وب سایت خود اضافه کنید. همچنین از ویجت WPForms استفاده شده است که به شما امکان می دهد فرم خود را در نوار کناری ، پاورقی یا سایر مناطق ویجت یک وب سایت نمایش دهید.

همچنین می توانید گزارشات نظرسنجی را با 1 کلیک فعال کنید و WPForms بطور خودکار گزارش زیبایی را ایجاد می کند.

فرم تعبیه شده wpform در سایت

سهولت استفاده: SurveyMonkey

SurveyMonkey یک سازنده فرم آنلاین است که به شما امکان می دهد فقط 1 نوع فرم ایجاد کنید: یک نظرسنجی آنلاین.

هنگام ایجاد نظرسنجی ، می توانید از میان منوی کشویی قالب زمینه مورد نظر خود را مانند انتخاب چندگانه ، جعبه نظرات ، رتبه بندی ستاره ها و موارد دیگر انتخاب کنید. اگر در فکر سؤال ها مشکل دارید ، در صفحه در سمت چپ یک سؤال بانکی وجود دارد تا ایده های خود را ارائه دهد. پس از مشاهده سؤالی که دوست دارید ، می توانید با کلیک یک دکمه ، آن را به فرم خود اضافه کنید.

رابط SurveyMonkey بسیار کاربر پسند نیست. در نگاه اول استفاده آسان به نظر می رسد اما می توانید چندین کلیک برای کشف چگونگی اضافه کردن سؤال ، اضافه کردن یک فیلد فرم و به دنبال راهی که می خواهید آن را جستجو کنید..

Surveyonkey-form-builder

با کشیدن و رها کردن نمی توانید سوالات را به شکل خود تنظیم کنید زیرا عملکرد کشیدن و رها کردن آنها جزئی است. شما باید چندین دکمه را کلیک کنید تا ترتیب رشته های خود را انتخاب کنید ، به این معنی که ایجاد یک فرم در مقایسه با WPForms شما را بسیار طولانی تر می کند..

هنگام ایجاد یک فرم با SurveyMonkey ، قبل از اینکه بتوانید فیلدهای بیشتری به فرم خود اضافه کنید ، باید یک سؤال را تایپ کنید. این بدان معناست که شما نمی توانید فرم آنلاین را بدون اضافه کردن سؤالهایی طراحی کنید که برای ایجاد فرم های تماس مفید نیست.

بعلاوه ، اگر فقط می خواهید نظرسنجی ایجاد کنید ، هنوز مراحل بیشتری برای انجام این کار با SurveyMonkey وجود دارد تا آنچه که در WPForms وجود دارد. از آنجا که SurveyMonkey یک سازنده فرم آنلاین است ، کاربران برای ایجاد نظرسنجی باید وارد SurveyMonkey شوند و سپس آن را در WordPress تعبیه کنند ، به جای اینکه بتوانند درست در داشبورد وردپرس بسازند..

برنده: WPForms

امکانات

WPForms دارای طیف گسترده ای از ویژگی های درست در خارج از جعبه است. این ویژگی ها به شما امکان می دهد نظرسنجی ها و فرم های تماس ساده خود را بگیرید و آنها را به فرم های قدرتمندی برای تجارت تبدیل کنید.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم افزودنی نظرسنجی / نظرسنجی از WPForms به شما امکان می دهد یک نظرسنجی یا نظرسنجی ایجاد کنید تا به سایت وردپرس خود اضافه کنید. افزونه Poll / Survey با تمام ویژگی هایی که برای ایجاد نظرسنجی / نظرسنجی عالی برای بازدید کنندگان وب سایت خود نیاز دارید.

WPForms دارای تعدادی از زمینه های نظرسنجی و نظرسنجی بسیار جذاب از جمله انتخاب های متعدد ، صندوق های بررسی ، رتبه بندی های ستاره ها ، مقیاس لیکرت ، امتیاز تبلیغی خالص و موارد دیگر.

wpforms- نظرسنجی-فرم

با منطق شرطی هوشمندانه WPForms ، می توانید نظرسنجی را بر اساس پاسخ های کاربران شخصی سازی کنید. شما همچنین می توانید گزارشات نظرسنجی تعاملی با بینش در زمان واقعی و امکان نمایش نتایج در زمان واقعی از نظرسنجی ها در وب سایت خود دریافت کنید.

شما می توانید به بسیاری از ویژگی های جالب دیگر در WPForms دسترسی داشته باشید تا بیشتر نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها یا فرم های تماس خود را مانند افزونه ثبت نام کاربر تقویت کنید. این به کاربران امکان ثبت نام و ورود به سایت شما را می دهد. می توانید فرم ثبت نام کاربر را در هر صفحه ، پست یا منطقه ویجت سایت خود جاسازی کنید.

فرم ثبت نام کاربر

فرم ثبت نام کاربر برای فروشگاه های تجارت الکترونیک ، سایت های عضویت ، انجمن ها و موارد دیگر بسیار عالی است.

همچنین می توانید فرم های چند صفحه ای ایجاد کنید. اگر یک نظرسنجی یا فرم واقعاً طولانی دارید که می خواهید کاربران آن را پر کنند ، با فرم های چند صفحه ای WPForms ، می توانید آن را به چندین صفحه تقسیم کنید. این به بهبود تجربه کاربر کمک می کند ، بنابراین به جای پیمایش بی پایان ، کاربران می توانند به راحتی از یک صفحه به صفحه دیگر بروند و در نهایت کاهش فرم را کاهش دهند.

WPForms دارای ویژگی ها و افزونه های بسیار جذاب دیگری از جمله قالب های فرم اضافی ، captcha ، مکان جابجایی ، تأیید فرم خودکار ، دروازه پرداخت ، خدمات بازاریابی ایمیل و موارد دیگر است. همه این ویژگی ها WPForm ها را به یک افزونه فرم قدرتمند تبدیل می کنند.

ویژگی ها: SurveyMonkey

SurveyMonkey تعدادی از ویژگی های اضافه شده دیگر را برای به اشتراک گذاشتن فرم های آنلاین شما از جمله بارگذاری پرونده ، آزمایش A / B ، امکان پذیرش پرداخت ، آزمونها با بازخورد سفارشی و موارد دیگر ارائه می دهد. اما در مقایسه با WPForms ، مجموعه ویژگی هایی که SurveyMonkey ارائه می دهد محدود است.

به عنوان مثال ، SurveyMonkey هیچ زمینه خاصی را مانند Captcha ، فیلدهای گذرواژه یا توافقنامه GDPR WPForms ارائه نمی دهد. سوالات منطق شرطی نیز باید در صفحه جداگانه خود قرار داشته باشند ، که نظرسنجی ها طولانی تر از حد لازم را انجام می دهد و تجربه کاربر را پایین می آورد.

در حالی که آنها آپلود فایل را همانطور که ذکر کردیم ارائه می دهند ، فیلد بارگذاری پرونده به 2 برنامه با بالاترین قیمت محدود شده است. مشابه با ادغام پرداخت؛ فقط می توانید با استفاده از فرم های خود در 2 برنامه با بالاترین قیمت ، پرداخت را بپذیرید. و فقط می توانید فرم خود را به چند زبان ترجمه کنید در صورت خرید با بالاترین قیمت برنامه.

طراحی الگوی ارائه شده توسط SurveyMonkey کاملاً اساسی است. به علاوه ، قابلیت های برندسازی و سفارشی سازی محدود است. یکی از بزرگترین نقاط ضعف این است که تمام برنامه ها به جز گران ترین آنها ، آرم SurveyMonkey را در پایین صفحه قرار دارند. شما همچنین نمی توانید پیش نمایش آنچه در نظرسنجی شماست بدون تایپ کردن به هر سؤال را مشاهده کنید.

علاوه بر همه این موارد ، با SurveyMonkey فقط می توانید 1 نوع فرم ، یک نظرسنجی آنلاین ایجاد کنید. در حالی که WPForms دارای ویژگی های بسیار بیشتری برای کاربرانی است که می خواهند نظرسنجی یا انواع دیگر فرم های آنلاین ایجاد کنند.

برنده:WPForms

پشتیبانی

WPForms انواع مختلفی از پشتیبانی را برای کاربران خود در چندین قالب مختلف ارائه می دهد. بنابراین ، مهم نیست که ترجیح می دهید راه حلهایی برای مسائل خود پیدا کنید ، WPForms پوشش داده است.

شما می توانید درست از حساب خود به سیستم بلیط پشتیبانی آنها دسترسی پیدا کرده و از تیم پشتیبانی آگاه و دوستانه آنها کمک بگیرید. تیم پشتیبانی سریع است و رتبه های خوبی از کاربران خود دارد.

پشتیبانی wpforms

همچنین می توانید مستندات گسترده آنها را که به دسته‌هایی مانند شروع ، کارکرد ، سبک ، موارد اضافی و موارد دیگر سازمان یافته است ، بخوانید. سرانجام ، شما همچنین می توانید به وبلاگ WPForms مراجعه کنید و در آنجا می خواهید آموزش و نحوه “شامل” تصاویر و ویدیوها را پیدا کنید تا هر زمان که مشکلی پیش آمد به شما کمک کند.

پشتیبانی: SurveyMonkey

SurveyMonkey پشتیبانی 24/7 ایمیل از مشتری را ارائه می دهد ، اما برای به دست آوردن پشتیبانی از اولویت بندی ایمیل شما باید به یک برنامه گران قیمت ارتقا دهید. اگر می خواهید به پشتیبانی از تلفن نیز دسترسی پیدا کنید ، برنامه خود را ارتقا دهید.

نقشه برداری پشتیبانی

SurveyMonkey همچنین از طریق بخش Help در وب سایت خود از پشتیبانی پشتیبانی می کند ، اما این بدان معنی است که باید از طریق سؤالات جستجو کنید و امیدوارم که یکی از آنها را پیدا کنید که با مسئله شما مطابقت داشته باشد. آنها هیچ پست و آموزش دیگری را برای کاربران ارائه نمی دهند.

برنده:WPForms

قیمت

WPForms دارای چندین برنامه قیمت گذاری است که اگر تازه کار را شروع کرده اید یا به همه ویژگی های مورد نیاز خود دسترسی دارید اگر به صورت تجاری مستقر هستید به شما امکان اقامت در بودجه را می دهد..

wpforms- قیمت گذاری

برنامه اولیه آنها با هزینه 39.50 دلار در سال شروع می شود که برای اکثر بلاگ ها و وب سایت های شخصی گزینه بسیار خوبی است. به علاوه با برنامه Basic ، شما هنوز هم توانایی ایجاد و دریافت فرم های نامحدود ، منطق شرطی ، زمینه های پیشرفته و موارد دیگر را کسب می کنید.

آنها همچنین اگر می خواهید در هر زمان به روزرسانی کنید تا ویژگی های قوی تری مانند ادغام خدمات بازاریابی ایمیل یا ادغام پرداخت با PayPal یا Stripe را برای مثال به دست آورید ، یک برنامه Plus ، Pro و Elite ارائه می دهند. اندازه تجارت یا بودجه شما هرچه باشد ، یک برنامه قیمت WPForms را برای پاسخگویی به نیازهای خود پیدا خواهید کرد.

قیمت: SurveyMonkey

SurveyMonkey دارای 3 برنامه قیمت گذاری حق بیمه منحصر به فرد است و قیمت ها از 32 دلار در هر ماه تا 99 دلار در ماه متغیر است. در مقایسه با WPForms ، از نظر ویژگی هایی که با SurveyMonkey دارید ، صدای جگر زیادتری برای جفتک خود به وجود می آورید.

Surveyonkey-Price

شما می توانید تعداد محدودی از نظرسنجی ها ، سؤالات و پاسخ ها را با هر طرح پرداخت دریافت كنید ، اما بیشترین بهترین ویژگی ها فقط با 2 برنامه گران قیمت مانند مجموعه پرداخت ، بارگذاری پرونده ، منطق پیشرفته و پشتیبانی از اولویت ارائه می شود. و با تمام برنامه ها به جز گرانترین برنامه ، باید آرم SurveyMonkey را در پایین صفحه قرار دهید.

در حالی که نسخه رایگان برای SurveyMonkey وجود دارد ، می توانید در هر نظر سنجی فقط 100 پاسخ جمع کنید. بنابراین ، اگر می خواهید پاسخ های بیشتری جمع کنید و نظرسنجی را برای مدت طولانی انجام دهید ، بسیار گران می شود.

برنده:WPForms

چه کسی باید آن را خریداری کند؟ WPForms در مقابل SurveyMonkey

WPForms بهترین انتخاب برای هرکسی است که می خواهد بدون در نظر گرفتن بودجه خود ، از یک سایت وردپرس نظرسنجی انجام دهد. نه تنها مقرون به صرفه تر است بلکه کاربرپسند تر نیز هست و از ویژگی های آن استفاده می شود تا به شما کمک کند انواع مختلفی از فرم های قدرتمند را برای وب سایت خود ایجاد کنید از جمله فرم های تماس. با استفاده از WPForms می توانید نظرسنجی عالی را برای بازدید کنندگان وب سایت خود و موارد دیگر ایجاد کنید.

امروز با WPForms شروع کنید!

SurveyMonkey برای کاربرانی که می خواهند نظرسنجی های پیشرفته را از طریق چندین سیستم عامل مختلف مانند وب سایت ها ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و لیست های ایمیل انجام دهند ، مناسب تر است. قبل از شروع به کار ، دوبار بررسی کنید که آیا بودجه لازم برای پرداخت آن را دارید ، زیرا برای دستیابی به بهترین ویژگی ها باید گرانترین برنامه را انتخاب کنید.

شما همچنین دوست دارید این مقایسه ها را بین آنها بررسی کنید,

  • WPForms در مقابل TypeForm
  • WPForms vs FormStack

امیدواریم که از این مقاله در WPForms vs SurveyMonkey لذت برده باشید و بدانید که کدام راه حل بهترین انتخاب برای شماست.

اگر این پست را دوست داشتید ، می توانید از بررسی عمیق افزونه WPForms ما نیز لذت ببرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map