Wufoo Alternative – WPForms vs Wufoo (کدام یک بهتر است؟)

سازندگان فرم تماس با wpforms vs wufoo


آیا به دنبال جایگزین Wufoo هستید؟ اگر می خواهید یک فرم مخاطب به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید ، اطمینان حاصل کنید که افزونه فرم تماس را انتخاب کرده اید که بهترین انتخاب برای شما مهم است. بنابراین ، اگر کنجکاو هستید که سازنده فرم تماس بهتر ، WPForms vs Wufoo بهتر است ، در جای مناسب هستید.

در این مقاله ، ما WPForms vs Wufoo را با هم مقایسه خواهیم کرد تا بتوانید تعیین کنید کدام افزونه برای وب سایت شما بهترین است.

ما هر افزونه فرم تماس را تقسیم می کنیم و نحوه اندازه گیری آنها را در هر یک از دسته های زیر مشاهده خواهیم کرد:

 • راحتی در استفاده
 • امکانات
 • پشتیبانی
 • قیمت

برای مقایسه بین WPForms و Wufoo آماده شیرجه رفتن هستید؟ باشه ، شروع کنیم!

سهولت استفاده: WPForms vs Wufoo

توانایی ایجاد فرم به راحتی با افزونه فرم تماس با شما ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، خصوصاً برای مبتدیان. اگر در ایجاد فرم مشکل دارید ، وقت گرانبهای خود را هدر می دهید و نمی توانید ارتباط خود را با مشتریان و تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به بازار و فروش از دست دهید. از این گذشته ، افزونه فرم تماس با ما چه فایده دارد اگر حتی نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید.

Wufoo: سهولت استفاده

ووفو سازنده فرم تماس آنلاین توسط SurveyMonkey است که ادعا می کند کاربران می توانند در مدت چند دقیقه با سازنده کشیدن و رها کردن خود ، فرم تماس زیبایی ایجاد کنند..

برای افزودن فیلد فرم به فرم تماس خود ، شما به سادگی می توانید قسمت فرم را از لیست گزینه های سمت چپ به فرم تماس خود در سمت راست بکشید. همچنین برای شروع کار می توانید از یکی از الگوهای پیش ساخته آنها استفاده کنید.

wufoo-مقایسه

با اینکه افزودن فیلدهای فرم به فرم تماس با شما به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، بقیه رابط Wufoo به نظر می رسد قدمت داشته و کاربر پسند نیستند. تنظیمات درست و تنظیمات فرم در مواردی که می توانید سفارشی سازی کنید نیز محدود هستند.

Wufoo به شما امکان انتخاب موضوع را در سازنده فرم نیز می دهد. اما شما نمی توانید پیش نمایش آنچه در هر موضوع به نظر می رسد. شما باید یک موضوع را کورکورانه انتخاب کنید و سپس دکمه View Form را بزنید که یک برگه جدید باز خواهد شد.

wufoo-vs-wpforms-themes

وقتی از طراح آنها استفاده می کنید ، رابط کاربری مانند آنچه که دلالت می کند کشیده نمی شود. همچنین گزینه هایی برای سفارشی سازی وجود دارد که می تواند بسیار زیاد باشد. در صورت انتخاب ، برخی از این سبک ها واقعاً می توانند بیشتر از کمک به آن به برند شما آسیب برسند.

wufoo-vs-wpforms-drag-and-drop

بعلاوه ، هنگام وارد کردن فرم در سایت خود ، مسئله دیگری وجود دارد. پس زمینه ، هدر ، و سبک مرزی همه از بین می روند تا اطمینان حاصل شود که فرم کاملاً در وب سایت شما ادغام شده است. این بدان معناست که اگر می خواهید همه مواردی که طراحی کرده اید را حفظ کنید ، باید به عقب برگردید و آن عناصر را با HTML یا CSS بکار ببرید. که می تواند یک کار پیچیده برای مبتدیان باشد.

بنابراین ، در حالی که Wufoo ادعا می کند شما می توانید یک فرم را به هیچ وجه ایجاد نکنید ، در واقع آزمایش A / B زیادی را انجام می دهد ، آزمایش و کلیک می کنید تا یک فرم ایجاد کنید.

WPForms: سهولت استفاده

از سوی دیگر, WPForms سازنده فرم تماس با کاربر پسند ترین موجود است. WPForms بر قابلیت استفاده و سادگی متمرکز است و در واقع سازنده فرم تماس با کشیدن و رها کردن است که به هیچ کد نویسی احتیاج ندارد..

WPForms با تعدادی قالب از پیش طراحی شده برای هر نوع فرم که می خواهید ایجاد کنید ارائه می شود. در حالی که Wufoo الگوهای بیشتری را ارائه می دهد ، پیدا کردن آنها در حساب شما بسیار دشوار است. اما می توانید به همه الگوهای WPForm درست در ویرایشگر فرم WPForms دسترسی پیدا کنید.

wpforms vs wufoo- قالب

اضافه کردن زمینه های فرم جدید به فرم تماس با WPForms بسیار آسان است. به سادگی قسمت فرم مورد نظر خود را روی فرم تماس خود بکشید و رها کنید. برای ایجاد تغییرات می توانید روی قسمت های فرم کلیک کنید و می توانید تغییرات خود را در زمان واقعی در فرم خود با پانل پیش نمایش مشاهده کنید.

wpforms-drag-and-drop-vs-wufoo

به علاوه ، WPForms زمینه های مختلفی را برای فرم تماس با ما در خارج از جعبه ارائه می دهد. به عنوان مثال ، برخی از زمینه های فرم منحصر به فرد آنها عبارتند از:

 • بارگذاری پرونده
 • رتبه بندی ستاره ای
 • کادرهای انتخاب
 • توافق نامه GDPR
 • CAPTCHA
 • کلمه عبور
 • امتیاز تبلیغی خالص

WPForms همچنین به شما امکان می دهد تا با زمینه های فرم پرداخت داخلی خود مانند موارد تک و چندگانه ، موارد حذف شده ، کارت اعتباری ، Total و موارد دیگر به راحتی بصورت آنلاین درآمد کسب کنید تا بتوانید پرداخت های آنلاین را مستقیماً از طریق وب سایت وردپرس خود بپذیرید..

بالاتر از همه عناصر جذاب شما می توانید به فرم تماس خود اضافه کنید ، پس از پایان طراحی ، می توانید فرم تماس خود را با 1 کلیک در وب سایت خود جاسازی کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید یک افزونه فرم تماس با ما ایجاد کنید و بلافاصله بتوانید یک فرم تماس برقرار کنید و یک تن از ویژگی های داخلی اضافی را در اختیار شما قرار می دهد ، WPForms راهی برای پیشبرد شماست.

برنده: WPForms

ویژگی ها: WPForms vs Wufoo

نه تنها یک افزونه فرم تماس نیاز به استفاده آسان دارد بلکه باید با تمام ویژگی های مورد نیاز برای ایجاد یک فرم تماس قدرتمند برای وب سایت شما همراه باشد. اگر یک افزونه فرم تماس با ما انتخاب می کنید و می فهمید که فقط می توانید اصول اولیه آن را به دست بیاورید ، یا برای ویژگی های اضافی مورد نیاز مجبور به تهیه پول بیشتر باشید ، پس انتخاب خوبی نیست. به همین دلیل داشتن انواع مختلفی از اهمیت بالایی برخوردار است.

Wufoo: ویژگی ها

در مقایسه با WPForms ، مجموعه ویژگی های Wufoo بسیار محدود است. در حالی که Wufoo دارای چندین فیلد فرم اصلی مانند نام ، آدرس ، رتبه بندی و آپلود پرونده است ، آنها به اندازه بسیاری از زمینه های منحصر به فرد مانند WPForms ارائه نمی دهند.

در حقیقت ، در اینجا لیستی از برخی از ویژگی هایی که Wufoo در مقایسه با WPForms از دست می دهد وجود دارد:

 • هیچ زمینه شکل خاصی مانند توافقنامه WPForms GDPR ، امتیاز خالص تبلیغ کننده و سایر موارد وجود ندارد
 • هر طرح Wufoo تعداد فرم هایی را که می توانید دریافت کنید ، حتی با بالاترین قیمت ، محدود می کند
 • از آنجا که Wufoo فرم های شما را برای شما میزبانی می کند ، محدودیت های ذخیره سازی بارگذاری وجود دارد
 • شما فقط می توانید تجزیه و تحلیل خود را با 2 برنامه گران قیمت دنبال کنید
 • شما فقط با 2 برنامه برتر می توانید پرداخت های آنلاین را بپذیرید
 • محدودیت های منطقی شرطی ، حتی در حساب های پرداخت شده وجود دارد

بنابراین ، ایجاد فرم در Wufoo نه تنها دشوارتر است بلکه بسیاری از ویژگی های مورد نیاز برای فرم تماس با رشد کسب و کار شما را ارائه نمی دهد. و هنگامی که محدودیت ها از ویژگی ها بیشتر هستند ، وقت آن است که یک سازنده فرم تماس با ما در نظر بگیرید.

WPForms: ویژگی ها

در مقایسه با ویژگی های محدود Wufoo, WPForms در حال ترکیدن در درزها با ویژگی های داخلی است. به هر عنصر مورد نیاز دسترسی پیدا خواهید کرد تا فرم تماس خود را به همان اندازه قدرتمند و منحصر به فرد تبدیل کنید که لازم باشد.

در زیر لیستی از فقط برخی از ویژگی های برجسته ارائه شده است که WPForms ارائه می دهد:

 • منطق شرطی هوشمند – می توانید همانطور که می خواهید قوانین شرطی ایجاد کنید
 • فرم های نامحدود – می توانید تعداد نامحدودی از فرم ها را ایجاد کرده و تعداد نامحدودی از نوشته ها را در هر برنامه دریافت کنید
 • ذخیره نامحدود پرونده – تعداد نامحدودی از پرونده ها را بارگذاری کرده و به راحتی آنها را در کتابخانه رسانه خود ذخیره و مکان یابی کنید
 • مدیریت ورود – تمام ورودی های خود را مستقیماً از داشبورد WPForms به روشی سازمان یافته مدیریت کنید
 • محافظت در برابر هرزنامه – فرم های خود را در برابر هرزنامه ها با محافظت در برابر هرزنامه Honpot ، CAPTCHA ، شخصی سازی CAPTCHA خود محافظت کنید ، یا از Google reCAPTCHA استفاده کنید
 • تأیید فرم خودکار – به کاربران اطلاع دهید که ورود خود را با 3 نوع تأیید فرم مختلف – پیام ، نمایش صفحه و تغییر مسیر دریافت کرده اید
 • نظرسنجی و نظرسنجی – نظرسنجی ها و نظرسنجی هایی را برای سایت خود ایجاد کنید و گزارش هایی را تهیه کنید که نتایج شما را برای تجزیه و تحلیل آسان داده ها نمایش می دهند
 • صرفه جویی در فرم جزئی – راه هایی را با امکان ضبط اطلاعات ورودی جزئی از فرم را از دست ندهید
 • ردیابی موقعیت جغرافیایی – اطلاعاتی را پیدا کنید که مشتریان شما با ردیابی موقعیت جغرافیایی در کجا قرار دارند ، بنابراین می توانید پیام هایی را برای آنها و مکانشان برای آنها ارسال کنید.
 • ارسال ارسال ها – پذیرش ارسال پست مهمان برای وبلاگ وردپرس خود را از طریق جلوی وب سایت خود با ارسال ارسال نامه برای فرم ها
 • قابلیت امضای آنلاین – امضای حقوقی را بر روی فرم های خود برای قراردادها و قراردادها جمع آوری کنید
 • مجوزهای فرم و کنترلهای دسترسی – می توانید فرم های خود را با گذرواژه محافظت کنید ، تاریخ شروع و توقف را برای فرم های خود تنظیم کنید و تعداد ورودی هایی را که می پذیرید محدود کنید
 • ادغام بازاریابی ایمیل – فرم خود را به خدمات بازاریابی از طریق ایمیل مانند SendinBlue ، ثابت تماس متصل کنید که یک گزینه عالی برای MailChimp و دیگران است.

با وجود تعداد قابل توجهی از ویژگی های WPForms که تقریباً برای هر یک از برنامه های آنها به دست آمده ، گزینه های شما برای ایجاد فرم های بالا تبدیل بی حد و مرز هستند..

برنده: WPForms

پشتیبانی: WPForms vs Wufoo

حتی اگر با سازندگان فرم یا وب سایت ها تجربه دارید ، گاهی اوقات کارها به اشتباه می رود و می خواهید بدانید که هر زمان مشکل ایجاد کردید به شما کمک کرده اید. در هنگام ایجاد سازنده فرم تماس با ما ، در صورت بروز هرگونه مشکلی هنگام ایجاد فرم یا مدیریت حساب خود ، به پشتیبانی کافی نیاز دارید..

Wufoo: پشتیبانی

با Wufoo ، شما فقط 2 راه برای دسترسی به پشتیبانی دارید: می توانید از طریق فرم تماس عمومی آنها برای آنها پیام ارسال کنید یا می توانید از طریق مقاله در مرکز راهنمایی جستجو کنید..

wufoo vs wpforms پشتیبانی می کند

اگر از فرم تماس با آنها برای پشتیبانی استفاده می کنید ، Wufoo هیچ تضمینی و اطمینان نمی دهد. آنها می توانند چند ساعت طول بکشد تا پاسخ دهند یا چند روز ، شما فقط نمی دانید.

مرکز راهنما همیشه مفید نیست. به عنوان مثال ، وقتی ما در “نوار جستجوی ایمیل” در نوار جستجوی کلمه کلیدی تایپ کردیم ، هیچ مقاله ای برای عیب یابی این مسئله ارائه نشد. در یک شرایط مشابه ، مشتریان مجبور خواهند شد از طریق فرم تماس با وفو تماس بگیرند و به یک پاسخ سریع امیدوار باشند.

WPForms: پشتیبانی

از طرف دیگر ، WPForms کانالهای پشتیبانی متنوعی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. WPForms نه تنها پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهد بلکه می توانید مطمئن باشید که در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده می شود.

پشتیبانی wpforms

برای پاسخ به سؤالات خود می توانید به سیستم بلیط پشتیبانی دسترسی پیدا کنید. تیم WPForms به مشتریان این امکان را می دهد که در طی 24 ساعت در روزهای هفته به بلیط های پشتیبانی پاسخ دهند. بنابراین ، نیازی به تعجب ندارید که چه موقع برای حل مشکل خود می توانید راه حل کنید.

آنها همچنین یک بخش Documentation را در اختیار شما قرار می دهند که شامل اسناد ، مواد مرجع و آموزش در دسته هایی از قبیل:

 • شروع شدن
 • عملکرد
 • طراحی ظاهر
 • در حال گسترش
 • اضافات
 • مدیریت حساب

WPForms همچنین یک منبع شگفت انگیز دیگر برای پشتیبانی ، وبلاگ آنها ارائه می دهد. شما می توانید یک تن از مقاله و آموزش ، همراه با تصاویر را پیدا کنید ، که به شما نشان می دهد که چگونه می توان کارهای WPForms را بسیار انجام داد. بعلاوه وبلاگ آنها نکاتی و ترفندهایی در مورد چگونگی ایجاد فرم های زیبا و تبدیل به زیبا به شما ارائه می دهد.

اگر به دنبال پشتیبانی جامع تری برای سازنده فرم هستید ، بیشتر از WPForms نگاه نکنید.

برنده: WPForms

قیمت: WPForms vs Wufoo

هزینه سازنده فرم آنلاین شما انتخاب می کنید به طور معمول یکی از مهمترین عوامل است ، به خصوص اگر تازه کار را شروع کرده اید و بودجه مسئله ای است. شما هرگز نمی خواهید مبلغ زیادی بپردازید و در عوض خیلی کم دریافت کنید ، بنابراین به یاد داشته باشید تحقیقات خود را انجام دهید تا قیمت را در مقابل آنچه بدست می آورید مقایسه کنید.

وفو: قیمت

Wufoo 5 برنامه مختلف برای انتخاب دارد. آنها یک برنامه رایگان ارائه می دهند ، اما مانند آنچه قبلاً نیز اشاره کردیم ، فقط می توانید 5 فرم ایجاد کنید و 100 مدخل دریافت کنید. واضح است که برنامه رایگان برای هیچ مشاوری مناسب نیست.

آنها 4 طرح حق بیمه گران قیمت را ارائه می دهند ، از 14.08 دلار در ماه تا 183.25 دلار در ماه. وقتی سالانه صورتحساب می شود ، طرح حرفه ای 349،00 دلار (بیشتر در صورت پرداخت ماهانه) به دست می آید ، و شما هنوز هم مجاز به دریافت 5000 مدخل هستید. برنامه پیشرفته برای 25000 مدخل 889 دلار در سال هزینه می کند و دسترسی به تمام ویژگی هایی که ارائه می دهد ، می باشد. و برای اینکه بتوانید 200،000 مدخل دریافت کنید ، باید 2199 دلار در سال را حیرت بزنید.

قیمت wufoo

Wufoo اگر بیش از مقدار ورودی مجاز برای ماه باشد ، از شما شارژ می کند. برای هر ورودی که بالاتر از حد مجاز است ، 0.05 دلار هزینه دریافت خواهید کرد که می تواند شما را به رنگ قرمز تغییر دهد.

بنابراین ، با Wufoo ، شما یک تن پول می پردازید و هزینه زیادی برای نشان دادن آن نمی گیرید.

WPForms: قیمت

WPForms از طرف دیگر بسیار مقرون به صرفه تر است و صدای جنجال های بیشتری برای جفتک می گیرید. آنها یک نسخه رایگان و 4 برنامه حق بیمه متفاوت ارائه می دهند از 39.50 دلار در سال برای طرح اولیه تا 299.50 دلار در سال برای طرح نخبگان.

همانطور که مشاهده می کنید ، تمام برنامه های حق بیمه WPForm به مراتب کم هزینه تر از حتی برنامه اولیه Wufoo با یک تن محدودیت هستند.

تمام برنامه های حق بیمه WPForms نامحدود است. می توانید به تعداد دلخواه فرم های مختلف ایجاد کنید و تعداد نامحدودی از فرم های فرم دریافت کنید.

wpforms- قیمت گذاری

با محبوب ترین برنامه WPForms ، Pro ، شما فقط 199.50 دلار در سال پرداخت می کنید و تقریباً به همه ویژگی های ارائه شده از جمله ادغام خدمات بازاریابی ایمیل دسترسی دارید. اما با برنامه معادل Wufoo ، سالانه 349.00 دلار پرداخت خواهید کرد.

به طور کلی ، با WPForms هزینه کمتری را برای یک ابزار شگفت انگیز و با کاربرد آسان خواهید داشت که با یک تن از ویژگی ها پر است. و با Wufoo ، به کمتر از نیمی از ویژگی هایی که WPForms ارائه می دهد ، به بازو و پا می پردازید..

برنده: WPForms

نتیجه گیری: WPForms vs Wufoo: چه چیزی بهتر است?

اگرچه به نظر می رسد Wufoo سازنده فرم تماس با کاربر پسند است ، با بررسی دقیق تر استفاده از آن بسیار مشکل تر است. نه تنها در رابط کاربری مشکلی وجود دارد ، بلکه Wufoo فقط ویژگی خاصی برای نوشتن خانه در آن ندارد. همچنین برای استفاده از آن باید هر ماه تعداد انگشت شماری زیادی از کیف پول خود بیرون بیاورید و حتی لازم نیست که به هر تعداد ورودی های فرم دریافت کنید. و چه کسی می خواهد محدودیت در فروش و فروش شما می تواند ایجاد کند?

WPForms برنده واضح است. شما یک سازنده فرم تماس می خواهید که کاربرد آن بسیار آسان باشد و دارای یک تن ویژگی است که فرم تماس شما حتی قوی تر خواهد شد. شما می توانید همه این موارد را با WPForms و با قیمت مناسب دریافت کنید. امروز با WPForms شروع کنید!

امیدواریم که ما به شما کمک کنیم یک جایگزین عالی برای Wufoo در WPForms پیدا کنید. اگر این مقاله را دوست دارید و می خواهید بیشتر از مقایسه افزونه های فرم تماس با ما مطلع شوید ، مقاله ما را در مورد 7 پلاگین بهترین فرم تماس با ما مقایسه کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map