10 CMS مشهور برتر توسط سهم بازار (برای راه اندازی وب سایت)

CMS محبوب ترین


آیا نمی دانید محبوب ترین CMS چیست؟ اگر می خواهید یک وب سایت یا وبلاگ بسازید ، ایمنی در تعداد وجود دارد. هرچه افرادی که از یک سیستم مدیریت محتوای خاص (CMS) استفاده می کنند ، احتمال دارد که CMS گزینه خوبی برای شما باشد. بنابراین ، چگونه می دانید محبوب ترین CMS چیست?

در این مقاله ، ما محبوب ترین CMS را با توجه به سهم بازار با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ما از ابزارهایی مانند W3Techs و BuiltWith برای تعیین چه چیزی در بالای صفحه استفاده خواهیم کرد استفاده خواهیم کرد.

بیا شروع کنیم.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست?

یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) یک نرم افزار (معمولاً مبتنی بر وب) است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به دانستن چیزی در مورد کد ، محتوا را در یک وب سایت ایجاد ، مدیریت و تغییر دهند..

به عبارت ساده ، یک سیستم مدیریت محتوا ساخت وب سایت یا وبلاگ خود را برای همه آسان می کند. به جای نیاز به ایجاد یک وب سایت از ابتدا ، یک سیستم مدیریت محتوا همه زیرساخت ها را برای شما فراهم می کند. تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن مطالب به بخش جلوی وب سایت شما مانند کپی ، تصاویر ، فرم ها و غیره است.

مطابق با آمار زنده اینترنت, هم اکنون 1،676،199،250 وب سایت (در حال شمارش!) در حال حاضر آنلاین هستند.

وب سایت-آمار-زنده

دلیل تعداد این تعداد زیاد تا حدی به دلیل سیستم های مدیریت محتوا است. یک سیستم مدیریت محتوا به حتی مبتدیان اجازه می دهد تا در هر زمان و به راحتی یک وب سایت بسازند.

سهم بازار چیست?

سهم بازار بخشی از بازار است که توسط یک محصول یا شرکت خاص کنترل می شود. به عبارت ساده تر ، سهم بازار نشان می دهد که چند نفر در طول رقابت از یک محصول استفاده می کنند. با نگاه به سهم بازار ، به راحتی می توانیم محبوب ترین CMS را مشخص کنیم.

برای اهداف این مقاله ، سهم بازار با درصد وب سایت های با استفاده از سیستم های مختلف مدیریت محتوا تعیین می شود.

اکنون ، اجازه دهید با سهم بازار در لیست محبوب ترین CMS ها قرار بگیریم!

1. وردپرس

وردپرس-محبوب ترین-cms

سهم بازار: 60.4٪
کل سایتهای زنده: 24،808،989
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 318،828
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، انگلیس ، روسیه
محبوب ترین سایت ها: TechCrunch ، نیویورکر ، بیانسه ، وبلاگ رسمی جنگ ستارگان ، مرکز اخبار مایکروسافت

وردپرس تاکنون محبوب ترین CMS با 60.4 درصد از سهم بازار است. این بدان معنی است که وردپرس توسط 33.5٪ از کل وب سایت ها بصورت آنلاین استفاده می شود. این فوق العاده است! و وردپرس توسط مارک های محبوب در سراسر جهان استفاده می شود.

WordPress یک نرم افزار منبع باز است و بارگیری آن از وب سایت WordPress.org رایگان و در دسترس است. تمام آنچه شما برای خرید نیاز دارید یک نام دامنه و میزبان وردپرس است تا بتوانید وب سایت خود را اجرا کنید و آن را به صورت آنلاین در دسترس کاربران قرار دهید.

وردپرس مبتدی مبتدی است؛ می توانید با این CMS به راحتی وب سایت ، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین درست کنید. بعلاوه ، شخصی سازی سایت وردپرس آسان و مقرون به صرفه است زیرا وردپرس هزاران موضوع و افزونه رایگان را برای انتخاب ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، مقاله دیگر ما را در مورد 9 دلیل اینکه وردپرس بهترین سایت ساز است ، بررسی کنید.

توجه به این نکته نیز مهم است که دو نوع مختلف WordPress وجود دارد: WordPress.org و WordPress.org. برای مقایسه دقیق ، مقاله دیگر ما را در WordPress.com در مقابل WordPress.org بخوانید تا بدانید که آیا یکی از دیگری بهتر است.

2. جوملا

جوملا-سهم بازار

سهم بازار: 5.2٪
کل سایتهای زنده: 1،844،993
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 18172
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، روسیه ، آلمان
محبوب ترین سایت ها: لینوکس ، IKEA ، Holiday Inn ، چای یخ لیپتون

جوملا دومین محبوب ترین CMS با سهم بازار است که با 5.2٪ درصد همراه است. همانطور که مشاهده می کنید تفاوت زیادی بین وردپرس در رتبه اول و جوملا در رتبه 2 وجود دارد.

جوملا نیز مانند وردپرس یک نرم افزار رایگان و منبع باز است. بارگیری جوملا بسیار آسان است و بسیاری از ارائه دهندگان میزبان نصب های 1 کلیک را ارائه می دهند. با استفاده از جوملا ، می توانید بلافاصله وبلاگ ، وب سایت تجاری ، وب سایت انجمن و موارد دیگر را با استفاده از مضامین و پسوند های آنها شروع کنید.

3. دروپال

دروپال-سهم بازار

سهم بازار: 3.4٪
کل سایتهای زنده: 581،174
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 31403
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، روسیه ، آلمان
محبوب ترین سایت ها: تسلا ، تایمکس ، برونو مریخ ، لیدی گاگا ، شاهزاده کروز

دروپال با 3.4٪ سهم بازار در لیست محبوب ترین CMS قرار دارد.

این CMS یکی دیگر از نرم افزارهای آزاد و منبع باز است که می توانید برای ساختن یک وب سایت استفاده کنید. دروپال مضامین و ماژولهایی را برای کمک به کاربران در طراحی سایت ارائه می دهد اما یافتن و نصب آنها در مقایسه با وردپرس دشوارتر است. علاوه بر این ، اضافه کردن محتوا به دروپال ساده است اما تغییر نگاه سایت شما یک فرآیند پیچیده تر از سایر سیستم های مدیریت محتوا است.

4. خرید

خرید-سهم در بازار

سهم بازار: 2.7٪
کل سایتهای زنده: 785،397
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 22196
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا
محبوب ترین سایت ها: Fashion Fashion، Books Penguin، Red Bull، Kylie Cosmetics

Shopify در این لیست در شماره 4 قرار دارد و 2.7٪ از سهم بازار را شامل می شود که معادل 1.5٪ از کل وب سایت های اینترنتی است.

Shopify CMS است که به طور خاص با تجارت الکترونیک در ذهن ساخته شده است. با Shopify ، ایجاد یک فروشگاه آنلاین ، دریافت پرداخت از مشتریان ، مدیریت محصولات خود و ساخت یک بازار بسیار آسان است. در همین زمان ، Shopify جنبه های دیگری از فروشگاه آنلاین شما مانند میزبانی وب ، گواهی SSL ، امنیت وب و موارد دیگر را کنترل می کند..

به علاوه ، می توانید Shopify را با وردپرس ادغام کنید ، بنابراین می توانید از محبوب ترین CMS با محبوب ترین CMS تجارت الکترونیکی در کنار هم ، برای سهولت در استفاده ، کاهش سربار و افزایش سفارشی سازی استفاده کنید..

توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که Shopify یکی از 3 سیستم برتر مدیریت سریع محتوای است. به ترتیب ، 3 مورد برتر عبارتند از:

1. وردپرس
2. WooCommerce
3. خرید

5- مربع

فضای مربع-سهم بازار

سهم بازار: 2.7٪
کل سایتهای زنده: 1،870،777
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 9995
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا
محبوب ترین سایت ها: کیانو ریوز ، ادریس البا ، جان مالکوویچ

ورود به شماره 5 است فضای مربع با 2.7٪ از سهم بازار. Squarespace یکی از آسان ترین سیستم عامل ها برای ساختن وب سایت با. این امر تا حدودی به این دلیل است که Squarespace یک سازنده وب سایت با رابط کشیدن و رها کردن است ، نه یک بستر انتشار کاملاً گسترده مانند WordPress.

آنها قالب های مدرن ، ویرایشگر سبک ، فونت های رایگان typekit و Google ، طرح بندی محتوای قابل تنظیم و موارد دیگر را ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را در زمینه Squarespace و WordPress ببینید.

6. ویکس

wix-سهم بازار

سهم بازار: 1.9٪
کل سایتهای زنده: 3،373،287
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 4،800
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، برزیل ، انگلستان
محبوب ترین سایت ها: Karlie Kloss ، AdMost ، Tobias Becs

در جایگاه ششم در لیست محبوب ترین CS توسط سهم بازار Wix است ، با 1.9٪.

Wix چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا بسیار کاربر پسند است و همچنین یک سیستم عامل کاملاً میزبان است. به راحتی می توانید وب سایت های مختلفی از جمله سایت تجاری ، وبلاگ ، نمونه کارها ، فروشگاه آنلاین و موارد دیگر ایجاد کنید.

شما همچنین می توانید یک وب سایت رایگان با نام دامنه ایجاد کنید که شامل نام تجاری Wix باشد ، به عنوان مثال: username.wixsite.com/sitename.

آیا می خواهید ببینید که Wix چگونه در مقابل وردپرس ایستاده است؟ مقاله ما را در مورد Wix vs WordPress ببینید.

7. مگنتو

بازار-سهم بازار

سهم بازار: 1.8٪
کل سایتهای زنده: 230،606
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 15،022
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، انگلستان ، هلند
محبوب ترین سایت ها: نایک ، لیورپول FC ، لندرور ، فورد

بعدی, مگنتو, با 1.8٪ از سهم بازار. Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیک منبع باز است که به کاربران امکان می دهد به راحتی یک فروشگاه آنلاین بسازند ، پرداخت های آنلاین را بپذیرند ، محصولات خود را مدیریت کنند و موارد دیگر.

می توانید نسخه انجمن Magento را به صورت رایگان بارگیری کنید یا می توانید طرحی را تهیه کنید که شامل میزبانی ابری ، پشتیبانی و سایر ویژگی های اضافی باشد. نصب و راه اندازی Magento کار دشواری است و بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب نصب دیگری را با استفاده از وردپرس و سایر راه حل های CMS نصب 1 کلیک ارائه نمی دهند.

8. PrestaShop

prestashop-سهم بازار

سهم بازار: 1.4٪
کل سایتهای زنده: 240،990
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 4،129
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، فرانسه ، اسپانیا
محبوب ترین سایت ها: K-Way ، La Redoute ، Veja

در جایگاه هفتم PrestaShop قرار دارد. PrestaShop یک راه حل تجارت الکترونیکی منبع باز freemium مستقر در خارج از پاریس ، فرانسه است. شما می توانید PrestaShop را به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید اما برای اینکه سایت شما در وب فعال شود ، باید میزبانی وب خریداری کنید. یا می توانید PrestaShop Ready را که نسخه میزبانی شده و آماده استفاده است خریداری کنید.

با استفاده از PrestaShop می توانید به راحتی یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ، فروشگاه خود را با تم ها سفارشی کنید ، محصولات خود را مدیریت کنید ، آمار خود را پیگیری کنید و موارد دیگر.

9. بلاگر

وبلاگ نویس-سهم بازار

سهم بازار: 1.3٪
کل سایتهای زنده: 346،553
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 8،051
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: ایالات متحده ، نیوزیلند ، هند
محبوب ترین سایت ها: Hyperbole and a Half، The Hacker News، سرگرمی سیاره

ورود به شماره 9 یکی از محبوب ترین CMS ها برای وبلاگ نویسی است, وبلاگ نویس. Blogger یک سرویس نشر وبلاگ است و کاملاً رایگان است.

Blogger یک پلتفرم وبلاگ نویسی عالی و رایگان برای مبتدیان یا بلاگ نویسان گاه به گاه است ، اما اگر می خواهید یک وب سایت تجاری ایجاد کنید گزینه خوبی نیست. به علاوه ، با Blogger ، شما واقعاً وبلاگ خود را ندارید؛ Google می تواند در هر زمان آن را حذف کند. اما با داشتن یک سایت وردپرس خود میزبان ، شما مالکیت و کنترل کاملی دارید.

10. TYPO3

typo3-سهم بازار

سهم بازار: 1.2٪
کل سایتهای زنده: 285،281
تعداد سایت های 1 میلیون برتر: 5،143
3 کشور برتر با بیشترین سایتها: آلمان ، ایالات متحده ، سوئیس
محبوب ترین سایت ها: انجمن صنایع وینار ، ایرباس ، AeroSpace و صنایع دفاع اروپا

آخرین مورد در لیست محبوب ترین CMS ها TYPO3 است. TYPO3 یک سیستم مدیریت محتوای وب آزاد و منبع باز است.

این راه حل برای مبتدیان توصیه نمی شود. TYPO3 برای برنامه نویسان پیشرفته است زیرا نصب آن دشوار است و یادگیری نحوه استفاده از آن از WordPress یا Joomla بسیار طولانی است ، به عنوان مثال.

بهترین سیستم عامل CMS برای راه اندازی وب سایت چیست؟?

همانطور که مشاهده می کنید از این لیست محبوب ترین CMS با سهم بازار ، وردپرس با کبیسه و مرز در صدر قرار دارد. با سهم بازار پر سود 60.4٪ ، مشخص است که وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت و بهترین CMS در بازار است.

وردپرس نه تنها محبوب ترین CMS برای ساخت وب سایت به طور کلی ، بلکه محبوب ترین گزینه برای ایجاد یک وبلاگ است. براساس آمارهای BuiltWith ، 97٪ وبلاگها بصورت آنلاین از WordPress استفاده می كنند.

وردپرس-وبلاگ-آمار

به علاوه ، وردپرس به دلایلی محبوب است. این کار بسیار ساده است ، حتی برای مبتدیان کامل ، شما کنترل کاملی از وب سایت خود دارید و گزینه های بی پایان برای شخصی سازی و اضافه کردن انرژی اضافی به وب سایت شما وجود دارد.

به راحتی می توان فهمید که چرا WordPress محبوب ترین CMS برای استفاده از وب سایت یا وبلاگ است. همچنین می توانید برای بدست آوردن بینش دقیق به بررسی وردپرس ما مراجعه کنید.

ما امیدواریم که شما از این مقاله در محبوب ترین CMS با توجه به سهم بازار لذت ببرید و این اطلاعات به شما کمک می کند تا بهترین سیستم مدیریت محتوا را برای نیازهای خود انتخاب کنید. اگر این مقاله را دوست دارید ، پست دیگر ما را در 100+ آمار جالب وردپرس ببینید & واقعیت هایی که باید بدانید و همچنین آمار بلاگ نویسی شگفت انگیز است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map