بررسی تماس مداوم 2020 – بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیل

آیا می خواهید یک لیست ایمیل ایجاد کنید اما مطمئن نیستید کدام یک از خدمات بازاریابی ایمیل را انتخاب کنید؟ ثابت تماس با بیش از 20 سال پیشرو در صنعت بازاریابی ایمیل بوده است.


در بررسی ثابت تماس با ما ، ما وعده های آنها را به آزمایش می گذاریم تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای نیازهای شما است.

تماس مداوم

چرا به بازاریابی ایمیل احتیاج دارید?

اگر وب سایتی دارید که دارای ترافیک است ، باید بازاریابی از طریق ایمیل انجام دهید.

بازاریابی ایمیل به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود در ارتباط باشید و رابطه ای طولانی و طولانی با آنها برقرار کنید. بیشتر مشاغل کوچک بازاریابی ایمیل را ابزاری اساسی برای افزایش فروش و درآمد می دانند.

در زیر چند مزیت بازاریابی ایمیل وجود دارد:

 • بازدیدهای مکرر را افزایش دهید: با بازاریابی ایمیل می توانید با جمع آوری آدرس های ایمیل آنها با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و محتوای ارزشمند برای آنها ارسال کنید. همچنین می توانید آنها را تشویق کنید اغلب به وب سایت خود برگردند.
 • تبدیل ها را افزایش دهید: تبدیل ایمیل از ترافیک جستجوی اجتماعی و ارگانیک بهتر است. اگر می خواهید فروش بیشتری تولید کنید ، باید بازاریابی از طریق ایمیل را شروع کنید.
 • درآمد بیشتری کسب کنید: مطالعات نشان می دهد که بازاریابی از طریق ایمیل به شما کمک می کند به ازای هر 1 دلار صرف شده ، میانگین 38 دلار بدست آورید.

بررسی تماس مداوم: بهترین سرویس بازاریابی ایمیل برای مبتدیان

ثابت تماس با ما ایجاد لیست ایمیل را برای شما آسان می کند حتی اگر یک مبتدی مطلق باشید. پس از ثبت نام ، از شما خواسته می شود صنعت را انتخاب کنید.

براساس انتخاب شما ، برای پیشرفت در تجارت خود پیشنهادات خاص صنعت را برای کمپین های ایمیل دریافت خواهید کرد. همچنین نکات مربوط به طراحی الگوی ایمیل را دریافت خواهید کرد ، که به شما کمک می کند ایمیل هایی را که باز می شوند ، مطالعه و کلیک می کنید ، ارسال و ارسال کنید.

همچنین ، مقاله ما را در مورد نحوه ایجاد انفجار ایمیل به روش صحیح بررسی کنید.

بیایید نگاهی عمیق تر به ویژگی های ثابت تماس و اینکه چرا این بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای مبتدیان است ، بیاندازیم.

برای ایجاد ایمیل های زیبا ، ویرایشگر را بکشید و رها کنید

سازنده تماس ثابت

ویرایشگر قدرتمند کشیدن و رها ساخت ایمیل های زیبا و جذاب را برای شما آسان می کند. می توانید قالب های داخلی ، بهینه سازی شده با موبایل را پیدا کنید که در همه دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسند. به این ترتیب ، شما همیشه لازم نیست که خبرنامه های ایمیل خود را از ابتدا بسازید.

برای صرفه جویی در وقت ، می توانید الگوی مناسب برای ایمیل های خود را انتخاب کرده و سپس آن را به دلخواه خود سفارشی کنید.

گزارش و تحلیل در زمان واقعی

گزارش تماس ثابت

ثابت تماس با گزارش و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی است که به شما بینش در مورد عملکرد مبارزات بازاریابی ایمیل خود را ارائه می دهد. گزارش نامزدی به شما امکان می دهد با نشان دادن معیارهای مهم از جمله ارسال ، باز کردن ، کلیک و موارد دیگر ، عملکرد کمپین های ایمیل خود را پیگیری کنید..

حتی می توانید عملکرد کمپین های ایمیل مختلف را مقایسه کنید تا ببینید کدام یک بیشترین باز و کلیک را داشته است.

همچنین می توانید نقشه های گرمای ردیابی کلیک کنید ، که به شما نشان می دهد جای مطلوب دکمه برای رانندگی با کلیک های بیشتر است.

همچنین بررسی کنید: بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل WordPress در مقایسه

بارهای خدمات بازاریابی یکپارچه

ادغام تماس مداوم

با داشتن تماس ثابت ، ادغام با برنامه های وب مورد علاقه شما نسیم است. با صدها برنامه پشتیبانی شده ، می توانید با تلاشهای بازاریابی خود به اهداف بیشتری برسید. تو می توانی:

 • به صورت نمایی لیست ایمیل خود را رشد دهید
 • مخاطبین را بین حساب ثابت تماس با سایر برنامه های آنلاین خود به روز کنید
 • وب سایت و کانال های بازاریابی خود را جذاب تر کنید

به راحتی در وب سایت وردپرس خود ادغام شوید

مربوط: چگونه سریع لیست ایمیل خود را رشد دهید!

اتصال حساب ثابت تماس با وب سایت وردپرس بسیار ساده است. اگرچه می توانید به راحتی یک فرم ثبت نام برای جمع آوری ایمیل ها وارد کنید ، اما توصیه می کنیم به جای آن ، فرم خود را از طریق یک افزونه وردپرس وارد کنید..

چرا؟ در زیر چند دلیل آورده شده است:

 • تعبیه آسان: با یک افزونه ، مجبور نیستید با کد جاسازی شده اشتباه بگیرید. پس از اتصال ثابت تماس با افزونه فرم تماس با خود ، می توانید به راحتی یک فرم ثبت نام را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود اضافه کنید.
 • ورود به سیستم لازم نیست: همیشه لازم نیست هر بار که می خواهید یک فرم ثبت نام ایجاد کنید ، به حساب ثابت مخاطب خود وارد شوید زیرا می توانید این کار را از مدیر وردپرس خود انجام دهید.
 • لیست ایمیل خود را با استفاده از هر فرم تماس با ما رشد دهید: برای رشد لیست ایمیل خود ، همیشه لازم نیست یک فرم ثبت نام جداگانه بسازید. شما می توانید یک جعبه چک را در هر فرم تماس با ما در وب سایت خود قرار دهید. اگر کادر انتخاب شود ، می توانید مخاطبین را به لیست ایمیل خود اضافه کنید.

می توانید پلاگین های مختلف تماس با فرم مختلف در مخزن WordPress پیدا کنید که ادغام ثابت تماس را فراهم می کند. با این حال ، ما WPForms را پیشنهاد می کنیم زیرا یکپارچه سازی ثابت تماس با ما را از جعبه ارائه می دهد.

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است. با WPForms ، می توانید بلافاصله بدون نیاز به نصب افزونه ها ، ثابت تماس با ما را ادغام کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل WPForms را بخوانید.

چگونه تماس مداوم در برابر رقابت جمع می شود?

ثابت تماس با بهترین راه حل برای مشاغل هوشمند که تازه شروع به بازاریابی ایمیل می کنند مناسب است. بیایید نگاهی بیندازیم به مناطقی که ثابت تماس با آنها در مقایسه با سایر خدمات بازاریابی ایمیل عالی است.

1. آزمایش رایگان 60 روزه

در حالی که اکثر خدمات بازاریابی ایمیلی برای آزمایش خدماتشان 14 یا 30 روزه رایگان ارائه می دهند ، ثابت تماس با شما امکان دسترسی کامل به ابزارهای آنها را برای 60 روز فراهم می کند. پس از محاکمه ، اشتراك با 20 دلار در ماه برای حداكثر 500 مشترك آغاز می شود.

2. آسان برای استفاده

ثابت تماس با یک رابط کاربری زیبا ارائه می شود ، که کار با بازاریابی ایمیل را برای همه آسان می کند.

ویرایشگر قدرتمند کشیدن و رها کردن ، ایجاد و ترفند ایمیل های شما را به آنچه مشترکان شما دوست دارند ، تبدیل نمی شود. با هر طرحی ، به الگوهای زیبا و بهینه سازی شده موبایل از قبل ساخته شده دسترسی دارید که در هر دستگاه بسیار عالی به نظر می رسند.

3. ابزارهای پیشرفته بازاریابی

ثابت تماس با همه ابزارهای ضروری اتوماسیون برای رشد لیست ایمیل شما ارائه می شود. به همین دلیل است که ما را به لیست ما از بهترین CRM برای بازاریابی ایمیل تبدیل کرده است. در زیر چند ویژگی پیشرفته وجود دارد که می توانید مفید بدانید:

 • برای دریافت کمکهای آنلاین ، یک صفحه وب سفارشی ایجاد کنید.
 • نظرسنجی و نظرسنجی ساده آنلاین ایجاد کنید.
 • رویدادهای خود را با دعوت نامه های سفارشی ، ثبت نام های آنلاین ، مجموعه های پرداخت و غیره مدیریت کنید.

تماس مداوم: منفی

بررسی ثابت تماس با ما بدون آشکار ساختن نقاط ضعف نرم افزار کامل نخواهد بود.

در اینجا چند مورد است که ما در مورد تماس با تماس با ما دوست ندارند:

ابزارهای اتوماسیون محدود: به عنوان یک سرویس بازاریابی ایمیل ، ثابت تماس برای کاربران سطح مبتدی ساخته شده است ، بنابراین فاقد بسیاری از قابلیت های رفتار هدفمندی است که کاربران پیشرفته به آن نیاز دارند..

قیمت: در مقایسه با سایر خدمات بازاریابی ایمیل مانند SendinBlue ، MailChimp و گزینه های ثابت تماس ، ثابت تماس کمی گران است. با این حال ، اگر به یک سرویس بازاریابی ایمیل دوستانه مبتدی نیاز دارید ، ثابت تماس با شما بهترین انتخاب است.

قیمت و گزینه های پشتیبانی از تماس ثابت

قیمت تماس ثابت

ثابت تماس با ما یک آزمایش 60 روزه رایگان برای تست خدمات آنها ارائه می دهد. در طول آزمایشی رایگان ، می توانید تمام انواع کمپین و ویژگی هایی را که ارائه کرده است کشف کنید.

قیمت گذاری از 20 دلار در هر ماه بر اساس تعداد مخاطبین فعال در حساب شما شروع می شود. طرح ایمیل بهترین انتخاب برای کاربرانی است که می خواهند خبرنامه های ایمیل را ارسال و برنامه ریزی کنند. تمام ویژگی های اساسی از جمله مدیریت تماس ، برنامه ریزی ایمیل ، ابزار ساخت لیست و غیره را دریافت خواهید کرد.

همچنین ، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل را بررسی کنید.

اگر برای ارسال ایمیل به افراد مناسب در زمان مناسب ، مانند روزهای تولد و سالگردها ، به یک مدیر عامل خود نیاز دارید ، آنگاه ایمیل پلاس بهترین انتخاب برای شماست. همچنین می توانید از ویژگی های پیشرفته مانند نظرسنجی ها و نظرسنجی ها ، کوپن ها ، آزمایش A / B و غیره استفاده کنید. طرح ایمیل پلاس هزینه 45 دلار در ماه.

ثابت تماس با پشتیبانی بی نظیر از چت زنده ، ایمیل و انجمن گفتگو فراهم می کند. آنها همچنین دارای یک کتابخانه گسترده از منابع هستند که به شما کمک می کند تا از هر جنبه ای از بازاریابی ایمیل با ثابت تماس بگیرید.

حکم ما در مورد تماس مداوم برای بازاریابی ایمیل

ثابت تماس با انتخاب مناسب برای بازاریابان ایمیل مبتدی ، مشاغل کوچک و غیرانتفاعی است که برای ایجاد لیست ایمیل به ابزاری آسان برای استفاده نیاز دارند..

از ویرایشگر قدرتمند کشیدن و رها کردن گرفته تا قالب های آماده گرفته تا مدیریت تماس با زیبایی سازمان یافته گرفته تا گزارش های قدرتمند ، تمام ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت در بازاریابی ایمیل خود را پیدا خواهید کرد.

با شروع برنامه ایمیل می توانید شروع کنید ، به خصوص اگر نیازی به پاسخگویی خودکار ندارید. با رشد ، می توانید برای ویژگی های پیشرفته تر اتوماسیون ایمیل به Email Plus ارتقا دهید.

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز نیم ستاره 4.6 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون با ما تماس بگیرید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map