فرم تماس با شماره 7

آیا به دنبال یک افزونه فرم تماس رایگان برای سایت وردپرس خود هستید؟ Contact Form 7 یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است که در بیش از یک میلیون وب سایت نصب شده است. در این بررسی Contact Form 7 ، به ویژگی های آن ، سهولت استفاده و گزینه های پشتیبانی خواهیم پرداخت.


فرم تماس با 7 بررسی

چرا به پلاگین فرم تماس نیاز دارید؟?

وردپرس از یک سیستم قوی برای انتشار مطالب و تعامل با کاربران خود از طریق نظرات استفاده می شود. با این حال ، فرم تماس داخلی وجود ندارد. این مشکل توسط افزونه ها حل می شود.

فرم تماس با این امکان را به کاربران خود می دهد تا به صورت خصوصی دسترسی پیدا کنند. ایمیل ساده ترین و خصوصی ترین شکل ارتباطات در اینترنت است. افزودن یک فرم تماس با وب سایت شما نه تنها در را برای کاربران بلکه برای فرصت های جدید شغلی و شغلی باز می کند.

داشتن صفحه تماس در وب سایت شما بسیار ساده است که نادیده گرفته شود ، و یک صفحه تماس بدون فرم تماس ناقص است.

چندین افزونه فرم وردپرس در بهترین حالت موجود است. افزونه های پرداخت شده و رایگان هم در دسترس هستند. اگر به دنبال ویژگی های برتر یک افزونه پرداخت شده هستید ، توصیه می کنیم نگاهی بیندازید WPForms یا بررسی فرمهای جاذبه ما.

Contact Form 7 محبوب ترین افزونه فرم تماس رایگان برای وردپرس است. این بسیار محبوب و یکی از پلاگین های بارگیری وردپرس در همه زمان ها است.

بیایید ببینیم چگونه فرم فرم 7 در ویژگی ، سهولت استفاده و تجزیه و تحلیل پشتیبانی ما مشخص شده است.

به راحتی فرم های تماس را در وردپرس با فرم تماس 7 ایجاد کنید

با استفاده از فرم های استاندارد WordPress با فرم 7 تماس بگیرید و به زیبایی در قسمت سرپرست خود ادغام شوید. همچنین با یک فرم نمایشی ارائه می شود که می توانید برای یادگیری چگونگی ایجاد فرم های خاص خود به آنها نگاه کنید.

ایجاد فرم با افزونه Contact Form 7

رابط ویرایشگر فرم اصلی بسیار شبیه ویرایشگر متن در صفحه ویرایش پست است. این دکمه های ساده در منوی بالا وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن یک عنصر فرم از آنها استفاده کنید.

پس از اتمام فرم خود ، کافی است بر روی دکمه انتشار کلیک کنید تا آماده شود. فرم تماس با ما یک کد کوتاه به شما می دهد تا فرم را در هر مکان در سایت وردپرس خود وارد کنید.

تنظیمات پیشرفته برای فرم تماس 7

Contact Form 7 یک افزونه قدرتمند است. هر فرم ایجاد شده با Contact Form 7 می تواند تنظیمات مختلفی را از برگه نامه ها ، پیام ها و تنظیمات اضافی تنظیم کند.

تنظیمات نامه در فرم تماس با شماره 7

در صفحه تنظیمات ایمیل می توانید مشخص کنید که پاسخ های جمع آوری شده توسط فرم را از کجا می توانید ارسال کنید. به طور پیش فرض ، فرم تماس با ما 7 فرم ارسال شده به آدرس ایمیل سرپرست را ارسال می کند. می توانید آن را به هر آدرس ایمیل دیگری که می خواهید تغییر دهید.

در زیر “پیام ها” می توانید پیام های پیش فرض فرم تماس 7 را به شما و بازدید کنندگان خود تغییر دهید. این پیام ها خطاهای اعتبارسنجی ، خطاهای ورودی ، پیام های موفقیت و عدم موفقیت در ارسال فرم هستند.

برگه تنظیمات اضافی به شما امکان می دهد کد خاصی را با فرمت از پیش تعریف شده ارسال کنید.

ایجاد فرم های پیچیده با فرم تماس 7

ایجاد فرم های پیچیده با Contact Form 7 امکان پذیر است اما به آسانی امکان پذیر نیست. می توانید از دکمه های موجود در ویرایشگر فرم برای وارد کردن انواع ورودی و عناصر فرم استفاده کنید.

با این وجود هیچ ویژگی پیشرفته ای مانند منطق شرطی یا پردازش پرداخت وجود ندارد که می توانید در سایر افزونه ها مانند آن پیدا کنید WPForms و افزودنیهای آن.

با کلیک بر روی یک عنصر ، پنجره ای ایجاد می شود که می توانید گزینه های اصلی را برای آن قسمت انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید زمینه های لازم را علامت گذاری کنید ، متن حفره یا سوراخ را اضافه کنید و آنها را بر اساس نوع ورودی که اضافه می کنید پیکربندی کنید.

تنظیم گزینه های پیشرفته برای زمینه های ورودی

شما هنوز هم باید HTML را مانند برچسب های پاراگراف و شکستن خط بنویسید تا فرم شما به درستی نمایش داده شود.

تجربه کلی کاربر در هنگام ایجاد یک فرم پیچیده با Contact Form 7 خوب نیست. با این حال ، اگر درک اساسی در مورد HTML و فرم تماس با شماره 7 دارید ، پس از آن یکی از قدرتمندترین سازنده فرم است.

فرم های یک ظاهر طراحی شده با فرم تماس 7 ایجاد شده است

فرم تماس با شماره 7 به طور خودکار از سبک تم وردپرس شما به ارث می برد. بیشتر مضامین سازگار با وردپرس با سبک هایی از پیش تعریف شده برای قسمت های فرم و دکمه ها ارائه می شوند.

برخی از مضامین برتر WordPress با سبک های از پیش تعریف شده عمدتا برای فرم تماس 7 ارائه می شوند. اما در صورت نیاز می توانید همیشه CSS سفارشی خود را اضافه کنید.

فرم تماس 7 کلاس های CSS و شناسه را به همه فرم ها اضافه می کند. می توانید از نوشتن این کلاس های پیش فرض در قالب وردپرس یا موضوع کودک خود استفاده کنید.

به این آموزش نگاهی بیندازید که چگونه فرم تماس با فرم 7 در WordPress.

گسترش فرم تماس با 7 با افزونه های Addon

فرم تماس 7 فاقد چندین ویژگی است که معمولاً توسط پلاگین های سازنده فرم پرداخت شده ، مانند فرم های گرانشی ارائه می شود. با این حال ، فرم تماس 7 منبع باز و بسیار گسترده است. بسیاری از نویسندگان افزونه وردپرس افزونه های خاص خود را برای Contact Form 7 ایجاد کرده اند که قابلیت های آن را گسترش می دهد.

به عنوان مثال ، نویسنده Contact Form 7 افزونه عالی به نام خود نوشته است فلامینگو. این اجازه می دهد تا پاسخ های ارسال شده توسط فرم های CF7 را در پایگاه داده ذخیره کنید.

برای یافتن سایر افزونه های افزونه ، به سادگی فرم تماس 7 را در افزونه های WordPress.org جستجو کنید.

پشتیبانی و مستندات برای فرم تماس با شماره 7

فرم تماس 7 همراه با اسناد و مدارک گسترده است. ابتدا شما باید یک کمک متنی داخلی درست در ناحیه سرور وردپرس خود داشته باشید.

جدای از آن ، مستندات دقیق تر در وب سایت افزونه موجود است. بیشتر اسناد به صورت متن ساده به زبان انگلیسی و ژاپنی موجود است.

مرتبط: نحوه ایجاد یک وب سایت چند زبانه.

کاربران همچنین می توانند درخواستهای پشتیبانی را از طریق انجمن های رسمی پشتیبانی وردپرس ارسال کنند. با این وجود پشتیبانی رایگان تضمین نمی شود.

حکم ما

Contact Contact یک افزونه بسیار قدرتمند است. این یک جایگزین بسیار قوی برای پلاگین های با حق بیمه در همان گروه است. این اسناد با اسناد و مدارک گسترده ای همراه است و از پشتیبانی خوبی در جامعه برخوردار است که تضمین می کند مدت زمان طولانی در اطراف آن باشد. همچنین کاملاً به زبانهای مختلف ترجمه شده است.

اما فاقد ویژگی های بسیاری است که توسط برخی از افزونه های پرداخت شده ارائه می شود. استفاده از آن برای مبتدیان نیز بسیار آسان نیست. این به خوبی مستند شده است ، اما اگر کاربر به کمک بیشتری نیاز دارد ، گزینه های پشتیبانی محدود هستند. ما به آن 3.6 از 5 ستاره می دهیم.

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز نیم ستارهرتبه بندی ستاره خالی 3.5 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون فرم تماس 7 دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map