AdSanity Review 2020: آیا بهترین پلاگین مدیریت تبلیغات است؟

آیا به دنبال راهی آسان تر برای مدیریت تبلیغات در سایت خود هستید؟ افزونه AdSanity WordPress به شما امکان می دهد با استفاده از ابزارک ها و کد کوتاه ، تبلیغات بنری با اندازه های مختلف را در سایت خود ایجاد و نمایش دهید و از نماها و کلیک ها آمار بگیرید. درباره نحوه انجام این کار در بررسی AdSanity ما بخوانید.


adsanity-wordpress-plugin

چرا به افزونه مدیریت تبلیغات نیاز دارید

تبلیغات یکی از ساده ترین و محبوب ترین راه های کسب درآمد از وب سایت وردپرس شماست.

اما ، اگر تاکنون سعی کرده اید تبلیغات خود را به صورت دستی در سایت وردپرس خود به نمایش بگذارید ، می دانید چه دردسرهایی می تواند باشد.

استفاده از یک افزونه مدیریت تبلیغات می تواند به شما کمک کند تا در سازماندهی بمانید و کنترل بیشتری در نحوه نمایش تبلیغات خود داشته باشید – و همچنین به شما می دهد آمار مهمی در مورد عملکرد تبلیغات شما.

AdSanity با ایجاد امکان تبلیغ به عنوان امکان کار می کند انواع پست های سفارشی, و آنها را با استفاده از ویجت یا کد کوتاه در سایت شما نشان می دهد.

تبلیغات می توانند به خودی خود (یا با آگهی خاص یا انتخاب تصادفی) یا به صورت گروهی نمایش داده شوند. تبلیغات به سبک پیش فرض شما پیش فرض است ، بنابراین ، اگر موضوع شما پاسخگو باشد ، تبلیغات شما نیز خواهد بود.

AdSanity چیست و چگونه کار می کند?

AdSanity یک افزونه قدرتمند مدیریت تبلیغات برای انتشار آگهی های تبلیغاتی خود میزبان و همچنین تبلیغات شبکه در وردپرس است. این یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس برای مدیریت تبلیغات است و میلیون ها تبلیغات را به صورت آنلاین قدرت می دهد.

این افزونه بسیار ساده و آسان است که هرکسی از جمله مبتدیان کامل می تواند با استفاده از آن تبلیغات حرفه ای ایجاد کند. این نرم افزار یک واسط تمیز و مبتدی برای ایجاد و مدیریت تبلیغات ایجاد می کند. افزونه هسته ای بسیار سبک و سریع است و دارای حداقل مجموعه ای از ویژگی ها است. با این حال ، تعدادی افزونه را برای شما فراهم می کند تا ویژگی های افزونه را گسترش دهید.

افزونه AdSanity توسط پیکسل جار ، یک شرکت توسعه وب سایت ایجاد و نگهداری می شود. این شرکت بر ساخت آسان پلت فرم وردپرس برای کاربران تمرکز دارد.

بررسی AdSanity: ویژگی ها و افزونه ها

AdSanity یک افزونه غنی از ویژگی است که دارای چندین ویژگی و افزونه عالی است. در حالی که ویژگی های استاندارد افزونه برای ایجاد و مدیریت تبلیغات حرفه ای در وردپرس بسیار عالی است ، می توانید از افزودنی ها برای افزودن برخی قابلیت های اضافی استفاده کنید.

دو نوع افزونه AdSanity وجود دارد: پایه ای و حرفه ای. افزونه های اساسی در کلیه نقشه ها گنجانده شده است ، در حالی که افزونه های حرفه ای فقط با موارد دیگر درج شده اند توسعه دهنده مجوز. با این وجود ، در صورت نیاز می توانید افزونه ها را بصورت جداگانه خریداری کرده و از آنها در سایت خود استفاده کنید.

برخی از جالب ترین افزونه های AdSanity عبارتند از:

 • ظاهر تبلیغ مشروط: این متابوكس جدیدی را در صفحه صفحه ایجاد آگهی اضافه می كند تا به شما اجازه دهد ظاهر تبلیغات خود را كنترل كنید.
 • قابلیت مشاهده آگهی نقش کاربر: به شما (صاحب سایت) اجازه می دهد تا تبلیغات را بر اساس نقش بازدید کنندگان در سایت خود مخفی کنید.
 • ردیابی Google Analytics: این به شما کمک می کند تا تبلیغات را هم از منابع خود میزبان و هم از شبکه های تبلیغاتی ردیابی کنید. اگر استفاده می کنید MonsterInsights در سایت خود ، نیازی به خرید این افزونه ندارید زیرا MonsteInsights به شما امکان می دهد تبلیغات خود را با سهولت دنبال کنید.
 • تشخیص بلوک تبلیغ: این افزونه برای مرورگر نرم افزار Ad Block در مرورگرهای کاربران شما بررسی می کند و پیامی را به آنها نشان می دهد که آنها را برای غیرفعال کردن ترغیب می کنند.
 • تبلیغات ویدیویی: به شما امکان می دهد تبلیغات ویدیویی را به راحتی در سایت وردپرس خود اضافه کنید.

علاوه بر این ، این افزونه دارای چندین گزینه انتشار است ، بنابراین می توانید با تاریخ شروع و تاریخ پایان ، تبلیغات نامحدود یا مبتنی بر تاریخ ایجاد کنید. برای نمایش تبلیغات خود در سایت خود ، می توانید آنها را در مناطق دارای ویجت ، صفحات ، پست های دارای کد کوتاه یا برچسب های قالب اضافه کنید.

جالب ترین ویژگی برای توسعه دهندگان این است که شامل اقدامات و فیلترهایی است که توسعه دهندگان می توانند از آنها برای سفارشی سازی و افزودن توان به افزونه AdSanity استفاده کنند. و پشتیبانی آنها نیز باورنکردنی است.

چگونه می توان اولین تبلیغ خود را تنظیم کرد

برای شروع ، باید افزونه AdSanity را از وب سایت آن بارگیری کرده و سپس آن را در سایت خود بارگذاری کنید تا نصب شود. پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانید به سمت آن بروید AdSanity »مدیریت تبلیغات برای شروع.

کلیک کنید بر روی ایجاد آگهی دکمه در بالای صفحه.

بررسی AdSanity - تبلیغ جدیدی اضافه کنید

در اینجا جزئیات آگهی خود را وارد کرده و تصویر بنر را بارگذاری می کنید.

بعد از وارد کردن یک نام برای تبلیغ خود ، اندازه را انتخاب کنید.

بررسی AdSanity - اندازه را انتخاب کنید

سپس تصویر بنر خود را بارگذاری کنید.

زیر جزئیات آگهی, مطمئن شوید که URL های مورد نظر خود را برای هدایت بازدید کنندگان خود هنگام کلیک بر روی تبلیغ چسباندید. اگر ترجیح می دهید ، می توانید کادر را باز کنید تا پیوند در یک پنجره جدید باز شود.

در سمت راست صفحه ، می توانید تبلیغ جدید خود را به یک گروه تبلیغ اضافه کنید. گروه ها هنگام انتخاب تبلیغاتی که می خواهید با هم نمایش دهند مفید هستند (بیشتر در مورد زیر).

بررسی AdSanity - گروه

در انتشار در سمت راست کادر ، می توانید کلیک کنید ویرایش کنید پیوند در کنار برای همیشه منتشر کنید برای تغییر مدت زمان نمایش تبلیغات.

بررسی AdSanity - منقضی

پس از پایان انتخاب گزینه های خود ، روی آن کلیک کنید انتشار دکمه.

برای نمایش آگهی جدید خود ، به این قسمت بروید ظاهر »ابزارک.

خواهید دید که چند ابزارک جدید برای استفاده وجود دارد.

بررسی AdSanity - ابزارک

ابزارک ها عبارتند از:

 • AdSanity – تبلیغ تک: یک آگهی خاص مورد نظر خود را نمایش دهید.
 • AdSanity – گروه تبلیغات: یک گروه تبلیغاتی را انتخاب کنید تا همه آگهی ها به طور همزمان نشان داده شود.
 • AdSanity – آگهی تصادفی: هر بار بارگذاری صفحه ، یک تبلیغ تصادفی را نشان می دهد.

برای نمایش تبلیغی که اخیراً ایجاد کرده اید ، از آن استفاده کنید AdSanity – تبلیغ تک ویجت را انتخاب کرده و نام تبلیغی را که وارد کرده اید انتخاب کنید. سپس کلیک کنید صرفه جویی.

بررسی AdSanity - ویجت منفرد

تبلیغات شما اکنون در قسمت ویجت شما نمایش داده می شود!

مطمئن شوید که آن را به درستی کار کرده است.

(توجه: اگر کلیک کردن روی تبلیغات شما را به صفحه 404 می رساند ، به این قسمت بروید تنظیمات »پیوندهای همیشگی و کلیک کنید صرفه جویی دکمه بدون ایجاد هرگونه تغییر با این کار ساختار پیوند مجدد در سایت شما تنظیم می شود تا نوع پست سفارشی AdSanity را شامل شود ، بدون اینکه به بقیه سایت شما آسیب برساند.)

شما همچنین می توانید با استفاده از کد های کوتاه ، تبلیغات را در سایت خود نمایش دهید ، که می توانید در اسناد رسمی پیدا کنید.

برای نمایش یک تبلیغ خاص ، از این کد کوتاه استفاده کنید:

[idsanity id ="اینجا-آگهی-شناسه-قرار دهید" تراز ="alignnone"]

و این کد کوتاه یک گروه تبلیغاتی را نشان می دهد:

[adsanity_group num_ads = 2 num_columns = 3 group_ids = 1،2 /]

برای تغییر صفحه می توانید ویژگی ها را تنظیم کنید:

 • num_ads: تعداد آگهی هایی که با هم نمایش داده می شوند
 • num_columns: تعداد ستون ها
 • Group_ids: شناسه گروه تبلیغ (های) تبلیغاتی که می خواهید نمایش دهید.

برای یافتن شناسه های گروه تبلیغاتی خود ، به اینجا بروید AdSanity »گروه های تبلیغاتی و شماره شناسه در کنار نام گروه ذکر شده است.

بررسی AdSanity - شناسه گروه

پس از نمایش تبلیغات خود ، می توانید به آن بروید AdSanity »آمار برای دیدن داده های مربوط به نمایش تبلیغات ، کلیکها و CTR خود.

باید AdSanity را برای مدیریت تبلیغات در وردپرس خریداری کنید?

اکنون که ویژگی ها و ویژگی های AdSanity را با جزئیات مرور کردیم ، وقت آن رسیده که تصمیم بگیریم ارزش خرید را داشته باشد یا نه. اگر برنامه ای دارید که سایت خود را با تبلیغات حرفه ای به یک دستگاه تبلیغاتی تبدیل کنید ، این افزونه مناسب است.

در اینجا فقط چند دلیل وجود دارد که باید AdSanity را برای مدیریت تبلیغات وردپرس خریداری کنید:

1) افزونه مبتدی که دوستانه ویژگی ها را به خطر نمی اندازد

از آنجا که ابزار مدیریت تبلیغات AdSanity درست مانند ویرایشگر پست در WordPress کار می کند ، هر کاربر صرف نظر از مجموعه مهارت های خود ، که به رابط کاربری WordPress عادت کرده است ، کار با آن را آسان خواهد یافت. به علاوه ، آن را با تمام ویژگی های اساسی شما نیاز به موفقیت دارید.

شما به راحتی می توانید تبلیغات خود میزبانی از هر ابعادی ایجاد کرده و آنها را در قسمت های مختلف سایت خود نمایش دهید. اگر می خواهید تبلیغات شبکه ای را اضافه کنید ، می توانید به سادگی قطعه تبلیغ را به صفحه ایجاد آگهی خود اضافه کنید. همچنین می توانید تبلیغات HTML5 ایجاد کنید.

2) سبک و قابل توسعه

AdSanity با یک رابط کاربری ساده و تمیز همراه است که با ویژگی های ناخواسته نفخ نمی شود – افزونه اصلی تنها با مهمترین ویژگی ها ارسال می شود.

اگر به آنچه بیش از ویژگیهای استاندارد ارائه شده نیاز دارید ، می توانید ویژگی های AdSanity را با نصب افزونه های اصلی و حرفه ای گسترش دهید. 4 افزونه اساسی و 6 نرم افزاری برای افزونه AdSanity وجود دارد. افزونه های اصلی با تمام برنامه های قیمت گذاری خود بصورت رایگان در دسترس هستند ، در حالی که افزونه های حرفه ای فقط در موارد موجود است توسعه دهنده طرح. اما ، در صورت لزوم می توانید افزونه های حرفه ای را بصورت جداگانه خریداری کرده و در سایت خود از آنها استفاده کنید.

3) بهترین هزینه برای هر بودجه

بهترین چیز در مورد افزونه AdSanity این است که برای وب سایت های با اندازه و بودجه مناسب است. قیمت گذاری نسبتاً منطقی است.

خواه یک وبلاگ نگار ، ناشر ، توسعه دهنده یا یک آژانس در مقیاس بزرگ باشید ، می توانید طرحی برای خود بیابید.

بگذارید برنامه های قیمت گذاری آن را در بخش بعدی بررسی کنیم.

قیمت گذاری و پشتیبانی از افزونه AdSanity

AdSanity یک افزونه برتر با 3 نوع برنامه قیمت گذاری است: مبانی, همه در یک, و همه در یک برای زندگی. شما می توانید 1 از برنامه های موجود را انتخاب کنید و بلافاصله شروع به ایجاد و مدیریت بنر و تبلیغات شبکه کنید.

قیمت گذاری معتبر

ابتدایی ترین طرح این است مبانی, و 49 دلار در سال هزینه دارد. این طرح همراه با افزونه AdSanity core و افزونه‌های اساسی است و در 1 دامنه عمومی و 1 دامنه محلی قابل استفاده است.

همه در یک طرح یک برنامه ردیف متوسط ​​و همچنین محبوب ترین برنامه است. این مجوز در هر سال 149 دلار هزینه دارد و می تواند برای دامنه های عمومی و محلی نامحدود استفاده شود.

همه در یک برای زندگی طرح بالاترین قیمت برای AdSanity است. هزینه آن 489 دلار در سال است و همراه با تمام ویژگی ها و افزونه هایی که افزونه ارائه کرده است. و ، آن را مجوز نامحدود و به روز رسانی نامحدود فراهم می کند.

مستندات افزونه AdSanity پراکنده است و فقط چند مقاله کوتاه به صورت آنلاین برای عیب یابی اساسی و ویژگی های موجود است. اگر در راه اندازی افزونه مشکل دارید ، می توانید بلیط پشتیبانی را از طریق سایت پشتیبانی ارسال کنید.

حکم ما در مورد AdSanity به عنوان بهترین افزونه مدیریت تبلیغات وردپرس

AdSanity مدیریت تبلیغات شما را آسان می کند و آمار اولیه را از درون داشبورد وردپرس خود مشاهده می کنید.

اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته تری ، مانند توانایی فروش مستقیم فضای تبلیغاتی یا گرفتن تجزیه و تحلیل دقیق تر هستید ، این افزونه برای شما خیلی اساسی خواهد بود.

در حالی که مستندات فاقد ، این افزونه به راحتی قابل استفاده است و توسعه دهندگان پاسخگوی درخواست های پشتیبانی می باشند.

ما از 5 ستاره به AdSanity 4 می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون AdSanity را دریافت کنید »
مشاهده کوپن AdSanity »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map