AffiliateWP Review – برنامه وابسته برای وردپرس

آیا به دنبال ایجاد یک برنامه وابسته برای محصول خود هستید؟ یک برنامه وابسته یک سیستم ارجاعی است که در آن شما دیگران را برای مراجعه به کالای خود ترغیب می کنید و با ارائه یک کمیسیون برای هر فروش که به آنها مراجعه می کنند.


چگونه یک سیستم وابسته را در وردپرس ایجاد می کنید؟ این چیزی است که افزونه AffiliateWP برای آن ایجاد شده است. این امکان را به شما می دهد تا با سهولت ، یک سیستم وابسته تمام عیار را در وردپرس ایجاد کنید. اگر می خواهید در مورد ویژگی ها ، ویژگی های آن ، قیمت گذاری و غیره بیشتر بدانید ، مطالعه کامل AffiliateWP ما را در زیر بخوانید..

درباره افزونه AffiliateWP

affiliatewp-best-affiliate-management-system-for-wordpress

AffiliateWP افزونه شماره 1 مدیریت سیستم وابسته برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا یک سیستم وابسته کامل در وردپرس بسازید و به مدیریت شرکت های وابسته ، ارجاع ، پرداخت و غیره از سایت خود کمک می کند. این برنامه با همه ابزارهای بازاریابی وابسته لازم است تا بتوانید تجارت خود را توسعه داده و درآمد کسب کنید.

این افزونه ساخته شده برای WordPress است که به نظر می رسد و احساس می کند خود WordPress است. تمام ویژگی های آن با دقت طراحی شده اند تا با وردپرس سازگار شوند و تجربه ای آشنا را به شما ارائه دهند. علاوه بر این ، از ویژگی های پیگیری وابسته پیشرفته و ردیابی ارجاع برخوردار است که داده های مطمئن و دقیقی را ارائه می دهد.

AffiliateWP توسط همین تیم ساخته شده است که افزونه تجارت الکترونیکی Easy Digital Downloads را ایجاد کرده است. بنابراین ، این افزونه ادغام یکپارچه با Easy Digital Downloads دارد. ناگفته نماند ، همچنین از WooCommerce و سایر افزونه های عضویت محبوب ، فرم و فاکتور پشتیبانی کامل دارد.

چگونه بازاریابی وابسته کار می کند?

بازاریابی وابسته یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد اینترنتی است. بازاریابی وابسته برای 2 طرف درگیر موقعیتی برد-برد ایجاد می کند. صاحبان مشاغل و شرکت های وابسته این همکاری است که در آن شرکت های وابسته به فروش بیشتر محصولات کمک می کنند و صاحبان مشاغل برای هر فروش که به آنها مراجعه کرده اند کمیسیونی به شرکت های وابسته پیشنهاد می دهند.

به عنوان مثال ، اگر صاحب مشاغل هستید و سعی در فروش محصولات دارید ، می توانید یک سیستم وابسته را در سایت خود ایجاد کنید و شرکت های وابسته را برای پیوستن به درخواست تجدید نظر کنید. وقتی آنها به عضویت وب سایت شما تبدیل می شوند ، محصولاتی را از فروشگاه شما انتخاب می کنند و آنها را در وبلاگ خود و سیستم عامل های مختلف دیگر تبلیغ می کنند. حال اگر افراد از طریق لینک های وابسته به فروشگاه شما بیایند و محصولی را خریداری کنند ، شرکت وابسته ای که به مشتری ارجاع داده است ، یک درصد کمیسیون دریافت می کند.

به عنوان یک صاحب مشاغل ، فروشگاه شما دید بیشتری ، ترافیک بیشتر و فروش بیشتر خواهد داشت. از طرف دیگر ، شرکت های وابسته برای هر فروشی که به فروشگاه شما ارجاع داده اند ، درآمد کسب می کنند. بنابراین ، برای هر دو مشاغل و بازاریابان وابسته پاداش می گیرد.

بنابراین ، اگر شما یک فروشگاه اینترنتی را اداره می کنید اما برنامه وابسته ندارید ، مطمئناً باید یک فروشگاه را در نظر بگیرید.

بررسی AffiliateWP – شروع کار با AffiliateWP

AffiliateWP افزونه ای است که منحصراً برای وردپرس با رابط درست مانند رابط بومی وردپرس طراحی شده است. بنابراین پیکربندی و استفاده آسان است.

ابتدا فایل افزونه را از وب سایت رسمی AffiliateWP بارگیری کنید و آن را در سایت خود نصب کنید. اگر به دستورالعمل های دقیق نیاز دارید ، راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی نصب افزونه است.

1. تنظیمات عمومی

بعد از فعال شدن افزونه ، به سمت حرکت بروید شرکت های وابسته »تنظیمات برای مجوز افزونه خود را فعال کنید. شما می توانید کلید مجوز را در حساب خود در وب سایت AffiliteWP پیدا کنید.

affiliatewp-general-setting

علاوه بر فعال کردن مجوز ، عمومی تعدادی تنظیمات وابسته وجود دارد. می توانید یک صفحه وابسته یا صفحه توافق نامه وابسته را انتخاب کنید. با این حال ، احساس راحتی کنید که آنها را ترک کنید زیرا این صفحات به طور خودکار توسط افزونه ایجاد می شوند تا نیازهای وابسته خاص را برآورده سازند.

در مرحله بعد می توانید تنظیمات ارجاع را پیکربندی کنید. متغیر مراجعه به طور پیش فرض است مرجع و قالب ارجاع پیش فرض به صورت زیر است: https://yoursite.com/؟ref=1.

تنظیمات ارجاع

اگر می خواهید متغیر ارجاع را تغییر دهید ، می توانید از آن استفاده کنید عرف ، ارجاع ، شریک زندگی, و غیره.

بعد ، می توانید فعال کنید URL های وابسته زیبا که رشته های پرس و جو (یعنی؟ ref =) را جایگزین می کند و قالب URL شما را به تغییر می دهد https://yoursite.com/ref/1.

می توانید نوع نرخ مراجعه را از یک درصد یا یک مقدار مسطح انتخاب کنید. سپس می توانید نرخ مراجعه را اضافه کنید. همچنین بررسی کنید حمل و نقل را رد کنید و مالیات را حذف نکنید گزینه ها. سپس می توانید مدت زمان انقضا کوکی را نیز اضافه کنید. به عنوان مثال ، 30 روز (به این معنی که خرید در مدت 30 روز از بازدید کاربر از طریق یک لینک ارجاع برای کمیسیون معتبر خواهد بود).

ارجاع-نرخ-تنظیمات-affiliatewp-review

هنگامی که همه گزینه ها را مرور کردید ، فراموش نکنید که کلیک کنید ذخیره تغییرات.

2. ادغام

این افزونه برای تعدادی از افزونه ها و سیستم های تجارت الکترونیکی ، عضویت ، فرم و فاکتور سازگار است. شما می توانید موارد مورد نیاز خود را به راحتی فعال کنید شرکت های وابسته »تنظیمات» ادغام.

integrations-affiliatewp- تنظیمات

3. تنظیمات ایمیل

می توانید تمام تنظیمات ایمیل را از پست الکترونیک در تنظیمات AffiliateWP.

ایمیل-تنظیمات-affiliatewp

می توانید یک آرم را بارگذاری کنید ، یک الگوی ایمیل را انتخاب کنید ، از نام و ایمیل و غیره استفاده کنید ، سپس می توانید ایمیل های اعلان را در ثبت نام های وابسته جدید پیکربندی کنید ، برنامه وابسته پذیرفته شده ، اعطای ارجاع ، برنامه وابسته مورد بررسی قرار گیرد و برنامه رد شود.

4. تنظیمات متفرقه

متفرقه در تنظیمات AffiliateWP به شما امکان می دهد گزینه های مختلفی را که برای سیستم وابسته شما مفید است پیکربندی کنید.

misc-settings-affiliatewp

شما می توانید ثبت نام شرکت های وابسته توسط خود کاربر را فعال یا غیرفعال کنید ، تأیید شرط مورد نیاز ، مجدداً و بسیاری موارد دیگر.

همه تنظیمات را مرور کنید و سپس کلیک کنید ذخیره تغییرات برای ذخیره تنظیمات خود.

ایجاد منطقه وابسته

Affiliate Area جایی است که کاربران شما می توانند فرم ثبت نام و ورود به سیستم را مشاهده کنند. از طریق این صفحه ، بازاریابان شرکت های وابسته جدید متقاضی برنامه وابسته شما می شوند در حالیکه شرکت های عضو شده از قبل ثبت نام کرده اند می توانند وارد حساب های خود شوند ، لینک های ارجاع را ایجاد کنند ، آمار را مشاهده کرده و درآمد آنها را مشاهده کنند.

افزونه AffiliateWP بطور خودکار یک منطقه وابسته درست هنگام نصب افزونه در وردپرس ، صفحه را درست کنید. اگر این صفحه را پیدا نکردید ، می توانید خود صفحه جدیدی ایجاد کرده و کد کوتاه را اضافه کنید [affiliate_area] در قسمت محتوای اصلی ، سپس صفحه منطقه وابسته را برای شما ایجاد می کند.

به تصویر زیر نگاهی بیندازید تا ببینید منطقه وابسته شما چگونه به نظر می رسد:

منطقه وابسته

وقتی کاربر وارد حساب کاربری خود شود ، یک منطقه وابسته متفاوت را مشاهده می کند. منطقه وابسته برای کاربران وارد شده به نظر می رسد مانند تصویر زیر:

aff-area-url-generator-affiliatewp

شرکت های وابسته می توانند با وارد کردن URL صفحه در فیلد همانجا و کلیک بر روی آن ، URL های وابسته ایجاد کنند URL ایجاد کنید دکمه.

بعد ، آمار گزینه خلاصه ای از مراجعه ها ، بازدیدها ، نرخ تبدیل ، درآمد و میزان کمیسیون های پرداخت نشده و پرداخت نشده را نشان می دهد.

وابسته-منطقه-آمار

با کلیک بر روی گزینه بعدی, نمودارها, شرکت های وابسته می توانند یک نمایش گرافیکی از آمار وابسته را مشاهده کنند.

نمودارهای وابسته-منطقه

ارجاع نمایانگرانه از مراجعه به شرکت وابسته با مبلغ به دست آمده ، توضیحات محصول و وضعیت پرداخت شده یا پرداخت نشده ارائه می دهد.

مراجعه به شرکت های وابسته

بازدیدها گزینه صفحات بازدید شده توسط پیوندهای وابسته آنها را نشان می دهد.

خلاقیت گزینه شامل آگهی های تبلیغاتی است که شرکت های وابسته می توانند در وبلاگ های خود و چندین سیستم عامل دیگر برای تبلیغ محصولات شما از آنها استفاده کنند.

وابسته-منطقه-خلاقان

و سرانجام ، تنظیمات تب اجازه می دهد تا شرکت های وابسته به شما ایمیل پرداخت خود را در جایی که می توانید کمیسیون هایی را که بدست آورده اند ارسال کنند.

وابسته-منطقه-تنظیمات

منطقه وابسته بسیار تمیز و ساده به نظر می رسد. بازاریابان وابسته عاشق رابط برنامه وابسته شما خواهند بود.

مدیریت برنامه وابسته خود

AffiliateWP گزینه های ساده و در عین حال قدرتمند برای مدیریت برنامه وابسته خود را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید وابسته ها را اضافه کنید ، ویرایش و بررسی کنید. گزارشهای وابسته فردی و کل را مشاهده کنید. مدیریت ارجاع ، بازدیدها و جنبه های خلاقیت؛ و گزارش های کامل را در مورد همه چیز مشاهده کنید.

پیکربندی و مدیریت گزینه های سرپرست با AffiliateWP آسان است. برای شروع کار می توانید با مراجعه به سیستم مرجع خود ، نگاهی بیندازید شرکت های وابسته »بررسی اجمالی.

مدیر-بررسی کلی-وابسته

شما می توانید مبلغ مربوط به درآمدهای پرداخت شده ، ارجاع های پرداخت نشده ، ارزشمندترین شرکت های وابسته ، آخرین ثبت نام های وابسته ، مراجعه های اخیر و غیره را در نمای کلی مشاهده کنید.

بعد ، می توانید بروید شرکت های وابسته »وابسته برای مشاهده لیست همه شرکت های وابسته ، اضافه کردن شرکت های وابسته جدید ، ویرایش و غیره.

affiliate-affiliatewp-plugin

کل مدیریت شرکت های وابسته درست مانند پست های استاندارد در وردپرس کار می کنند.

AffiliateWP افزودنیها

افزونه AffiliateWP دارای افزونه های قدرتمند و رایگان و حق بیمه ای است که می توانید برای اثربخش تر کردن برنامه وابسته خود استفاده کنید. علاوه بر این ، از تعدادی از افزونه های شخص ثالث نیز پشتیبانی می کند.

15 افزونه رسمی رسمی و 14 افزونه حرفه ای وجود دارد. افزونه های حرفه ای شامل PayPal Payouts ، مراجعه های مکرر ، کمیسیون های مربوط به طول عمر ، صفحات Landing Affiliate Landing و غیره می باشد. افزونه های رایگان به شما امکان می دهد ویژگی هایی مانند نمایش یک تابلوی تبلیغاتی ، نشان دادن کوپن های وابسته نسبت داده شده ، پرداخت شعبات با اعتبار فروشگاه و غیره را اضافه کنید..

با مراجعه به داشبورد وردپرس خود می توانید به افزونه ها دسترسی پیدا کنید شرکتهای وابسته »افزونه‌ها.

affiliatewp-addons

AffiliateWP Plugin: قیمت گذاری و پشتیبانی

AffiliateWP یک افزونه حق بیمه است که 4 برنامه قیمت گذاری را ارائه می دهد.

وابسته به قیمت گذاری

1. شخصی: سالانه 99 دلار هزینه دارد. شما می توانید آن را فقط در 1 وب سایت استفاده کنید. شامل 15 افزونه رسمی رسمی و کلیه ویژگیهای اصلی AffiliateWP است.

2. بعلاوه: سالانه 149 دلار هزینه دارد. این سایت دارای 3 مجوز سایت است. همچنین شامل کلیه افزونه های رایگان و ویژگی های اصلی افزونه می شود.

3. حرفه ای: هزینه آن 249 دلار در سال است. با استفاده از این برنامه می توانید از AffiliateWP در سایت های نامحدود استفاده کنید. این شامل همه 15 افزونه حرفه ای به همراه همه افزونه های رسمی رسمی است.

4. نهایی: قیمت آن 499 دلار است و یک برنامه پرداخت یک بار است. با استفاده از این طرح می توانید از AffiliateWP در سایت های نامحدود استفاده کنید. همچنین شامل کلیه افزونه های حرفه ای و رایگان و همچنین افزونه های آینده نیز می شود.

با برنامه های سه ساله اشتراک ، شما برای مدت زمان اشتراک فعلی خود از پشتیبانی و به روز رسانی ایمیل دریافت خواهید کرد ، در حالی که با پشتیبانی و به روزرسانی های مادام العمر دریافت خواهید کرد نهایی طرح.

اگر سؤالی دارید ، می توانید برای پاسخ فوری از چت زنده آنها استفاده کنید. همچنین می توانید برای درخواستهای پشتیبانی بلیط تهیه کنید اما ممکن است نیازی به تماس با پشتیبانی نباشید زیرا آنها مستندات مفصلی با مقالات واقعاً جامع برای راهنمایی شما دارند..

حکم ما در مورد استفاده از AffiliateWP برای ایجاد یک سیستم وابسته در وردپرس

AffiliateWP بدون شک شماره 1 بهترین افزونه سیستم مدیریت وابسته برای وردپرس است. این مجموعه کاملی از ویژگی ها و عملکردها را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید یک سیستم وابسته قدرتمند را در وردپرس ایجاد کنید. ادغام آن با تجارت الکترونیک ، عضویت ، فرم ها و افزونه های فاکتور آن را به یک راه حل همه در یک برای برنامه های وابسته تبدیل می کند.

این افزونه فقط برای WordPress ساخته شده است که آن را به محصولی بسیار خاص تبدیل می کند. رابط کاربری آن بسیار شبیه به رابط وردپرس است ، بنابراین هر کس با استفاده از وردپرس احساس آشنایی از آن را تشخیص داده و همه چیز را به راحتی پیکربندی می کند. این یک افزونه ساده وابسته به وردپرس است که می توانید بدون لمس کردن هیچ کد از آن استفاده کنید.

ما معتقدیم که AffiliateWP بهترین افزونه مدیریت وابسته برای ایجاد و اجرای یک برنامه وابسته در سایت های وردپرس است. این ابزاری عالی است که می توانید برای افزایش فروش خود ، بهبود سئو و رشد کسب و کار خود استفاده کنید.

ما به آن 5/5 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا تفکیک نمره بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون AffiliateWP دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map