BackupBuddy Review 2020: آیا این بهترین پلاگین پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان است؟

آیا به دنبال یک افزونه پشتیبان برای سایت وردپرس خود هستید؟ BackupBuddy یکی از محبوب ترین افزونه های پشتیبان وردپرس در بازار است. در این بررسی BackupBuddy ، نگاهی خواهیم داشت که چه چیزی آن را به بهترین افزونه پشتیبان تهیه WordPress تبدیل کرده است.


بررسی کامل BackupBuddy

چرا به افزونه پشتیبان گیری برای وردپرس احتیاج دارید?

اینترنت آنقدر امن نیست که ما دوست داریم که باشد. هر روز هزاران وب سایت به دلیل حملات DDOS ، تلاش های هک و سرقت داده ها از بین می روند.

بسیاری از دارندگان سایت تا زمانی که داده های خود را از دست ندهند اهمیت تهیه نسخه پشتیبان را درک نمی کنند. بازیابی داده های گمشده با تهیه پشتیبان مناسب بسیار گران ، دردناک و کاملاً قابل اجتناب است.

چندین راه حل پشتیبان وردپرس در بازار وجود دارد. در اینجا چیزی است که ما به دنبال یک راه حل پشتیبان ایده آل برای یک سایت دارای وردپرس هستیم.

 • بطور خودکار پشتیبان گیری را در برنامه منظم ایجاد می کند
 • تهیه نسخه پشتیبان از ابر
 • بازیابی بدون درد و مهاجرت از نسخه پشتیبان تهیه می کند

بیایید نگاهی به BackupBuddy بیندازیم و ببینیم که این همه کار و پس از آن چقدر خوب است.

راه اندازی سریع و آسان برای تهیه نسخه پشتیبان کامل

بسیاری از کاربران سطح مبتدی با اصطلاحات استفاده شده توسط نرم افزار پشتیبان آشنایی ندارند. این تصمیم گیری را هنگام تنظیم راه حل پشتیبان خود برای آنها کمی دشوار می کند.

BackupBuddy کار را برای مبتدیان بسیار ساده و آسان می کند به محض فعال کردن افزونه راه حل تهیه نسخه پشتیبان خود را تنظیم کنید.

این یک شکل ساده را با گزینه های بسیار آسان برای درک آنها نشان می دهد. به سادگی پر کردن آن و صرفه جویی در آن نه تنها راه حل پشتیبان گیری شما را راه اندازی می کند ، بلکه اولین کار خود را نیز آغاز می کند تهیه نسخه پشتیبان کامل.

این باعث می شود تا کاربران از تعداد قریب به اتفاق تصمیم ها و گزینه ها صرفه جویی شوند. این کار در عرض چند ثانیه شروع به کار می کند ، و لازم نیست برای کارایی با نرم افزار مبارزه کنید.

پشتیبان گیری برنامه ریزی شده خودکار

بیشتر کاربران وقت ندارند که وب سایت خود را به روز کنند. BackupBuddy به شما امکان می دهد تا به سرعت یک برنامه اتوماتیک را تنظیم کرده و سپس آن را فراموش کنید.

این برنامه به طور خودکار پشتیبان گیری را در برنامه تعیین شده توسط شما ایجاد می کند. بسته به اینکه چند بار محتوای جدیدی در وب سایت خود ارسال می کنید ، می توانید این برنامه را برای پاسخگویی به نیازهای خود تنظیم کنید.

برنامه های BackupBuddy

یکی دیگر از ویژگی های عالی BackupBuddy این است که به شما امکان می دهد چندین برنامه تنظیم کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان روزانه خود برنامه ای تنظیم کنید بانک اطلاعاتی, و بعد دیگری برای ایجاد نسخه پشتیبان کامل در هر هفته.

پشتیبان گیری خود را در Cloud با BackupBuddy ذخیره کنید

یکی از مهمترین ویژگی های هر راه حل تهیه نسخه پشتیبان وب سایت ، امکان ذخیره سازی نسخه پشتیبان در چندین مکان است. BackupBuddy تعدادی گزینه برای ذخیره ایمن نسخه پشتیبان تهیه می کند.

هر افزونه BackupBuddy به شما امکان دسترسی به 1 گیگابایت حافظه ذخیره سازی ابر BackupBuddy Stash را می دهد. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد بطور خودکار نسخه پشتیبان تهیه شده قدیمی را از فضای ذخیره ابر خود حذف کنید. این بدان معناست که 1 گیگابایت برای 95٪ وب سایت ها کاملاً کافی است. با این حال ، در صورت نیاز ، فضای ذخیره بیشتری در دسترس است. فقط با 35 دلار در سال برای 5 گیگابایت شروع می شود.

نسخه پشتیبان خود را در مکان های از راه دور ابری با BackupBuddy ذخیره کنید

BackupBuddy همچنین به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را در سرویس های محبوب ذخیره سازی ابری مانند Google Drive و Dropbox ذخیره کنید.

همچنین از خدمات ارزان قیمت ذخیره سازی ابری مانند Amazon S3 و Rackspace پشتیبانی می کند.

به غیر از فضای ذخیره سازی ابری ، می توانید از پشتیبان خود در سرور خود ذخیره کنید ، آن را با استفاده از FTP به سرور دیگری ارسال کنید یا از پشتیبان گیری از طریق ایمیل برای خودتان ارسال کنید.

به راحتی وب سایت ها را با BackupBuddy بازیابی و مهاجرت کنید

بسیاری از راه حل های پشتیبان گیری ، ایجاد پشتیبان را آسان می کنند. اما بازیابی سایتها با آنها به آسانی امکان پذیر نیست. از طرف دیگر BackupBuddy ، بازیابی وب سایت شما از پشتیبان گیری بسیار ساده است.

همه پرونده های خود را با یک کلیک از نسخه پشتیبان تهیه می کنید. BackupBuddy همچنین به شما امکان می دهد پرونده های انتخاب شده را از نسخه پشتیبان تهیه قدیمی جایگزین کنید. این امر به ویژه در هنگام کار با مضامین یا ویرایش پرونده ها در یک سایت زنده بسیار مفید خواهد بود.

BackupBuddy همچنین دارای گزینه بازگرداندن آسان برای بانک اطلاعاتی شما است. شما می توانید بدون جایگزین کردن فایل ها ، از دیتابیس ذخیره شده با آن نسخه پشتیبان تهیه شده ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اگر در حال انتقال یک وب سایت از سرور به دیگری یا به نام دامنه جدید هستید. سپس BackupBuddy یک جادوگر مهاجرت بسیار آسان برای آن فراهم می کند. به سادگی پرونده پشتیبان و پرونده importbuddy.php خود را بر روی سرور جدید بارگذاری کنید. سپس اسکریپت importbuddy را اجرا کنید تا به راحتی وب سایت خود را مهاجرت کنید.

اسکن های سریع بدافزار را با BackupBuddy انجام دهید

بد افزار یک مسئله مشترک با وب سایت ها است. معمولاً بدافزارها بدون اطلاع صاحب سایت در وب سایت وارد می شوند. این معمولاً اسکریپتی است که نرم افزارهای مخرب یا تروجان ها را به رایانه بازدید کننده بارگیری می کند.

بدافزار می تواند رتبه موتورهای جستجوگر سایت شما را از بین ببرد. BackupBuddy با یک اسکنر بدافزار سریع داخلی ساخته شده است. می توانید از آن استفاده کنید تا وب سایت خود را در برابر تهدیدات نرم افزارهای مخرب بررسی کنید. این وب سایت شما را با استفاده از مرور ایمن Google ، وب امن Norton ، PhishTank ، سایت سایت و چندین ابزار آنلاین دیگر بررسی می کند..

اگر یک بدافزار در سایت شما شناسایی شد ، می توانید برای رفع سریع سریع ، سایت خود را به نسخه پشتیبان تهیه کنید. با این حال ، شما هنوز هم باید امنیت کلی وب سایت خود را بهبود بخشید تا اطمینان حاصل شود که این اتفاق دیگر نیفتد.

قیمت گذاری و گزینه های پشتیبانی از BackupBuddy

قیمت برای BackupBuddy با حداقل 80 دلار در سال برای 2 مجوز سایت شروع می شود. می توانید مجوز طلایی را با قیمت 297 دلار خریداری کنید که به شما این امکان را می دهد از BackupBuddy در سایت های نامحدود با پشتیبانی و ارتقاء عمر استفاده کنید.

پشتیبانی از بلیط از طریق انجمن های پشتیبانی رسمی پلاگین به همه مشترکان ارائه می شود. معمولاً در کمتر از چند ساعت به سؤالات پاسخ داده می شود.

کاربرانی که ترجیح می دهند به تنهایی کارهایی را انجام دهند ، مستندات آنلاین را کاملاً گسترده و رضایت بخش می یابند. همچنین می توانید به Codex رسمی ، آموزش ها ، آموزش های ویدیویی ، دستورالعمل ها و انجمن های پشتیبانی دسترسی پیدا کنید.

حکم ما در BackupBuddy به عنوان بهترین پلاگین پشتیبان گیری وردپرس

BackupBuddy مجموعه کاملی از ویژگی های مورد نیاز شما را از افزونه پشتیبان گیری وردپرس ارائه می دهد. این رابط کاربری بسیار صیقلی دارد و در هر زمان نیاز به کمک روی صفحه نمایش نیز در دسترس است. تجربه کاربر براق است و حتی مبتدیان استفاده از آن را بسیار آسان می یابند.

کد افزونه قابل اعتماد است و در پشت وردپرس یکی از بهترین ذهن ها را دارد. بسیار قابل اعتماد و بسیار قابل اعتماد است. به طور مرتب نگهداری می شود و به روزرسانی های مکرر می شود تا امنیت و امنیت آن حفظ شود.

این مقرون به صرفه ترین راه برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه برای سایت وردپرس با پشتیبانی حرفه ای است.

ما اطمینان داریم که BackupBuddy در صدر بهترین افزونه های پشتیبان وردپرس در بازار قرار دارد. ما از 5 ستاره به آن عالی می دهیم.

در اینجا تفکیک نمره بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون از نسخه پشتیبان تهیه کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map