Elementor Review 2020 – آیا بهترین افزونه صفحه سازنده وردپرس است؟

آیا می خواهید سایت وردپرسی خود را بدون استخدام یک توسعه دهنده طراحی کنید؟ ساختن یک سایت وردپرس با یک افزونه سازنده صفحه مانند Elementor آسان است.


در این بررسی Elementor ، ما به ویژگی های آن ، عملکرد و سهولت استفاده آن می پردازیم تا تعیین کنیم آیا این بهترین افزونه سازنده صفحه وردپرس است یا خیر..

افزونه elementor-wordpress-page-builder-plugin

افزونه صفحه سازنده وردپرس چیست؟?

افزونه سازنده صفحه وردپرس یک رابط کشیدن و رها کردن ساده برای ساخت وب سایت های زیبا فراهم می کند. می توانید با تنظیم ساده بلوک های محتوا با ابزار کشیدن و رها کردن صفحات را ایجاد کنید. بیشتر سازندگان صفحه همچنین ویرایش جلویی را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید بدون نیاز به جابجایی به جلو و عقب بین ویرایشگر خود و صفحه پیش نمایش ، ویرایش های زنده را انجام دهید..

مهمتر از همه ، یک صفحه ساز به هر کسی امکان می دهد بدون در نظر گرفتن مهارت خود ، وب سایت با سهولت ایجاد کند. به دلیل دستیابی به یک خط کد ، هیچ دانش فنی لازم نیست.

طراحی سایت های وردپرس به زیبایی با Elementor

Elementor یک افزونه سازنده صفحه آسان وردپرس است که دارای رابط بصری و کشویی بصری است. این مجموعه با عناصر گسترده ای همراه است که شما را قادر می سازد به سادگی با استفاده از ابزارهای کشیدن و رها کردن مطالب در صفحه خود سازماندهی کنید. برای پیکربندی تنظیمات و ایجاد صفحات ، این افزونه به هیچ وجه به کد نویسی نیاز ندارد.

با بیش از 900000 نصب فعال ، این یکی از محبوب ترین سازندگان صفحه وردپرس است که در وب موجود است.

1. ایجاد پست و صفحه با Elementor

با افزودن صفحه جدید یا ویرایش صفحه موجود در ویرایشگر صفحه ، می توانید این صفحه را مشاهده کنید ویرایش با Elementor دکمه بالای ویرایشگر WordPress. برای راه اندازی ویرایشگر Elementor می توانید بر روی آن کلیک کنید.

ویرایش-صفحه با عنصر-افزونه

این شما را به رابط ویرایشگر Elementor هدایت می کند همانطور که در تصویر نشان داده شده است.

در سمت چپ ، عناصر یا ابزارک هایی برای کشیدن و رها کردن برای شما وجود دارد. شما می توانید پیدا کنید تنظیمات نوار زیر عناصر. برای افزودن مطالب جدید ، روی آن کلیک کنید بخش جدید را اضافه کنید یا اضافه کردن الگو در حوزه محتوا.

رابط عنصر

یک بخش بلوک چیدمان طراحی است که یک یا چند ستون در آن قرار دارد. پس از انتخاب بخش جدید ، از شما خواسته می شود یک ساختار محتوا برای صفحه جدید خود انتخاب کنید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است ، 12 نوع بخش برای انتخاب وجود دارد.

add-section-elementor

پس از انتخاب ساختار صفحه ، می توانید یک طرح بندی را انتخاب کنید و عناصر را به ستون های بخش بکشید.

همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، می توانید همه چیز را از ویرایشگر سمت چپ تغییر داده و تغییرات را بصورت زنده در محدوده محتوا مشاهده کنید.

ویرایش-عناصر

اگر می خواهید از قالب های پیش ساخته برای صفحه خود استفاده کنید ، می توانید روی آن کلیک کنید اضافه کردن الگو دکمه. شما به بیش از 300 قالب از پیش طراحی شده ، صفحات نامگذاری شده و بلوک های موجود در کتابخانه Elementor دسترسی دارید.

عنصر-کتابخانه

به راحتی می توانید یک الگوی از کتابخانه درج کنید ، آن را شخصی سازی کنید و به انتشار دهید.

مجموعه گسترده ای از عناصر & قالب ها

افزونه Elementor دارای مجموعه گسترده ای از عناصر یا ابزارک های سفارشی است. برای نامگذاری چند مورد ، می توانید ویجت هایی را برای هر نوع محتوا موردنیاز مانند عناوین ، دکمه ها ، فرم ها ، چرخ فلک یا نقشه های Google پیدا کنید..

عناصر در عنصر-افزونه

علاوه بر ابزارک های Elementor ، می توانید از ابزارک های پیش فرض وردپرس یا سایر ابزارک های مبتنی بر موضوع یا ابزارک های افزونه در ویرایشگر استفاده کنید. Elementor با هر موضوع و افزونه ای که نصب کرده اید ادغام می شود و موضوع فعال شده و سایر ابزارک های افزونه سازگار را به ویرایشگر صفحه Elementor اضافه می کند.

تم-افزونه-ابزارک-عنصر

مضامین و افزونه های مورد علاقه خود را نصب کنید و صفحات خود را به راحتی از ویرایشگر Elelemtor با استفاده از ابزارک های ارائه شده توسط موضوع و سایر افزونه ها بسازید..

علاوه بر این ، شما می توانید طراحی خود را به عنوان یک الگو ذخیره کرده و از آن در سایر صفحات موجود در سایت خود استفاده مجدد کنید.

کلیک کنید گزینه های ذخیره و سپس به عنوان الگو ذخیره کنید.

صرفه جویی در قالب

اکنون ، الگوی جدید شما در کتابخانه Elementor ذخیره می شود.

الگوی من-جدید

به سادگی می توانید الگوی سفارشی خود را در هر صفحه ای که می خواهید وارد کنید. علاوه بر این ، می توانید این الگو را به وب سایت های دیگری که در اختیار دارید صادر کنید ، و این کار را بسیار راحت می کند. شما لازم نیست که هر بار یک صفحه جدید از ابتدا ایجاد کنید.

3. گزینه های سفارشی سازی بی پایان

Elementor گزینه های سفارشی سازی بی پایان برای وب سایت شما ارائه می دهد.

برو به سبک و پیشرفته برای دیدن همه گزینه های شخصی سازی ، در ویرایشگر Elementor کلیک کنید.

سفارشی-بی حد و حصر

شما می توانید عرض و ارتفاع بخش ها را مدیریت کنید. تغییر اندازه ستون ها؛ موقعیت محتوای خود را در بالا ، مرکز یا پایین ستون تنظیم کنید. برای قسمتها ، ستونها و ابزارک ها لنت و حاشیه ها را تنظیم کنید. فاصله ستون را تنظیم کنید. و غیره.

4. کنترل طراحی پاسخگو

Elementor به شما امکان می دهد طراحی صفحات وب خود را بر اساس نوع دستگاه هایی که بازدید کنندگان شما از آن استفاده می کنند ، سفارشی کنید. این تضمین می کند که وب سایت شما 100٪ پاسخگو باشد ، به این معنی که سایت شما در تمام دستگاه ها از جمله دسک تاپ ، موبایل و تبلت بسیار عالی به نظر می رسد..

عنصر-پاسخگو-طراحی

این افزونه بطور پیش فرض نمای دسک تاپ دارد. می توانید نمای را به موبایل تغییر دهید تا متوجه شوید بازدید کنندگان شما چگونه سایت شما را در دستگاه های تلفن همراه خود مشاهده می کنند.

این افزونه همچنین از ویژگی دیگری برای اطمینان از پاسخگویی برخوردار است. شما می توانید پیدا کنید پاسخگو گزینه زیر پیشرفته هر زمان که یک عنصر را ویرایش می کنید این به شما امکان می دهد ویجت یک وسیله خاص را مخفی کنید. این زمانی مفید است که شما نمی خواهید محتوای مشابه را در هر دستگاه نشان دهید.

مخفی کردن ویجت-عنصر

5. تاریخچه ویرایش کامل – تغییرات را خنثیسازی / از نو انجام دهید

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز Elementor ، تاریخچه ویرایش کامل است. این ویژگی به شما امکان می دهد تا در هر زمان به نسخه قبلی برگردید. این افزونه تمام ورودی های شما را ذخیره می کند تا بتوانید هر زمان که نیاز دارید به سادگی به نسخه قدیمی بروید.

اصلاحات عنصر

ویژگی های بیشتر عنصر

بیایید نگاهی به برخی دیگر از ویژگی های افزونه Elementor بیاندازیم:

 • ویرایش درون خطیبا استفاده از این ویژگی می توانید محتوای متن را مستقیماً روی صفحه زنده ویرایش کنید. این ویژگی نوشتن پست های وبلاگ و ویرایش محتوای موجود را آسان می کند.
 • سردبیر و ویرایشگر صفحه: ویرایش قسمت های مربوط به سربرگ و پاورقی سایت شما با Elementor آسان است. شما می توانید بصورت بصری آنها را بدون کدگذاری ویرایش کنید.
 • ترجمه و RTL آماده است: این افزونه به بیش از 23 زبان ترجمه شده و به راحتی به زبانهای اضافی قابل ترجمه است. کاملاً از زبان RTL پشتیبانی می کند.
 • رنگهای جهانی و تایپوگرافی: می توانید رنگ ها و تایپوگرافی های جهانی را تنظیم کنید تا یک طراحی منسجم در کل وب سایت خود ایجاد کنید.
 • گزینه های گسترده تایپوگرافی: از 800+ قلم های Google استفاده کنید ، یا فرم های تایپ سفارشی خود را اضافه کنید و از آنها در سراسر وب سایت خود استفاده کنید.
 • ادغام های شخص ثالث: این افزونه از ادغام های شخص ثالث از جمله MailChimp ، Drip ، ActiveCampaign و غیره پشتیبانی می کند.
 • حالت تعمیر و نگهداری: می توانید با استفاده از الگوهای زیبا به زودی و الگوهای حالت تعمیر و نگهداری ، حالت نگهداری را تنظیم کنید.
 • ابزارک های تجارت الکترونیک: برای ساخت صفحات تجارت الکترونیکی به راحتی از ابزارک های WooCommerce از پیش ساخته به همراه جداول قیمت گذاری و ابزارک های لیست قیمت استفاده کنید.

قیمت گذاری و گزینه های پشتیبانی از Elementor

اگر آن را از مخزن رسمی افزونه وردپرس بارگیری کنید ، Elementor رایگان است. نسخه رایگان این افزونه تعداد مناسبی از ابزارک ها و سایر ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد وب سایت های ساده بسازید.

برای حرفه ای ها ، این افزونه دارای نسخه برتر با ابزارک های حق بیمه اضافی ، قالب ها و گزینه های دیگر است. این برنامه دارای سه برنامه قیمت گذاری است: شخصی ، تجاری و نامحدود. شما می توانید طرح شخصی را برای 1 مجوز سایت ، کسب و کار برای 3 سایت و برای سایت های نامحدود خریداری کنید.

قیمت گذاری عناصر

Elementor شامل مستندات گسترده و آموزشهای زیادی است که به شما کمک می کند با ایجاد افزونه به راحتی یک وب سایت بسازید. همچنین می توانید راهنماهای چگونگی راهنمایی را در وبلاگ و کانال YouTube خود پیدا کنید.

نویسندگان افزونه از طریق ایمیل های مبتنی بر بلیط پشتیبانی ویژه ای را ارائه می دهند.

حکم ما در مورد Elementor به عنوان بهترین افزونه صفحه سازنده وردپرس

پس از بررسی دقیق این افزونه ، می توان گفت که Elementor تمام ویژگی هایی را که برای آسان سازی سفارشی سازی وردپرس به شما نیاز دارد ، دارد. رابط پلاگین با گزینه های اضافی ، بی فایده ای مانند برخی افزونه ها پر نشده است ، بنابراین استفاده و درک آن را آسان خواهید یافت. از همه مهمتر ، حتی مبتدیان و افراد غیر فناوری نیز می توانند از این افزونه به راحتی برای ساخت وب سایت های زیبا استفاده کنند.

فراموش نکنید که این بهترین نرم افزار طراحی وب را بررسی کنید.

ما به سازنده صفحه Elementor 4.8 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 4.8 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون عنصر دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map