LearnDash Review – ایجاد دوره آنلاین خود در WordPress

آیا می خواهید دوره های آنلاین را در سایت وردپرس خود ایجاد و بفروشید؟ افزونه LearnDash WordPress دقیقاً برای همین منظور ساخته شده است ، یعنی برای کمک به شما در ایجاد و فروش دوره های آنلاین در وب سایت وردپرس. اما آیا این بهترین انتخاب است?


در این بررسی LearnDash ، ما به ویژگی های آن ، ویژگی ها ، قیمت گذاری و موارد دیگر نگاهی می اندازیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا این افزونه مناسب برای شماست.

درباره LearnDash

افزونه learndash-wordpress-plugin

LearnDash محبوب ترین افزونه سیستم مدیریت یادگیری (LMS) برای وردپرس است. این توسط شرکت های Fortune 500 ، دانشگاه های بزرگ در سراسر جهان و سازمان های آموزش حرفه ای استفاده می شود تا دوره های شگفت انگیزی را برای کاربران و دانشجویان خود ایجاد کند.

این یک افزونه ساده اما در عین حال قدرتمند است که دارای ویژگی های درخشان است. به راحتی می توانید تنظیمات آن را پیکربندی کرده و دوره هایی با ذهنیت را در سایت وردپرس خود ایجاد کنید. اگر اطلاعات کاملاً جالب و مفیدی در مورد هر موضوعی دارید ، می توانید به راحتی دوره های آنلاین را توسعه داده ، آنها را بفروشید و به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. شما می توانید قیمت 1 بار ، پرداخت های مکرر و اشتراک ها یا برنامه عضویت را برای فروش دوره های خود تعیین کنید.

LearnDash به شما امکان می دهد یک تجربه یادگیری سرگرم کننده را از طریق تکنیک های گیمینگ مختلف ، سیستم های پاداش و محرک های تعامل به خوانندگان خود ارائه دهید. این باعث می شود تا کاربران دوره های بیشتری را طی کنند و جذب کاربر در سایت شما را بهبود ببخشند. به عنوان مثال ، می توانید پیشرفت دوره را نشان دهید ، گواهی نامه ، امتیاز اعطا کنید و نشان هایی را برای تشویق فراگیران ارائه دهید.

LearnDash Review: شروع با LearnDash

افزونه LearnDash یک رابط کاربری بسیار ساده و کاربر پسند دارد که به شما امکان می دهد تنظیمات آن را برای ایجاد دوره های آنلاین پیکربندی کنید.

برای شروع ، باید افزونه را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را دنبال کنید.

بعد از نصب و فعال کردن افزونه ، خواهید دید LearnDash LMS به منوی داشبورد وردپرس خود اضافه شد. روی آن کلیک کنید و بروید تنظیمات. سپس بر روی کلیک کنید مجوز LMS نام کاربری و کلید مجوز خود را وارد کنید.

insert-licens-learndash

می توانید کلید مجوز را در حساب خود در وب سایت LearnDash بیابید.

بعد ، شما به تنظیمات پی پال برای پذیرش پرداخت ، جزئیات PayPal خود را وارد کرده و وارد کنید.

تنظیمات learndash-paypal

پس از آن می توانید برگه های دیگر را در تنظیمات مرور کنید. وقتی همه آنها را مرور کردید ، فراموش نکنید که کلیک کنید صرفه جویی.

ایجاد اولین دوره خود با LearnDash

برای افزودن یک دوره جدید ، به بروید LearnDash LMS »دوره ها از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید. سپس ، کلیک کنید جدید اضافه کن.

اکنون ویرایشگر دوره را مشاهده خواهید کرد که دقیقاً شبیه ویرایشگر پست معمولی وردپرس است.

add-new-course-learndash

عنوان دوره خود را ابتدا اضافه کنید. سپس توضیحات دوره را در قسمت پست اضافه کنید.

با حرکت به پایین ، خواهید دید LearnDash Course Builder. از آنجا می توانید درس ، مباحث و آزمونها را به دوره آنلاین خود اضافه کنید.

learndash-course-builder

می توانید با کلیک بر روی درس ، درس اضافه کنید اضافه کردن نماد در برگه درسها.

add-درس-یادگیری

پس از افزودن تعداد درس های مورد نیاز ، آنها را به ستون سمت راست بکشید.

کشیدن-درس-برای ایجاد دوره

یک درس می تواند موضوعات بسیاری داشته باشد. عنوان یک درس است در حالی که مباحث زیر عنوان در عنوان اصلی هستند.

برای افزودن موضوعات ، می توانید روی آن کلیک کنید اضافه کردن نماد در برگه مباحث. پس از اضافه کردن تعداد لازم موضوعات ، می توانید آنها را در داخل دروس مناسب روی صفحه سمت راست بکشید. برای افزودن موضوعات به آن ، حتماً درس خود را گسترش دهید.

ایجاد-موضوعات-یادگیری

به همین ترتیب ، می توانید با دنبال کردن همان روند ، آزمونهای درس را اضافه کنید. برای کل دوره می توانید آزمونها را به صورت درسی و همچنین در سطح جهانی اضافه کنید.

آزمونهای learndash

هنگامی که از سازنده Course LearnDash به درس ، مباحث و آزمونهای کافی به دوره خود اضافه کنید ، می توانید به پایین بروید تنظیمات دوره LearnDash.

تنظیمات دوره آموزشی

از این بخش می توانید گزینه های مختلفی را برای انواع دروس مانند مواد درسی ، نوع قیمت دوره ، امتیاز دوره ، گواهینامه مرتبط و غیره تنظیم کنید ، پس از بررسی تمام تنظیمات ، پیش بروید و کلیک کنید ذخیره پیش نویس.

اکنون یک مورد را مشاهده خواهید کرد محتوای مرتبط بخش در بالای نوار کناری سمت راست در صفحه ویرایشگر دوره شما اضافه شده است.

مرتبط-محتوا-یادگیری

بخش محتویات مرتبط با آن تمام دروس ، مباحث و آزمونهای ایجاد شده برای دوره شما را به شما نشان می دهد. طرح کلی دوره را می توانید از آنجا مشاهده کنید.

بیایید جلو برویم و نحوه اضافه کردن مطالب به دروس ، مباحث و آزمونها را بررسی کنیم.

افزودن محتوا به دروس LearnDash ، موضوعات و آزمونها

اکنون که ما اولین اولین دوره آنلاین شما را ایجاد کرده ایم ، ما آماده هستیم تا محتوای دروس ، مباحث و آزمونها را اضافه کنیم.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سایت بروید محتوای مرتبط بخش و سپس بر روی عنوان درس ، موضوع یا مسابقه ای که می خواهید محتوای آن را اضافه کنید کلیک کنید. برای این آموزش کلیک کردیم درس 1: مقدمه.

کلیک کنید-درس-به-ویرایش-یادگیری

ویرایشگر به طور خودکار در جایی باز می شود که می توانید مطالب و مطالب مربوط به درس ، موضوع یا مسابقه را ویرایش و اضافه کنید. اکنون می توانید متن ، تصاویر و حتی فیلم ها را در درس خود اضافه کنید.

ویرایش-درس-یادگیری

سپس می توانید تنظیمات خود را به پایین حرکت کرده و پیکربندی کنید. یک رابط مشابه برای دوره ها ، درس ها ، موضوعات و آزمونها پیدا خواهید کرد ، بنابراین پیکربندی همه آنها آسان است.

پس از آنکه به کلیه دروس ، مباحث و آزمونهای مرتبط اضافه می کنید ، می توانید به ویرایشگر دوره بروید و دوره خود را منتشر کنید.

گزینه های افزونه LearnDash بیشتر

LearnDash با مجموعه ای کامل از ویژگی ها و گزینه ها به شما امکان می دهد تا یک تجربه یادگیری الکترونیکی هیجان انگیز را به کاربران خود ارائه دهید. اکنون که می دانید چگونه می توانید یک دوره آنلاین را با LearnDash ایجاد کنید ، برخی از جالب ترین ویژگی ها و گزینه های آن را بررسی می کنیم.

1. گواهینامه های LearnDash

شما می توانید براساس عملکرد مسابقه آنها ، گذراندن یک دوره یا هر دو ، گواهی های رسمی را به کاربران خود اهدا کنید. گواهینامه ها کاملاً قابل تنظیم هستند و از داده های پویا شامل نام کاربری ، نام دوره یا نام مسابقه ، نمره و موارد دیگر پشتیبانی می کنند.

گزینه های صدور گواهینامه دوره های شما را اصیل تر می کند و به جلب اعتماد کاربران شما کمک می کند.

2. گزینه های پیشرفته کسب درآمد

LearnDash فروش دوره های آنلاین خود را بسیار آسان می کند. این گزینه ها آسان است که به شما امکان می دهد برای دوره های آنلاین خود قیمت تعیین کنید ، یک برنامه پرداخت را انتخاب کرده و سفارش دهید. می توانید آن را برای یک بار خرید ، پرداخت های مکرر یا برنامه های عضویت تنظیم کنید.

3. پروفایل کاربر

LearnDash نمایه های کاربر جلویی را برای مشتریان شما ایجاد می کند. آنها با مراجعه به نمایه های کاربران می توانند فعالیت دوره خود را به راحتی ردیابی کنند.

4. گزینه های قدرتمند مدیریت

LearnDash گزینه های مدیریت قدرتمندی را برای شما فراهم می کند تا دانش آموزان و دوره های خود را به خوبی برگزار کنید. شما می توانید دانش آموزان خود را گروه بندی کنید ، گزارش هایی درباره ثبت نام کاربر ، پیشرفت و عملکرد مسابقه ، اجرای دسترسی دوره و سایر موارد را اجرا کنید.

5- افزونه‌های LearnDash

LearnDash دارای تعدادی افزونه رایگان و رایگان است که به شما امکان می دهد عملکرد سیستم مدیریت یادگیری خود را گسترش دهید. افزونه های WooCommerce ، bbPress ، Stripe ، MailChimp (همچنین این گزینه های بهتر برای MailChimp را ببینید) ، Slack و بسیاری از برنامه های محبوب دیگر.

با مراجعه به وب سایت رسمی LeanDash می توانید لیست کامل ویژگیهای LearnDash را مشاهده کنید.

افزونه LearnDash: قیمت گذاری و پشتیبانی

LearnDash یک افزونه برتر با 3 برنامه قیمت گذاری است. بهترین چیز در مورد قیمت گذاری آنها این است که آنها به مناسبت تخفیف سنگین پیشنهاد می کنند ، بنابراین مراقب باشید!

قیمت گذاری learndash

1. اساسی: طرح اصلی 199 دلار هزینه دارد ، اما می توانید با تخفیف کمتری آن را دریافت کنید. آنها تخفیف حداکثر 40٪.

اگر این طرح را خریداری کردید ، می توانید 1 مجوز سایت و تمام ویژگی های LearnDash را به جز آن دریافت کنید ProPanel. ProPanel یک افزونه گزارش پیشرفته برای LearnDash است.

2. بسته به علاوه: بسته پلاس به طور معمول 299 دلار قیمت دارد. از 10 وب سایت قابل استفاده است. این شامل تمام ویژگی های LearnDash از جمله ProPanel است.

3. بسته نرم افزار: قیمت معمولی بسته پکیج 369 دلار است. با استفاده از این بسته می توانید حداکثر 25 مجوز سایت دریافت کنید.

همه این برنامه های قیمت گذاری شامل 1 سال پشتیبانی و به روز رسانی هستند. به علاوه ، فایلهای سایت نمایشی LearnDash را دریافت خواهید کرد.

مرکز راهنمایی LearnDash یک بخش پرسش و پاسخ غنی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید پاسخ سوالات پیش فروش ، سؤالات فنی و سایر سؤالات عمومی را بیابید. در صورت نیاز به پشتیبانی شخصی ، باید بلیط پشتیبانی را باز کنید.

حکم ما در مورد استفاده از افزونه LearnDash در سایت وردپرس شما

افزونه LearnDash بدون شک قدرتمندترین و کاربرپسند افزونه وردپرس LMS است. این امکان را به شما می دهد تا دوره های آنلاین کاملاً آنلاین را به راحتی در سایت وردپرس خود ایجاد کنید و با فروش آنها درآمد کسب کنید.

این افزونه مجموعه کاملی از ویژگی ها را برای سازماندهی دوره ها و مشتریان خود دارد. همچنین گزینه های جالبی برای درگیر کردن زبان آموزان و ترغیب آنها به شرکت در دوره های بیشتر دارد.

علاوه بر این ، دارای تعدادی از افزونه ها و برنامه های محبوب است ، بنابراین می توانید از ابزارهای مورد علاقه خود برای اضافه کردن کارایی به سیستم مدیریت یادگیری خود استفاده کنید.

ما معتقدیم که LearnDash نهایی پلاگین سیستم مدیریت یادگیری است که امروزه در دسترس است. بنابراین ما به کمک هرکدام از کاربرانی که مایل به ایجاد دوره های آنلاین ، فروش آنها و درآمدزایی هستند ، LearnDash را به شدت توصیه می کنیم.

ما به آن 5/5 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا تفکیک نمره بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون LearnDash دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map