بررسی MailPoet (2020): بازاریابی ایمیل در وردپرس

آیا نیاز به راهی آسان برای ارسال خبرنامه الکترونیکی ساده درست از داشبورد وردپرس خود دارید؟ افزونه خبرنامه MailPoet می تواند چیزی باشد که به دنبال آن هستید. دریابید که چگونگی تنظیم آن در بررسی خبرنامه های MailPoet ما آسان است.


بررسی نامه پستی

چرا به یک خبرنامه ایمیل نیاز دارید

به تمام وب سایت هایی که هر روز بازدید می کنید فکر کنید – چه تعداد از آنها را به خاطر می آورید و به آنها باز می گردید?

احتمالاً خیلی زیاد نیست.

بیشتر بازدید کنندگان وب سایت شما یکسان هستند. آنها ممکن است از مطالب شما لذت ببرند ، اما به محض اینکه سایت شما را ترک کردند ، احتمالاً دیگر برنخواهند گشت.

به همین دلیل داشتن خبرنامه ایمیل بسیار مهم است: می تواند بسیاری از بازدید کنندگان یک بار را به طرفداران وفادار تبدیل کند.

بر خلاف رسانه های اجتماعی ، چیز شخصی و قدرتمند تری در مورد صحبت با مخاطبان شما درست در صندوق ورودی ایمیل آنها وجود دارد. و از طریق ایمیل ، شما آزادی بیشتری برای ایجاد و ارسال مطالب مورد نظر خود دارید ، بدون اینکه نگران دلخواه خود باشید محدودیت های شخصیت یا کم کم رسیدن به ارگانیک.

خبرنامه های MailPoet ارسال خبرنامه های ایمیل را مستقیماً از داشبورد وردپرس شما آسان می کند – در اینجا آمده است:.

افزونه خبرنامه MailPoet – یک مرور کلی

بررسی MailPoet

Mailpoet یک افزونه ساده و در عین حال قدرتمند بازاریابی ایمیل وردپرس است که به طور خاص برای کاربران وردپرس طراحی شده است.

این امکان را به شما می دهد تا خبرنامه های ایمیل را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود ایجاد و ارسال کنید. شما حتی می توانید لیست ایمیل خود را بدون ترک داشبورد خود مدیریت کنید. این باعث می شود تا آن را جدا از راه حل های بازاریابی ایمیل دیگر مانند Aweber ، MailChimp ، و غیره.

بهترین چیز در مورد این افزونه این است که ایجاد و ارسال خبرنامه شما ساده و سر راست است. از آنجا که شما از WordPress استفاده می کنید و از قبل با رابط کاربری آن آشنایی دارید ، بنابراین هیچ منحنی یادگیری برای مقابله با آن وجود ندارد ، حتی اگر یک مبتدی مطلق برای بازاریابی از طریق ایمیل باشید.

برای سریع تر کردن کارها ، به شما قالب های داخلی زیبایی طراحی می کند که می توانند بطور کامل سفارشی شوند تا با برند شما مطابقت داشته باشند.

ویژگی های افزونه MailPoet

MailPoet با ویژگی های عالی بارگذاری شده است تا تلاش های بازاریابی ایمیل شما به موفقیت برسد. بیایید نگاهی سریع به ویژگی هایی که ارائه می دهیم.

1. قالب های از پیش ساخته

MailPoet بیش از 50 قالب طراحی زیبا را برای شما ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد یک شروع سریع داشته باشید ، بنابراین لازم نیست که از ابتدا شروع کنید. فقط چند تغییر مانند نام تجاری ، لوگو ، و غیره را تغییر دهید و خوب باشید. اگر می خواهید بیشتر آن را شخصی سازی کنید ، این نیز ممکن است ، زیرا هر بیت از این قالب ها قابل تنظیم هستند.

2. به روزرسانی های وبلاگ در Autopilot

وبلاگ فوکوس خودکار Mailpoet

خوانندگان خود را در مورد آنچه منتشر می کنید در وبلاگ خود به روز کنید. به روزرسانی های وبلاگ در مورد گزینه های autopilot به شما امکان می دهد بلافاصله به دکمه انتشار ، وبلاگ خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید به روز رسانی ها را به صورت هفتگی یا ماهانه برنامه ریزی کنید.

3. از مشترکین جدید خوش آمدید

ویژگی های MailPoet

استقبال صحیح از مشترکین جدید می تواند بین توجه کاربران ایمیل و ایمیل هایی که آنها را نادیده می گیرند ، تفاوت ایجاد کند. می توانید یک سری خوش آمدید با اتوماسیون ساده و گردش کار تنظیم کنید و MailPoet آن را از آنجا می گیرد.

4. تقسیم بندی لیست

با استفاده از MailPoet ، تقسیم بندی لیست ایمیل شما آسان است. با تقسیم بندی ، می توانید بر اساس علاقه و رفتار آنها ، هدایت های خود را به گروهی جداگانه طبقه بندی کرده و بر اساس علاقه مشترک ، برای آنها ایمیل های شخصی ارسال کنید ، یعنی ثابت شده برای افزایش تبدیل در مقایسه با ایمیل های بدون بخش.

5. فرم های ثبت نام

این امکان را به شما می دهد تا فرم های ثبت نام را به ستون های فرعی و پاورقی خود اضافه کنید تا بتوانید کاربران خود را به مشتری تبدیل کنید.

6. تحلیلی

تحلیلی mailpoet

با ویژگی تجزیه و تحلیل آن ، ردیابی باز ، کلیک و لغو اشتراک آسان است. این به شما امکان می دهد که خبرنامه های خود را چگونه انجام می دهید و همچنین می توانید آنها را برای تعامل بهتر و تبدیل بهتر بهینه کنید.

نحوه تنظیم خبرنامه MailPoet

حال بیایید نحوه ایجاد اولین خبرنامه خود را با MailPoet بررسی کنیم.

مرحله 1: نصب MailPoet

اول از همه ، MailPoet را در داشبورد وردپرس خود نصب و فعال کنید. تا زمانی که 1000 مشترک داشته باشید می توانید افزونه را به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید.

پس از بارگیری ، می توانید خبرنامه های خود را شروع کنید.

مرحله 2: ایجاد اولین خبرنامه خود با Mailpoet

برای تهیه خبرنامه خود به این قسمت بروید MailPoet »ایمیل در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. اکنون 4 گزینه مختلف را در صفحه خود مشاهده خواهید کرد.

 • خبرنامه
 • ایمیل خوش آمدید
 • آخرین اعلان های ارسال
 • WooCommerce

کلیک کنید روی ایجاد کردن دکمه زیر خبرنامه.

قالب های MailPoet

این شما را به یک صفحه جدید می برد که در آن می توانید الگویی برای خبرنامه خود انتخاب کنید. یکی را انتخاب کنید که با نام تجاری شما مطابقت دارد. اگر یکی از آنها را پیدا نکردید ، نگران نباشید. بعدا می توانید الگوی خود را سفارشی کنید.

الگوی Mailpoet

مرحله 3: شخصی سازی الگوی ایمیل شما

پس از انتخاب الگوی ، به یک صفحه جدید هدایت می شوید که می توانید با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن آن ، تنظیمات لازم را انجام دهید تا شرایط شما را برآورده سازد..

در سمت چپ شما ، صفحه ساز و در سمت راست خود خواهید داشت ، تمام عناصر یک ظاهر طراحی شده خود مانند محتوا ، ستون ، سبک و پیش نمایش را مشاهده خواهید کرد.

سفارشی سازی قالب Mailpoet

در بالای صفحه ، دو فیلد را مشاهده می کنید که می توانید موارد دلخواه خود را اضافه کنید نوار عنوان و متن پیش نمایش. بنابراین متن خود را در آنجا اضافه کنید.

برای تغییر هر عنصر در قالب ، کافیست موس خود را روی قسمت خاص معلق بگیرید و تنظیمات را مشاهده خواهید کرد ، نمادها را حذف ، کپی و انتقال دهید. برای ایجاد تغییرات ، از نماد تنظیمات استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید بخش را نیز حذف یا کپی کنید.

سفارشی سازی پست الکترونیکی

برای جابجایی یک بخش از یک مکان به مکان دیگر ، از نماد Drag to Move استفاده کنید و سپس آن را هرجا که می خواهید قرار دهید. همچنین می توانید ستون ها و استایل هایی مانند رنگ پس زمینه و غیره را با استفاده از گزینه های سمت راست خود اضافه کنید.

MailPoet_Newsletter

پس از اتمام ، ضربه بزنید بعد دکمه در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش خود را. با این کار تغییرات خود را ذخیره کرده و شما را به صفحه جدیدی منتقل می کند که می توانید خبرنامه خود را ارسال کنید.

مرحله 4: ارسال خبرنامه خود

مرحله آخر ارسال خبرنامه خود است. با کلیک بر روی بعد در مرحله قبل ، شما با چندین گزینه درست مختلف به یک صفحه منتقل می شوید. اولین مورد این است که خط موضوع خود را اضافه کنید.

در دوم ، شما می توانید یک لیست را برای بخش بندی مخاطبان خود انتخاب کنید. در آخر ، آدرس های ایمیل فرستنده و گیرنده را اضافه کنید.

MailPoet_Emails_

همچنین می توانید ایمیل خود را با بررسی برنامه زمان بندی کنید برنامه ریزی کنید گزینه. پس از بررسی این گزینه ، یک قسمت جدید باز می شود که می توانید وقتی می خواهید ایمیل های خود را ارسال کنید ، یک تاریخ و زمان اضافه کنید.

خبرنامه های MailPoet

هنگامی که همه چیز اضافه شد ، دکمه ارسال را فشار دهید (اگر می خواهید بلافاصله آن را ارسال کنید) یا دکمه برنامه (اگر می خواهید آن را برای بعد برنامه ریزی کنید).

ارسال خبرنامه نامه الکترونیکی با MailPoet بسیار آسان است.

ایمیل های پیشرفته را با MailPoet Premium ارسال کنید

نسخه رایگان این افزونه فقط به شما امکان ارسال ایمیل به حداکثر 1000 مشترک را می دهد و آمار محدود و سایر ویژگی ها را ارائه می دهد.

با نسخه برتر MailPoet ، دریافت می کنید:

 • امکان ارسال ایمیل به بیش از 1000 مشترک
 • داشبورد آمار پیشرفته با آمار دقیق برای هر مشترک و خبرنامه ، از جمله ادغام آسان با Google Analytics
 • تحویل بهبود یافته ، تست نمره هرزنامه ها و کنترل خودکار گزاف گویی برای اطمینان از اینکه مشترکان شما خبرنامه های شما را دریافت می کنند
 • پشتیبانی اولویتی ، از جمله بهینه سازی فردی تنظیمات شما

MailPoet همچنین چند افزونه اضافی موجود در WordPress.org دارد که به آن امکان می دهد تا با سایر خدمات مانند WooCommerce ، فرم تماس با ما 7 و فرم های جاذبه ادغام شود..

حکم ما در مورد استفاده از MailPoet

اگر به دنبال راهی آسان برای مدیریت روزنامه های ایمیل ساده درست از داشبورد وردپرس خود هستید ، MailPoet انتخاب خوبی است. این یکی از محبوب ترین و بسیار رتبه بندی شده پلاگین های خبرنامه ایمیل در فهرست دایرکتوری WordPress.org است.

برای بازاریابان ایمیل پیشرفته تری که به گزینه های بیشتری برای شروع ، تقسیم بندی ، تجزیه و تحلیل و گزارش دهی یا تحویل بهتر نیاز دارند ، یک سرویس خبرنامه نامه الکترونیکی مستقل مانند AWeber ، ConvertKit یا ثابت تماس است که یک گزینه عالی برای MailChimp است..

یکی از ویژگی های اساسی MailPoet که وجود ندارد ، طراحی های بهتر برای فرم های انتخاب است. فرمهای انتخابی به طور پیش فرض به یک ظاهر طراحی شده قالب شما پیش فرض است. اگر می خواهید فرمهای انتخاب بهتر و یا گزینه های بیشتر برای فرمهای پرمصرف مانند پاپ آپ ، پرواز و غیره و ویژگی هایی مانند تست تقسیم A / B بهتر استفاده کنید ، توصیه می کنیم از افزونه هایی مانند OptinMonster. اگر دوست دارید از هر دو استفاده کنید ، OptinMonster می تواند به راحتی با MailPoet ادغام شود.

ما 4 تا 5 ستاره را به خبرنامه MailPoet می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون MailPoet دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map