MemberPress Review 2020: آیا بهترین افزونه عضویت در وردپرس است؟

آیا می خواهید یک وب سایت عضویت ایجاد کنید؟ یک سایت عضویت شما را قادر می سازد که یک کتابخانه با محتوای برتر تهیه کنید و آن را فقط برای اعضای ثبت شده خود در دسترس قرار دهید.


MemberPress یکی از بهترین افزونه های عضویت WordPress است که امروزه در بازار موجود است.

در این بررسی MemberPress ، ما نگاهی دقیق تر به ویژگی های آن خواهیم داشت و بررسی خواهیم کرد که چه چیزی آن را به یکی از بهترین افزونه های عضویت در وردپرس تبدیل کرده است.

عضوپرس

چرا به افزونه عضویت WordPress نیاز دارید?

بیایید این را ساده بیان کنیم: ایجاد یک سایت عضویت در WordPress.

سایت عضویت نوعی وب سایت تجاری با برخی از محتوای قفل شده است که فقط اعضای مشترک می توانند به آن دسترسی داشته باشند. این امکان را به شما می دهد تا محتوای برتر را در پشت paywall مخفی کنید ، بنابراین همه نمی توانند به محتوا دسترسی داشته باشند – فقط کسانی که کلید دارند. در اینجا ، “عضویت” به عنوان اصلی کلید در پرداخت شما محسوب می شود. شما هم می توانید برای عضویت در برنامه عضویت ، افراد را شارژ کنید یا از آنها بخواهید که یک حساب کاربری را به صورت رایگان ثبت کنید.

چند دلیل احتمالی برای ایجاد یک سایت عضویت عبارتند از:

 • با فروش عضویت درآمد مکرر کسب کنید.
 • با تهیه مطالب عالی در پشت payday ، خود را به عنوان یک مرجع مستقر کنید.
 • یک لیست ایمیل بسیار جذاب ایجاد کنید.

مربوط: چگونه می توان لیست ایمیل خود را رشد داد ، سریع تر!

یک سایت عضویت تمام عیار به شما امکان ایجاد سطوح مختلف عضویت را می دهد. شما می توانید بر اساس سطح عضویت ، به محتوای خود دسترسی داشته باشید. مزیت دیگر این است که شما می توانید محصولات خود را با هزینه یک بار بفروشید یا از طریق اشتراک های مکرر آن را بفروشید.

ایجاد سایتهای عضویت وردپرس کاملاً برجسته با عضوPress

MemberPress همانطور که از نام آن پیداست ابزاری است که شما را قادر می سازد یک سایت عضویت کامل در وردپرس ایجاد کنید. به عنوان “افزونه عضویت همه در یک برای وردپرس” اصلاح شده ، مجموعه کاملی از ویژگی های مورد نظر خود را در یک افزونه عضویت دارد. این امکان را به شما می دهد تا سایتهای عضویت ایجاد کنید ، عضویتها و محتوا را مدیریت کنید و پرداختهای ایمن را دریافت کنید.

این افزونه برای استفاده و مدیریت آسان است. حتی مبتدیان می توانند گزینه ها و تنظیمات آن را با سهولت پیکربندی کنند. به طور مداوم به روز می شود و به دلیل اصلاحات با گذشت زمان ، مبتدیان جدیدتری نیز پیدا می کنند.

1- فرآیند تنظیم اعضا

بعد از فعال شدن افزونه ، شما را به بخش گزینه های افزونه می برد. در این صفحه می توانید گزینه هایی را برای صفحات ، حساب ها ، فیلدها ، پرداخت ها ، ایمیل ، بازاریابی و غیره پیکربندی کنید.

عضو -پوینت-گزینه ها

صفحات: می توانید صفحات محرمانه را پیکربندی و شخصی سازی کنید ، گروه هایی را ایجاد کرده و صفحات عضویت ایجاد کنید و گزینه های دسترسی غیرمجاز را از برگه Pages کنترل کنید. صفحات رزرو شده به طور خودکار توسط افزونه ایجاد می شوند زیرا برای یک سایت عضویت ضروری است.

حساب: برگه حساب شامل گزینه هایی برای پیکربندی اطلاعات عضو است. این چهار بخش اصلی وجود دارد: مجوزها ، ثبت نام ها ، ورود به سیستم و ورود به سیستم و پیام استقبال صفحه حساب.

زمینه های: این برگه گزینه هایی برای فعال یا غیرفعال کردن زمینه ها و پیکربندی بیشتر زمینه ها در فرم های ثبت نام عضویت و صفحات حساب کاربری دارد.

اعضا-گزینه های زمینه

این دو بخش اطلاعات اطلاعاتی کاربر – نام زمینه ها و زمینه های آدرس به صورت پیش فرض. شما می توانید در ثبت فرم خود به یک زمینه خاص نیاز داشته باشید یا نیازی نداشته باشید.

مبلغ پرداختی: در برگه پرداختها ، کاربران می توانند تنظیمات پرداخت را پیکربندی کنند. افزونه MemberPress در حال حاضر از زیر دروازه پرداخت پشتیبانی می کند: PayPal ، Authorize.net و Stripe.

عضو -پرس-بررسی-گزینه های پرداخت

می توانید یک یا چندین روش پرداخت را از این بخش اضافه و پیکربندی کنید. علاوه بر این ، می توانید انتخاب کنید که نشان های پرداخت ، نمادها و توضیحات را نشان دهید.

ایمیل: این افزونه مجموعه کاملی از گزینه های ایمیل را در این تب دارد. پیکربندی نام و آدرس های ایمیل که ایمیل از طریق آن برای اعضای و سرپرستان ارسال می شود.

ایمیل-گزینه-عضو-بررسی

همچنین می توانید هنگام ارسال ایمیل ایمیل را پیکربندی کنید.

بازار یابی: برگه بازاریابی به شما امکان می دهد تا حساب های ایمیل و لیست های پستی خود را مدیریت و کنترل کنید. MemberPress افزونه های اضافی داخلی برای بیش از 10 سرویس بازاریابی ایمیل محبوب دارد. می توانید حساب های خود را با اعضاءPress همگام سازی کرده و آدرس های ایمیل اعضا را در لیست های خود اضافه کنید.

اطلاعات: این برگه گزینه هایی را برای ورود ، مدیریت و ویرایش آدرس کسب و کار شما فراهم می کند.

عمومی: برگه عمومی گزینه هایی برای بین المللی سازی (کد زبان ، ارز) ، سازگاری با موضوع ، SEO و PayWall ، بازنویسی قوانین و مشاغل پس زمینه دارد.

seo-paywall-settings-teampress-review

این گزینه Authorize Search Engines دارد که از آنجا می توانید به موتورهای جستجو اجازه دهید محتوای محافظت شده شما را به عنوان اعضای مجاز مشاهده کنند. با فعال کردن این گزینه ، موتورهای جستجو می توانند سایت شما را برای محتوای محدود نیز فهرست بندی کنند.

گزینه جالب دیگر Paywall است. با فعال کردن paywall ، می توانید قبل از اینکه محتوای شما وارد شود ، محتوای خود را برای تعداد مشخصی از بار به همه بازدید کنندگان خود نمایش دهید.

مالیات: سرانجام ، این برگه به ​​شما امکان می دهد محاسبات مالیاتی را فعال یا غیرفعال کنید و تنظیمات مربوط به محاسبات مالیاتی را مدیریت کنید.

2. ایجاد عضویت

برای ایجاد عضویت ، باید به منوی اعضا بروید و کلیک کنید جدید اضافه کن.

اکنون می توانید عضویت جدیدی را مانند شکل زیر ایجاد کنید:

ایجاد-عضویت-عضو-بررسی

به عضویت یک نام بدهید ، قیمت ، نوع صورتحساب (یکبار یا تکرار) ، مدت زمان دسترسی و توضیحات عضویت را برای شما مشخص کنید. همچنین می توانید گزینه های عضویت مانند ثبت نام ، مجوزها ، جعبه قیمت و غیره را پیکربندی کنید.

از طریق همین فرآیند می توانید چندین نوع و سطح عضویت ایجاد کنید.

عضویت-عضوپرس

3. پیکربندی قوانین دسترسی – محافظت از محتوا

اکنون که ما چگونگی ایجاد عضویت را بررسی کردیم ، اجازه دهید ویژگی جالب دیگری این افزونه را بررسی کنیم: دسترسی به قوانین.

می توانید قوانینی را برای محافظت از محتوای خود تنظیم کنید و مشخص کنید چه کسی می تواند به محتوای محافظت شده دسترسی پیدا کند. ابتدا محتوای محافظت شده را به عنوان پست ، صفحه ، پست هایی که به روش های خاص طبقه بندی شده یا برچسب گذاری شده اند ، یا هر پرونده ای در وب سایت تنظیم کنید. سپس می توانید “شرایط دسترسی” را تعریف کنید که برای دسترسی کاربر به محتوای قفل شده باید راضی باشد.

دسترسی-قوانین-عضو-بررسی

یک پست با عنوان “پست دوم من” به عنوان محتوای محافظت شده تعیین شده است. می توانید نحوه تنظیم قوانین دسترسی را در تصویر بالا مشاهده کنید.

در حال حاضر ، هر کسی که عضویت نقره ای را خریداری نکرده است و اعضایی که نام آنها با “هری” شروع نمی شود ، در صورت تلاش برای باز کردن پیام ، پیام غیرمجاز دریافت می کند. مشاهده تصویر زیر:

غیرمجاز-پیام-عضو-بررسی

قطره محتوا و ویژگی انقضا: یکی دیگر از ویژگی های جالب دیگر که در فهرست “قوانین” مشاهده شده است ، قطره چربی و انقضاء محتوا است. قطر محتوا به اجازه دسترسی به محتوای محافظت شده پس از مدت معینی اشاره دارد. بنابراین ، کاربران باید برای دسترسی به مطالب محدود خاص ، سایت شما را دوباره بررسی کنند. با این ویژگی می توانید بازدیدکننده بیشتری داشته باشید و درآمد عود دوباره داشته باشید.

محتوا-قطره-عضو-بررسی

به طور مشابه ، افزونه به شما امکان می دهد تاریخ دسترسی را برای دسترسی به محتوای محافظت شده تعیین کنید.

ویژگی های جالب تر عضوپرس

MemberPress از ویژگی های شگفت انگیز تری برخوردار است که به شما در ایجاد یک سایت عضویت کامل کمک می کند.

بیا یک نگاهی بیندازیم:

یادآوری

اعضا همیشه برای یک سایت عضویت بسیار مهم هستند. به هیچ وجه نمی توانید هیچ یک از اعضای / مشترکین را از دست بدهید. در صورت انقضا عضویت ، تمدید یا تلاش ناموفق برای ثبت نام ، می توانید ایمیل های یادآوری ارسال کرده و کاربران را به سایت خود بازگردانید.

با استفاده از MemberPress می توانید ایمیل های یادآوری را با پیام های سفارشی یا پیش فرض خود به راحتی خودکار کنید. این یک ویژگی بسیار مفید است زیرا به شما کمک می کند تا اعضای بیشتری را بدست آورید.

یادآوری افزودنی-عضو-بررسی

کوپن

یکی دیگر از ویژگی های مهم که ممکن است شما در یک سایت عضویت به آن نیاز داشته باشید استفاده از کوپن ها است. MemberPress به شما امکان می دهد کوپن ها را همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، به راحتی از منوی کوپن ها تهیه کنید.

کوپن-عضو

افزونه های اعضا
MemberPress با حدود 40 سرویس و نرم افزار شخص ثالث ادغام عمیقی دارد. اینها شامل انواع مختلفی از خدمات بازاریابی ایمیلی ، دروازه پرداخت ، انجمن ها و نرم افزار انجمن و غیره می شود. با یکپارچه سازی داخلی با این گزینه های شگفت انگیز نرم افزار شخص ثالث ، این افزونه از همیشه مفیدتر است و به خوبی هدف خود را ارائه می دهد.

این افزونه بیشتر این برنامه های یکپارچه را به عنوان افزونه در اختیار دارد. می توانید بیش از 20 افزونه را در برگه افزودنیها در فهرست فعال سازی پیدا کنید. این افزونه ها فقط با یک کلیک آماده نصب هستند. شما فقط باید افزونه‌های مورد نظر خود را نصب کنید. از این طریق ، می توانید داشبورد خود را مرتب و مرتب نگه دارید.

افزودنیهای اعضا

علاوه بر این ، گزینه های مفید دیگری مانند ایجاد و مدیریت گروه ها ، اعضا ، اشتراک ها ، معاملات و یک سیستم گزارش خوب وجود دارد..

قیمت گذاری و پشتیبانی از افزونه MemberPress

MemberPress یک افزونه حق بیمه است و نسخه ای رایگان ندارد. این افزونه سه نوع برنامه قیمت گذاری را برای انواع مختلف کاربران ارائه می دهد. هر سه برنامه مجوز سالانه را ارائه می دهند.

ابتدایی ترین طرح با نام “Basic” با هزینه سالانه 129 دلار و شما می توانید از این مجوز فقط برای یک سایت استفاده کنید. طرح دیگر ، “Plus” ، با 249 دلار در سال در دسترس است و می تواند برای 10 سایت استفاده شود. پیشرفته ترین طرح “Pro” است که با 369 دلار در سال در دسترس است. می توانید مجوز افزونه “Pro” را برای حداکثر 30 سایت استفاده کنید.

اعضا-گزینه های قیمت گذاری

قیمت اعضاءPress برای راه اندازی ها پرهزینه به نظر می رسد ، اما قیمت کاملاً مناسب برای تمام ویژگی های شگفت انگیز این افزونه ارائه می دهد.

پشتیبانی یکی دیگر از جنبه های بسیار مهمی است که باید قبل از خرید یک محصول دیجیتال بررسی کنید. صحبت در مورد پشتیبانی MemberPress ، اختصاصی و قابل اعتماد است. تیم مهندسین حرفه ای خوشبختی از طریق سیستم بلیط پشتیبانی پشتیبانی پشتیبانی فنی را ارائه می دهند. وب سایت افزونه دارای دانش گسترده و جامع دانش است که می توانید بینش و ایده هایی درباره استفاده از افزونه دریافت کنید.

حكم ما در MemberPress به عنوان بهترين افزونه عضويت در وردپرس

MemberPress یکی از بهترین افزونه هایی است که به شما در ساختن یک سایت عضویت وردپرس کاملاً کمک می کند.

ادغام آن با خدمات و نرم افزارهای محبوب شخص ثالث نیز قابل ستایش است. افزونه اصلی دارای کلیه ویژگی های اساسی شما می توانید همیشه بخواهید. برای ویژگی های اضافی ، می توانید افزونه های مربوطه را اضافه کنید.

استفاده از افزونه کار ساده ای است. با این حال ، مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و گزینه های آن ممکن است برخی از کاربران را گیج کند. به طور قطع برای درک رابط پلاگین برای غیرتکنیک ها مدتی زمان می برد.

سرانجام ، پس از بررسی دقیق افزونه MemberPress ، با اطمینان می توانیم بیان کنیم که این افزونه عالی برای وردپرس است. با افزونه ای که می تواند به عنوان ستون فقرات سایتهای عضویت خدمت کند ، عضویت در مطبوعات قطعاً مستحق “بهترین” عنوان در طاقچه خود است. ما به آن 4.8 / 5 ستاره می دهیم. در اینجا تفکیک امتیاز بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 4.8 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون عضوPress شوید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map