MonsterInsights Review 2020: آیا این بهترین پلاگین گوگل آنالیتیکس است؟

آیا به دنبال بهترین افزونه Google Analytics برای سایت وردپرس خود هستید؟ حتی اگر شما یک شخص شماره نیستید ، می دانید تجزیه و تحلیل مهم است: مبنای استراتژی شما بر روی داده های واقعی موثرترین روش برای رشد سایت شماست. بررسی MonsterInsights ما به شما نشان می دهد که چگونه این افزونه می تواند داده های عملی موردنیاز شما را ارائه دهد.


بررسی MonsterInsights

اهمیت Google Analytics و چرا به افزونه Analytics نیاز دارید

اگر قبلاً از Google Analytics استفاده کرده اید ، می دانید که این یک ابزار قدرتمند با داده های ارزشمند فراوان است – اما می تواند کاملاً چشمگیر باشد. اگر شما یک متخصص تجزیه و تحلیل نیستید ، بسیار سخت است که بدانید از کجا شروع کنید یا چگونه می توانید از این داده ها استفاده کنید.

و اگر شما از داده ها برای بهبود سایت خود استفاده نمی کنید ، نقطه نظر آنالیز چیست?

برای اکثر کاربران ، شما فقط به ابزاری احتیاج دارید که مهمترین داده ها را با یک نگاه ، با یک فرمت قابل فهم به شما نشان می دهد. داده هایی که می توانید بلافاصله برای بهسازی سایت خود استفاده کنید.

یک ابزار تحلیلی خوب به شما کمک می کند:

 • درک کنید که مخاطبان شما چه موضوعات و قالبهایی را به بهترین شکل دوست دارند ، بنابراین می توانید موارد بیشتری از آن را ایجاد کنید
 • ببینید مردم چگونه سایت شما را پیدا می کنند ، بنابراین می توانید تلاش های خود را روی تاکتیک های بازاریابی کار کنید
 • اهداف تبدیل خود را تنظیم و پیگیری کنید ، بنابراین می دانید چگونه سایت خود را بهبود و بهینه کنید

اگر یک کاربر متخصص Google Analytics هستید ، می توانید این کار را بدون افزونه انجام دهید. اما افزونه ای مانند MonsterInsights تمام اطلاعات را با یک نگاه به شما می دهد ، و حتی اگر مبتدی باشید ، تجزیه و تحلیل را آسان می کند..

MonsterInsights نیز نسبت به Google Analytics بسیار ساده تر است. یک مبتدی در WordPress ممکن است نمی داند کد رهگیری را چگونه یا از کجا قرار دهد. اما راه اندازی با MonsterInsights بسیار ساده تر است – لازم نیست هیچ کد را در سایت خود ویرایش کنید.

قبلاً “Google Analytics by Yoast”

اگر به دنبال بررسی Yoast به دنبال Google Analytics هستید ، در جای مناسب قرار دارید!

MonsterInsights در ابتدا توسط Joost de Valk ، توسعه دهنده پشت Yoast SEO ساخته شده است. با بزرگ شدن Yoast ، آنها تصمیم گرفتند منحصراً روی محصولات SEO تمرکز کنند و Google Analytics توسط افزونه Yoast در سال 2016 خانه جدیدی پیدا کرد با سید بلخی و بعنوان MonsterInsights معرفی شد.

MonsterInsights اکنون یک هدف واحد دارد: آنالیز را برای مبتدیان آسان کنید.

MonsterInsights توسط همان تیم پشت سر شما برای شما آورده شده است WPBeginner, OptinMonster, و WPForms.

(به بررسی OptinMonster ما و بررسی WPForms ما مراجعه کنید.)

نحوه تنظیم MonsterInsights

توجه داشته باشید: قبل از تنظیم این افزونه باید یک حساب Google Analytics ایجاد کنید.

افزونه را نصب و فعال کنید و سپس به آن بروید بینش »تنظیمات. در اینجا می توانید بدون نیاز به ویرایش کد ، حساب Google Analytics خود را وصل کنید.

بررسی MonsterInsights

کلیک کنید با حساب Google خود تأیید اعتبار کنید برای شروع.

در پنجره ظاهر شده ، کلیک کنید بعدی »برای دریافت Google Code کلیک کنید.

به حساب Google خود وارد شوید و روی آن کلیک کنید اجازه دکمه برای دسترسی MonsterInsights به داده های تجزیه و تحلیل خود را.

سپس کد احراز هویت ایجاد شده برای شما را کپی کنید. کد را در قسمت popup در داشبورد WordPress خود قرار دهید و دوباره روی آن کلیک کنید بعد دکمه.

اکنون می توانید نمایه تجزیه و تحلیل را از قسمت کشویی انتخاب کنید و سپس کلیک کنید بعد.

MonsterInsights Review - نمایه خود را انتخاب کنید

در زیر گزینه های چند گزینه ای برای بررسی کردن در صورت انتخاب وجود دارد:

 • کلیک های دریافتی و بارگیری را پیگیری کنید: با این کار کلیه کلیک ها و بارگیری ها به عنوان پیگیری می شود مناسبت ها در حساب Google Analytics خود قرار دهید.
 • اجازه ردیابی داده های ناشناس: این اطلاعات را به طور ناشناس درمورد نحوه استفاده از MonsterInsights به توسعه دهنده ارسال می کند و به آنها امکان می دهد بدانند چه پیکربندی ها ، مضامین و افزونه هایی را برای آزمایش دارند.
 • IP های ناشناس را ناشناس کنید: این به ناشناس کردن آدرس های IP بازدید کنندگان کمک می کند.
 • کاربران را نادیده بگیرید: می توانید تجزیه و تحلیل خود را تنظیم کنید تا اقدامات مدیر ، ویرایشگر و سایر نقش های کاربر را ردیابی نکند.
 • داشبورد تجزیه و تحلیل را غیرفعال کنید: این داشبورد را غیرفعال می کند و تا زمانی که بررسی شود تمام جمع آوری داده ها متوقف می شود.

وقتی گزینه های خود را انتخاب کردید ، روی آن کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه در پایین.

خودشه! حالا وقتی کلیک می کنید بینش »داشبورد, آمار ترافیک خود را نشان داده خواهید شد.

گزارش هیولا

4 دلیل وب سایت شما به MonsterInsights نیاز دارد

آیا هنوز مطمئن نیستید که می توانید بدون افزودن یک افزونه ، از افزونه Analytics مانند MonsterInsights استفاده کنید؟ در زیر چند دلیل وب سایت شما به MonsterInsights نیاز دارد.

1. Google Analytics را به راحتی تنظیم کنید

MonsterInsights راه اندازی Google Analytics را آسان می کند. تنها با چند کلیک ، می توانید وب سایت خود را با Google Analytics وصل کنید بدون اینکه لمس یک خط کد شود.

2. ویژگی های ردیابی پیشرفته تحلیلی

MonsterInsights به شما امکان می دهد تا به راحتی ده ها ویژگی ردیابی Analytics را در وب سایت خود فعال کنید که ممکن است در غیر این صورت از دست داده باشید.

اگرچه تنظیم کردن ردیابی اساسی Analytics برای جمع آوری داده هایی مانند جلسات ، نمایش صفحه ، میزان گزاف گویی و غیره ساده تر است ، تنظیم اولیه به شما امکان نمی دهد گزارش های ردیابی پیشرفته از جمله اما محدود به ردیابی تجارت الکترونیکی ، پیگیری فرم و ردیابی بارگیری را فعال نکنید..

به عنوان مثال ، اگر می خواهید ردیابی تجارت الکترونیکی را بدون افزونه فعال کنید ، ممکن است بخواهید کد رهگیری اضافی را به صورت دستی به سایت خود اضافه کنید. مشکل این رویکرد این است که حتی یک اشتباه جزئی می تواند کل داده های Analytics شما را کم کند.

با MonsterInsights ، دیگر لازم نیست نگران نباشید اطلاعات خود را از بین ببرید زیرا نیازی نیست در هنگام راه اندازی هیچ کد را لمس کنید.

بیایید به چند ویژگی ردیابی بپردازیم که می توانید به راحتی با MonsterInsights فعال کنید.

 • ردیابی تجارت الکترونیکی: ردیابی تجارت الکترونیکی را برای فروشگاه WooCommerce یا Digital Downloads فروشگاه خود فعال کنید.
 • ردیابی تبلیغات: درک کنید که کدام شیارهای تبلیغاتی بیشترین درآمد را دارند.
 • ردیابی بارگیری فایل: دقیقاً بدانید کاربران چند بار پرونده های شما را بارگیری می کنند.
 • ابعاد سفارشی: آهنگ ها ، دسته ها ، برچسب ها ، جستجوها ، ورود به سیستم کاربران و غیره را در وب سایت خود دنبال کنید.
 • ردیابی Google AMP: ردیابی Google Analytics را در صفحات فعال شده Google AMP خود فعال کنید.
 • ردیابی مقالات فوری فیس بوک: ردیابی Analytics را در مقالات فوری فیس بوک خود فعال کنید.
 • ردیابی فرم ها: کلیه فرم های آنلاین خود را با Google Analytics دنبال کنید و داده هایی مانند نماهای فرم ، ارسال ها و نرخ تبدیل را جمع کنید.
 • Google Optimize: Google Optimize را فعال کنید و انجام آزمایش های A / B را در سایت خود شروع کنید.
 • انطباق اتحادیه اروپا: بهبود انطباق با GDPR و سایر مقررات حریم خصوصی.

3. تصمیم گیری های آگاهانه را به راحتی انجام دهید

گزارشات گوگل آنالیتیکس جامع است ، اما در بعضی مواقع می تواند بسیار چشمگیر باشد. این همچنین بدان معنی است که اگر شما یک متخصص Analytics نیستید ، ممکن است تصمیم گیری آگاهانه از کل گزارش های Analytics خود را دشوار کنید.

بدون تردید ، اگر می خواهید برای شغل خود تصمیمات آگاهانه بگیرید ، باید هنر جدا کردن گندم را از زیر درخت یاد بگیرید – دریافت آمار مناسب و مناسب برای تجارت شما از گزارشات تحلیلی شگرف شما..

یكی از بهترین موارد MonsterInsights این است كه مهمترین گزارشاتی را كه در رابطه با شغل شما مهم است به شما می دهد تا با فرمت آسان قابل فهم باشد..

بررسی هیولا

این بدان معناست که حتی اگر شما یک متخصص Analytics نباشید ، MonsterInsights به شما کمک می کند تا به راحتی تصمیم گیری مبتنی بر داده ها را انجام دهید که می تواند تأثیر مثبتی بر تجارت شما بگذارد.

4. گزارش های Analytics را درست در داشبورد وردپرس خود پیدا کنید

با MonsterInsights ، می توانید عملکرد سایت خود را با یک نگاه درست در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. اگر می خواهید نحوه عملکرد وب سایت خود را بررسی کنید ، لزوماً لازم نیست هر روز به حساب Google Analytics خود وارد شوید. درعوض ، می توانید با ورود به داشبورد وردپرس خود ، به راحتی آن را تشخیص دهید.

چگونه MonsterInsights در برابر رقابت جمع می شود?

می توانید هزاران افزونه ردیابی بازدید کننده مختلف را در مخزن افزونه وردپرس پیدا کنید که به شما امکان می دهد تا آمار وب سایت خود را جمع آوری کرده و بینش خود را در مورد نحوه عملکرد وب سایت های خود هنگام جذب بازدید کننده به سایت خود و تبدیل آنها به مشتری ارائه دهید..

پس از مقایسه MonsterInsights با چند افزونه مختلف WordPress Analytics ، در زیر مواردی وجود دارد که ما در مورد MonsterInsights دوست داریم.

1. تجربه کاربر

تجربه كاربر تنها عاملي است كه MonsterInsights را از رقابت خود جدا مي كند. تنظیمات ردیابی و گردش کار نه تنها شما را بسیار آسان می دانید ، بلکه تنظیمات ردیابی و گردش کار خود را به عنوان دوستانه ترین مبتدی Google Analytics برای WordPress ایجاد می کند..

برای تنظیم Google Analytics در وردپرس نیازی به لمس هیچ کدی نیست. اگر می توانید اشاره و کلیک کنید ، می توانید از MonsterInsights استفاده کنید.

2. تمام ویژگی های ردیابی شما در یک محصول واحد به آنها نیاز خواهید داشت

این که آیا شما یک ناشر ، یک بازرگان تجارت الکترونیک یا یک صاحب مشاغل کوچک هستید ، MonsterInsights مفید را پیدا خواهید کرد.

بررسی ردیابی تجارت الکترونیک monsterinsights

به عنوان مثال ، اگر شما یک فروشگاه WooCommerce را راه اندازی کرده اید ، ممکن است بدانید که می توانید ده ها افزونه Analytics مخصوص WooCommerce پیدا کنید که به شما در ردیابی تعامل مشتری می پردازد. پایین آمدن این افزونه های خاص محصول این است که آنها توانایی شما را در استفاده از امکان کامل ردیابی Analytics محدود می کنند. در این مثال ، شما قادر نخواهید بود تا ثبت نام فرم های optin ، ردیابی بارگیری و بسیاری از رویدادهای دیگر را که مستقیماً با تجارت الکترونیکی ارتباط ندارند ردیابی کنید..

از طرف دیگر ، از آنجا که MonsterInsights یک افزونه کاملاً برجسته Analytics است ، می توانید رویدادهای زیادی را در وب سایت خود دنبال کنید که برای تجارت شما اهمیت دارد. لیست کامل را ببینید ویژگی های MonsterInsights.

3. محبوب ترین افزونه Google Analytics

MonsterInsights با تقریبا 15 میلیون بار بارگیری و بیش از 1 میلیون نصب فعال ، محبوب ترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. با توجه به این واقعیت ، می توانید بسیاری از افزونه های افزونه شخص ثالث رایگان را در مخزن رسمی افزونه ها پیدا کنید که به شما امکان می دهد به راحتی ویژگی های ردیابی Analytics را ارتقا دهید.

مثلا, اینجا یک افزونه افزونه شخص ثالث رایگان که از MonsterInsights پشتیبانی می کند.

4- هیچ حساب شخص ثالث لازم نیست

به عنوان مثال Jetpack Stats ، برای شروع فعال کردن ویژگی ردیابی سایت ، از شما نیاز دارد که سایت خود را با WordPress.com متصل کنید. برای کاربرانی که نمی خواهند آمار ترافیک را با WordPress.com به اشتراک بگذارند ، استفاده از Jetpack Stats غیرممکن است.

از طرف دیگر ، Google از طریق جستجوی شما مقدار زیادی از ترافیک شما را برای شما ارسال می کند ، بنابراین آنها از قبل درباره بازدید کنندگان شما آگاه هستند.

MonsterInsights وب سایت شما را با Google Analytics به راحتی وصل می کند ، بنابراین نیازی به ایجاد یک حساب کاربری دیگر ندارید.

5. بهترین وب سایت های مناسب برای همه اندازه ها و بودجه ها

نکته دیگری که ما در مورد MonsterInsights دوست داریم این است که در بودجه شما متناسب است.

به عنوان مثال ، اگر شما یک ناشر هستید که می خواهید بدانید وب سایت شما چگونه در صفحات Google AMP یا مقالات فوری فیس بوک انجام می شود ، باید فقط به برنامه Plus آنها مشترک شوید. علاوه بر این ، اگر می خواهید ردیابی تجارت الکترونیک را نیز فعال کنید ، می توانید نسخه Pro را دریافت کنید.

اما اگر بودجه ای برای افزونه Analytics ندارید ، چه می کنید?

بدون نگرانی! نسخه رایگان Lite برای بارگیری از مخزن رسمی در دسترس است. قبل از خرید نسخه پریمیوم ، می توانید ابتدا نسخه Lite را امتحان کنید.

ناگفته نماند که MonsterInsights فارغ از اندازه و بودجه سرمایه گذاری آنلاین شما بهترین افزونه است.

اسناد و پشتیبانی

صفحه افزونه WordPress.org و وب سایت MonsterInsights تمام آموزش های مورد نیاز خود را برای تنظیم افزونه و رفع هر مشکلی که ممکن است پیش بیاید داشته باشید.

برای نسخه رایگان این افزونه ، پشتیبانی انجمن در انجمن های پشتیبانی WordPress.org در دسترس است.

کاربران نسخه MonsterInsights Pro به پشتیبانی بسیار معتبر از توسعه دهندگان دسترسی دارند.

حکم ما

MonsterInsights هدف خود را از آسان کردن تجزیه و تحلیل برای مبتدیان برآورده می کند. این بینش قدرتمند از Google Analytics را به شما می دهد ، بدون اینکه زیاد باشد. این به راحتی بهترین افزونه Google Analytics برای WordPress است.

ما در دادن MonsterInsights 5 از 5 ستاره احساس اطمینان می کنیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون MonsterInsights را دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map