آکیسمت

آیا می خواهید اسپم نظرات را در سایت وردپرس خود کاهش دهید؟ Akismet محبوب ترین ابزار محافظت در برابر نظرات در وردپرس است. همچنین این تنها افزونه دیگری است که با هر وب سایت وردپرس از پیش نصب شده است. در این بررسی Akismet ، به ویژگی های آن ، اثربخشی و سهولت استفاده خواهیم پرداخت.


بررسی آکیسمت

چرا به عنوان پلاگین ضد هرزنامه خود به Akismet نیاز دارید?

نظرات اسپم یک مشکل بزرگ برای وب سایت های وردپرس است. تعداد زیادی از نظرات هرزنامه توسط ربات های اسپم خودکار تولید می شود. نظرات اسپم ارسال شده دستی نیز در تعداد بسیار زیادی قرار دارند.

اگر یک وب سایت مستقر داشته باشید ، به زودی متوجه افزایش نظرات اسپم خواهید شد. یکی از راه های مقابله با این کار این است که امکان پذیر است تعدیل نظر در سایت وردپرس خود قرار دهید.

با این حال ، خیلی زود به دلیل حجم بالای هرزنامه قادر نخواهید بود نظرات را تعدیل کنید.

صف تعدیل هرزنامه Akismet

اینجاست که Akismet وارد می شود ، نظرات اسپم ارسال شده به وب سایت شما را جلب می کند و مانع از نمایش آنها در وب سایت شما یا در تعدیل نظر می شود. این نرم افزار مبتنی بر ابر است ، بنابراین پایگاه داده های گسترده ای که برای فیلتر و گرفتن اسپم مورد استفاده قرار می گیرند روی ابر قرار دارند. تأثیر عملکرد در سایت شما قابل توجه نیست.

Akismet ، می تواند بیشترین تفسیر هرزنامه را در وب سایت شما کسب کند. هنوز نظر شما را تعدیل نخواهید کرد و اگر نظرات اسپم را مشاهده کردید که از Akismet فرار کردند ، می توانید آنها را به هرزنامه علامت بزنید.

Akismet را در سایت وردپرس خود تنظیم کنید

Akismet یک پروژه است خودکار, شركت پشت WordPress.com. پس از فعال کردن افزونه ، باید با ایجاد یک حساب کاربری رایگان WordPress.com ، یک کلید API تولید کنید.

Akismet را در یک سایت وردپرس تنظیم کنید

برای راهنمایی های دقیق به این راهنما مراجعه کنید Akismet چیست و چرا باید بلافاصله شروع به استفاده از آن کنید?

پس از وارد کردن کلید API ، Akismet شروع به کار در پس زمینه می کند. هیچ تنظیمات اضافی برای پیکربندی شما وجود ندارد.

با مراجعه به سایت می توانید آمار Akismet را مشاهده کنید تنظیمات »Akismet صفحه صفحه آمار خلاصه ای از تعداد نظرات اسپم را که Akismet از ظاهر شدن در سایت وردپرس شما گرفتار نشان می دهد.

برخورد با افراد مثبت کاذب و هرزنامه فرار شده در Akismet

Akismet در گرفتن اکثر نظرات هرزنامه کاملاً خوب است. با این حال ، کاربران به دلیل مثبت نادرست از آن انتقاد کرده اند. هنگامی که یک نظر کاملاً قانونی به عنوان هرزنامه علامت گذاری شود ، آن را مثبت کاذب می نامند.

نظرات هرزنامه ها در کامنت ها در زیر برگه اسپم ظاهر می شود. ماوس خود را به یک کامنت ببرید و پیوندی را مشاهده خواهید کرد تا آن را به عنوان اسپم نشانه گذاری کنید.

نظرات توسط هرزنامه توسط Akismet علامت گذاری شده است

در این صورت می توانید در صورت مثبت بودن کاذب به Akismet اطلاع دهید. اما مشکل این است که اکثر کاربران به اظهار نظر در مورد هرزنامه نگاه نمی کنند. بسیار دشوار است که برای بررسی مثبت نادرست ، به صدها نظر هرزنامه نگاه کنید.

اگر نظری به عنوان هرزنامه توسط Akismet علامت گذاری شود ، نویسنده نظر در کنار اظهار نظر آنها “انتظار در انتظار اعتدال” را نمی بیند. اگر نظر خود را در مورد یک سایت ارسال کنید و نمی بینید که در انتظار اعلام تعدیل هستید ، باید به صاحب سایت مراجعه کنید تا آنها بتوانند نظر شما را به عنوان اسپم علامت گذاری کنند. Akismet یاد خواهد گرفت و در نهایت از علامت گذاری نظر شما به عنوان هرزنامه متوقف خواهد شد.

قیمت گذاری و گزینه های پشتیبانی از Akismet

آکیسمت یک برنامه اساسی دارد که بر مبنای سیستم افتخاری ارائه می شود. این بدان معنی است که شما تصمیم می گیرید که آکیسمت چه ارزش دارد و سپس آن مبلغ را بپردازید.

جدای از آن ، آکیسمت همچنین برنامه های پرداخت ماهانه از 5 دلار در ماه برای یک سایت واحد دارد. با 9 دلار Akismet و VaultPress دریافت می کنید (یک راه حل پشتیبان گیری کاملاً خودکار برای سایت های وردپرس). مشتریان بنگاههای اقتصادی می توانند با تعداد زیاد چک و سایتهای نامحدود ، ماهانه 50 دلار از Akismet دریافت کنند.

ایمیل و پشتیبانی مبتنی بر چت برای هر طرح ارائه می شود. برنامه های ثابت ماهانه از اولویت برخوردار می شوند.

Akismet برای استفاده و راه اندازی بسیار ساده است ، اسناد خوبی در وب سایت رسمی موجود است.

آیا Akismet به تنهایی برای مبارزه با هرزنامه نظر کافی است?

هرزنامه مشکل بزرگی است و هیچ راه حل واحدی نمی تواند 100٪ مؤثر باشد. Akismet می تواند هرزنامه نظر شما را به حد قابل تحمل کاهش دهد اما آن را از بین نمی برد.

تعداد زیادی از نظرات هرزنامه به صورت دستی توسط کاربران انسانی ارسال می شود. این نظرات در مورد هرزنامه ها از تردید بهره می برد و به راحتی از فیلترها و افزونه های اسپم به راحتی دور می زند.

شما هنوز هم نیاز دارید که تعدیل را در سایت خود فعال کنید. با این روش می توانید از بروز هرزنامه ارسال شده به صورت دستی در وب سایت خود جلوگیری کنید.

نگاهی به اینها بیندازید نکات و ابزارهای لازم برای مبارزه با هرزنامه در WordPress.

حکم ما

ما معتقدیم که Akismet یک افزونه ضروری برای همه سایت های WordPress است. حجم نظرات هرزنامه کاملاً زیاد است و Akismet می تواند به شما در صرفه جویی در وقت زیادی کمک کند. تنظیم آسان است ، نیازی به کار زیادی ندارد و خیلی خوب کار می کند.

ما به Akismet 4/5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

کارایی
رتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 0.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون Akismet دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map