بررسی فرمهای قابل استفاده: فرمهای پیشرفته وردپرس را بسازید

آیا قصد خرید فرم های قابل استفاده را دارید اما نمی دانید بهترین انتخاب چیست؟ می فهمیم. Formidable Forms یک افزونه سازنده فرم پیشرفته برای وردپرس است ، اما نمی توان گفت بدون آنالیز عمیق مناسب برای نیازهای شما مناسب است یا نه. در بررسی فرمهای عالی ما نگاهی به ویژگی های آن ، قیمت گذاری و موارد دیگر خواهیم داشت.
بررسی فرمهای عالی


درباره فرمهای قابل استفاده (قبلاً Proidable Formidable Pro)

Formidable Forms یک سازنده فرم WordPress است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به استخدام یک توسعه دهنده ، به راحتی فرم های پیشرفته بسازید. از فرم تماس ساده گرفته تا فرم های چند صفحه ای پیچیده ، می توانید هر نوع فرم وب را که می توانید با فرم های قابل فهم تصور کنید ، بسازید.

نسخه Lite این افزونه برای ذخیره به صورت رایگان از مخزن WordPress.org در دسترس است. با این حال ، نسخه Lite فقط به شما امکان می دهد فرم تماس اصلی را بسازید. برای فرم های پیشرفته ، باید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.

بررسی فرمهای قابل توجه: ایجاد فرم اصلی

مانند بسیاری از افزونه های سازنده فرم مدرن برای وردپرس ، سازنده ساز با کشیدن و رها کردن سازنده نیز ارائه می شود. بیایید نگاهی بیاندازیم که چگونه می توان یک فرم تماس اصلی را با فرم های قابل ساخت ایجاد کرد تا نحوه عملکرد آن را ببینیم.

رابط کاربری Formsable Forms تا حدودی شبیه به Gravity Forms است.

سازنده اشکال بزرگ

همه زمینه ها به صورت مرتب در پانل سمت راست سازماندهی می شوند. برای آموزش نحوه استفاده از افزونه در هنگام کار ، آنها دستورالعمل های واضحی را با فلش در سازنده قرار می دهند.

برای افزودن فیلد فرم به سازنده خود ، به سادگی روی هر فیلد موجود در پانل سمت راست کلیک کنید. برای تغییر طرح می توانید بر روی تب Layout کلیک کنید. از شما خواسته می شود انواع مختلفی از طرح بندی های مختلف را انتخاب کنید.

پس از ایجاد یک فرم ، به صفحه تنظیمات عمومی هدایت می شوید. در اینجا ، می توانید یک پیام تشکر سفارشی ، گزینه های یک ظاهر طراحی شده سفارشی ، گزینه های دکمه و موارد دیگر را انتخاب کنید.

سازنده تنظیمات عمومی

ساخت فرم های پیشرفته با فرم های قابل استفاده

این که آیا می خواهید یک فرم اساسی بسازید یا یک برنامه آنلاین پیچیده ایجاد کنید ، فرم های قابل استفاده به شما کمک می کند تا بدون لمس کردن یک خط کد ، این کار را انجام دهید. رابط کاربری بسیار مناسب برای مبتدیان و کاربران پیشرفته به طور یکسان است. بیایید به برخی از ویژگی های پیشرفته در Formidable Pro نگاهی بیندازیم.

1. یک طرح بندی متفاوت را انتخاب کنید

CSS نوار کناری طرح

Formidable Forms با گزینه های طرح بندی مختلفی عرضه می شود که بسیار عالی به نظر می رسند و کاملاً با موضوع وردپرس شما مطابقت دارند. می توانید برگه Layout را در کنار تب Fields در پنل سمت راست بیابید.

2. زمینه های پیشرفته

خارج از جعبه ، Formidable Pro با یک تن از زمینه های فرم پیشرفته مانند بارگذاری پرونده ، متن غنی ، رمز عبور ، کارت اعتباری و غیره همراه است..

3. ویژگی های پیشرفته

تاریخ در جبهه

Formidable Pro با طیف گسترده ای از ویژگیهای پیشرفته منحصر به فرد ، مانند:

 • نمایش داده ها در جلو: Formidable Forms تنها افزونه سازنده فرم است که به شما امکان می دهد داده های فرم را در قسمت جلویی نمایش دهید.
 • فرم چند صفحه ای: با ساختن فرم چند صفحه ای با نوار پیشرفت ، رها کردن فرم را کاهش دهید.
 • نمودار و نمودار: روندهای پیچیده داده را با نمودارها و نمودارها ارتباط دهید.
 • محاسبه: محاسبات عددی پیشرفته را انجام دهید – به خصوص مفید برای فروشگاه های تجارت الکترونیک.
 • و بیشتر…

فرم های قابل توجه: قیمت گذاری و پشتیبانی

Formidable Forms یک نسخه رایگان ارائه می دهد ، که برای بارگیری از مخزن WordPress.org در دسترس است. نسخه رایگان به شما امکان می دهد یک فرم تماس اصلی در سایت خود بسازید.

قیمت گذاری حرفه ای قابل بررسی

اگر می خواهید فرم های پیچیده یا برنامه های آنلاین با فرم های قابل ساخت ایجاد کنید ، باید نسخه حرفه ای را خریداری کنید. نسخه حرفه ای در 4 برنامه مختلف موجود است:

شخصی: با 49 دلار ، مجوز 1 ساله حق بیمه را با 1 سال پشتیبانی استاندارد دریافت خواهید کرد.

ایجاد کننده: با قیمت 99 دلار ، می توانید از افزونه در 3 سایت استفاده کنید. همچنین افزونه‌هایی از جمله ادغام MailChimp ، ادغام MailPoet ، افزونه Bootstrap ، و ردیابی کاربر و افزونه‌های مکان دریافت خواهید کرد.

کسب و کار: با 199 دلار ، شما اولویت و افزونه‌های قدرتمندی مانند PayPal Standard ، Zapier ، ثبت نام کاربر ، AWeber و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

شرکت، پروژه: با قیمت 399 دلار ، مجوز سایت نامحدود ، پشتیبانی نخبگان و افزونه های پیشرفته از جمله Stripe ، WooCommerce و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

حكم ما در مورد استفاده از فرم هاي قابل توجه در سايت شما

Formidable Forms برای کاربرانی که می خواهند با سهولت فرم های پیشرفته بسازند ، مناسب تر است.

این افزونه با تمام ویژگی های اساسی شما از سازنده پیشرفته فرم WordPress انتظار دارید.

ما فرم های قابل فرم را به همه کاربرانی که می خواهند فرم های ارسال شده به کاربر را ایجاد کنند ، داده های فرم فرم را در قسمت جلوی صفحه نمایش ، انجام محاسبات قدرتمند و موارد دیگر به شدت توصیه می کنیم.

ما آن را 4 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون فرم های قابل قبولی دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map