پاکسازی

آیا می خواهید به راحتی و با استفاده از رمزهای عبور قوی در سایت وردپرس خود وارد شوید؟ Clef یک ابزار تأیید اعتبار دو عاملی است که به شما امکان می دهد بدون وارد کردن رمز ورود به سایت وردپرس خود وارد شوید. در این بررسی Clef ، به ویژگی های آن و سهولت استفاده خواهیم پرداخت.


تأیید اعتبار دو عامل را برای بررسی وردپرس پاک کنید

چرا به وردپرس نیاز به تأیید هویت دو عاملی با Clef دارید?

گذرواژه‌ها اولین لایه امنیتی بین هکرها و وب سایت شما هستند. شما همیشه باید رمزهای عبور طولانی و قوی را استفاده کنید تا آنها را سخت تر کنید. با این حال ، مشکل رمزهای عبور قوی این است که به خاطر سپردن آنها سخت است.

این راهنما را ببینید بهترین روش برای مدیریت رمزهای عبور وردپرس.

اما اگر شخصی به رمز ورود شما دسترسی پیدا کند چه می شود؟ این اتفاق می افتد به طور منظم تر از آنچه تصور می کنید.

احراز هویت دو عاملی با افزودن یک لایه امنیتی خارجی ، نیاز به رمزهای عبور را برطرف می کند. برای ورود به سایت وردپرس خود می توانید از تلفن خود استفاده کنید.

با گفتن این موضوع ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که Clef چگونه تأیید هویت دو عامل را در WordPress انجام می دهد.

تنظیم Clef برای وردپرس

اولین کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه Clef Two-Factor Authentication را برای وردپرس نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی ، به طور خودکار به جادوگر راه اندازی Clef هدایت می شوید. برای ادامه کافی است بر روی دکمه Get Started کلیک کنید.

جادوگر راه اندازی در WordPress

در مرحله بعد از شما خواسته می شود شماره تلفن خود را وارد کنید. این مرحله اختیاری است؛ می توانید از این روش پرش کنید و مستقیماً برنامه Clef را از فروشگاه App برای iOS و Play Store برای دستگاههای Android بارگیری کنید.

پس از نصب برنامه از شما خواسته می شود تا با Clef ثبت نام کنید. پس از آماده شدن برنامه تلفن همراه خود ، دوباره به WordPress برگردید و روی ادامه دهید “من دکمه برنامه را دارم”.

برنامه Clef را بر روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید

Clef اکنون موجی از میله را در صفحه وردپرس نشان می دهد. در تلفن شما ، دوربین را با میله های موج مشابه روشن می کند. صفحه برنامه Clef را به WordPress نشان دهید و Clef به طور خودکار هر دو موج را همگام می کند.

همگام سازی Clef را بر روی تلفن و وردپرس خود انجام دهید

این همه است! شما با موفقیت Clef را در سایت وردپرس خود راه اندازی کرده اید. برای اطلاعات بیشتر ، به چگونگی چگونگی نگاهی بیندازید با استفاده از Clef ، ورود به سیستم رمزعبور را به WordPress اضافه کنید.

به راحتی کلمات عبور WordPress را با Clef مدیریت کنید

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم که مدیریت کلمه عبور های قوی برای اکثر کاربران کار زیادی به نظر می رسد. Clef به شما امکان می دهد بدون وارد کردن رمزهای عبور خود وارد شوید. فقط موج را همگام کنید و وارد سیستم شوید ، حتی می توانید کلمه عبور را به طور کامل غیرفعال کنید تا سایت خود در برابر برخی از حملات زورگویی مشترک محافظت کند.

غیرفعال کردن کلمات عبور در WordPress با Clef

سایت وردپرس شما به اندازه ضعیف ترین رمز عبور امن است. اگر یک سایت چند کاربره وردپرس را اجرا کرده اید ، می توانید کلیه کاربران دیگر را نیز در سایت خود برای راه اندازی Clef دعوت کنید. همه کاربران شما Clef را به همان روشی که انجام داده اید ، تنظیم می کنند. آنها باید برنامه را بر روی تلفنهای خود نصب کرده و آن را با Clef برای وردپرس همگام سازی کنند.

اگر از Clef در چندین سایت WordPress استفاده می کنید ، دیگر نگران نباشید – می توانید تمام آن سایت ها را با Clef همگام سازی کنید. پس از ورود به یک سایت وردپرس ، Clef هنگام بازدید از آنها به طور خودکار شما را به سایر سایت ها وارد می کند.

تجربه کاربری و تجربه کلی کاربر برای Clef بسیار خوشایند است. استفاده از آن بسیار ساده و بسیار ایمن است.

ایمنی و امنیت با Clef برای وردپرس

Clef بسیار ایمن و ایمن است ، در اینجا نحوه عملکرد آن ارائه می شود.

این کلمات عبور وردپرس شما را با یک سیستم تأیید هویت دو عاملی جایگزین می کند. این بدان معناست که شما با استفاده از دو کلید امنیتی در سایت وردپرس خود در حال تأیید اعتبار هستید.

اولین مورد بدیهی است که مشخصات ورود به سیستم WordPress شما ، یعنی نام کاربری و رمز عبور شما است. این نام کاربری و رمز عبور در دستگاه Clef به صورت رمزگذاری شده ذخیره می شود.

عامل دوم برنامه تلفن همراه Clef در سایت شماست که وب سایتها را با استفاده از سیستم رمزگذاری RSA-Public Key می شناسد.

برای تکمیل یک ورود ، نه تنها به رمزعبور وردپرس بلکه به دستگاه همراه خود نیاز خواهید داشت. در صورت رمز عبور شما به سرقت رفته یا هک شده است. یک لایه امنیتی دیگر برای محافظت از ورود به WordPress شما وجود دارد.

Clef به جای ابر کلید رمزگذاری شده خود را بر روی تلفن خود ذخیره می کند. حتی اگر سرورهای Clef نقض شوند ، اعتبارنامه ورود به سیستم در تلفن شما ایمن باقی می ماند.

آیا تمام آنچه برای امنیت وردپرس به آن نیاز دارید ، پاک شده است?

Clef سایت وردپرس شما را ایمن می کند ، اما داشبورد سرور وردپرس فقط یک نکته ورود به وب سایت شماست.

هکرهای پیشرفته تر می توانند وارد سرور وب شما شوند ، از حسابهای ایمیل به خطر بیافتد برای دسترسی به داشبورد میزبان ، تزریق SQL و سایر روشهای دیگر استفاده کنند..

هنوز هم باید مطمئن شوید که سیستم پشتیبان گیری مناسب وجود دارد (توصیه می کنیم از BackupBuddy استفاده کنید). مانند Sucuri از یک سرویس امنیتی WordPress استفاده کنید.

از گذرواژه‌های طولانی ، منحصر به فرد و قوی برای حساب FTP ، میز کنترل میزبان و پایگاه داده MySQL استفاده کنید.

قیمت گذاری و گزینه های پشتیبانی از Clef

Clef برای استفاده تا حداکثر 10،000 ورود در ماه رایگان است. اکثر کاربران حتی اگر از سایت های متعدد استفاده می کنند حتی به این تعداد نزدیک نمی شوند.

پس از محدودیت حساب رایگان ، کاربران می توانند با شروع از 700 دلار در هر ماه و تا 100000 ورود به سیستم ، برنامه قیمت گذاری حجم را انتخاب کنند. کاربران همچنین می توانند مدل قیمت هر ورود را انتخاب کنند که برای هر ورود 0.010 دلار هزینه دارد.

پشتیبانی اولیه کاربر از طریق ایمیل و اتاق چت انجمن در Slack ارائه می شود. وب سایت رسمی Clef دارای اسناد گسترده ای برای توسعه دهندگان است که می خواهند Clef را در برنامه های خود ادغام کنند.

حکم ما در مورد Clef برای وردپرس

ما معتقدیم Clef یک راه حل عالی تأیید هویت دو عاملی را برای وب سایت های دارای وردپرس ارائه می دهد. استفاده از آن بسیار آسان است و رایگان است. این امکان را به شما می دهد تا از مدیریت رمزهای عبور قوی خودداری کنید و سایت وردپرس خود را در برابر نقض ورود به سیستم محافظت کنید.

ما به Clef 4 از 5 ستاره می دهیم. در اینجا تفکیک نمرات ما است.

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

کارایی
رتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 0.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون پاکسازی کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map