امنیت WordFence

آیا به دنبال یک افزونه امنیتی WordPress هستید؟ WordFence Security یکی از محبوب ترین افزونه های امنیتی وردپرس در بازار است. در این بررسی امنیتی WordFence ، به ویژگی ها و عملکرد آن می پردازیم تا بدانیم که آیا واقعاً بهترین افزونه امنیتی WordPress در بازار است یا خیر..


بررسی امنیت WordFence

چرا به افزونه امنیتی WordPress نیاز دارید

WordPress محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. این دستگاه بیش از 25٪ از کل وب سایتهای اینترنتی را تأمین می کند. این تعداد عظیم آن را به یک هدف محبوب برای حملات مخرب تبدیل می کند, هک کردن تلاش ، تزریق کد ، و غیره.

بیشتر کاربران وردپرس توسعه دهنده یا متخصص در زمینه امنیت آنلاین نیستند. برخی از بهترین اقدامات امنیتی که می توانید از آنها استفاده کنید مانند حفظ پشتیبان گیری منظم ، استفاده از رمزهای عبور قوی و غیره.

شما به افزونه امنیتی WordPress برای موارد پیشرفته مانند اسکن برای بدافزارها ، مسدود کردن فعالیت مشکوک یا نظارت بر امنیت وب سایت خود نیاز دارید..

با گفتن این موضوع ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه WordFence Security از وب سایت شما در برابر تهدیدهای رایج محافظت می کند.

تنظیم افزونه WordFence Security

افزونه WordFence Security به صورت نسخه رایگان و پرداخت شده ارائه می شود. نسخه پرداخت شده دارای ویژگی های اضافی و پشتیبانی عالی است. نسخه رایگان نیز بسیار قابل استفاده است ، و این همان چیزی است که ما برای بررسی استفاده خواهیم کرد.

افزونه WordFence Security خارج از جعبه است و تنظیمات پیش فرض برای اکثر وب سایت ها باید کار کند. این افزونه همچنین دارای صفحه تنظیماتی است که می توانید افزونه را تنظیم کنید تا نیازهای شما را برآورده سازد.

به سادگی بازدید کنید WordFence »گزینه ها صفحه برای پیکربندی تنظیمات افزونه.

تنظیم افزونه WordFence Security برای وردپرس

WordFence Security یک افزونه بسیار قدرتمند است و دارای مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و گزینه ها است. ابتدا می توانید گزینه های اولیه افزونه را تنظیم کنید. این شامل فعال یا غیرفعال کردن ویژگی های اصلی افزونه و ارائه آدرس ایمیل اضافی برای هشدارها است.

صفحه گزینه های پیشرفته جایی است که می توانید نحوه عملکرد و عملکرد افزونه را در سایت خود تغییر دهید. ابتدا هشدارهایی دارید ، می توانید رویدادهایی را که می خواهید درباره آنها مطلع شوید فعال یا غیرفعال کنید. اگر یک وب سایت شلوغ راه اندازی کنید ، می توانید ایمیل های زیادی از امنیت WordFence به عنوان هشدار دریافت کنید. بسیاری از این هشدارها فعالیت مضر نیستند.

سپس قوانین فایروال و قوانین اسکن وجود دارد. این جایی است که می توانید به افزونه ای بگویید که پرونده ها و فهرست ها برای اسکن و تنظیم رفتار فایروال است. این گزینه ها را تغییر ندهید مگر اینکه بدانید چه می کنید.

فراموش نکنید که هنگام انجام کار بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

وب سایت خود را برای تهدیدات با امنیت WordFence اسکن کنید

امنیت WordFence با یک ابزار اسکن قدرتمند ارائه می شود. به سادگی بازدید کنید WordFence »اسکن برای شروع اسکن. WordFence سایت وردپرس شما را برای تهدیدهای متداول مانند پشت در ها بررسی می کند, کد مخرب و مشکوک, تزریق MySQL و غیره.

بعد از اتمام اسکن تعداد موارد موجود در آن را به شما نشان می دهد. با هر شماره اطلاعات مفصلی در مورد آن با مشاوره عملی در مورد چگونگی رفع آن مشاهده خواهید کرد.

نتایج اسکن امنیتی WordFence

WordFence یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است که توسط بیش از یک میلیون وب سایت استفاده می شود. آنها داده هایی را از سایت های وردپرس در سراسر جهان جمع می کنند. این کمک می کند تا به طور موثر در مورد تهدیدات جدید و چگونگی شناسایی آنها بیاموزند.

با این حال ، تالار گفتمان وردپرس پر است از بررسی های مختلط از کاربرانی که در واقع از این افزونه استفاده می کنند. بعضی اوقات این کدهای پشتیبان و کدهای مخرب را بدست می آورد که سایر اسکنرها از آن استفاده نمی کنند. بعضی اوقات ممکن است در تشخیص آنها کوتاهی کند. همواره بهترین راهکار این است که اگر به شک و تردید در مورد خطر بودن امنیت سایت خود ، تنها به یک ابزار اعتماد نکنید.

ترافیک زنده خود را با امنیت WordFence نظارت کنید

تعداد زیادی از ترافیک هر سایت از طریق ربات های خودکار مانند خزنده موتورهای جستجو ، ربات های داده کاوی و ربات های اسپم خودکار صورت می گیرد. این کاملاً عادی است و هیچ چیز نباید در مورد آن هراس داشته باشید.

با این حال ، اگر سایت شما مورد حمله DDOS قرار گرفته باشد ، متوجه می شوید که بازدید از Ips خاص به وب سایت شما بمباران می کند. با استفاده از ابزار ترافیک زنده در WordFence Security می توانید این IP ها را در زمان واقعی رصد کرده و آنها را مسدود کنید.

در حالی که اطلاعات جمع آوری شده توسط این ابزار می تواند بسیار مفید باشد ، اما به صاحب وب سایت کمک زیادی نمی کند. بیشتر رباتهای حمله از انواع IP استفاده می کنند که در شبکه های مختلف در سراسر جهان پخش می شوند. مسدود کردن مؤثر آدرس های IP بسیار دشوار است.

به محض اینکه شبکه IP را مسدود کردید ، شبکه بات به شبکه دیگری تغییر می کند. این یک بازی پایان ناپذیر است که با نظارت دستی و مسدود کردن موارد به تنهایی نمی توانید برنده شوید.

قیمت گذاری و پشتیبانی از امنیت WordFence

افزونه اساسی WordFence Security بصورت رایگان در دسترس است. قیمت گذاری برای نسخه پریمیوم از 39 دلار در سال شروع می شود. گزینه های مختلف قیمت گذاری برای مجوز انبوه وجود دارد.

پشتیبانی از نسخه رایگان این افزونه توسط انجمن های رسمی WordPress.org ارائه می شود. پشتیبانی رایگان محدود است و تضمین نمی شود. پشتیبانی حق بیمه توسط سیستم بلیط الکترونیکی مبتنی بر ایمیل ارائه می شود.

مستنداتی در مورد نحوه استفاده از ابزارهای مختلف در افزونه WordFence Security در وب سایت رسمی موجود است.

حکم ما در مورد پلاگین امنیتی WordFence

افزونه WordFence Security گزینه خوبی برای تنظیم اولیه امنیت WordPress است. با این حال ، این بهترین پلاگین امنیتی وردپرس نیست.

این بار قابل توجهی از بار را روی سرور شما قرار می دهد. این می تواند تأثیر بگذارد عملکرد سایت شما اگر در یک محیط میزبانی مشترک قرار دارید. با داده های وردپرس شما مخلوط می شود و اطلاعات زیادی را در پایگاه داده شما ذخیره می کند.

رابط کاربری افزونه چندان عالی نیست. ما فکر می کنیم می توان آن را کمی تمیز کرد. صفحه گزینه ها بسیار زیاد است و گزینه های بسیار زیادی نیز وجود دارد.

(اگر به دنبال یک افزونه امنیتی جایگزین هستید ، بررسی iThemes Security ما را بررسی کنید.)

ما از 5 ستاره به WordFence Security 3 می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 2.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

اکنون امنیت WordFence را بدست آورید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map