WP Super Cache Review 2020: آیا بهترین افزونه ذخیره سازی وردپرس است؟

آیا به دنبال افزونه caching برای وب سایت وردپرس خود هستید؟ WP Super Cache یک افزونه ذخیره سازی رایگان محبوب برای کاربران وردپرس است. در این بررسی WP Super Cache ، به عملکرد و ویژگی های آن می پردازیم. ما همچنین آن را با سایر افزونه های ذخیره سازی محبوب مقایسه خواهیم کرد.


بررسی WP Super Cache

چیزی که افزونه ذخیره سازی وردپرس را عالی می کند?

چندین افزونه عالی برای ارائه صفحات ذخیره شده در سایت وردپرس شما وجود دارد. بسیاری از شرکتهای برتر میزبان وردپرس راه حل های ذخیره داخلی را با هاست مدیریت شده WordPress ارائه می دهند.

اگر مانند WP Engine در یک میزبان مدیریت شده هستید ، دیگر نیازی به نصب افزونه حافظه پنهان ندارید.

از طرف دیگر ، اگر مانند BlueHost در یک هاست مشترک هستید ، پس باید افزونه caching را برای سایت وردپرس خود نصب کنید.

افزونه حافظه پنهان بدون نیاز به منابع سرور خود ، باید نسخه cached صفحات را تولید کند. بیشتر افزونه های حافظه پنهان وقتی برای اولین بار درخواست یک صفحه می شود ، یک پرونده ذخیره شده را ایجاد می کنند. پس از آن ، آنها برای مدت زمان از پیش تعریف شده ، آن پرونده ها را ذخیره می کنند.

همچنین باید با موضوع ، افزونه ها و سایر خدمات شخص ثالثی که ممکن است از آنها استفاده کنید ، به خوبی کار کند.

ذخیره سازی یک فرایند پیشرفته است ، یک افزونه باید آن را حتی برای کاربران غیر فنی آسانتر کند. گزینه ها می توانند گسترده باشند اما باید با رابط کاربری روشن و توضیحات زیادی ارائه شود.

با گفتن این مطلب ، اجازه دهید نگاهی به WP Super Cache و نحوه عملکرد آن بیاندازیم.

تنظیم پلاگین WP Super Cache

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه است. پس از فعال سازی ، به سادگی بروید تنظیمات »WP Super Cache صفحه برای تنظیم افزونه.

حافظه پنهان صفحه را با WP Super Cache روشن کنید

گزینه “ذخیره فعال” را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه وضعیت به روزرسانی کلیک کنید. WP Super Cache حافظه پنهان را روشن می کند. اکنون می توانید بر روی دکمه حافظه پنهان آزمایش کلیک کنید تا بررسی شود که آیا این کار می کند یا خیر.

WP Super Cache سایت وردپرس شما را دو بار واکشی می کند و زمان های زمانی هر دو صفحه را با یکدیگر مقایسه می کند. اگر هر دو زمان سنج مطابقت داشته باشند ، این بدان معنی است که اکنون ذخیره سازی در سایت شما کار می کند.

به این راهنما نگاهی بیندازید نحوه نصب و راه اندازی WP Super Cache برای دستورالعمل های دقیق.

ارائه پرونده های Cache با استفاده از PHP vs mod_rewrite با WP Super Cache

WP Super Cache می تواند با استفاده از دو روش فایلهای ذخیره شده را ذخیره کند. روش پیش فرض از PHP استفاده می کند ، که می تواند به ویژه در محیط میزبانی مشترک به شدت فشرده شود.

اگر در یک میزبان مشترک هستید ، بنابراین توصیه می کنیم از mod_rewrite استفاده کنید. به سادگی بر روی زبانه Advanced در تنظیمات افزونه کلیک کنید و گزینه “استفاده از mod_rewrite را برای سرویس دهی به پرونده های حافظه پنهان” انتخاب کنید.

ارائه فایلهای ذخیره شده با استفاده از PHP vs mod_rewrite

استفاده از فشرده سازی با WP Super Cache

اگر وب سایت خود را با استفاده از ابزار Google Page Speed ​​تست می کنید ، متوجه می شوید که به شما توصیه می کند فشرده سازی را فعال کنید.

با استفاده از فشرده سازی ، سرور وب شما می تواند پرونده های فشرده شده را برای کاربران ارسال کند. این پرونده های فشرده شده سپس توسط مرورگر کاربر استخراج شده و روی صفحه نمایش داده می شوند. این زمان پاسخ شما را افزایش داده و سرعت کلی صفحه شما را بهبود می بخشد.

WP Super Cache به طور پیش فرض فشرده سازی را روشن نمی کند. باید با مراجعه به برگه Advanced تحت تنظیمات افزونه ، آن را فعال کنید. به سادگی گزینه ای را که می گوید: “صفحات را فشرده کنید ، بررسی کنید تا آنها سریعتر به بازدیدکنندگان خدمت کنند”.

فشرده سازی را با WP Super Cache روشن کنید

پشتیبانی CDN در WP Super Cache

WP Super Cache با CDN کار می کند. به سادگی بر روی زبانه CDN تحت تنظیمات افزونه کلیک کنید و آدرس CDN خود را اضافه کنید. همچنین می توانید CNAME های اضافی را برای بهبود عملکرد اضافه کنید.

پشتیبانی CDN در WP Super Cache

CDN (شبکه تحویل محتوا) به شما امکان می دهد تا از سرورهای سراسر جهان محتوای استاتیک مانند تصاویر ، CSS ، JavaScript را سرو کنید. این باعث افزایش زمان بارگذاری صفحه می شود و باعث کاهش بار سرور شما می شود.

این راهنما را ببینید چرا به وبلاگ وردپرس خود به CDN احتیاج دارید برای اطلاعات بیشتر.

توصیه می کنیم از MaxCDN استفاده کنید که یکی از بزرگترین خدمات CDN است. ما از آن در تمام وب سایتهای خود استفاده می کنیم و این به ما در افزایش سرعت صفحه کمک می کند.

WP Super Cache vs W3 Total Cache

WP Super Cache و W3 Total Cache دو پلاگین محبوب ذخیره سازی وردپرس هستند. آنها هر دو دارای پایگاه کاربر بزرگی هستند که با اشتیاق از پلاگین مورد علاقه خود دفاع می کنند.

هر دو افزونه ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند. هردو دارای تنظیمات کمی مشکل هستند ، اما WP Super Cache رابط کاربری آنها را بسیار ساده کرده است. هر دو افزونه به طور رایگان با پشتیبانی محدود در دسترس هستند.

با این حال ، سایت های وردپرس در انواع مختلف سیستم عامل میزبان هستند. عملکرد افزونه حافظه پنهان ممکن است بسته به محیط میزبانی و تنظیم وردپرس شما متفاوت باشد. همچنین می توانید تست سرعت خود را بعد از تنظیم هر دو افزونه اجرا کنید تا ببینید کدام یک سایت شما را سریعتر می کند.

ما در کلیه وب سایتهای ما از W3 Total Cache استفاده می کنیم و غالباً آن را سریعتر از WP Super Cache پیدا کرده ایم.

حکم ما

ما معتقدیم که WP Super Cache یک افزونه بسیار مفید وردپرس است. این کار پیچیده ای را برای هزاران وب سایت وردپرس در سراسر جهان انجام می دهد.

به دلیل گزینه های پیچیده راه اندازی و زبان فنی مورد استفاده در دستورالعمل های تنظیم ، ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد. با این حال ، با راهنمایی مناسب ، می توانید آن را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید.

پشتیبانی انجمن از طریق انجمن های پشتیبانی وردپرس در دسترس است اما محدود است و تضمین نمی شود.

ما WP Super Cache 4 را از 5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است:

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالیرتبه بندی ستاره خالی 3.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملرتبه بندی ستاره خالی 4.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

اکنون WP Super Cache را دریافت کنید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map