WPForms Review 2020: آیا ارزش Hype است؟ [حتما بخوانید]

از ساخت فرم های تماس با پلاگین های وردپرس نفخ و حشره دار خسته شده اید؟ احتمالاً WPForms ، دوستانه مبتدی ترین افزونه اشکال در اکوسیستم WordPress را امتحان نکرده اید. در این بررسی WPForms ، به ویژگی های آن ، افزونه ها و آنچه WPForms را بصری ترین افزونه وردپرس در بازار تبدیل می کند ، خواهیم پرداخت..


بررسی WPForms

چرا سایت شما به یک افزونه سازنده فرم نیاز دارد

هر وب سایت وردپرس فارغ از مکان و ترافیک آن به یک افزونه فرم تماس با نیاز دارد.

با استفاده از فرم تماس ، شما را از هرزنامه ها و هکرها محافظت می کند. به جای نمایش آدرس ایمیل خود می توانید با استفاده از فرم مخاطب ، سایت وردپرس خود را ایمن تر نگه دارید. به این ترتیب ، از ایمیل خود در برابر اسپم هایی که پیشنهادات ناخواسته و ایمیل های فیشینگ ارسال می کنند ، محافظت می کنید.

استفاده از فرم ها باعث صرفه جویی در وقت شما نیز می شود. با استفاده از فرم تماس ، می توانید جزئیات لازم را بدانید که بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه شما را به آنجا می شناسند مشخص کنید.

بهترین افزونه فرم وردپرس همچنین به شما امکان می دهد ویژگی های اضافی مانند جعبه اشتراک اشتراک خبرنامه نامه الکترونیکی را در فرم مخاطب خود ادغام کنید. این به شما کمک می کند تا چشم اندازها را پیگیری کنید و رابطه ای پایدار با آنها برقرار کنید.

به راحتی فرم های WordPress را در چند دقیقه بسازید

ایجاد فرم های آنلاین در وردپرس به لطف WPForms هرگز ساده تر نبوده است.

WPForms اغلب ادعا می کند که مبتدی ترین سازنده فرم وردپرس در وجود است و بر راحتی آن که برای ساختن یک فرم وردپرس ارائه می دهد ، بسیار تأکید دارد..

با WPForms ، لازم نیست یک برنامه نویس WordPress را استخدام کنید یا حتی یک خط کد را لمس کنید تا یک فرم WordPress ایجاد کنید. بدون توجه به اینکه می خواهید یک فرم تماس ساده یا یک فرم پیچیده مانند ثبت نام یا فرم پرداخت ، ایجاد کنید ، باید ظرف چند دقیقه فرم ایجاد کنید..

آیا WPForms به مهارت خود مبنی بر اینکه مبتدی ترین سازنده فرم وردپرس هستند ، علاقه دارد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم:

1. سازنده فرم قدرتمند و کاربر پسند وردپرس

با استفاده آسان از سازنده کشیدن و رها کردن WPForms ، می توانید هر نوع شکل را فقط در چند دقیقه بدون نیاز به لمس کردن هیچ کد ایجاد کنید.

بررسی wpforms

افزودن و حذف فیلدهای فرم فقط با یک کلیک قابل انجام است. به علاوه ، می توانید با کشیدن و رها کردن ، زمینه ها را براساس نیاز خود به راحتی مرتب کنید.

2. صدها قالب فرم برای انتخاب از

wpforms قالب ها را تشکیل می دهند

با WPForms ، لزوماً نیازی به ایجاد فرم وردپرس از ابتدا ندارید. افزونه اصلی با چندین قالب فرم از پیش ساخته همراه است تا بتواند یکی از این موارد را انتخاب کند:

 • فرم خالی
 • فرم تماس ساده
 • درخواست یک فرم نقل قول
 • فرم اهدای عضو
 • فرم صورتحساب / سفارش
 • فرم ثبت نام خبرنامه
 • فرم نظرسنجی و نظرسنجی
 • و خیلی بیشتر…

آیا می خواهید بدون نیاز به ساختن آن از سطح زمین ، فرم وردپرس متناسب با صنعت یا طاقچه خود ایجاد کنید؟ سپس شما باید نصب کنید بسته قالب افزونه.

افزونه Form Templates Pack به شما امکان می دهد تا انواع مختلفی از الگوهای از پیش ساخته را برای هر صنعت انتخاب کنید. این بدان معناست که فارغ از صنعتی که در آن کار می کنید ، می توانید الگوی فرم مناسب را در WPForms بیابید. این باعث می شود وقت شما صرفه جویی شود ، زیرا لازم نیست همیشه یک فرم از زمین به بالا بسازید.

بسته های wpforms قالب

در عوض ، به سادگی الگوی فرم مورد نظر خود را جستجو کنید و پس از ظاهر شدن ، روی آن کلیک کنید. فرم شما اکنون باید فوراً ایجاد شود. پس از ایجاد تغییرات لازم ، می توانید پیش بروید و فرم را منتشر کنید.

3. فرم خود را به راحتی از ویرایشگر پست / صفحه وارد کنید

برای جاسازی فرم در یک پست یا صفحه ، نیازی به کپی کردن و قرار دادن کد کوتاه به صورت دستی نیست. در عوض ، به ویرایشگر پست / صفحه خود بروید و می خواهید فرم خود را منتشر کنید. کلیک کنید بر روی اضافه کردن فرم دکمه ای که می توانید درست در بالای ویرایشگر متن پیدا کنید. اکنون یک پنجره معین ظاهر می شود که از شما می خواهد فرم مناسب را انتخاب کنید. فرم مناسب را انتخاب کرده و بر روی ضربه بزنید اضافه کردن فرم دکمه.

فرم تعبیه شده wpforms

فرم های پیشرفته را در چند دقیقه ایجاد کنید ، نه ساعتها

با WPForms ، ساختن فرم پیشرفته در سایت وردپرس شما نسیم است. بیایید به چند نمونه از چگونگی امکان ایجاد WPForms به شما در ساخت فرم های پیشرفته وردپرس به سرعت و به راحتی نگاهی بیندازیم..

1. یک فرم نظرسنجی / نظرسنجی ایجاد کنید

افزونه Survys یا Polls شما را قادر می سازد به سرعت نظرسنجی یا نظرسنجی را در وب سایت وردپرس خود انجام دهید. علاوه بر این ، شما همچنین گزارشات بررسی در کلاس را با WPForms دریافت می کنید.

رأی گیری نظرسنجی wpforms

هنگامی که با منطق شرطی ترکیب شده باشید ، حتی می توانید سؤالات نظرسنجی خود را بر اساس پاسخ کاربران شخصی کنید.

WPForms همچنین به شما این امکان را می دهد تا نتایج خود را در وب سایت خود یا با دنبال کنندگان خود در رسانه های اجتماعی به طور عمومی به اشتراک بگذارید.

2. فرم ورود به سیستم یا ثبت نام سفارشی ایجاد کنید

اگر شما یک سایت دارای جامعه را مانند سایت های عضویت ، انجمن ها ، شبکه های اجتماعی طاقچه یا هر سایت دیگری که کاربران را برای ثبت نام حساب نیاز دارند ، در حال اجرا هستید ، ممکن است بخواهید یک فرم ورود به سیستم سفارشی را در سایت خود ایجاد کنید. فایده اصلی ایجاد فرم ورود به سیستم یا ثبت نام سفارشی این است که می توانید آن را در هر کجای سایت خود جاسازی کنید.

wpforms ارسال های ارسال شده افزونه

به این ترتیب لزوماً لازم نیست کاربران را به صفحه ورود پیش فرض هدایت کنید. با ایجاد یک صفحه ورود به سیستم سفارشی ، می توانید یک نام تجاری سازگار را به کاربران خود نشان دهید ، و ظاهر خود را حرفه ای تر نشان می دهد.

3. پرداخت در فرم خود را جمع آوری کنید

این که آیا شما می خواهید کمک های آنلاین را برای افراد غیرانتفاعی خود بپذیرید یا نیاز به جمع آوری پرداخت برای دریافت های دیجیتال دارید ، WPForms این کار را برای شما آسان می کند.

می توانید پرداخت را از طریق PayPal Standard یا ادغام Stripe بپذیرید.

wpforms برگه پرداخت

WPForms همچنین به شما امکان می دهد تا تصاویر محصولات خود را در فرم سفارش به نمایش بگذارید ، و به کاربران نگاه بصری نسبت به آنچه سفارش می دهند را نشان می دهد..

4- فرم ارسال ارسال را ایجاد کنید

آیا می خواهید محتوای تولید شده توسط کاربر را در سایت خود بپذیرید?

با افزونه ارسال ارسال WPForms ، می توانید محتوای تولید شده توسط کاربر مانند مقالات مهمان ، بررسی کاربر ، توصیفات را در سایت خود بپذیرید بدون اینکه مجبور شوید دسترسی باطن را برای هر کاربر فراهم کنید. هنگامی که پستی از طریق فرم ارسال پست شما ارسال می شود ، برای بررسی شما به عنوان یک پست جدید در انتظار ، در ویرایشگر پست شما ظاهر می شود.

wpforms ارسال های ارسال شده افزونه

پس از ایجاد تغییرات لازم ، می توانید پست را منتشر یا حتی کنار بگذارید.

مربوط: نحوه ارسال فرم بدون تازه سازی صفحه در وردپرس

تمام ویژگی های لازم خارج از جعبه

WPForms با تمام مجموعه ویژگی های خارج از جعبه ، بدون نفخ همراه است.

کلیه انواع فیلدها به 3 بخش جداگانه طبقه بندی می شوند: زمینه های استاندارد, زمینه های فانتزی و زمینه های پرداخت.

 • زمینه های استاندارد شامل انواع پایه های اصلی نام ، ایمیل ، متن تک خطی ، متن پاراگراف ، کشویی ، انتخاب چندگانه و غیره است..
 • زمینه های فانتزی شامل زمینه هایی مانند تلفن ، آپلود فایل ، وب سایت / URL ، شکستن صفحه ، Captcha و غیره است.
 • زمینه های پرداخت شامل فیلدهای شامل کارت اعتباری ، کل (آمون) ، یک مورد (پرداخت) ، موارد چندگانه (پرداخت) و غیره.

انواع wpforms-field

WPForms برای عملکرد وب و سرور بسیار بهینه شده است اطمینان از حداکثر سرعت. همچنین می توانید یک سرویس CDN را برای افزایش سرعت سایت خود مستقر کنید.

هر شکلی که ایجاد می کنید 100٪ پاسخگوی موبایل است ، بنابراین فرم های شما همیشه در همه دستگاه ها عالی به نظر می رسند.

از همه مهمتر ، شما می توانید به راحتی فرم های خود را در هر کجای سایت خود وارد کنید ، خواه پست های وبلاگ ، صفحات ، ابزارک های نوار کناری ، پاورقی و غیره باشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که کد کوتاه را بگیرید و در جایی که مایلید تعبیه کنید ، جایگذاری کنید. فرم یا از ویجت داخلی استفاده کنید.

با WPForms ، شما همچنین می توانید فرم های چند صفحه ای ایجاد کنید ، اجازه بارگذاری پرونده ها ، نمایش یا پنهان کردن زمینه هایی با منطق شرطی و موارد دیگر.

ده ها ادغام با افزودنی ها

WPForms همچنین افزونه های متنوعی دارد که به شما امکان می دهد ویژگی های داخلی خود را گسترش داده و با سایر ابزارهای معروف بازاریابی ایمیل و برنامه های ابری ادغام شوید..

بیایید نگاهی به برخی از افزودنیهای آن در زیر بیاندازیم.

ادغام بازاریابی ایمیل: شما می توانید از هر فرم به طور خودکار مشترکین را به لیست ایمیل خود اضافه کنید. WPForms با ابزارهای بازاریابی پست الکترونیکی زیر ادغام می شود:

 • تماس ثابت (بدون نیاز به افزونه)
 • AWeber
 • MailChimp
 • مانیتور کمپین
 • GetResponse

Captcha سفارشی: مبارزه با ارسال نامه های اسپم با فعال کردن سفارشی Captcha. می توانید سوالات خودتان یا سوالات ریاضی تصادفی را مشخص کنید.

جغرافیایی: داده های بازدید کنندگان وب سایت خود را به همراه درج فرم آنها جمع آوری و ذخیره کنید.

پردازنده های پرداخت: با ادغام پی پال و نوار با فرم خود فرم های اهدای کمک مالی یا فرم های سفارش ایجاد کنید.

ارسال ارسال ها: یک فرم ارسال پست ارسال کنید و بدون پذیرش بازدیدکنندگان از سایت ، مطالب تولید شده توسط کاربر مانند پست های مهمان ، بررسی کاربر و موارد دیگر را بپذیرید..

امضا: یک فرم قرارداد یا فرم توافق نامه ایجاد کنید و به کاربران اجازه دهید آن را به صورت آنلاین با موس یا صفحه لمسی خود امضا کنند.

ثبت نام کاربر: یک فرم ثبت نام کاربر سفارشی ایجاد کنید و آن را در مناسب ترین مکان جاسازی کنید ، بنابراین کاربران می توانند بدون مراجعه به صفحه ورود پیش فرض ، یک حساب کاربری در سایت شما ایجاد کنند.

زاپیر: فرم خود را با 500+ برنامه وب وصل کنید. با این افزونه ، امکانات ادغام بی پایان است.

نظرسنجی ها و نظرسنجی ها: نظرسنجی و فرم ایجاد کنید و داده ها را با گزارش های تعاملی تجزیه و تحلیل کنید.

رها کردن فرم: حتی اگر آنها فرم را نیمه کاره رها کردند با پیوندهای خود ارتباط برقرار کنید.

فرم های آفلاین: در صورت آفلاین ، داده ها را در مرورگر ذخیره کنید و هنگام بازیابی اینترنت داده را ارسال کنید.

بسته قالب: برای صرفه جویی در وقت خود ، از میان طیف عظیمی از قالب های از پیش ساخته را انتخاب کنید.

قیمت گذاری و پشتیبانی از افزونه WPForms

بهترین چیز در مورد WPForms این است که مناسب برای وب سایت ها در همه اندازه و بودجه است.

این که آیا شما یک وبلاگ ، مشاغل کوچک ، یک سازمان غیرانتفاعی ، تجارت الکترونیک تجارت یا هر وب سایت دیگری را اداره می کنید ، افزونه WPForms را بی نهایت فوق العاده مفید خواهید یافت..

اگر بودجه ای برای افزونه فرم تماس ندارید و یا نمی خواهید ویژگی های اصلی را قبل از هزینه نسخه برقی تست کنید ، می توانید نسخه Lite را شروع کنید که برای بارگیری رایگان از مخزن رسمی افزونه وردپرس در دسترس است..

قیمت گذاری برای نسخه اصلی از یک مجوز سایت تنها از 31.60 دلار شروع می شود. علاوه بر این ، می توانید به افزونه Form Templates Pack دسترسی پیدا کنید.

محبوب ترین برنامه آنها Pro است که به شما امکان دسترسی به همه افزونه ها را برای 25 سایت و پشتیبانی اولویتی یک سال فراهم می کند که 159.60 دلار هزینه دارد.

آنها همچنین یک برنامه Elite را برای سایت های نامحدود ، پشتیبانی چندرسانه ای وردپرس و ویژگی مدیریت مشتری با قیمت 239.60 دلار ارائه می دهند.

پشتیبانی توسط سیستم پشتیبانی نامه الکترونیکی بلیط ارائه می شود. کارمندان پشتیبانی WPForms در بررسی های کاربران سریع و دارای امتیاز بالا هستند. کلیه ویژگی ها و افزودنی ها به خوبی در مستندات گسترده آنها ، با آموزش های مرحله به مرحله و آسان برای دنبال کردن راهنماها توضیح داده شده است.

WPForms Lite در مقابل Pro

نسخه جدید و یا مطلب WPForms اگر تازه شروع به کار کنید گزینه خوبی است. این ویژگی های فرم محدود را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک فرم تماس اصلی در سایت خود ایجاد کنید. سازنده فرم کشیدن و رها باعث می شود تا فرم شما طراحی شود و زمینه های آن را بسیار آسان کند. به علاوه ، شما فقط باید 4 قالب مختلف را انتخاب کنید.

WPForms Pro بدیهی است که ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه Lite خود ارائه می دهد. جدای از تمام قالب های موجود در نسخه Lite ، نسخه حرفه ای همچنین 3 قالب اضافی را ارائه می دهد.

همچنین زمینه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید مانند شماره تلفن ، تاریخ و زمان ، رتبه بندی ستاره ها و غیره به سایت خود اضافه کنید. نسخه حرفه ای همچنین به شما امکان می دهد تا یک فایل و رمز عبور خود را بارگذاری کنید و از فرم خود محافظت کنید..

برنامه Pro و Elite نیز پشتیبانی اولویتی را ارائه می دهد. و دقیقاً مانند نسخه lite ، نسخه حرفه ای نیز بسیار مناسب دستگاه های تلفن همراه است و با مرورگر متقابل سازگار است. اگر می خواهید یک فرم تماس پیشرفته مانند یک صورتحساب یا خبرنامه ایجاد کنید ، ما به شما توصیه می کنیم که نسخه حرفه ای را انتخاب کنید.

حکم ما در مورد WPForms به عنوان بهترین افزونه فرم وردپرس

WPForms با یک هدف واحد در ذهن ساخته شده است: یک افزونه WordPress بسازید که هم آسان و هم قدرتمند باشد ، بنابراین حتی یک مبتدی مطلق می تواند بدون نیاز به استخدام یک توسعه دهنده ، فرم های وردپرس ایجاد کند.

فرم های ایجاد شده با WPForm بسیار سریع و دوستانه برای SEO هستند. سازنده کشیدن و رها ساختن نسیم را شکل می دهد. مهمتر از همه ، این امکان را فراهم می کند تا با ابزارهای مختلف مانند ابزارهای بازاریابی ایمیل ، پردازنده های پرداخت ، برنامه های وب و سایر افزونه های مفید ادغام شوید.

همچنین ممکن است بخواهید مقایسه کامل بین آنها را بررسی کنید,

 • WPForms در مقابل TypeForm
 • WPForms vs FormStack

با اطمینان می توان گفت که WPForms مبتدی ترین افزونه فرم های وردپرس در بازار است. ما به آن 5/5 ستاره می دهیم. در اینجا نمرات نمرات بررسی ما آورده شده است.

به طور کلی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

امکانات
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

کارایی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

پشتیبانی
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

راحتی در استفاده
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

قیمت گذاری
امتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کاملامتیاز ستاره کامل 5.0 / 5.0

دریافت WPForms اکنون »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map