6 بهترین خدمات میزبانی ویندوز برای سال 2020 (مقایسه شده)

بهترین خدمات میزبانی ویندوز


آیا به دنبال بهترین ارائه دهنده هاستینگ ویندوز هستید؟ با میزبانی ویندوز ، می توانید وب سایت ها را بر اساس ASP.NET میزبانی کنید.

اگر می خواهید سرویس هایی مانند Exchange ، Microsoft SQL Server یا سایر محصولات پشته مایکروسافت را برای وب سایت خود اجرا کنید ، بهترین میزبان برای ویندوز است..

در این مقاله ، ما برخی از بهترین خدمات میزبانی ویندوز را برای وب سایت شما نشان خواهیم داد.

میزبانی ویندوز چیست؟ آیا این برای سایت های وردپرس خوب است؟?

میزبانی ویندوز میزبانی وب است که بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا می شود.

اگر یک سیستم عامل به صراحت مشخص نشده باشد ، می توانید فرض کنید که تقریباً هر سرویس میزبانی وب روی یک سیستم عامل لینوکس اجرا می شود.

میزبانی ویندوز در درجه اول برای عملیاتی کردن وب سایتی که با فناوری ویندوز مانند ASP.net اجرا شود ، استفاده می شود.

در حالی که می توانید یک سایت وردپرس را با سیستم عامل ویندوز میزبانی کنید ، به دلایل زیر توصیه نمی شود.

میزبانی ویندوز در مقابل میزبانی لینوکس: کدام یک برای وردپرس مناسب است?

بیایید نگاهی بیاندازیم به مقایسه سر به سر بین میزبان ویندوز و لینوکس.

 • توان مالی: معمولاً میزبانی لینوکس گزینه میزبانی ارزانتر از میزبانی ویندوز است.
 • راه اندازی مختلف: تنظیم وردپرس در ویندوز کاملاً متفاوت از لینوکس است. به عنوان مثال ، باید فایل web.config خود را به روزرسانی کنید تا وردپرس را با ویندوز تنظیم کنید ، اما آن فایل را در رابط Linux WordPress خود پیدا نمی کنید.
 • صفحه کنترل: محبوب ترین کنترل پنل میزبان لینوکس cPanel است ، در حالی که ، برای ویندوز ، کنترل پنل محبوب Plesk است.

اکثر آموزش های تنظیم وردپرس که در وب می یابید مبتنی بر هاستینگ لینوکس است. به علاوه ، عملکردی هوشمند ، سرویس میزبانی وب وردپرس مبتنی بر لینوکس بسیار بهتر از میزبانی ویندوز برای سایتهای وردپرس است.

اگر می خواهید یک سایت وردپرس را میزبانی کنید ، یک سرویس میزبانی وردپرس را با یکی از نمایه های لینوکس به عنوان سیستم عامل انتخاب کنید. اگر ترجیح می دهید میزبان وب سایتی باشید که از هر فن آوری ویندوز استفاده می شود ، یکی از خدمات میزبانی ویندوز را در زیر انتخاب کنید.

1. HostGator

میزبان ویندوز میزبان

HostGator یکی از بهترین خدمات میزبانی ویندوز است که کلیه ویژگی های میزبانی ویندوز ، از جمله کنترل پنل Plesk ، ابزارهای قدرتمند مدیریت ، گواهی SSL رایگان و پشتیبانی میزبان 24/7 برنده جایزه را ارائه می دهد. این برنامه دارای برنامه های میزبانی مشترک مشترک ویندوز است که از 4.76 دلار در ماه شروع می شود. براساس طرحی که انتخاب کرده اید ، می توانید حداکثر 5 نام دامنه را میزبانی کنید.

همچنین می توانید به راحتی با چند کلیک حساب ایمیل حرفه ای خود را تنظیم کنید ، از هر دستگاه تلفن همراه به ایمیل های خود پیکربندی کرده و به آنها دسترسی داشته باشید و حتی با فیلترهای اسپم قوی آن اسپم را حذف کنید.

قیمت گذاری از 4.76 دلار در هر ماه شروع می شود.

2. GoDaddy

میزبان ویندوز GoDaddy

GoDaddy هنگام شروع سفر دیجیتال شما یک مرکز یک مرحله ای است. این یک دامنه ، سرویس میزبانی ویندوز یا سازنده وب سایت است ، GoDaddy راه حل مناسبی برای تجارت شما دارد. GoDaddy برنامه های شگفت انگیز میزبانی ویندوز را برای شما انتخاب کرده است. از گزینه های ذخیره سازی بسیار خوبی برخوردار است و همچنین پهنای باند نامتعارف دارد.

برنامه میزبانی ویندوز GoDaddy با حداقل 5.99 دلار در هر ماه شروع می شود. SSL رایگان ، نام دامنه رایگان برای 1 سال ، حق بیمه DNS و موارد دیگر دریافت خواهید کرد.

قیمت گذاری از 5.99 دلار در هر ماه شروع می شود.

3. میزبان

میزبان ویندوز میزبان

Hostinger شرکتی دیگر است که یکی از ارزانترین خدمات میزبانی ویندوز VPS را ارائه می دهد. شما می توانید برنامه خود را بر اساس حافظه ، ذخیره سازی و پهنای باند مورد نیاز خود برای سایت خود انتخاب کنید.

با شروع از 2 گیگ ، به شما امکان می دهد تا حافظه 16 گیگابایتی برای سایت خود داشته باشید. هر یک از این برنامه ها با پشتیبانی اختصاصی چت زنده همراه است. همچنین می توانید از نظر سخت افزاری و فضای SSD نامحدود ، گزینه های پشتیبان گیری داده های سطح بالا و موارد دیگر نیز داشته باشید اگر از خدمات آنها راضی نیستید می توانید در مدت 30 روز پول را پس بگیرید.

قیمت گذاری از 26 دلار در هر ماه شروع می شود.

4. میزبانی A2

میزبانی ویندوز

A2 هاستینگ یکی دیگر از سرویس هاستینگ ویندوز است که برنامه های میزبانی مشترک ویندوز را ارائه می دهد که بسیار قابل اعتماد و فوق العاده سریع است. این پنل کنترل آسان Plesk Onyx 17.8 را ارائه می دهد که کار با آن بسیار آسان است. همچنین می توانید مجوز SSL رایگان برای اطمینان از امنیت سایت خود داشته باشید.

A2 انتقال نامحدود و یک راه حل کامل SSD را برای میزبانی فایل های وب سایت ، سیستم عامل و پایگاه داده شما ارائه می دهد. اگر سایت شما قبلاً با سرویس دیگری میزبانی شده است ، می توانید سرویس مهاجرت رایگان آنها را دریافت کنید. همچنین تعداد نامحدودی آدرس ایمیل ، حافظه فیزیکی و مجازی و موارد دیگر بیشتری را ارائه می دهد.

قیمت گذاری از 3.70 دلار در هر ماه شروع می شود.

5- وب مایع

وب مایع

Liquid Web یک نام محبوب در هنگام ارائه خدمات میزبانی ویندوز مدیریت شده است. میزبانی ویندوز مایعات مایع برای سرورهای اختصاصی و میزبانی cloud VPS در دسترس است. بسته به برنامه ای که در گزینه میزبانی اختصاصی انتخاب کرده اید ، پهنای باند 8TB تا 15 TB را ارائه می دهد. همچنین می توانید با تمام برنامه ها محافظت از سرور و اصلاح نرم افزارهای مخرب داشته باشید. برای ایمن نگه داشتن اطلاعات خود ، یک گزینه ذخیره سازی پشتیبان نیز ارائه می دهد.

برای میزبانی cloud VPS ، شما می توانید حداکثر 10 TB برای تمام برنامه ها و 100 گیگابایت ذخیره سازی رایگان پشتیبان داشته باشید. برای راه اندازی وب سایت ، آدرس ایمیل و غیره ، یک داشبورد بصری Plesk onyx دریافت خواهید کرد. بسته به برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، می توانید حداکثر 200 گیگابایت فضای دیسک SSD برای داده های خود داشته باشید.

قیمت گذاری از 74 دلار در هر ماه شروع می شود

6. میزبانی وب AccuWeb

AccuWeb خدمات میزبانی مشترک با حق بیمه را برای ویندوز ارائه می دهد و می تواند گزینه خوبی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ باشد. بسته به طرحی که انتخاب می کنید ، می توانید حداکثر 5 دامنه در حساب خود داشته باشید و حداکثر 150 ایمیل برای هر دامنه داشته باشید. همچنین از 10 تا 50 گیگابایت حافظه SSD ارائه می دهد.

پس از انتخاب برنامه خود ، فوراً حساب شما فعال می شود. برای اطمینان از ایمن بودن تمام داده های شما ، این شرکت به طور خودکار هر روز از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کند. کنترل پنل Plesk کار و مدیریت وب سایت خود را برای شما آسان می کند. این برنامه از PHP7.2x پشتیبانی می کند و 500 مگابایت فضای ذخیره سازی را برای هر پایگاه داده ذخیره سازی SQL ارائه می دهد.

خودشه!

اینها برخی از شرکتهای پیشرو هستند که خدمات قدرتمند میزبانی ویندوز را ارائه می دهند. وقتی انتخاب میزبان و نام دامنه خود را انجام دادید فراموش نکنید که به زودی می توانید صفحه ای در سایت خود تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تا با تاکتیک های بازاریابی و تبلیغ خود شروع به کار کنید و به شما اجازه دهید تا لیست ایمیل خود را شروع کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map