Bluehost در مقابل GreenGeeks مقایسه (2020) – 1 برنده پاک

BlueHost-vs-Greengeeks


آیا به دنبال بهترین خدمات میزبانی هستید؟ Bluehost و GreenGeeks 2 از ارائه دهنده های برتر میزبانی در خارج از کشور هستند. اما واقعاً بهترین سرویس میزبانی وب: Bluehost یا GreenGeeks?

از آنجا که همه خدمات میزبانی وب به طور مساوی ایجاد نشده اند ، مهم است که شما بدانید که چگونه این 2 ارائه دهنده میزبانی وب با توجه به برنامه ها و ویژگی های قیمت گذاری خود ، قبل از حل و فصل در یک انتخاب متفاوت از یکدیگر هستند. مقایسه بی طرفانه ما بین HostGator و GreenGeeks ، ما به شما کمک خواهیم کرد تصمیم بگیرید کدام یک انتخاب مناسب برای وب سایتهای شماست.

Bluehost در مقابل GreenGeeks – بررسی اجمالی

bluehost-wordpress-hosting

Bluehost یکی از ارائه دهندگان میزبانی رسمی است که توسط WordPress.org توصیه می شود. گزینه های میزبانی Bluehost این ویژگی را از میزبانی ارزان تا میزبانی وردپرس اجرا می کند ، تا سرور اختصاصی تمام عیار.

آنها 3 گزینه مختلف میزبانی وب محور WordPress را ارائه می دهند: میزبانی مشترک وردپرس ، میزبانی وب مدیریت شده با WordPress و میزبانی WooCommerce.

greengeeks-web-hosting

GreenGeeks یکی از ارائه دهندگان پیشرو میزبانی وب سازگار با محیط زیست در بازار است. گذشته از ارائه یک تجربه میزبانی وب فوق العاده سریع به مشتریان ، آنها همچنین متعهد به جبران ردپاهای کربن تولید شده توسط مراکز داده خود هستند.

صرف نظر از برنامه میزبانی که شما انتخاب می کنید ، ذخیره سازی Solid State Drive (SSD) را دریافت خواهید کرد که ثابت شده است که دو برابر سریعتر از دیسک های سخت (HDD). اگر کاملاً از خدمات آنها راضی نیستید ، می توانید ظرف 30 روز از اشتراک میزبانی خود ، بازپرداخت کامل بخواهید

Bluehost در مقابل GreenGeeks – سرعت صفحه و Uptime

Bluehost با بهبود منظم زیرساختهای سخت افزاری سرور خود ، پیوسته در تلاش برای تعالی است. آنها از فن آوری های پیشرو در صنعت مانند KVM و OpenStack استفاده می کنند تا مطمئن شوند وب سایت شما به همان سرعتی که می تواند بدست آورد.

از طرف دیگر ، GreenGeeks برخی از بهترین فناوریهای داخلی سرعت پیشرفته مانند PowerCacher را ارائه می دهد ، که به طور کاربردی به برنامه شما خدمت می کند و زمان بارگذاری سریع صفحه را برای بازدید کنندگان شما تضمین می کند. آنها همچنین سرعت یکپارچه سازی CDN CloudFlare را برای سرعت بخشیدن به سایت شما ارائه می دهند.

برای آزمایش ضمانت هاست میزبانی وب Bluehost و GreenGeeks ، تصمیم گرفتیم آزمایش های مختلف سرعت و عملکرد متفاوت را روی سرورهای میزبان آنها انجام دهیم.

برای انجام آزمایشات ، ما با هر دو سرویس میزبانی ثبت نام کردیم ، وب سایت وردپرس را در هر مورد ایجاد کردیم و یک موضوع پیش فرض را در سایت های خود نصب کردیم. برای آینه کاری از محیط تولید ، محتوای ساختگی را منتشر کردیم و تصاویر را بارگذاری کردیم.

تست سرعت bluehost

طبق گفته های پینگدوم ، سایت Bluehost ما هنگام آزمایش از شهر نیویورک 689ms طول کشید. این سریعتر از 94٪ سایتهای آزمایش شده است. زمان بارگذاری برای سایت GreenGeeks ما کمی بالاتر بود: برای بارگیری سایت 697ms طول کشید.

تست سرعت GreenGeeks

بعد از تست Pingdom ، ما یک تست با Load Impact را برای بررسی نحوه عملکرد سرورهای میزبان ما با افزایش ترافیک انجام دادیم.

loadimpact bluehost

با توجه به Load Impact ، عملکرد Bluehost صرف نظر از تعداد بازدید کنندگان یکسان است.

GreenGeeks loadimpact

برای سایت GreenGeeks ما چند بار سنبله کوچک در زمان بارگذاری وجود دارد که این بدان معنی است که سایت کمی کند شده است.

پس از آزمایشات بارگذاری ما ، از ابزاری به نام Bitcatcha استفاده کردیم تا زمان پاسخگویی سرورها از 8 موقعیت جغرافیایی مختلف را تجزیه و تحلیل کنیم: نیویورک ، لس آنجلس ، لندن ، برزیل ، هند ، سنگاپور ، ژاپن و استرالیا. سرعت برای هر مکان 3 بار جداگانه اندازه گیری شد و سپس نتایج به طور متوسط ​​اندازه گیری شد.

تست های پاسخ سرور bluehost

براساس Bitcatcha ، سایت های Bluehost و GreenGeeks ما هر دو دارای درجه C بودند.

زمان پاسخ GreenGeeks

برنده: Bluehost

Bluehost در مقابل GreenGeeks – سهولت استفاده

menuh bluehost-dashboard-email-menu

بهترین چیز در مورد Bluehost این است که آنها راه اندازی یک وب سایت جدید را برای همه بسیار آسان می کنند. با استفاده از هدایت آنها می توانید به راحتی وردپرس را در حساب میزبانی وب خود نصب کنید ، یک موضوع وردپرس را انتخاب کنید و افزونه های پیشنهادی WordPress را نصب کنید. کل روند سریع و بدون درد است.

GreenGeeks cpanel

تجربه سوار شدن GreenGeeks به همان اندازه Bluehost براق نیست. به گفته این ، به لطف مستندات گسترده آنها ، شروع به کار با GreenGeeks دشوار نیست. فقط کمی بیشتر طول می کشد. آنها همچنین یک سازنده عالی وب سایت ارائه می دهند تا بدون استخدام یک توسعه دهنده ، وب سایت شما را به روشی که می خواهید ایجاد کنید.

برنده: Bluehost

Bluehost در مقابل GreenGeeks – ویژگی ها

در مورد ویژگی ها ، هر دو Bluehost و GreenGeeks مشترکات زیادی دارند مانند حافظه SSD ، نام دامنه رایگان با خرید برنامه میزبانی ، SSL رایگان ، نصب 1 کلیک وردپرس و غیره. -در عمق ، خواهید دید که GreenGeeks بیشتر از منحنی جلوتر است.

قبل از اینکه بررسی کنیم که GreenGeeks از نظر ویژگی های چه ویژگی های برجسته ای است ، اجازه دهید نگاهی به چند منطقه که Bluehost در مقایسه با GreenGeeks در آن سرآمد است ، بیاندازیم:

 • میزبانی وردپرس: Bluehost 3 گزینه مختلف میزبانی وردپرس را ارائه می دهد: WordPress به اشتراک گذاشته شده ، مدیریت وردپرس و WooCommerce. در حالی که GreenGeeks فقط میزبان مشترک WordPress را ارائه می دهد.
 • محبوبیت: قدرتهای Bluehost بیش از 2 میلیون دامنه در سراسر جهان. بدون شک ، آنها صنعت میزبانی وب مشترک را لرزاند.
 • تخفیف گسترده: Bluehost تخفیف های مقدماتی گسترده ای را در برنامه های میزبانی وب ارائه می دهد.

اکنون برخی از ویژگی های اصلی GreenGeeks را در نظر می گیریم که Bluehost چنین نمی کند:

 • وب سایت های نامحدود: حتی با برنامه شروع کننده آنها ، می توانید وب سایت های نامحدود با GreenGeeks میزبان کنید. در حالی که Bluehost فقط به شما امکان میزبان 1 وب سایت را می دهد.
 • نقل و انتقالات رایگان سایت: اگر قبلاً در هر سیستم عامل میزبانی دیگر میزبانی شده اید ، می توانید سایت های خود را به صورت رایگان به GreenGeeks منتقل کنید.
 • سایت ساز: با هر برنامه میزبانی وب ، یک سازنده وب سایت رایگان دریافت خواهید کرد.
 • حسابهای ایمیل: می توانید حتی با برنامه میزبانی وب مبتدی آنها ، حساب های ایمیل نامحدود ایجاد کنید.

برنده: GreenGeeks

Bluehost در مقابل GreenGeeks – پشتیبانی و اسناد

GreenGeeks پشتیبانی 24/7 را از طریق 3 حالت فراهم می کند: چت زنده ، تلفن و پشتیبانی مبتنی بر بلیط. مستندات گسترده آنها شما را از هر جنبه ساخت وب سایت با سکوی میزبان GreenGeeks راهنمایی می کند.

در تلاش برای تأمین پشتیبانی مستقیم از طریق گفتگوی زنده و تلفنی ، Bluehost از پشتیبانی مبتنی بر بلیط استفاده کرده است. این ممکن است برای کاربران دارای موضوعات پیشرفته تر ناامید کننده باشد ، که ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

برنده: GreenGeeks

Bluehost در مقابل GreenGeeks – قیمت گذاری

بیایید نگاهی بیندازیم به مقایسه قیمت های گزینه های مختلف میزبانی از Bluehost و GreenGeeks:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
Bluehost2.75 دلار در ماه.2.75 دلار در ماه.19.95 / ماه.19.99 دلار در ماه.79.99 دلار در ماه.
GreenGeeks2.95 دلار در ماه.2.95 دلار در ماه.39.95 دلار در ماه.169.00 دلار در ماه.

همانطور که از جدول می بینید ، Bluehost خدمات میزبانی مقرون به صرفه تری را برای کاربران سطح مبتدی فراهم می کند. آنها حتی یک راه حل میزبانی شده وردپرس برای پیش بینی رشد سایت های WordPress ارائه می دهند.

Bluehost همچنین یکی از بهترین شرکتهای میزبانی وب رایگان است.

برنده: Bluehost

ضبط – Bluehost در مقابل GreenGeeks

ما معتقدیم که Bluehost ارائه دهنده هاست بهتر از GreenGeeks به طور کلی است. Bluehost گزینه های میزبانی مقرون به صرفه را برای مبتدیان ارائه می دهد. فرایند مونتاژ آسان آنها ، راه اندازی یک سایت جدید را بدون در نظر گرفتن مهارت خود ، برای هر کسی بسیار آسان می کند.

اگر می خواهید یک سایت کوچک وردپرس راه اندازی کنید ، می توانید برنامه میزبانی وردپرس آنها را انتخاب کنید. اگر نمی خواهید با رشد وب سایت خود ، مشخصات فنی بهینه سازی سرور میزبان خود را کنترل کنید ، ممکن است بخواهید WP Pro را انتخاب کنید ، راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها.

آنها همچنین میزبان WooCommerce را ارائه می دهند ، که شامل همه مواردی است که می توانید سایت WooCommerce خود را فعال کنید. با میزبانی WooCommerce ، همچنین می توانید با یک متخصص WooCommerce یک تماس 2 ساعته رایگان برقرار کنید.

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • میزبان Bluehost vs InMotion
 • Bluehost vs A2 Hosting
 • Bluehost vs Liquid Web

خودشه! امیدواریم این راهنما به شما در یافتن بهترین راه حل میزبانی برای نیازهای شما کمک کند. اگر این مقاله را دوست دارید ، بررسی کامل Bluehost یا بررسی کامل GreenGeeks ما را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map