Bluehost vs WP Engine Engine (2020) – این برنده است

BlueHost در مقابل موتور Wp


WP Engine vs Bluehost: کدام ارائه دهنده بهترین خدمات میزبانی وردپرس را با بهترین مدیریت ممکن دارد؟ Bluehost و WP Engine هر دو ارائه دهنده اصلی میزبان وردپرس در بازار هستند ، اما زمان آن رسیده که قهرمان واقعی را انتخاب کنید.

در حالی که WP Engine یک راه حل میزبانی وب با مدیریت وردپرس است ، Bluehost طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی از جمله میزبانی وردپرس مدیریت شده را برای شما فراهم می کند. در مقایسه میزبان بی طرفانه وردپرس ما بین Bluehost و WP Engine ، ما نحوه تفاوت آنها از یکدیگر را توضیح خواهیم داد. ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد که تصمیم بگیرید بهترین راه حل برای نیازهای شما کدام است.

Bluehost vs WP Engine – بررسی اجمالی

bluehost-Register-domain-free-name

Bluehost یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان میزبانی وب در بازار است. این همچنین یک سرویس میزبانی وردپرس است که توسط WordPress.org رسماً توصیه می شود.

Bluehost طیف گسترده ای از برنامه هاستینگ محور وردپرس مانند میزبانی مشترک وردپرس ، میزبانی با مدیریت وردپرس و میزبانی WooCommerce را ارائه می دهد. در بالای گزینه های محور WordPress ، آنها همچنین خدمات میزبانی مشترک ، VPS و میزبانی اختصاصی را ارائه می دهند.

موتور WP

از طرف دیگر WP Engine فقط بر ارائه راه حل های میزبانی وردپرس مدیریت شده متمرکز است. این که آیا شما یک وبلاگ را شروع می کنید یا یک تجارت در سطح شرکتی را با رشد خارج از نمودار انجام می دهید ، راه حل میزبانی مناسب برای پاسخگویی به نیازهای خود خواهید یافت.

گذشته از میزبانی وردپرس ، دسترسی رایگان به مضامین 35+ StudioPress را نیز به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. آنها همچنین شما را به مجموعه ای از راه حل های عملکردی و ادغام برای ایجاد و رشد تجارت خود مجهز می کنند.

Bluehost vs WP Engine – Speed ​​و Uptime

سرعت یکی از مهمترین عواملی است که هنگام انتخاب هاست وردپرس باید به آن توجه کنید. حتی تاخیر 1 ثانیه می تواند منجر به کاهش 7 درصدی تبدیل ها شود. لازم به ذکر نیست ، اگر سرعت بارگیری وب سایت را جدی نگیرید ، پول زیادی را روی میز می گذارید.

برای تجزیه و تحلیل سرعت و زمان بروز سرورهای میزبان برای مقایسه WP Engine و Bluehost ، ما با ثبت نام در برنامه هاست مشترک آنها ، یک سایت آزمایشی در هر دو سرور میزبان ایجاد کردیم.

ما چندین تست مختلف را در وب سایت های آزمون خود انجام دادیم:

 • تست پینگdom برای نظارت بر زمان بارگیری و در دسترس بودن.
 • تست بارگذاری تأثیر برای تجزیه و تحلیل عملکرد سرورها در زمان بار اوج.
 • تست Bitcatcha برای تعیین نحوه عملکرد سرورها در 8 مکان جغرافیایی مختلف با نادیده گرفتن مطالب.

بیایید نتایج را مشاهده کنیم.

تست سرعت bluehost

طبق تست Pingdom ما ، سایت تست Bluehost هنگام آزمایش از شهر نیویورک 689 دقیقه طول کشید که این سرعت از 94٪ سایتهای آزمایش شده سریعتر است.

تست سرعت wpengine

در حالی که سایت تست WP Engine ما فقط 582 میلی متر بارگیری را در اختیار داشته است ، این بدان معنی است که سرعت سایت نسبت به 96٪ سایتهای آزمایش شده سریعتر است.

تست سرعت wpengine loadimpact

همچنین تحلیل اینکه سرور میزبان می تواند از افزایش ترافیک زنده بماند ، مهم است. برای تست افزایش ترافیک ما از ابزاری به نام Load Impact استفاده کردیم. ما برخی از کاربران مجازی را به سایت های خود ارسال کردیم و به تدریج 100 بازدید کننده را در یک زمان ایجاد کردیم تا ببینند عملکرد سرورها چگونه است.

از آزمایش ما ، بدیهی است که تعداد بازدید کنندگان زنده تأثیر منفی روی سرورهای Bluehost یا WP Engine نمی گذارد.

تست های پاسخ سرور bluehost

طبق تست Bitcatcha ، سرور ما Bluehost در کمتر از یک ثانیه در سراسر جهان پاسخ داد.

زمان پاسخگویی سرور bitcatcha

عملکرد کلی توسط BitCatcha C درجه بندی شد ، در حالی که WP Engine توسط BitCatcha A درجه بندی شد.

برنده: موتور WP

Bluehost vs WP Engine – سهولت استفاده

Bluehost cPanel

Bluehost به طور مداوم تجربیات خود را در حال بارگیری مجدد می داند تا اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند به راحتی بدون تجربه قبلی یک وب سایت راه اندازی کند. آنها یک نام دامنه رایگان ، SSL رایگان ، نصبهای 1 کلیک وردپرس و سایر موارد مورد نیاز برای پیشرفت و راه اندازی سایت خود ارائه می دهند.

حساب من را پاک کن

در مقابل ، WP Engine بر وب سایتهای پر ترافیک و مشاغل سطح شرکت متمرکز شده است. آنها با تمام مشخصات فنی بهینه سازی سرور شما برای بهبود عملکرد کار می کنند. شما یک مجموعه میزبانی دقیق و مرتب دریافت می کنید که بطور اختصاصی برای کار با سایت های WordPress ساخته شده است. آنها به شما اجازه نمی دهند افزونه هایی را برای افزایش سرعت سایت خود ، مانند CDN یا افزونه های ذخیره کننده ، نصب کنید.

اگرچه می توانید بدون نگرانی در مورد بهینه سازی و امنیت وردپرس ، یک وب سایت وردپرس را در WP Engine اجرا کنید ، واقعیت این است که این راه حل مناسب برای همه نیست. علاوه بر این ، اگر میزبان سایت خود در WP Engine هستید ، منحنی یادگیری برای مقابله با آن وجود دارد.

برنده: Bluehost

Bluehost vs WP Engine – ویژگی ها

هاستینگ Bluehost در درجه اول به کاربران سطح مبتدی اختصاص داده شده است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که تمام ویژگی های سطح مبتدی برای شروع یک وبلاگ یا وب سایت ، از جمله پهنای باند پهنای باند ، حافظه ذخیره سازی SSD ، SSL رایگان ، نصب 1-کلیک و غیره انتظار داشته باشید..

با یک برنامه کمی گران تر ، حساب های نامحدود ایمیل ، ذخیره سازی نامحدود SSD ، تهیه نسخه پشتیبان سایت ، 200 دلار ارزش بازاریابی و غیره دریافت خواهید کرد.

WP Engine به عنوان یک راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده ، وعده در دسترس بودن بالایی دارد که از خدمات وب آمازون و Google Cloud Platform پشتیبانی می شود.

برنامه هاستینگ آنها با طیف گسترده ای از ابزارهای داخلی ساخته شده است تا به شما در ساخت ، آزمایش و مهاجرت سایت خود کمک کند. با هر برنامه میزبانی ، به حق دسترسی به مضامین 35+ StudioPress به صورت رایگان دسترسی پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از ابزارهای 1 کلیک برای تنظیم محیط های توسعه ، مرحله بندی و تولید استفاده کنید.

برنده: موتور WP

Bluehost vs WP Engine – پشتیبانی و مستندات

Bluehost پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده و تلفن را فراهم می کند. در تلاش برای تأمین پشتیبانی مستقیم از طریق چت زنده و تلفن ، آنها پشتیبانی مبتنی بر ایمیل را قطع کردند. نکته منفی این است که اگر شما خیلی مشغول کار هستید و نمی توانید منتظر پاسخگویی یک نماینده از طریق چت زنده باشید ، نمی توانید درخواست پشتیبانی خود را حل کنید. این همچنین می تواند برای کاربرانی که می خواهند موضوعات پیشرفته را حل کنند ، ممکن است ناامید کننده کند.

WP Engine با برنامه اولیه خود ، فقط پشتیبانی چت 24/7 را ارائه می دهد. پشتیبانی تلفن فقط با برنامه های گرانقیمت آنها ، از 115 دلار در ماه شروع می شود.

برنده: Bluehost

Bluehost vs WP Engine – قیمت گذاری

قیمت گذاری منظم برای میزبانی وب مشترک Bluehost با 7.99 دلار در ماه شروع می شود. هزینه شروع یک وب سایت جدید (شامل نام دامنه و هزینه میزبانی وب) می تواند گران باشد اگر تازه شروع به کار کرده اید. به همین دلیل است که ما با Bluehost با معامله ای مذاکره کرده ایم تا 65 درصد تخفیف میزبانی وب را به کاربران خود ارائه دهیم. با Bluehost ، شما فقط باید 2.75 دلار در ماه پرداخت کنید. علاوه بر تخفیف بسیار زیاد ، هنگام خرید یک برنامه میزبانی وب از Bluehost ، یک نام دامنه رایگان و یک گواهی SSL رایگان دریافت خواهید کرد.

قیمت گذاری منظم WP Engine از 35 دلار در ماه شروع می شود. اگر می خواهید اشتراک ماهیانه داشته باشید ، می توانید 30 درصد تخفیف در WP Engine دریافت کنید ، بنابراین فقط باید 24.50 دلار در ماه پرداخت کنید.

با اشتراک سالانه ، می توانید 5 ماه با کد کوپن WP Engine ما WPBeginner30 رایگان دریافت کنید

برنده: Bluehost

Bluehost همچنین انتخاب شماره 1 بهترین سرویس میزبانی وب در انگلستان است.

recap: Bluehost vs WP Engine

برای مبتدیان ، Bluehost بهترین انتخاب است زیرا با طیف گسترده ای از برنامه های میزبانی وردپرس همراه است. هنگام شروع کار ، می توانید برنامه میزبانی وردپرس خود را انتخاب کنید ، که فقط 2.75 دلار در ماه هزینه دارد. آنها همچنین یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده ارائه می دهند ، که در هر ماه از 19.95 دلار شروع می شود.

از طرف دیگر WP Engine یکی از بهترین راه حل های میزبانی وردپرس در بازار است که در بازار موجود است. اگر نمی خواهید میزبانی وردپرس خود را به تنهایی بهینه کنید ، ممکن است بخواهید WP Engine را برای میزبانی سایت خود در نظر بگیرید.

شما همچنین دوست دارید نظر کارشناسان ما را بین این موارد بخوانید:

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • میزبان Bluehost vs InMotion
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hosting
 • Bluehost vs Liquid Web

اگر مقایسه ما را دوست دارید ، توصیه می کنیم بررسی کامل Bluehost و همچنین بررسی کامل WP Engine را مطالعه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map