WP Engine در مقابل DreamHost مقایسه (2020) – 1 برنده پاک!

موتور wp در مقابل dreamhost


آیا می خواهید تفاوت بین WP Engine و DreamHost را بدانید؟ احتمالاً قبلاً می دانید که WP Engine و DreamHost 2 محبوب ترین ارائه دهنده میزبانی وب هستند که در آنجا هستند. اما کدام یک بهتر است?

در مقایسه بی نظیر DreamHost در مقابل WP Engine ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا تشخیص دهید که بهترین انتخاب برای بودجه و نیازهای شما.

WP Engine در مقابل DreamHost – بررسی اجمالی

موتور WP

WP Engine یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس در بازار است. آنها دارای یک لیست چشمگیر مشتری شامل Yelp ، Asana ، National Geographic ، PBS و MyFitnessPal هستند.

گذشته از میزبانی وردپرس ، دسترسی رایگان به مضامین 35+ StudioPress را نیز به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. آنها همچنین شما را به مجموعه ای از راه حل های عملکردی و ادغام برای ایجاد و رشد تجارت خود مجهز می کنند.

رویای خواب

از طرف دیگر DreamHost یک جانباز در عمودی میزبانی ارزان است. این کار در سال 1996 و حتی قبل از ظهور گوگل تأسیس شد. آنها اکنون بیش از 1.5 میلیون وب سایت ، وبلاگ و برنامه های کاربردی با بیش از 400k مشتری خوشحال را ارائه می دهند.

آنها طیف گسترده ای از گزینه های هاستینگ ، از جمله اشتراکی ، WordPress ، WordPress مدیریت شده ، میزبانی WooCommerce و غیره را ارائه می دهند. از همه مهمتر ، آنها تضمین برگشت پول 97 روزه صنعت را دارند..

WP Engine در مقابل DreamHost – سرعت صفحه و Uptime

WP Engine به عنوان یک ارائه دهنده میزبان وردپرس مدیریت شده ، عملکرد وردپرس را برای سطح سایت ارائه می دهد. در همین حال ، DreamHost 100٪ به روز رسانی را برای کاربران خود تضمین می کند.

برای بررسی اینکه آیا این ارائه دهندگان هاستینگ مطابق با وعده های خود عمل می کنند ، تصمیم گرفتیم تست های سرعت و زمان مختلف صفحه را در WP Engine و DreamHost انجام دهیم.

در زیر ابزارهای تست سرعت مورد استفاده ما:

 • پینگدوم
 • تأثیر بار
 • Bitcatcha

تست سرعت wpengine

طبق تست سرعت ما Pingdom ، سایت تست WP Engine ما فقط 582 میلی ثانیه بار را بار برد که سریع تر از 96٪ کل سایتهای تست شده است.

تست سرعت dreamhost

سایت تست DreamHost ما در 445 ms بارگذاری شده است. که از 97٪ کل سایتهای آزمایش شده سریعتر است.

بعد از تست پینگdom ، ما تجزیه و تحلیل کردیم که آیا سرورهای میزبان می توانند با استفاده از ابزاری به نام Load Impact از افزایش ترافیک جان سالم به در ببرند. ما برخی از کاربران مجازی را به سایت های خود ارسال کردیم و به تدریج 100 بازدید کننده را به طور همزمان ایجاد کردیم تا ببینند عملکرد سرورها چگونه خواهد بود.

تست سرعت wpengine loadimpact

از آزمایش ما ، می بینید که تعداد بازدید کنندگان زنده هیچ تأثیر منفی در سایت WP Engine ما ندارند.

تست dreamhost loadimpact

به طور مشابه ، سایت DreamHost ما در طول تست افزایش ترافیک پایدار ماند. تعداد بازدید کنندگان زنده تاثیری در زمان پاسخ آنها نداشته است.

سپس ، ما یک آزمایش با Bitcatcha انجام دادیم تا نحوه پاسخ سرورهای میزبان ما از 8 موقعیت جغرافیایی مختلف در سراسر جهان را ثبت کنیم.

زمان پاسخگویی سرور bitcatcha

طبق تست Bitcatcha ، سایت WP Engine ما A درجه بندی شد ، در حالی که سایت DreamHost ما A درجه بندی شد+.

dreamhost bitcatcha

برنده: DreamHost

WP Engine در مقابل DreamHost – سهولت استفاده

dreamhost مدیریت دامنه ها

DreamHost دارای یک کنترل پنل مبتنی بر وب است که به صورت داخلی ساخته شده است. آنها cPanel را برای مدیریت حساب های میزبانی خود ارائه نمی دهند ، که تعجب آور است زیرا محبوب ترین صفحه کنترل در بازار است.

در حالی که کنترل پنل DreamHost بصری است ، اگر قبلاً به استفاده از cPanel عادت کرده اید ، منحنی یادگیری برای مقابله با آن وجود دارد..

نصب wpengine

WP Engine تمامی مشخصات فنی بهینه سازی سرور خود را برای بهبود عملکرد به عهده دارد. شما یک مجموعه میزبانی دقیق و مرتب دریافت می کنید که بطور اختصاصی برای کار با سایت های WordPress ساخته شده است. از همه مهمتر ، به شما اجازه نمی دهند افزونه های عملکردی مانند افزونه های حافظه پنهان و افزونه های امنیتی را نصب کنید ، زیرا می توانند با ویژگیهای داخلی آنها مغایرت داشته باشند.

برنده: موتور WP

WP Engine در مقابل DreamHost – ویژگی ها

WP Engine یک بستر میزبانی در سطح سازمانی است که انتشار وردپرس را بسیار آسان می کند. آنها چندین ویژگی ارائه می دهند که به ساده سازی کارایی کد و مهاجرت سایت کمک می کند. آنها همچنین با سرویس های وب آمازون و Google Cloud Platform همکاری کرده اند تا بارهای سریع بار را تحویل دهند.

بیایید نگاهی به چند ویژگی منحصر به فرد سیستم عامل مدیریت میزبان وردپرس WP Engine بیاندازیم:

 • دسترسی به مضامین پریمیوم 35+ StudioPress بدون هزینه اضافی.
 • ابزار 1-کلیک برای ساده سازی مرحله بندی ، آزمایش و استقرار.
 • ادغام یکپارچه با برنامه های آنلاین مورد علاقه خود.
 • بینش های عملی را دریافت کنید ، پشتیبانی شده توسط Google Analytics ، درست در مدیر وردپرس خود درباره عملکرد ، محتوا و برنامه های WordPress.

در مقایسه با WP Engine ، DreamHost یک ارائه دهنده میزبان ورود به سطح برای یک مشتری گسترده تر است. ویژگی های هاستینگ آنها برای پایگاه کاربر گسترده آنها جذاب است و شامل پهنای باند نامحدود ، نام دامنه رایگان ، سازندگان وب سایت ، نصب 1-کلیک WordPress و غیره.

برنده: موتور WP

WP Engine همچنین در بهترین شرکتهای میزبان وبلاگ ثبت شده است.

WP Engine در مقابل DreamHost – پشتیبانی و مستندات

با تمام برنامه های میزبانی ، WP Engine پشتیبانی 24/7 را از طریق چت زنده ارائه می دهد. با برنامه های سطح بالاتر می توانید از پشتیبانی تلفنی بهره مند شوید و با برنامه سفارشی ، پشتیبانی بلیط 24/7 دریافت خواهید کرد.

پایگاه دانش قوی آنها جنبه های ساخت سایت با WP Engine را توضیح می دهد.

حتی اگر DreamHost اغلب پشتیبانی 24/7 را تبلیغ می کند ، واقعیت این است که آنها فقط 24/7 پشتیبانی از طریق بلیط های الکترونیکی ارائه می دهند. با این حال ، تقریباً یک روز طول می کشد تا درخواست پشتیبانی شما از طریق ایمیل برطرف شود و این باعث می شود در بهترین حالت ادعاهای تبلیغاتی آنها صورت گیرد. پشتیبانی چت زنده فقط در طی 5 صبح – 10 شب PST ، 7 روز در هفته در دسترس است. اگرچه درخواست پاسخ به تماس در دسترس است ، شما باید یک بار پرداخت در هر تماس یا مشترک شدن در یک برنامه ماهانه را انجام دهید.

برنده: موتور WP

WP Engine در مقابل DreamHost – قیمت گذاری

WP Engine در درجه اول به بخش های خاصی از کاربران ، مانند توسعه دهندگان ، بازاریابان ، SMB ها ، آژانس ها و شرکت ها اختصاص دارد. آنها در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبانی محبوب وردپرس ، مانند Pagely ، قیمت های رقابتی ارائه می دهند.

از آنجا که DreamHost مورد هدف کاربران ورودی است ، آنها می خواستند قیمت را برای آنها مقرون به صرفه نگه دارند.

قیمت مقدماتی میزبانی مشترک وردپرس DreamHost با حداقل 2.59 دلار در هر ماه شروع می شود. قیمت میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها از 16.95 دلار در ماه شروع می شود.

از سوی دیگر ، قیمت گذاری WP Engine از 28 دلار شروع می شود. این 20٪ تخفیف قیمت معمولی برای خوانندگان IsItWP است.

برنده: DreamHost

recap – WP Engine در مقابل DreamHost

پس از مقایسه ما ، ما معتقدیم که WP Engine ارائه دهنده میزبانی وردپرس بهتر از DreamHost است.

در حالی که DreamHost یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده را نیز ارائه می دهد ، آنها به طور ویژه به کاربران سطح مبتدی هدایت می شوند. اگر در مورد تجارت آنلاین خود جدی هستید و فکر نمی کنید که چند دلار بیشتر برای دریافت یک سیستم عامل برتر میزبانی هزینه کنید ، پس WP Engine بهترین شرط بندی شماست.

مهمتر از همه ، WP Engine دارای مجموعه هایی از ابزارهای عملکردی و اطلاعاتی است که به شما کمک می کند تا به سرعت تغییرات را در سایت زنده خود مستقر کرده و رشد وب سایت خود را ساده تر کنید..

همچنین ممکن است دوست داشته باشید مقایسه های ما را بین…

 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine vs Web Liquid Web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین سرویس میزبانی وردپرس برای نیازهای شما کمک کند. اگر این مقاله را دوست داشتید ، بررسی کامل WP Engine یا بررسی کامل DreamHost ما را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map