WP Engine در مقابل مقایسه GreenGeeks (2020) – 1 برنده پاک

موتور wp در مقابل greengeeks


آیا نمی دانید که انتخاب بهتر بین WP Engine و GreenGeeks کدام است؟ WP Engine و GreenGeeks هر دو میلیونها دامنه از سراسر جهان را در خدمت دارند. اما این تجزیه و تحلیل برای مشتریان دشوار است که به دلیل داشتن نظرات مختلف متناقض آنلاین ، بهترین انتخاب این دو است. شما نیاز به یک بررسی جامع توسط یک منبع معتبر دارید!

در مقایسه UNBIASED بین WP Engine و GreenGeeks ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا تعیین کنید کدام ارائه دهنده خدمات میزبانی وب مناسب برای بودجه و نیازهای شما را دارد.

WP Engine در مقابل GreenGeeks – بررسی اجمالی

موتور WP

WP Engine یکی از بهترین راه حل های میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس در بازار است. بر خلاف بسیاری از راه حل های میزبانی وب مدیریت شده ، WP Engine راه حل های میزبانی برای همه اندازه و بودجه ارائه می دهد.

چه وبلاگ شخصی خود را اجرا کنید ، چه مشاغل در سطح سازمانی با رشد خارج از نمودار ، برنامه میزبانی کامل را با WP Engine پیدا خواهید کرد.

greengeeks-web-hosting

GreenGeeks یکی از ارائه دهندگان وب میزبان وب سازگار با محیط زیست در جهان است. علاوه بر ارائه یک تجربه میزبانی وب فوق العاده سریع به مشتریان ، آنها همچنین متعهد به جبران ردپاهای کربن تولید شده توسط مراکز داده خود هستند.

WP Engine در مقابل GreenGeeks – سرعت صفحه و Uptime

بدون شک سرعت و بروزرسانی مهمترین عواملی است که هنگام انتخاب میزبان وب باید در نظر بگیرید.

برای بررسی اینکه آیا GreenGeeks و WP Engine واقعاً مطابق با اعتیاد به مواد مخدر عمل می کنند ، تصمیم گرفتیم با ثبت نام با هر یک از آنها و ایجاد 2 سایت آزمایشی ، سرعت صفحه و ضمانت های به روز آنها را تجزیه و تحلیل کنیم..

برای آینه کاری از محیط زنده در سایت های تست خود ، ما یک موضوع وردپرس نصب کردیم و مطالب ساختگی را به همراه برخی از تصاویر منتشر کردیم.

سپس ، ما چندین آزمایش مختلف را در این سایت های آزمایش با ابزارهای زیر انجام دادیم:

 • پینگدوم: برای تجزیه و تحلیل سرعت وب سایت.
 • تأثیر بار: برای نظارت بر نحوه عملکرد این سرورهای میزبان در زمان اوج بار ، سرعت ترافیک را کنترل می کند.
 • Bitcatcha: برای تعیین نحوه عملکرد این سرورهای میزبان از 8 مکان مختلف جغرافیایی.

مطابق تست سرعت وب سایت ما Pingdom ، سایت تست WP Engine ما فقط 582 میلی ثانیه برای بارگیری در نظر گرفته است ، که این سرعت سریع تر از 96٪ کل سایتهای آزمایش شده است.

تست سرعت wpengine

زمان بارگذاری برای سایت GreenGeeks ما کمی بالاتر بود: برای بارگیری سایت 697ms طول کشید.

تست سرعت GreenGeeks

همچنین تجزیه و تحلیل اینکه سرور میزبان می تواند از افزایش ترافیک زنده بماند مهم است. برای تست افزایش ترافیک ما از ابزاری به نام Load Impact استفاده کردیم. ما برخی از کاربران مجازی را به سایت های خود ارسال کردیم و به تدریج 100 بازدید کننده را در یک زمان ایجاد کردیم تا ببینند عملکرد سرورها چگونه است.

تست سرعت wpengine loadimpact

از آزمایش ما ، بدیهی است که تعداد بازدید کنندگان زنده تأثیر منفی بر روی سرورهای WP Engine ما نمی گذارد.

GreenGeeks loadimpact

برای سایت GreenGeeks ما چند بار سنبله کوچک در زمان بارگذاری وجود دارد که این بدان معنی است که سایت کمی کند شده است.

پس از آزمایشات بارگذاری ما ، از ابزاری به نام Bitcatcha استفاده کردیم تا زمان پاسخگویی سرورها از 8 موقعیت جغرافیایی مختلف را تجزیه و تحلیل کنیم: نیویورک ، لس آنجلس ، لندن ، برزیل ، هند ، سنگاپور ، ژاپن و استرالیا. سرعت برای هر مکان 3 بار جداگانه اندازه گیری شد و سپس نتایج به طور متوسط ​​اندازه گیری شد.

طبق تست Bitcatcha ، سرور WP Engine ما در کمتر از یک ثانیه در سراسر جهان پاسخ داد.

زمان پاسخگویی سرور bitcatcha

عملکرد کلی WP Engine توسط BitCatcha A درجه بندی شد ، در حالی که GreenGeeks درجه C بود.

زمان پاسخ GreenGeeks

برنده: موتور WP

WP Engine در مقابل GreenGeeks – سهولت استفاده

حساب من را پاک کن

از آنجا که WP Engine یک راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده است ، می توانید اطمینان حاصل کنید که سرور شما بدون نیاز به انجام مشخصات فنی بهینه سازی سرور ، برای عملکرد بالا بهینه خواهد شد. این بدان معناست که در هنگام تمرکز روی آنچه که در آن واقعاً خوب هستید ، آرامش خواهید داشت: انتشار محتوا و بازاریابی آن.

GreenGeeks cpanel

از طرف دیگر ، GreenGeeks دسترسی cPanel را برای مدیریت حساب میزبانی وب شما با هر برنامه میزبانی وب ارائه می دهد. برای نصب سریع سایت خود ، یک نصب وردپرس با یک کلیک وردپرس نیز دریافت خواهید کرد. GreenGeeks به شما امکان می دهد با یک سازنده کشیدن و رها کردن آسان ، یک وب سایت ایجاد کنید.

برنده: موتور WP

WP Engine انتخاب شماره 1 میزبان سازگار با PCI است.

WP Engine در مقابل GreenGeeks – ویژگی ها

موتور WP

WP Engine به عنوان یک راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده ، همه چیزهایی را که شما نیاز دارید برای ساده سازی نیازهای توسعه ، بازاریابی و مهاجرت وردپرس ارائه می دهد. بیایید نگاهی به ویژگی های منحصر به فرد آنها بیاندازیم:

 • دسترسی رایگان به مضامین StudioPress: بدون هزینه اضافی به تم های 35+ با کیفیت بالا StudioPress دسترسی کامل خواهید داشت.
 • شخصی سازی هدفمند جغرافیایی: به راحتی محتوای خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی و نیاز مخاطبان خود شخصی سازی کنید.
 • ابزار 1 کلیک: برای تنظیم محیط های توسعه ، تولید و مرحله بندی ، یک ابزار 1 کلیک نیز دریافت خواهید کرد.

GreenGeeks

حال اجازه دهید نگاهی به برخی از ویژگی های اصلی GreenGeeks بیندازیم:

 • وب سایت های نامحدود: حتی با برنامه استارتاپ آنها ، می توانید وب سایت های نامحدود را با استفاده از GreenGeeks میزبان کنید.
 • نقل و انتقالات رایگان سایت: اگر قبلاً در هر سیستم عامل میزبانی دیگر میزبانی شده اید ، می توانید سایت های خود را به صورت رایگان به GreenGeeks منتقل کنید.
 • سایت ساز: با هر برنامه میزبانی وب ، یک سازنده وب سایت رایگان دریافت خواهید کرد.
 • حسابهای ایمیل: می توانید حتی با برنامه میزبانی وب مبتدی آنها ، حساب های ایمیل نامحدود ایجاد کنید.

برنده: موتور WP

WP Engine در مقابل GreenGeeks – پشتیبانی و مستندات

GreenGeeks پشتیبانی 24/7 را از طریق 3 حالت فراهم می کند: چت زنده ، تلفن و پشتیبانی مبتنی بر بلیط. مستندات گسترده آنها شما را از هر جنبه ساخت وب سایت با سکوی میزبان GreenGeeks راهنمایی می کند.

با این حال ، با برنامه شروع کننده خود ، WP Engine فقط پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. پشتیبانی از تلفن با برنامه های بالاتر آنها ارائه می شود. و پشتیبانی مبتنی بر بلیط با برنامه های سرور اختصاصی آنها ارائه می شود.

برنده: GreenGeeks

WP Engine در مقابل GreenGeeks – قیمت گذاری

قیمت معمولی WP Engine از 35 دلار در ماه شروع می شود. ما با WP Engine یک معامله را مذاکره کرده ایم ، بنابراین کاربران ما 20٪ تخفیف در برنامه های WP Engine دریافت می کنند ، یعنی شما فقط باید 28 دلار در ماه بپردازید.

GreenGeeks خدمات میزبانی مقرون به صرفه تری را برای کاربران سطح مبتدی فراهم می کند. با کمترین قیمت 2.95 دلار در هر ماه می توانید یک وب سایت ایجاد کنید.

برنده: GreenGeeks

recap – WP Engine در مقابل GreenGeeks

اگر به دنبال یک راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده هستید ، WP Engine انتخاب مناسبی برای شما است. با WP Engine ، همه موارد لازم برای ساختن سایت وردپرس خود را از ابتدا دریافت خواهید کرد ، از جمله دسترسی رایگان به مضامین 35+ حق بیمه StudioPress ، ابزارهای یک کلیک برای مدیریت سایت و موارد دیگر.

برای تأمین سرعت سریع سایتهای چشمگیر ، آنها حتی با Google Cloud Platform و خدمات وب آمازون همکاری کرده اند.

شما همچنین دوست دارید مقایسه های ما را بین این موارد بررسی کنید,

 • WP Engine vs DreamHost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine vs Web Liquid Web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس برای نیازهای شما کمک کند. اگر این مقاله را دوست دارید ، بررسی کامل WP Engine یا بررسی کامل GreenGeeks ما را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map