WP Engine در مقابل مقایسه میزبانی وب InMotion (2020) – 1 برنده

موتور wp در مقابل میزبانی موتور


آیا به دنبال بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس هستید؟ آیا می خواهید بین InMotion Hosting و WP Engine تصمیم بگیرید؟ هر دو InMotion Hosting و WP Engine به شما امکان می دهند وب سایت وردپرس خود را با سهولت میزبانی کنید. در حالی که میزبانی وب InMotion چند گزینه مختلف میزبانی از جمله میزبانی وردپرس و میزبان وب سایت سازنده WordPress را برای شما فراهم می کند. WP Engine یک ارائه دهنده میزبانی وب کاملاً مدیریت شده با وردپرس است.

در این مقاله ، ما بین WP Engine و InMotion Hosting مقایسه خواهیم کرد تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام یک برای بودجه و نیازهای شما مناسب ترین است.

WP Engine در مقابل میزبانی InMotion – بررسی اجمالی

موتور WP

WP Engine یکی از بهترین راه حل های میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس در بازار است. علاوه بر میزبانی ، آنها مجموعه ای از راه حل ها را ارائه می دهند تا یک تجربه سریع چشمگیر به کاربران شما ارائه دهند ، به راحتی ویژگی های جدید وب سایت را مستقر کرده و از بینش های عملکردی وب سایت بهره مند شوند.

WP Engine مضامین StudioPress را به دست آورد ، مرکز اصلی وردپرس شماره 1 حق بیمه. با هر برنامه WP Engine ، می توانید بدون هیچ هزینه اضافی به تمام تم های برتر StudioPress دسترسی پیدا کنید.

بررسی میزبانی ارجاع

InMotion Hosting یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب است و ویژگی های مطلوب زیادی را ارائه می دهد. آنها به شما امکان می دهند هنگام ثبت نام در یک برنامه میزبانی یک مرکز داده را انتخاب کنید و پشتیبانی داخلی 24/7 مستقر در ایالات متحده را ارائه دهید.

آنها با درختان برای آینده ، یک سازمان غیرانتفاعی که برای جبران ردپای کربن با کاشت درختان همکاری کرده است ، شریک شده اند.

مهمتر از همه ، آنها تضمین بی نظیر 90 روزه برای امتحان کردن خدمات خود را بدون ریسک ارائه می دهند.

WP Engine در مقابل میزبانی InMotion – سرعت صفحه و Uptime

سرعت وب سایت و بروزرسانی مهمترین عواملی است که هنگام انتخاب سرویس میزبانی وب باید در نظر بگیرید.

تست سرعت wpengine

طبق گفته های Pingdom ، سایت تست WP Engine ما فقط 582 میلی متر طول کشید که سریع تر از 96٪ کل سایتهای آزمایش شده است. سایت میزبانی InMotion ما 982 ms بارگیری کرد که سریعتر از 90٪ سایتهای تست شده و در عین حال کندتر از سایت تست WP Engine ما است.

تست pingdom تست میزبانی InMotion

برای به دست آوردن تصویر کامل از عملکرد سرور ، ما همچنین تصمیم گرفتیم که سایت های آزمایش خود را با Load Impact تست کنیم. با استفاده از Load Impact ، ما برخی از کاربران مجازی را به وب سایت های خود ارسال کردیم و تا یکصد بازدید کننده را بصورت همزمان ساخته ایم تا نظارت بر نحوه عملکرد سرورها داشته باشند.

تست سرعت wpengine loadimpact

از این نمودار ، بدیهی است که ، برای سایت WP Engine ، افزایش ترافیک هیچ تأثیر منفی بر زمان پاسخ ندارد. با این حال ، سایت میزبانی InMotion ما فقط عملکرد خوبی داشته است تا اینکه به 25 کاربر رسیده است. پس از آن ، به طور چشمگیری کاهش یافت. عملکرد سرور آنها در طول آزمایش سازگار نبوده است.

تحریک loadimpact

بعد از تست Load Impact ، تصمیم گرفتیم تست پاسخ سرور را با Bitcatcha انجام دهیم. نظارت بر نحوه عملکرد سرورها از 8 مکان مختلف جغرافیایی.

زمان پاسخگویی سرور bitcatcha

مطابق Bitcatcha ، عملکرد کلی WP Engine درجه بندی C شد ، در حالی که سایت میزبانی InMotion ما A درجه بندی شد.

تست میزبانی InMotion bitcatcha

برنده: موتور WP

WP Engine در مقابل میزبانی InMotion – سهولت استفاده

کنترل پنل InMotion

شروع کار با میزبانی InMotion آسان است. اگر تاکنون وب سایت WordPress را راه اندازی کرده اید ، می توانید بدون هیچ زحمتی سایتی را در InMotion Hosting ایجاد کنید.

با هر برنامه میزبانی وب ، به مدیریت cPanel دسترسی دارید تا بتوانید حساب میزبانی وب خود را مدیریت کنید. همچنین می توانید به BoldGrid ، سازنده رایگان کشیدن و رها کردن وب سایت ، که در بالای WordPress ساخته شده است دسترسی پیدا کنید.

حساب من را پاک کن

WP Engine یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده است ، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که سرور شما برای رعد و برق سریع سرعت بهینه شده است بدون اینکه مجبور باشید مسئولیت بهینه سازی سرور را انجام دهید.

با این حال ، محدودیت های کمی برای پلت فرم WP Engine وجود دارد. به عنوان مثال ، شما مجاز به نصب افزونه های خاص نیستید ، که باعث تضعیف عملکرد میزبانی داخلی و ویژگی های امنیتی آنها می شود.

لازم به ذکر نیست ، قبل از استفاده از WP Engine ، منحنی یادگیری کمی برای مقابله وجود دارد.

برنده: میزبانی InMotion

WP Engine در مقابل میزبانی InMotion – ویژگی ها

همه وب سایت ها به طور برابر ایجاد نمی شوند. در لیست کاملی از ویژگی های میزبانی WP Engine و InMotion Hosting به منظور مشخص کردن موارد مناسب برای سایت شما ، حیله و تزویر است..

InMotion Hosting با تمام ویژگی های اساسی که مبتدیان به سرعت نیاز به راه اندازی وب سایت دارند ، ارائه می شود. مانند پهنای باند پهنای باند ، نصب با 1 کلیک وردپرس ، سازنده وب سایت ، تهیه نسخه پشتیبان از داده های رایگان ، ذخیره سازی SSD ، Nginx ، CDN رایگان و غیره.

در حالی که ویژگی های میزبانی InMotion به سمت یک کاربر گسترده تر هدایت می شود ، ویژگی های WP Engine بر بخشهای خاص مشتری ، از جمله توسعه دهندگان ، بازاریابان ، SMB ، آژانس ها و شرکت ها متمرکز شده است..

برخی از ویژگی های منحصر به فرد WP Engine عبارتند از:

 • مضامین 35+ StudioPress: بدون هیچ هزینه اضافی به تمام تم های StudioPress دسترسی پیدا کنید.
 • ابزار 1 کلیک: توسعه و توسعه محیط های تولید به سرعت و به راحتی با ابزار 1 کلیک.
 • عملکرد سریع رعد و برق: WP Engine با خدمات وب آمازون و Google Cloud Platform همکاری کرده است تا تجربه سریع رعد و برق کاربر را ارائه دهد.

برنده: موتور WP

WP Engine همچنین در بهترین شرکتهای میزبان وبلاگ ثبت شده است.

WP Engine در مقابل میزبانی InMotion – پشتیبانی و اسناد

میزبانی InMotion پشتیبانی فنی 24/7/365 مستقر در ایالات متحده از طریق تلفن ، چت زنده ، ایمیل / بلیط و حتی اسکایپ را ارائه می دهد.!

علاوه بر مستندات گسترده ، آنها به طور مرتب آموزشهای ویدئویی را در YouTube به روز می کنند تا به سؤالات مربوط به مشتری خود بصری پاسخ دهند.

از طرف دیگر WP Engine فقط پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. پشتیبانی از تلفن با برنامه های با قیمت بالاتر ارائه می شود. و پشتیبانی مبتنی بر بلیط فقط با برنامه های سرور اختصاصی آنها ارائه می شود.

برنده: میزبانی InMotion

WP Engine در مقابل میزبانی InMotion – قیمت گذاری

برنامه های میزبانی InMotion در درجه اول برای کاربران سطح ورودی که می خواهند سریع و آسان سایت را راه اندازی کنند ، هدف قرار گرفته اند. برنامه قیمت گذاری منظم آنها از 7.99 دلار در ماه شروع می شود.

هنگام شروع کار ، هزینه ساخت یک سایت ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد. به همین دلیل است که ما برای ارائه 37٪ تخفیف به خوانندگان خود ، با معامله ای با InMotion Hosting مذاکره کرده ایم. این بدان معناست که فقط باید 4.99 دلار در ماه پرداخت کنید.

قیمت معمولی WP Engine از 35 دلار در ماه شروع می شود. اگر می خواهید اشتراک ماهانه داشته باشید ، می توانید 20٪ تخفیف در WP Engine دریافت کنید ، بنابراین فقط باید 28 دلار در ماه پرداخت کنید.

برنده: میزبانی InMotion

recap – WP Engine در مقابل میزبانی InMotion

ما معتقدیم که WP Engine یک ارائه دهنده میزبان وردپرس بهتر از InMotion Hosting است. WP Engine با مجموعه ای از ابزارها و ویژگی ها همراه شده است که به شما در ساخت سریع سایت وردپرس کمک می کند و یک محیط صاعقه سریع و پایدار را برای کاربران نهایی خود فراهم می کند.

وقتی برای برنامه میزبانی ثبت نام می کنید ، آنها به 35+ تم برتر وردپرس دسترسی پیدا می کنند ، که ارزش آن بالغ بر 2000 دلار است.

بر خلاف WP Engine ، میزبانی InMotion برای یک پایگاه کاربر گسترده تر ، از کاربران سطح ورودی تا یک حرفه ای اینترنتی فصلی ایده آل است. صرف نظر از مهارت و بودجه خود ، مجموعه کاملی از ویژگی های راه اندازی وب سایت خود با InMotion Hosting را پیدا خواهید کرد.

با این حال ، اگر به دنبال راه حل مدیریت میزبانی وردپرس هستید ، WP Engine بهترین شرط بندی است.

شما همچنین دوست دارید این مقایسه ها را بین آنها بررسی کنید,

 • WP Engine vs DreamHost
 • WP Engine vs Web Liquid Web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین راه حل میزبانی وردپرس را برای نیازهای خود پیدا کنید. اگر این مقاله را دوست دارید ، بررسی WP Engine و بررسی میزبانی InMotion ما را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map