WP Engine در مقابل iPage مقایسه (2020) – 1 برنده پاک!

موتور wp در مقابل ipage


آیا به دنبال بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس هستید؟ آیا می خواهید بین iPage و WP Engine تصمیم بگیرید؟ هر دو iPage و WP Engine به شما امکان می دهند وب سایت وردپرس خود را با سهولت میزبانی کنید. در حالی که iPage چند گزینه میزبانی متفاوت ، از جمله میزبانی ابر WordPress را ارائه می دهد. WP Engine یک ارائه دهنده میزبانی وب کاملاً مدیریت شده با وردپرس است.

در این مقاله ، ما یک مقایسه به سر را بین WP Engine و iPage ارائه خواهیم داد تا بتوانید تصمیم بگیرید کدام یک راه حل مناسب برای بودجه و نیازهای شماست.

WP Engine در مقابل iPage – بررسی اجمالی

موتور WP

WP Engine یک ارائه دهنده میزبانی وب با مدیریت وردپرس است. این که آیا شما یک وبلاگ را شروع می کنید یا یک تجارت در سطح شرکتی را با رشد خارج از نمودار انجام می دهید ، راه حل میزبانی مناسب را برای پاسخگویی به الزامات خود پیدا خواهید کرد.

با هر برنامه ای ، WP Engine به شما حق دسترسی رایگان به مضامین 35+ StudioPress را می دهد. آنها همچنین شما را به مجموعه ای برای راه حل های عملکرد و ادغام مجهز می کنند تا به ساخت و رشد شغل خود کمک کنند. این یک میزبان وب سازگار با PCI است.

ipage-godaddy-hosting-alternatives

iPage یک برند میزبانی است که متعلق به گروه بین المللی استقامتی است. آنها با گزینه های میزبانی مقرون به صرفه خود ، که از 1.99 دلار کم در ماه شروع می شود ، مشهور هستند.

iPage در سال 1998 تأسیس شد ، که هم اکنون بیش از یک میلیون وب سایت از سراسر جهان را ارائه می دهد.

آنها شریک قدرت سبز EPA هستند ، به این معنی که مراکز داده آنها از انرژی باد تأمین می شوند ، رد کربن را تا حد زیادی کاهش می دهند.

WP Engine در مقابل iPage – Speed ​​Page و Uptime

سرعت یکی از مهمترین عواملی است که هنگام انتخاب هاست وردپرس باید به آن توجه کنید. حتی تاخیر 1 ثانیه می تواند منجر به کاهش 7 درصدی تبدیل ها شود. لازم به ذکر نیست ، اگر سرعت بارگیری وب سایت را جدی نگیرید ، پول زیادی را روی میز می گذارید.

برای تجزیه و تحلیل سرعت و زمان بروز سرورهای میزبان برای WP Engine و مقایسه iPage ، ما با ثبت نام در برنامه هاست مشترک آنها ، یک سایت آزمایشی در هر دو سرور میزبان ایجاد کردیم.

ما چندین تست مختلف را در وب سایت های آزمون خود انجام دادیم:

 • تست پینگdom برای نظارت بر زمان بارگیری و در دسترس بودن.
 • تست بارگذاری تأثیر برای تجزیه و تحلیل عملکرد سرورها در زمان بار اوج.
 • تست Bitcatcha برای تعیین نحوه عملکرد سرورها در 8 مکان جغرافیایی مختلف با نادیده گرفتن مطالب.

بیایید نتایج را مشاهده کنیم.

تست سرعت wpengine

مطابق تست Pingdom ، سایت تست WP Engine ما فقط 582 میلی متر طول کشید که این بدان معنی است که سرعت سایت نسبت به 96٪ سایتهای آزمایش شده سریعتر است.

تست سرعت pingdom ipage

از طرف دیگر ، سایت تست iPage ما در کمتر از 3 ثانیه بارگیری کرد و سریعتر از 60٪ وب سایتهای آزمایش شده بود.

درست مانند تست سرعت ، تجزیه و تحلیل اینکه سرویس میزبانی شما می تواند از افزایش ترافیک زنده بماند مهم است. برای تست افزایش ترافیک ما ، از یک ابزار تست محبوب ، Load Impact استفاده کردیم. با Load Impact ، ما به طور همزمان 100 بازدید کننده مجازی را به سایت های تست خود ارسال کردیم تا ببینند سرورها چگونه ترافیک را کنترل می کنند.

تست سرعت wpengine loadimpact

از آزمایش ما ، بدیهی است که تعداد بازدید کنندگان زنده تأثیر منفی بر روی سرورهای WP Engine ما نمی گذارد.

تأثیر بار ipage

وقتی نوبت به iPage رسید ، زمان پاسخگویی کند بود که حدود 50 کاربر در سایت وجود داشتند. پس از آن ، سرعت صفحه با وجود داشتن کاربران زنده بیشتر ، پایدار ماند.

زمان پاسخگویی سرور bitcatcha

عملکرد کلی WP Engine توسط BitCatcha A درجه بندی شد ، در حالی که iPage C درجه بندی شد+.

زمان پاسخگویی سرور ipage

برنده: موتور WP

WP Engine در مقابل iPage – سهولت استفاده

نصب wpengine

از آنجا که WP Engine یک راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده است ، می توانید اطمینان حاصل کنید که سرور شما بدون نیاز به انجام مشخصات فنی بهینه سازی سرور ، برای عملکرد بالا بهینه خواهد شد. این بدان معناست که در هنگام تمرکز روی آنچه که در آن واقعاً خوب هستید ، آرامش خواهید داشت: انتشار محتوا و بازاریابی آن.

کنترل پنل iPage

از نظر iPage ، مهمترین نکته این است که cPanel را پیشنهاد نمی کند. در عوض ، آنها نسخه سفارشی خود را از یک صفحه کنترل ارائه می دهند که به آن vDeck می گویند. با این حال ، اگر به cPanel که محبوب ترین صفحه کنترل میزبانی وب است عادت کرده اید ، قبل از استفاده از vDeck کمی منحنی یادگیری برای مقابله با آن وجود خواهد داشت..

برنده: موتور WP

WP Engine در مقابل iPage – ویژگی ها

موتور WP

در زیر چند ویژگی منحصر به فرد WP Engine آورده شده است:

 • دسترسی رایگان به مضامین StudioPress: بدون هزینه اضافی به تم های 35+ با کیفیت بالا StudioPress دسترسی کامل خواهید داشت.
 • ابزار 1 کلیک: برای تنظیم محیط های توسعه ، تولید و مرحله بندی ، یک ابزار 1 کلیک نیز دریافت خواهید کرد.
 • به روزرسانی های اصلی وردپرس: نیازی به نگرانی در مورد به روز ماندن نیست زیرا WP Engine شما را تحت پوشش قرار داده است.

iPage

حال اجازه دهید نگاهی به چند ویژگی iPage بیندازیم.

 • تمام ویژگی های اساسی: یک نام دامنه رایگان ، SSL رایگان و یک نصب کننده 1 کلیک دریافت خواهید کرد.
 • اعتبار آگهی: اعتبار آگهی رایگان به ارزش 200 دلار دریافت می کنید
 • فقط یک برنامه میزبانی مشترک: iPage فقط یک برنامه میزبانی مشترک با پشتیبانی نامحدود میزبانی سایت ارائه می دهد.
 • سازنده را بکشید و رها کنید: یک وب سایت به شکلی که می خواهید با سازنده وب سایت تهیه کنید.

برنده: موتور WP

WP Engine انتخاب شماره 1 میزبان سازگار با PCI است.

WP Engine در مقابل iPage – پشتیبانی و مستندات

WP Engine با برنامه آغازین خود ، فقط پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. پشتیبانی از تلفن با برنامه های بالاتر آنها ارائه می شود. و پشتیبانی مبتنی بر بلیط با برنامه های سرور اختصاصی آنها ارائه می شود.

از طرف دیگر iPage پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده را ارائه می دهد. همچنین می توانید به مستندات آنها اعتماد کنید ، و این توضیح می دهد که همه چیزهایی که باید درباره شروع یک وب سایت جدید بدانید را توضیح می دهد.

برنده: iPage

WP Engine در مقابل iPage – قیمت گذاری

قیمت معمولی WP Engine از 35 دلار در ماه شروع می شود. ما با WP Engine یک معامله را مذاکره کرده ایم ، بنابراین کاربران ما 20٪ تخفیف در WP Engine دریافت می کنند ، یعنی شما فقط باید 28 دلار در ماه بپردازید.

iPage برای گزینه های قیمت مناسب برای خدمات میزبانی وبشان بسیار مشهور است. iPage بهترین انتخاب برای کاربرانی است که به دنبال یک سرویس میزبانی ارزان اما در عین حال قابل اعتماد هستند. برنامه میزبانی ارزان آنها با حداقل 1.99 دلار در هر ماه شروع می شود.

برنده: iPage

ضبط – WP Engine در مقابل iPage

پس از مقایسه ما ، ما معتقدیم که WP Engine ارائه دهنده میزبانی بهتر وردپرس با مدیریت بهتر است. اگر نمی خواهید میزبانی وردپرس خود را به تنهایی بهینه کنید ، ممکن است بخواهید WP Engine را برای میزبانی سایت خود در نظر بگیرید.

از طرف دیگر ، iPage گزینه های میزبانی مقرون به صرفه را برای وب سایت ها با همه اندازه و بودجه فراهم می کند. اگر قبلاً میزبان یک میزبان میزبان دیگری هستید ، می توانید از انتقال رایگان وب سایت بهره مند شوید. از همه بهتر ، سازنده سایت رایگان آنها به شما امکان می دهد سایتی زیبا و با سهولت ایجاد کنید.

شما همچنین دوست دارید مقایسه های ما را بین این موارد بررسی کنید,

 • WP Engine vs DreamHost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine vs Web Liquid Web
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس در بازار کمک کند. اگر این مقاله را دوست دارید ، بررسی WP Engine و بررسی iPage ما را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map