نحوه ایجاد فروشگاه آنلاین در سال 2020 – مرحله به مرحله

نحوه ایجاد یک فروشگاه آنلاین


آیا به دنبال ایجاد فروشگاه آنلاین هستید؟ تعجب نکردیم نحوه راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک یکی از درخواست های آموزش مورد نیاز مخاطبان ما بود.

صنعت تجارت الکترونیک در حال پیشرفت است و روند فعلی خرده فروشی نشان می دهد که 51٪ آمریکایی ها خرید آنلاین را ترجیح می دهند. این بهترین زمان برای شستن انگشتان پا به تجارت الکترونیکی است. اگر نمی دانید چگونه یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید ، این راهنما برای شماست.

در زیر ، ما یک گام به گام گام به گام برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین را که می توانید برای ایجاد فروشگاه شخصی خود استفاده کنید ، ایجاد کرده ایم. لازم نیست فردی باهوش باشید. ما قول می دهیم بدون نوشتن یک خط کد ، می توانید یک فروشگاه آنلاین بسازید.

برای کمک به شما در دنبال کردن این راهنما به راحتی ، ما آن را در 10 بخش مختلف تقسیم کرده ایم:

Contents

فصل 1: تصمیم گیری در مورد فروش

ساختن یک فروشگاه آنلاین - تصمیم بگیرید که چه چیزی بفروشید

قبل از شروع ساختن یک فروشگاه اینترنتی ، باید تصمیم بگیرید که قصد فروش آن را دارید. انتخاب محصولات مناسب برای فروش برای موفقیت فروشگاه اینترنتی شما مهم است.

به طور کلی ، شما باید محصولاتی را بفروشید که خریداران آنلاین بخواهند آنها را بخرند. برای کمک به شما در تعیین آنچه در فروشگاه آنلاین خود می توانید فروش کنید ، می خواهید به تعدادی از عوامل از جمله:

 • تقاضای بازار – تقاضای بازار تقاضا برای یک محصول خاص را توصیف می کند و چه کسی می خواهد آن را خریداری کند. بنابراین ، اگر تقاضای بازار برای یک محصول زیاد باشد ، مردم احتمالاً آن محصول را از فروشگاه آنلاین شما خریداری می کنند ، و هزینه بیشتری نیز برای آن پرداخت می کنند. شما می توانید تقاضای بازار را با استفاده از ابزاری رایگان مانند تحقیق کنید ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی Google. کلمات کلیدی را برای یک محصول وارد کنید ، به عنوان مثال ، “مرطوب کننده ارگانیک صورت”. اگر حجم جستجوی بالایی برای این کلمات کلیدی وجود دارد ، نشان می دهد تعداد زیادی خریدار آنلاین در جستجوی آن محصول هستند.
 • رقابت – ممکن است تقاضای زیادی برای یک محصول وجود داشته باشد ، اما اگر رقابت بیش از حد وجود داشته باشد ، ممکن است فروشگاه اینترنتی شما از جمعیت متمایز نباشد. بنابراین ، تحقیق در مورد رقابت شما مهم است. یک جستجوی ساده Google را برای کلمات کلیدی محصول خود انجام دهید و به شرکتهایی که در بالای نتایج جستجو قرار دارند نگاه کنید. برای متقاعد کردن خریداران برای خرید از فروشگاه آنلاین خود ، تعیین کنید که چگونه با آنها متفاوت خواهید بود.
 • روند چیست – اگر می توانید فروش محصولات خود را در فروشگاه آنلاین خود شروع کنید ، می توانید قبل از مسابقه خریداران آنلاین را ضبط کنید. بنابراین ، در صدر آنچه انتظار می رود ، باشید. می توانید به وب سایت هایی مانند آمازون ، eBay و Etsy نگاه کنید و فهرست های “Whats Hot” و “Most Wanted For” را جستجو کنید تا جدیدترین و مورد نظر ترین محصولات را پیدا کنید.

به یاد داشته باشید ، هر آنچه را که می خواهید در فروشگاه آنلاین خود بفروشید ، باید چیزی باشد که شما به آن اشتیاق دارید. راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی به امید کسب درآمد ، اما تصمیم به فروش چیزی که به آن علاقه مند نیستید و از آن آگاه نیستید ، برای شما موفقیتی نخواهد داشت. اشتیاق شما به محصولات باید در وب سایت شما بدرخشد. اگر واقعاً از محصولاتی که می فروشید لذت ببرید و به آنها اعتقاد داشته باشید ، خریداران آنلاین احتمالاً از شما خریداری می کنند.

برای اینکه بتوانید در فروشگاه آنلاین خود بفروشید ، به خواندن کمک کنید.

1.1. کالاهای دیجیتال در مقابل کالاهای فیزیکی

ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا قصد فروش محصولات دیجیتال یا کالاهای فیزیکی را دارید یا خیر. محصولات فیزیکی از مدت ها قبل برای فروش و خرید آنلاین یک انتخاب محبوب بوده اند ، اما محصولات دیجیتال نیز به طور فزاینده ای محبوب تر و با ارزش تر می شوند.

بیایید نگاهی به تفاوتهای محصولات دیجیتال در مقابل کالاهای فیزیکی بیندازیم.

کالای بدنی چیست?

کالای فیزیکی محصولی قابل لمس و ملموس است که شما به مشتریان خود می فروشید و ارسال می کنید. لباس ، مبلمان ، مواد غذایی ، محصولات زیبایی ، نقاشی و غیره همه محصولات فیزیکی هستند.

برخی از نمونه های فروشگاه های اینترنتی محبوب که به فروش کالاهای فیزیکی می پردازند عبارتند از: آمازون ، والمارت ، هدف ، پوشاک آمریکایی و بهترین خرید.

فروش کالای فیزیکی: walmart

یک محصول دیجیتال چیست؟?

یک محصول دیجیتالی ، همچنین به عنوان کالای الکترونیکی شناخته می شود ، یک محصول یا شکل رسانه ای غیر محسوس است که می تواند بارها و بارها به صورت آنلاین و بدون نیاز به جایگزینی موجودی خود ، به فروش برسد و توزیع شود. محصولات دیجیتال به صورت فایلهای قابل بارگیری ، PDF ، پلاگین ها ، فیلم ها ، فایلهای قابل پخش ، قالب ها و غیره ارائه می شوند. کتابهای الکترونیکی ، نرم افزار ، کتابهای صوتی ، موسیقی و هنر دیجیتال همه نمونه هایی از محصولات دیجیتال هستند..

برخی از نمونه های فروشگاه های اینترنتی محبوب که به فروش محصولات دیجیتال می پردازند عبارتند از: Kindle Store آمازون ، iTunes ، Shutterstock و Themify که مضامین وردپرس را می فروشند..

کالاهای دیجیتال به عنوان مثال فروشگاه Kindle Amazon

جوانب مثبت و منفی: محصولات دیجیتال در مقابل محصولات فیزیکی

جوانب مثبت و منفی برای فروش محصولات دیجیتالی و فیزیکی وجود دارد ، شما باید جوانب جوانب جوانب و جوانب مثبت را به خود اختصاص دهید تا تصمیم بگیرید نوع کالایی را که باید در فروشگاه اینترنتی خود بفروشید.

بنابراین ، بیایید بیش از جوانب مثبت و منفی هر یک را بررسی کنیم.

محصولات فیزیکی

طرفداران:

 • ارزش پاک کنید – نشان دادن ارزش یک کالای فیزیکی بسیار آسان است. هدف از محصولات فیزیکی به طور معمول واضح و قابل درک است.
 • ارزش درک بالاتر – از آنجا که محصولات فیزیکی ملموس هستند ، خریداران اغلب آنها را با ارزش درک بالاتر مرتبط می کنند.
 • آسان برای استفاده – درمورد محصولات فیزیکی ، معمولاً توضیحات ، آموزشها یا پیگیری های زیادی وجود ندارد. فقط بفروشید ، حمل کنید و مشتری بلافاصله می تواند از آن استفاده کند.

منفی:

 • هزینه حمل و نقل – از آنجا که مجبور هستید کالای فیزیکی را ارسال کنید ، هزینه حمل و نقل را نیز باید در نظر بگیرید.
 • زمان بیشتر – ارسال کالای فیزیکی به مشتریان در سراسر کشور زمان می برد.
 • ذخیره سازی – اگر محصولات بدنی را می فروشید ، بیشتر اوقات به فضای زیادی برای ذخیره محصولات خود نیاز دارید.

محصولات دیجیتال

طرفداران:

 • موجودی موجود نیست – با محصولات دیجیتال ، هیچ موجودی ندارید. این بدان معنا نیست که شما مجبور نیستید با سفارش مقدار مشخصی از واحدها و ذخیره آنها اقدام کنید.
 • هزینه حمل و نقل یا زمان ندارد – لازم نیست یک محصول دیجیتال را ارسال کنید. مشتریان محصولات دیجیتال را مستقیماً در دستگاههای خود بارگیری می کنند ، به این معنی که آنها فوراً محصول را دریافت می کنند و شما می توانید آن را نیز به صورت رایگان ارسال کنید.
 • آسان تر به مقیاس – از آنجا که می توانید همان محصول دیجیتالی را بارها و بارها بفروشید و مجبور نباشید با موجودی یا ذخیره سازی مقابله کنید ، مقیاس گذاری و رشد کسب و کارتان بسیار ساده تر است.
 • به طور کلی ساده تر – به دلایل کلی در بالا ، محصولات دیجیتال به طور کلی ساده تر برای فروش و مدیریت آسان تر هستند.

منفی:

 • نشان دادن ارزش سخت تر است – با یک محصول دیجیتال ، نشان دادن ارزش سخت تر است. کار متقاضیان بیشتری را برای متقاعد کردن مشتریان انجام می دهد که محصول دیجیتال شما ارزش خرید را دارد.
 • ارزش درک کمتر – از آنجا که یک محصول دیجیتال چیزی نیست که مشتریان بتوانند آن را در دست بگیرند ، با ارزش درک شده کمتری همراه هستند.
 • بسیاری از رقابت – از آنجا که محصولات دیجیتال به راحتی بصورت آنلاین به فروش می رسند ، اکنون افراد زیادی این کار را انجام می دهند. بنابراین ، شما به احتمال زیاد رقابت زیادی خواهید داشت. اما با فروش محصولات فیزیکی نیز رقابت وجود دارد.

همانطور که مشاهده می کنید برای فروش محصولات دیجیتالی و فیزیکی جوانب مثبت و منفی وجود دارد. فروش محصولات دیجیتالی رو به افزایش است زیرا شروع به فروش محصولات دیجیتال به صورت آنلاین آسان است. برای شروع نیازی به هزینه زیادی ندارید و می توانید بارها و بارها همان محصول را بفروشید. اما مصرف کنندگان نیز به دنبال کالاهای فیزیکی هستند. بنابراین ، جوانب مثبت و منفی را وزن کنید و تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما مناسب است.

1.2 تولید محصولات خود در مقابل فروش محصولات تاسیس شده

در مرحله بعد ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید محصولات خود را بسازید یا محصولات مستقر را بفروشید.

اگر می خواهید محصولات خود را بسازید ، باید درک کنید که زمان زیادی را صرف می کند. به عنوان مثال ، اگر شما در حال فروش روسری دستبند هستید ، باید قبل از وقت خود مقدار زیادی از موجودی ها را خلق کنید و یا هر بار که شخصی یکی از آنها را سفارش داد ، هفته ها را صرف ایجاد یک کالای جدید کنید ، که نتیجه آن این است که مشتری مجبور شود مدت بیشتری برای دریافت صبر کند. مورد آنها.

گذشته از محصولات دست ساز ، ایجاد کالای جسمی خود مانند بهترین جاروبرقی بعدی زمان زیادی را می برد ، بعضی اوقات ، و باید هزینه های زیادی را صرف کنید ، که شاید بهترین مسیر برای شما نباشد.

از طرف دیگر ، ایجاد محصول دیجیتال خود بسیار ساده تر است. به عنوان مثال ، اگر تصمیم به فروش الگوهای دارید ، می توانید یک قالب را در دو ساعت ایجاد کنید و بارها و بارها آن را بفروشید – خیلی راحت تر.

فروش محصولات ثابت ساده ترین راه برای انجام این کار است زیرا مجبور نیستید برای ساختن یا ایجاد محصول وقت صرف کنید. بعلاوه ، با محصولات خاص موجود ، بیشتر بازاریابی برای شما نیز انجام می شود. خریداران از قبل با محصول و ارزش آن آشنا می شوند ، بنابراین تصمیم گیری در مورد خرید برای آنها راحت تر خواهد بود.

1.3 فروشگاه وابسته آمازون

نوع دیگری فروشگاه اینترنتی که می توانید ایجاد کنید ، یک فروشگاه اینترنتی وابسته به آمازون است. با داشتن فروشگاهی وابسته به آمازون می توانید محصولاتی را در وب سایت خود که آمازون حمل می کند بفروشید. بنابراین ، لازم نیست نگران ایجاد محصولات خود و یا خرید و فروش انبار ، حمل و نقل و حمل و نقل ، ردیابی سهام و غیره باشید..

فروشگاه های وابسته آمازون از طریق اداره می شوند همکاران آمازون برنامه ، که به شما امکان می دهد در هر محصول آمازون که از طریق وب سایت خود تبلیغ و فروش می شود ، درصد کسب کنید.

فروشگاه وابسته های آمازون

عضویت در شرکت آمازون رایگان است ، تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام است. به علاوه ، شما امکان ایجاد یک فروشگاه آنلاین جدید را برای لیست و فروش محصولات آمازون دارید یا می توانید از وب سایت موجود خود برای فروش محصولات خود و درآمدزایی استفاده کنید.

برای آموزش گام به گام در مورد نحوه راه اندازی فروشگاه وابسته به آمازون ، مقاله ما در مورد نحوه ایجاد یک فروشگاه اینترنتی وابسته به آمازون را با وردپرس بررسی کنید..

1.4. فروش معمولی در مقابل مدل اشتراک

هنگام ساختن یک فروشگاه آنلاین ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از مدل فروش معمولی استفاده کنید یا از مدل اشتراک استفاده کنید.

فروش معمولی ، که به عنوان فروش 1 بار نیز شناخته می شود ، زمانی است که مشتری کالایی را خریداری می کند و 1 بار به آنها تحویل می شود. اگر آنها می خواهند محصول دیگری را سفارش دهند ، مجبورند به وب سایت شما بروند ، دوباره آن را بخرند ، و سپس این مورد بار دیگر برای آنها ارسال می شود.

اما یک مدل اشتراک زمانی است که مشتریان برای دسترسی به یک محصول یا خدمات ، هزینه های تکراری را در فواصل زمانی منظم پرداخت می کنند.

برای مثال, سلام تازه از مدل اشتراک استفاده می کند. مشتریان هزینه مکرر را پرداخت می کنند و هر هفته کیت وعده های غذایی به آنها تحویل داده می شود.

ایجاد یک فروشگاه اشتراک آنلاین

برخی از فروشگاه های آنلاین محبوب دیگر که از مدل اشتراک پیروی می کنند عبارتند از BarkBox ، FabFitFun و Netflix.

شما می توانید محصولات دیجیتال را از طریق مدل اشتراک نیز بفروشید. بسیاری از شرکتهای نرم افزاری و افزونه ای برای استفاده از محصول هزینه ماهیانه را به مشتریان پرداخت می کنند.

هنگامی که شما یک بار محصول را به مشتری می فروشید ، پس باید تلاش کنید تا آنها را مجبور به خرید مجدد کنید. اما با یک مدل اشتراک ، شما درآمد مکرر ماهانه دارید که می توانید روی آن حساب کنید.

فصل 2: ​​تنظیم انتظارات درست

ایجاد یک فروشگاه آنلاین انتظارات درست

قبل از راه اندازی فروشگاه آنلاین خود ، باید انتظارات درست را نیز تعیین کنید. اگر تازه وارد تجارت الکترونیک هستید ، ممکن است از اشتباهات رایج وب سایت های تجارت الکترونیک جدید آگاه نباشید. اجتناب از این اشتباهات مبتدی به فروشگاه اینترنتی شما در مسیر موفقیت کمک خواهد کرد. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به برخی از رایج ترین اشتباهات تجارت الکترونیک بیندازیم.

انتظارات فروش غیر واقعی
بدیهی است که اکثر مردم می خواهند برای کسب درآمد یک فروشگاه آنلاین درست کنند. برخی انتظار دارند که تمام کارهایی که باید انجام دهند ایجاد وب سایت خود ، اضافه کردن محصولاتشان به صورت آنلاین و دلارهای بزرگ شروع به کار می کنند. بنابراین ، شما باید اهداف واقعی را برای فروشگاه اینترنتی خود تعیین کنید. تعیین اهداف درآمدی و ردیابی آنها به شما کمک می کند تا ببینید فروشگاه اینترنتی شما چقدر خوب عمل می کند و شما را در ساخت فروشگاه اینترنتی خود به یک تجارت کاملاً کارآمد نزدیک کرده است..

اهداف واقع بینانه را برای:

 • فروش روزانه
 • فروش ماهانه
 • فروش سالانه

با این اهداف ، شما باید هزینه های اجرای فروشگاه اینترنتی خود را نیز در نظر بگیرید. فروشگاه شما فقط درصدی سود خواهد داشت که فروش شما از هزینه های شما بیشتر شود. با رشد فروشگاه آنلاین شما می توانید اهداف و انتظارات خود را مطابقت دهید.

بدون مخاطب هدف
همه مشتری شما نخواهند بود. اگر سعی کنید همه چیز برای همه باشید ، فروشگاه اینترنتی شما موفقیت آمیز نخواهد بود. شما باید تصمیم بگیرید که مخاطب مورد نظر شما کیست و باید فروشگاه آنلاین خود را با توجه به آن افراد طراحی کرده و به بازار عرضه کنید. بعلاوه ، شما باید به جای وب سایت های بزرگی مانند آمازون یا والمارت ، به دلایل خود بخرید تا با شما خرید کنند.

مشخصات مشتری را برای مشتری ایده آل خود ایجاد کنید که شامل موارد زیر است:

 • جمعیتی – جمعیت شناسی اساسی مخاطبان مورد نظر شما از جمله سن ، جنس ، محل زندگی ، شغل ، شیوه زندگی و غیره.
 • منافع – مخاطبان شما به چه چیزی علاقه دارند؟ آشپزی ، کمپینگ ، مد ، ورزش و غیره.
 • ارزش ها و اعتقادات – تصمیم بگیرید که چه چیزی برای مخاطبان شما مهم است؟ اخلاقی بودن؟ صادقانه?
 • نقاط درد – مخاطب هدف شما با چه مشکلات / مشکلاتی روبرو است؟ و چگونه فروشگاه آنلاین شما به حل این مشکل کمک می کند?

تعیین مخاطب هدف شما به تجارت شما کمک می کند تا با خریداران ارتباط برقرار کند و فروش بیشتری کسب کند.

طراحی سایت ضعیف
بسیاری از دارندگان فروشگاه های آنلاین جدید متوجه اهمیت طراحی سایت خوب نمی شوند. وب سایت شما اغلب اولین چیزی است که مشتریان شما مشاهده می کنند. اگر طراحی فروشگاه آنلاین شما کثیف ، غیر حرفه ای و پیمایش سخت باشد ، خریداران نمی خواهند از شما بخرند.

بنابراین ، مطمئن شوید که فروشگاه آنلاین شما دارای یک موضوع مدرن است ، به راحتی قابل جابجایی است و در موبایل نیز عالی به نظر می رسد. یک آرم حرفه ای که می توانید در سایت تجارت الکترونیکی خود به نمایش بگذارید همچنین به تقویت اعتماد بین خریداران و وب سایت شما کمک می کند.

خدمات مشتری ضعیف
خدمات خوب مشتری یکی از مهمترین بخش های داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق است. مشتریان می خواهند بدانند كه شما خدمات مشتری خوبی را حتی قبل از خرید انجام می دهید. با افزودن خط مشی برگشت به وب سایت خود ، ارائه اطلاعات تماس پشتیبانی مانند ایمیل یا شماره تلفن یا حتی اضافه کردن چت زنده به وب سایت خود می توانید این مسئله را برای آنها ثابت کنید..

اگر خدمات مشتری سریع و کارآمد ارائه نمی دهید ، خطر از دست دادن مشتریان خود را به خطر می اندازید.

ما برای جلوگیری از این اشتباهات بعداً در مقاله ، به مواردی می پردازید که می توانید انجام دهید. اما در ابتدا ، شما باید بستر مناسبی برای تجارت الکترونیک را انتخاب کرده و ساخت وب سایت خود را شروع کنید.

فصل سوم: انتخاب بستر تجارت الکترونیک برای ایجاد فروشگاه اینترنتی

ایجاد یک سیستم عامل آنلاین تجارت الکترونیکی

انتخاب بستر مناسب تجارت الکترونیک برای تجارت شما بسیار مهم است زیرا اگر تصمیم شما اشتباه گرفته شود ، پس گرفتن آن دشوار است. در حقیقت ، 60٪ صاحبان فروشگاه های متوسط ​​تا بزرگ موافق هستند که باید قبل از انتخاب سیستم عامل های تجارت الکترونیک خود ، دقت بیشتری را انجام دادند..

3 مورد از محبوب ترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی که توصیه می کنیم Shopify ، BigCommerce و WordPress + WooCommerce هستند.
بیایید به سرعت به هر یک از این سیستم عامل های محبوب تجارت الکترونیک نگاهی بیندازیم.

3.1 بهترین برنامه های نمایشی تجارت الکترونیک

خریدن

خرید سازنده وب سایت

Shopify یک راه حل تجارت الکترونیکی کاملاً میزبان است که از 29 دلار در ماه شروع می شود. Shopify بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری یا نگهداری سرور میزبان وب ، راه اندازی فروشگاه را بسیار آسان می کند.

در حالی که به شما امکان می دهد طراحی فروشگاه خود را سفارشی کنید ، گزینه های سفارشی سازی در مقایسه با یک پلت فرم تجارت الکترونیکی خود میزبان محدود است. علاوه بر هزینه ماهانه ، باید هزینه معاملات را نیز برای هر سفارش پرداخت کنید. این بدان معنی است که هزینه واقعی شما بالاتر از 29 دلار در ماه خواهد بود ، و با رشد فروشگاه شما افزایش می یابد.

طرفداران:

 • کاربر پسند و آسان برای یادگیری است.
 • Shopify فروشگاه آنلاین شما را برای شما مدیریت می کند.
 • مقیاس گذاری وب سایت شما آسان و مقرون به صرفه است.

منفی:

 • شما کنترل کامل سایت خود را ندارید.
 • شما باید مبلغ تراکنش را بپردازید.
 • شخصی سازی محدود به دلیل عدم توانایی در انتخاب ویژگی های مورد نظر شما.

بررسی کامل Shopify ما را بخوانید.

BigCommerce

پلت فرم تجارت الکترونیک بزرگ

BigCommerce یکی دیگر از راه حل های کاملاً میزبان تجارت الکترونیک است. این بدان معناست که می توانید بدون نیاز به مدیریت هر یک از جنبه های فنی ، به سرعت یک فروشگاه آنلاین درست کنید. به سادگی با BigCommerce یک حساب کاربری ایجاد کنید ، فروشگاه آنلاین خود را در یک لحظه با استفاده از 1 الگوی تجارت الکترونیکی بسیار براق خود طراحی کنید ، محصولات خود را اضافه کنید و فروش خود را شروع کنید.

می توانید با BigCommerce فقط با 29.95 دلار در هر ماه شروع کنید که شامل محصولات نامحدود ، ذخیره فایل و پهنای باند است. علاوه بر این ، با BigCommerce هیچ هزینه معامله ای برای استفاده از دروازه پرداخت های پیشرو برخلاف Shopify وجود ندارد.

طرفداران:

 • کاربرپسند و آسان برای راه اندازی یک سایت.
 • هزینه معامله ای ندارد.
 • این یک راه حل کاملاً میزبانی شده است ، لازم نیست نگران مدیریت سایت خود باشید.

منفی:

 • شما کنترل کاملی بر سایت خود ندارید.
 • شخصی سازی سایت شما محدود است ، فقط چند موضوع رایگان برای مثال می توانید انتخاب کنید.
 • درصورتیکه از حد مجاز برای به روزرسانی برنامه خود فراتر بروید ، محدودیت فروش سالانه آنلاین را نیز می توانید انجام دهید.

WooCommerce

پلت فرم woocommerce

با یک راه حل تجارت الکترونیکی تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce ، شما کنترل کاملی بر فروشگاه آنلاین خود خواهید داشت. WooCommerce تقریباً 28٪ از فروشگاههای آنلاین بستر انتخابی است. از همه بهتر ، این افزونه در بالای وردپرس به عنوان یک افزونه رایگان کار می کند ، بنابراین اگر با وردپرس آشنایی دارید ، می توانید به راحتی با WooCommerce یک فروشگاه را مدیریت کنید. علاوه بر این ، اگر از قبل وب سایت یا وبلاگ وردپرسی دارید ، می توانید به راحتی با استفاده از WooCommerce آن را به فروشگاه آنلاین تبدیل کنید..

WooCommerce دارای تعدادی از ویژگی های داخلی مانند حمل و نقل ، پردازش پرداخت ، مدیریت موجودی ، کوپن ، گزارش و موارد دیگر است. همچنین شما می توانید افزونه های WooCommerce را خریداری کنید تا بتوانید انرژی بیشتری به فروشگاه اینترنتی خود بیفزایید یا از تعدادی افزونه WooCommerce بصورت رایگان و پرداخت شده برای شخص ثالث استفاده کنید تا به رشد فروش شما کمک کند.

بعلاوه ، از آنجا که WooCommerce یک سیستم عامل منبع باز و یک افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس است ، می توانید از مخزن WordPress.org بارگیری کنید. برای شروع کار با WooCommerce ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک نام دامنه ، گواهینامه SSL و حساب میزبانی وب است. با برخی از بهترین شرکت های میزبانی وب ، می توانید همه اینها را با حداقل 3-5 دلار در ماه بدست آورید و WooCommerce را کم هزینه ترین راه برای شروع یک فروشگاه آنلاین قرار دهید.

طرفداران:

 • کنترل کامل سایت شما.
 • WooCommerce یک نرم افزار منبع باز است ، سفارشی سازی با افزودنی های بی پایان است.
 • مقرون به صرفه تر از سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیک.
 • گزینه های میزبانی وب با قیمت مناسب تر که دارای WooCommerce خاص هستند مقرون به صرفه تر است.
 • هزینه معامله ای ندارد.

منفی:

 • شما باید سایت خود را از جمله امنیت ، به روزرسانی ها ، پشتیبان گیری و غیره مدیریت کنید.
 • ویژگی های نامحدود می تواند یادگیری را کمی آزار دهنده جلوه دهد.
 • مقیاس گذاری فروشگاه آنلاین شما دشوارتر است ، زیرا مجبورید خود سایت خود را مدیریت کنید یا هزینه بیشتری برای میزبانی وب مدیریت شده بپردازید.

توجه به این نکته مهم است که برای استفاده از افزونه WooCommerce WordPress ، باید سایت خود را با WordPress.org بسازید نه WordPress.com. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین 2 ، مقاله ما را در WordPress.com و WordPress.org بررسی کنید.

3.2 چرا ما WooCommerce را برای ایجاد فروشگاه آنلاین توصیه می کنیم

در حالی که سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند Shopify و BigCommerce استفاده از آن کمی ساده تر است و با راه اندازی همه موارد مورد نیاز خود از جعبه به راحتی یک فروشگاه اینترنتی را تهیه می کنید ، WooCommerce با هزینه شروع کمتری همراه است و شما کنترل بیشتری بر سایت خود دارید.

با WooCommerce ، شما کنترل کاملی از نحوه ظاهر و عملکرد فروشگاه آنلاین خود دارید. دقیقاً همانطور که پیشنهاد می کنیم به دلیل گزینه های بی پایان سفارشی سازی ، یک وب سایت با وردپرس ایجاد کنید ، همین امر در مورد ایجاد یک فروشگاه آنلاین با WooCommerce نیز وجود دارد. یک فروشگاه اینترنتی با WooCommerce به شما امکان می دهد از پلاگین های وردپرس بی شماری استفاده کنید تا ویژگی های بیشتری را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید.

به علاوه ، شما به تنهایی مضامین شگفت انگیز WooCommerce دسترسی پیدا می کنید تا دقیقاً ظاهر مورد نظر خود را به فروشگاه خود ببخشید. همچنین با ادغام ، روش پرداخت ، افزودنیها و موارد دیگر همراه است.

از آنجا که انجمن WooCommerce و وردپرس بسیار زیاد است ، اگر در فروشگاه اینترنتی خود مشکلی ایجاد کنید ، یک تن از انجمن ها و انجمن های آنلاین در دسترس هستند تا بتوانند به شما کمک کنند.

ایجاد یک فروشگاه آنلاین با WooCommerce به شما امکان می دهد دقیقاً نوع وب سایت تجارت الکترونیکی مورد نظر خود را ایجاد کنید ، بدون آنکه هزینه زیادی را صرف کنید.

مربوط: 6 بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیک برای بازارهای Multivendor

3.3 پیش نیاز ساخت فروشگاه اینترنتی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، هنگامی که شما یک فروشگاه آنلاین را با WooCommerce ایجاد می کنید ، قبل از شروع کار ، چند مورد نیاز دارید. از آنجا که WooCommerce یک افزونه وردپرس است ، شما به همراه این 3 مورد نیاز به یک سایت وردپرس خود میزبان دارید: نام دامنه ، گواهینامه SSL و هاستینگ وب. بیایید بررسی کنیم که هر یک از این پیش نیازها چیست و چرا به آنها احتیاج دارید.

نام دامنه
نام دامنه آدرس وب سایت شما است. کاربران می توانند نام دامنه شما را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ کرده و به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. به عنوان مثال ، برخی از نامهای دامنه مشهور که ممکن است با آنها آشنا شوید عبارتند از: www.IsItWP.com ، www.Amazon.com ، www.Facebook.com و www.WPBeginner.com.

نام دامنه برای فروشگاه تجارت الکترونیک

بدون نام دامنه ، کاربران نمی توانند از طریق رایانه های شخصی خود به وب سایت تجارت الکترونیک شما مراجعه کنند. بنابراین ، اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ، باید یک دامنه خریداری کنید که مطابق با نام تجاری فروشگاه آنلاین شما باشد.

برای توضیح بیشتر ، مقاله ما را بررسی کنید: نام دامنه چیست و چگونه کار می کند?

گواهی SSL
یک گواهینامه SSL (Secure Sockets Layer) که به عنوان گواهی دیجیتال نیز شناخته می شود ، پیوندی مطمئن بین وب سایت و مرورگر بازدید کننده ایجاد می کند. این تضمین می کند که تمام داده هایی که بین خریداران و وب سایت شما منتقل شده است بی خطر و ایمن است. در هر وب سایتی که اطلاعات کارت اعتباری را بپذیرد ، یک گواهینامه SSL لازم است.

گواهینامه تجارت الکترونیکی

علاوه بر این ، نمایش گواهی SSL در سایت شما باعث ایجاد اعتماد بین وب سایت و مشتریان می شود. اگر فروشگاه آنلاین شما امن نیست ، کاربران نمی خواهند از شما بخرند. اما یک گواهی SSL به آنها نشان می دهد که اطلاعات آنها در دستان ایمن است.

میزبانی وب
هنگام ایجاد وب سایت تجارت الکترونیک با وردپرس و WooCommerce خود میزبان ، شما نیز نیاز به خرید هاستینگ وب دارید. وقتی وب سایت می سازید ، تمام پرونده ها در رایانه شما ذخیره می شوند و هیچ کس دیگری نمی تواند آنها را مشاهده کند. اما هنگام خرید هاست وب ، یک شرکت میزبان وب پرونده های وب سایت شما را در فضایی در وب ذخیره می کند تا سایر کاربران بتوانند از وب سایت شما بازدید کنند.

میزبانی وب در واقع جایی است که سایت شما در اینترنت زندگی می کند. دقیقاً مانند یک فروشگاه خرده فروشی به مکانی فیزیکی احتیاج دارد که خریداران بتوانند وارد آن شوند ، فروشگاه آنلاین شما به فضایی در وب احتیاج دارد که کاربران نیز بتوانند از آن بازدید کنند. میزبانی وب این امکان را برای شما فراهم می کند.

اگر می ترسید که همه این پیش شرط ها پر هزینه باشند ، نگران نباشید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید یک نام دامنه رایگان ، مجوز SSL رایگان و میزبانی وب مقرون به صرفه را در بخش های زوج بعدی بدست آورید.

3.4 نحوه انتخاب یک نام تجاری

انتخاب یک نام تجاری مهم است. یک نام تجاری در اصل نام فروشگاه آنلاین شما است. نام تجاری شما به طور معمول باید با نام دامنه شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، درباره محبوب ترین فروشگاه اینترنتی موجود در وب ، آمازون ، فکر کنید. نام تجاری آنها آمازون و نام دامنه آنها www.Amazon.com است. داشتن نام تجاری و نام دامنه شما به همین صورت باعث می شود تا خریداران به راحتی بیاد بیایند و وب سایت خود را در اینترنت بیابند.

اما شما به طور تصادفی نمی توانید نام تجاری را انتخاب کنید. در عوض ، شما باید یک نام تجاری را انتخاب کنید که باعث شود شما از رقابت کنار بیایید. بنابراین ، چگونه بهترین نام تجاری را برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب می کنید؟ در اینجا چند نکته برای انتخاب بهترین مارک ذکر شده است:

 • آن را کوتاه و ساده نگه دارید – نام تجاری شما باید کوتاه و ساده باشد تا یادآوری و هجی کردن مشتریان آسان باشد. نامهای تجاری طولانی تر و پیچیده ، هنگامی که مشتریان نام دامنه شما را در نوار آدرس خود تایپ می کنند ، اشتباه می شوند و در نتیجه آنها قادر به یافتن فروشگاه آنلاین خود نخواهند بود.
 • بی نظیر باشید – با وجود بسیاری از فروشگاه های آنلاین در وب ، نام تجاری شما باید بی نظیر باشد تا از جمع مردم بی تفاوت باشد. به رقابت خود نگاهی بیندازید ، اگر آنها از کلمه “الکترونیک” در نام تجاری خود استفاده می کنند ، کلمه دیگری را که می توانید برای جدا کردن خود استفاده کنید بیان کنید..
 • از کلمات کلیدی استفاده کنید – استفاده از کلمات کلیدی با نام تجاری شما به فروشگاه اینترنتی شما کمک می کند تا توسط افراد بیشتری به صورت آنلاین پیدا شود. به عنوان مثال ، اگر فروشگاه آنلاین کفش خود را می فروشد ، برای افزایش نتایج جستجوی ارگانیک خود ، کلمه “کفش” را به نام تجاری خود اضافه کنید.

برای تقویت الهام بخش خود ، در اینجا چند نمونه از نام های تجاری جذاب و بی نظیر آورده شده است:

به عنوان مثال مرگ آرزو می کند قهوه

اگر در به وجود آمدن نام تجاری مشکلی ندارید ، می توانید از Generator Domain Name Generator رایگان نیز استفاده کنید تا به شما در رسیدن به مواردی جالب توجه کمک کند.

تولید کننده نام تجاری تجارت الکترونیکی isitwp

به سادگی کلمات کلیدی 1 یا 2 را تایپ کنید و ابزار تعدادی از ایده های نام تجاری را در اختیار شما قرار می دهد. این ابزار همچنین در دسترس بودن نام دامنه را بررسی می کند ، بنابراین لازم نیست نگران انتخاب نامی باشید که شخص دیگری قبلاً از آن گرفته است.

بعد از اینکه نام تجاری کامل را پیدا کردید ، زمان آن رسیده است که میزبانی وب را انتخاب کنید و نام دامنه را خریداری کنید.

3.5. نحوه انتخاب میزبانی وب

انتخاب بهترین هاستینگ وب گام مهم دیگری در ساخت فروشگاه اینترنتی است. شما باید یک راه حل میزبانی وب با کارایی بالا را انتخاب کنید تا یک تجربه خرید سریع و راحت به مشتریان خود ارائه دهید. اگر وب سایت تجارت الکترونیک شما کند باشد ، حتی فقط یک ثانیه تأخیر ، می تواند فروش شما را 7 درصد کاهش دهد. همانطور که مشاهده می کنید ، انتخاب میزبانی وب با سرعت و کارایی عالی از اهمیت برخوردار است.

چند فاکتور دیگر که باید هنگام انتخاب بهترین هاستینگ وب تجارت الکترونیکی در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 • 1-بر روی نصب کلیک کنید – میزبانی وب شما انتخاب می کنید باید با یک کلیک نصب ساده برنامه تجارت الکترونیکی مورد علاقه خود مانند WooCommerce را ارائه دهید.
 • گواهی SSL – همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، برای محافظت از فروشگاه آنلاین خود به گواهی SSL احتیاج دارید. این باید توسط شرکت میزبانی وب انتخاب شده ارائه شود.
 • انطباق PCI – همچنین لازم است میزبانی وب سازگار با PCI را انتخاب کنید تا ایمن پرداخت کارت اعتباری را بپذیرید.
 • پشتیبانی و تهیه پشتیبان – میزبانی وب را انتخاب کنید که پشتیبانی ، به روزرسانی و پشتیبان بسیار خوبی را در هر زمان که شما به آنها نیاز داشته باشید ، انتخاب کنید.

تعدادی از بهترین شرکتهای میزبان تجارت الکترونیک برای انتخاب وجود دارد. برخی از توصیه های برتر ما SiteGround Cloud ، BigCommerce ، Shopify و WP Engine هستند.

اما از آنجا که ما پیشنهاد می کنیم فروشگاه آنلاین خود را با WordPress و WooCommerce بسازید ، توصیه می کنیم Bluehost WooCommerce را انتخاب کنید.

میزبان woocommerce bluehost

Bluehost WooCommerce ارائه می دهد 1 کلیک WooCommerce نصب خودکار ، 1 نام دامنه رایگان ، مجوز SSL رایگان ، آدرس IP اختصاصی و موارد دیگر. Bluehost همچنین بیش از 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان قدرت دارد و این رسما میزبانی وب شماره 1 توصیه شده توسط WordPress.org است.

بعلاوه ، آنها موافقت کرده اند که به کاربران ما دامنه رایگان ، SSL رایگان و 50٪ تخفیف از برنامه میزبانی خود را ارائه دهند.

امروز با Bluehost شروع کنید.

توجه داشته باشید: ما به شفافیت کامل اعتقاد داریم. اگر میزبانی را با استفاده از لینک ارجاع ما خریداری می کنید ، در این صورت ما یک کمیسیون کوچک و بدون هزینه اضافی برای شما دریافت خواهیم کرد. در واقع شما در میزبانی + دامنه رایگان + SSL رایگان تخفیف می گیرید. ما می توانیم تقریباً در مورد هر شرکت میزبانی کمیسیون دریافت کنیم ، اما ما فقط محصولاتی را توصیه می کنیم که واقعاً معتقدند که به خوانندگان ما ارزش بسیاری می دهند.

فصل چهارم: ایجاد فروشگاه آنلاین – راهنمای فنی (مرحله به مرحله)

فصل 4 فروشگاه آنلاین ایجاد کنید

فقط به این دلیل که این بخش “راهنمای فنی” خوانده می شود ، به این معنی نیست که شما باید زرنگ باشید. اگر می توانید نکته را بزنید و کلیک کنید ، می توانید این آموزش را دنبال کنید و فروشگاه آنلاین خود را در هیچ زمان و بعد از آن راه اندازی کنید.

بیایید نگاهی به نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین در وردپرس با استفاده از WooCommerce بیاندازیم.

4.1 یک نام دامنه و یک حساب میزبانی WooCommerce خریداری کنید

برای راه اندازی فروشگاه WooCommerce خود ، به وب سایت Bluehost بروید و روی آن کلیک کنید در حال حاضر آغاز شده است دکمه.

میزبان woocommerce bluehost

در صفحه بعد از شما خواسته می شود که طرحی را انتخاب کنید. هر طرحی با WooCommerce در بالای وردپرس به همراه گواهی SSL رایگان از پیش نصب شده ارائه می شود.

گواهینامه SSL یک لایه امنیتی خاص در وب سایت شما اضافه می کند ، بنابراین می توانید اطلاعات حساسی مانند شماره کارت اعتباری و سایر اطلاعات شخصی را بپذیرید. این کار برای شما لازم است تا یک فروشگاه آنلاین را بپذیرید و کارتهای اعتباری را بپردازید.

از آنجا که تازه کار را شروع کرده اید ، می توانید طرح استارت را انتخاب کنید.

برنامه میزبانی woocommerce bluehost

می توانید دامنه جدیدی را که در اختیار دارید استفاده کنید یا دامنه جدید رایگان دریافت کنید. توصیه می کنیم دامنه جدید را از آنجا که رایگان است ثبت کنید.

خرید دامنه bluehost

اکنون از شما خواسته می شود اطلاعات حساب خود را وارد کنید. برای ثبت نام آسان ، می توانید فقط با چند کلیک با اطلاعات Google خود وارد سیستم شوید.

ایجاد حساب bluehost

پس از وارد کردن جزئیات خود ، به پایین صفحه بروید تا زمانی که جعبه اطلاعات بسته را پیدا کنید. می توانید برنامه استارت را برای 12 ماه ، 24 ماه یا 36 ماه انتخاب کنید. همچنین خواهید دید که چند افزونه از پیش انتخاب شده اند که قیمت کل شما را افزایش می دهد. توصیه می کنیم اگر تصمیم بگیرید که به این سرویس ها احتیاج دارید ، این جعبه ها را بردارید زیرا می توانید همیشه بعداً آنها را اضافه کنید.

اطلاعات بسته Bluehost

در مرحله بعد ، برای وارد کردن جزئیات پرداخت خود ، باید به پایین صفحه بروید. همچنین از شما خواسته می شود که با شرایط خدمات آنها موافقت کرده و روی ارسال کلیک کنید.

خودشه!

شما با موفقیت در یک برنامه میزبانی WooCommerce مشترک شدید. اکنون یک ایمیل با جزئیات در مورد نحوه ورود به صفحه کنترل میزبانی وب خود (cPanel) دریافت خواهید کرد که می توانید همه چیز را از میزبانی فایلها گرفته تا ایمیل و پشتیبانی مدیریت کنید.

پیش بروید و وارد cPanel خود شوید. با یک پنجره به شما اطلاع رسانی می شود که WordPress به همراه WooCommerce از قبل نصب شده است ، با شما خوشآمد می شوید. اکنون می توانید کلیک کنید وارد سایت خود شوید و مدیریت فروشگاه آنلاین خود را شروع کنید.

woocommerce نصب شده است

حال می خواهیم نگاهی به نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین خود با WooCommerce بیاندازیم.

4.2. WooCommerce را پیکربندی کنید

با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم از طریق ایمیل ، باید به داشبورد وردپرس خود وارد شوید که پیام خوش آمدید را مشاهده خواهید کرد. پیش بروید و کلیک کنید من به پیوند کمک نیاز ندارم. نگران نباشید ، ما شما را در هر مرحله از روند طی خواهیم کرد.

اولین قدم این است که مطمئن شوید نام و برچسب سایت خود را مشخص می کنید. برای این کار باید بازدید کنید تنظیمات »عمومی عنوان و توضیحات سایت WordPress خود را وارد کنید.

بسته میزبانی وردپرس شما دارای گواهی SSL رایگان است. این گواهینامه برای نام دامنه شما از قبل نصب شده است. با این حال ، سایت وردپرس شما باید پیکربندی شود ، بنابراین مانند https vs http بارگیری می شود. برای استفاده از https به جای http باید آدرس وردپرس و آدرس سایت خود را نیز تغییر دهید.

پیام خوش آمدید وردپرس در bluehost

در مرحله بعد ، شما باید جادوگر راه اندازی WooCommerce را اجرا کنید. به سادگی کلیک کنید Wizard Setup را اجرا کنید دکمه. جادوگر راه اندازی شما را در پیکربندی اصلی فروشگاه WooCommerce راه می اندازد.

جادوگر راه اندازی woocommerce

در مرحله اول از شما خواسته می شود مکان فروشگاه خود را مشخص کنید. همچنین از شما خواسته می شود ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از انجام مرحله اول می توانید به مرحله پرداخت بروید.

راه اندازی فروشگاه woocommerce

به طور پیش فرض ، WooCommerce فقط به شما امکان پذیرش پرداخت را از طریق پی پال می دهد. شما به راحتی می توانید در این مرحله ایمیل پی پال خود را وارد کنید بدون اینکه به حساب پی پال خود پیوند دهید. اگر می خواهید روش های پرداخت اضافی اضافه کنید ، باید افزونه های مربوطه را نصب کنید (که بعدا می توانید انجام دهید).

پرداخت woocommerce

اگر تصمیم دارید کالاهای فیزیکی را در فروشگاه WooCommerce خود بفروشید ، از شما خواسته می شود روش های ارسال و هزینه حمل و نقل را برای حمل و نقل ملی و بین المللی تنظیم کنید..

حمل و نقل woocommerce

WooCommerce پس از تنظیم گزینه های حمل و نقل ، شما را متقاعد می کند تا سایت خود را با Jetpack متصل کنید. راه اندازی Jetpack یک اقدام ضروری برای ساخت فروشگاه WooCommerce نیست ، بنابراین می توانید از آن صرفنظر کنید. شما می توانید پیدا کنید از این مرحله بگذر گزینه در انتهای صفحه.

تجارت و تجارت با jetpack

شما با جادوگر راه اندازی انجام شده اید.

woocommerce آماده است

4.3 قالب وردپرس خود را تغییر دهید

مضامین وردپرس ظاهر بصری وب سایت شما را کنترل می کند. برای ارائه یک طراحی منحصر به فرد به وب سایت خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که موضوع مناسب را روی آن پیدا کنید و نصب کنید. با وردپرس ، می توانید یک موضوع موجود را سفارشی کنید یا حتی یک موضوع سفارشی ساخته شده را مطابق نیازهای منحصر به فرد خود نصب کنید.

به طور پیش فرض ، فروشگاه WooCommerce شما با موضوع Storefront از پیش نصب شده است. Storefront یک موضوع وردپرس رایگان است که ادغام عمیقی با WooCommerce دارد.

اگر می خواهید موضوع Storefront خود را بدون دست زدن به تک خط کد سفارشی کنید ، می توانید بسته نرم افزاری Storefront را تهیه کنید که به شما کمک می کند تا با یک ظاهر منحصر به فرد مشتریان خود را خوشحال کنید..

از طرف دیگر ، به راحتی می توانید یک موضوع سازگار با WooCommerce را در مخازن افزونه رایگان پیدا کنید. قبل از انتخاب یک موضوع تصادفی از فهرست رسمی ، به نفع شماست که به بررسی برخی بررسی های موضوع سازگار با WooCommerce بپردازید و تصمیم بگیرید کدام یک انتخاب مناسبی برای نیازهای شما باشد.

یک موضوع حق بیمه از سایت فروشنده تم قابل بارگیری است و به صورت دستی در وردپرس شما بارگذاری می شود.

اگر تصمیم دارید با یک تم وردپرس رایگان از مخزن رسمی تم بروید ، می توانید بدون نیاز به بارگیری آن در رایانه خود ، آن را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود جستجو و نصب کنید..

برای نصب یک موضوع رایگان ، به این قسمت بروید ظاهر »مضامین در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. سپس بر روی کلیک کنید طرح جدید اضافه کنید جعبه اکنون می توانید چند مضمون برجسته را در داشبورد خود پیدا کنید.

موضوع جدید اضافه کنید

قبل از نصب ، می توانید با کلیک کردن روی تصاویر کوچک نمایش داده شده ، موضوع خود را پیش نمایش دهید. همچنین می توانید با کلیک روی گزینه ها ، تم ها را بر اساس طرح بندی ، ویژگی ها و سوله ها فیلتر کنید فیلتر ویژگیدکمه.

از آنجا که به دنبال یک موضوع تجارت الکترونیکی هستید ، می توانید به سادگی این موضوع را بررسی کنید تجارت الکترونیک گزینه در ستون موضوع. با این روش فقط تم های سازگار با تجارت الکترونیک به شما نشان داده می شود.

موضوع تجارت الکترونیکی را فیلتر کنید

در گوشه سمت راست ، نام نوار را در نوار جستجو تایپ کنید. پس از یافتن طرح صحیح ، روی تصویر آن شناور شوید و روی آن کلیک کنید نصب دکمه. سپس کلیک کنید فعال کنید برای تغییر ظاهر وب سایت خود.

موضوع نصب woocommerce

4.4 فروشگاه اینترنتی خود را با افزونه ها گسترش دهید

WooCommerce از افزونه های افزونه مختلفی پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را بدون نوشتن کد یا استخدام یک برنامه نویس حرفه ای ارتقا دهید..

دقیقاً مانند مضامین WordPress ، می توانید پلاگین های رایگان از مخزن افزونه وردپرس را در داشبورد وردپرس خود پیدا کنید و نصب کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید بازدید از آن است پلاگین ها »افزودن جدید. برای پیدا کردن افزونه از کادر جستجو در گوشه سمت راست استفاده کنید الآن نصب کن دکمه. و سپس ، کلیک کنید فعال کنید.

یک افزونه نصب کنید

فصل 5: شروع کار با فروشگاه اینترنتی شما

فصل 5 شروع به کار فروشگاه آنلاین

WordPress یک راه حل کاملاً سازنده وب سایت است که امکانات بی پایان برای سفارشی کردن سایت خود به روشی که می خواهید به شما می دهد. برخلاف سایر راه حل های محبوب تجارت الکترونیک ، وردپرس ادغام وبلاگ با فروشگاه آنلاین و ایجاد صفحات وب مستقل را آسان می کند.

اگر قبلاً از WordPress استفاده نکرده اید ، در ادامه می خواهیم نحوه شروع یک وب سایت کاملاً برجسته را به همراه فروشگاه آنلاین خود شروع کنیم. در زیر مواردی که ما پوشش خواهیم داد:

 1. وبلاگ خود را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید
 2. ایجاد صفحات مستقل
 3. یک منوی ناوبری اضافه کنید
 4. ویجت اضافه کنید
 5. یک صفحه اصلی ثابت تنظیم کنید

5.1. وبلاگ خود را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید

آیا می خواهید به مشتریان تجارت الکترونیک خود کمک کنید تا با نام تجاری شما در ارتباط باشند؟ آیا می خواهید بازدید کنندگان وب سایت بیشتری را جذب کنید ، فروش و درآمد بیشتری ایجاد کنید؟ سپس ، شما باید یک وبلاگ را با فروشگاه آنلاین خود ادغام کنید.

هر مشاغل تجارت الکترونیکی به یک وبلاگ نیاز دارد. با ادغام وبلاگ با فروشگاه خود می توانید اخبار برند خود را به روز کنید و در ارتباط با مشتریان باشید. نگه داشتن یک وبلاگ منظم یکی از بهترین راه ها برای هدایت ترافیک ارگانیک به سایت شما نیز می باشد.

بیایید نگاهی به نحوه ایجاد و انتشار یک پست وبلاگ در وب سایت وردپرس خود بیندازیم.

در فهرست سمت چپ داشبورد وردپرس خود ، دو گزینه مشابه را پیدا خواهید کرد که ممکن است شما را به عنوان یک کاربر جدید اشتباه بگیرد: نوشته ها و صفحات.

انتخاب کنید نوشته ها اگر می خواهید یک پست وب سایت ایجاد کنید که به ترتیب زمانی معکوس (جدیدترین نسخه) در وب سایت وردپرس شما ظاهر شود. پست ها همچنین به دسته ها و برچسب ها سازماندهی می شوند. می توانید مطالعه کنید تفاوت بین دسته ها و برچسب ها برای اطلاعات بیشتر.

برای ایجاد اولین پست وبلاگ خود ، با رفتن به ویرایشگر پست خود بروید ارسال ها »افزودن جدید. شما باید با اضافه کردن عنوانی برای پست وبلاگ خود شروع کنید. پس از آن ، می توانید نوشتن محتوای پست وبلاگ خود را در ویرایشگر پست شروع کنید.

برای بارگذاری تصاویر در وب سایت خود ، از این گزینه استفاده کنید ‘+ ‘ دکمه. سپس گزینه را انتخاب کنید تصویر گزینه. اکنون می توانید با استفاده از گزینه بارگذاری ، تصویری از رایانه محلی خود بارگذاری کنید یا با استفاده از دکمه کتابخانه رسانه ، یک موجود را از کتابخانه اضافه کنید.

5.2 ایجاد صفحات مستقل

درست مانند یک وبلاگ ، شما همچنین باید صفحات مستقل به سایت خود اضافه کنید مانند صفحه درباره ما ، صفحه تماس با ما ، صفحه شرایط خدمات و غیره.

اضافه کردن صفحه تقریباً با اضافه کردن یک پست وبلاگ مشابه است. تنها تفاوت این است که شما باید بازدید کنید صفحات »افزودن جدید برای ایجاد یک صفحه جدید پس از اتمام کار ، روی کلیک کنید انتشار دکمه انتشار صفحه.

5.3 یک منوی ناوبری اضافه کنید

منوی ناوبری شما به بالای وب سایت شما می چسبد ، بنابراین بازدید کنندگان شما می توانند به راحتی مهم ترین صفحات و پیوندها را پیدا کنند.

برای افزودن منوی پیمایش ، به بروید ظاهر »منوها. شما باید با مشخص کردن نام منو در قسمت شروع کنید نام منو فیلد و کلیک کنید ایجاد منو.

در وردپرس منو ایجاد کنید

اکنون می توانید صفحات ، پست ها ، پیوندهای دلخواه و دسته بندی های موجود را انتخاب کنید. پس از انتخاب ، کلیک کنید به منو اضافه کنید. با کشیدن و رها کردن ، می توانید ساختار فهرست را تنظیم کنید. همچنین می توانید برای ساختن منو کشویی تو در تو ، از drag and drop استفاده کنید. پس از اتمام کار ، مکان نمایش را انتخاب کرده و کلیک کنید ذخیره منو.

ساختار منوی موقعیت

5.4 ابزارکهای خود را اضافه و سفارشی کنید

در وب سایت وردپرس خود ، به راحتی می توانید ابزارهای نوار کناری مناسب را به دلخواه خود اضافه کنید.

اگر می خواهید محتوای پویا را در نوار کناری خود مانند دکمه های رسانه های اجتماعی ، فید های فیس بوک ، توصیفات و غیره نمایش دهید ، اگر ویجت وردپرس شما از ابزارک های صفحه پشتیبانی پشتیبانی می کند ، افزودن ویجت مفید است ، پس می توانید از آن برای اضافه کردن اعلامیه های حق چاپ ، پیوندها ، و بیشتر.

قابل اعتماد و متخصص ظاهر »ابزارک و از میان ابزارک های موجود را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، باید گزینه های خود را به قسمت ابزارک شده سایت وردپرس خود بکشید.

ابزارک را در وردپرس اضافه کنید

5.5 یک صفحه اصلی استاتیک تنظیم کنید

به طور پیش فرض ، وردپرس به جای یک صفحه ثابت ، آخرین ارسال های وبلاگ شما را به عنوان صفحه اصلی خود نشان می دهد. اگر می خواهید یک صفحه استاتیک سفارشی به عنوان صفحه اصلی خود تعیین کنید ، مراحل زیر را به سادگی دنبال کنید.

پس از ایجاد صفحه ، به بروید تنظیمات »خواندن. در صفحه اصلی شما نمایش داده می شود بخش ، باید انتخاب کنید یک صفحه استاتیک و سپس صفحه ای را که می خواهید به عنوان صفحه اول خود در منوی کشویی انتخاب کنید انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، کلیک کنید ذخیره تغییرات.

صفحه اصلی استاتیک

فصل ششم: فروشگاه اینترنتی خود را گسترش دهید

فصل 6 ویژگی های بیشتری را اضافه کنید

گسترش ویژگی های اصلی فروشگاه WooCommerce شما به آسانی نصب پلاگین ها (برنامه ها) است. در حالی که هر فروشگاه آنلاین از نظر خطوط محصول ، مخاطبان هدف و غیره بی نظیر است ، برخی از افزونه های پیشنهادی وجود دارد که تقریباً همه فروشگاه ها باید از آنها استفاده کنند ، مانند افزونه فرم تماس با ، افزونه Google Analytics ، افزونه SEO و موارد دیگر..

در زیر چند افزونه توصیه شده WordPress وجود دارد که می توانید برای فروشگاه آنلاین خود مفید بنویسید:

 • فرم های تماس با آنها بسازید WPFormsحرفه ای | رایگان
 • با استفاده از Google Analytics ، سایت خود را وصل کنید MonsterInsightsحرفه ای | رایگان
 • SEO خود را با SEO SEOحرفه ای | رایگان
 • یک لایه امنیتی بیشتر با آن اضافه کنید سوچوری
 • از یک نسخه پشتیبان تهیه منظم با استفاده کنید به روزرسانی پلاس – طرفدار | رایگان
 • بهبود عملکرد وردپرس با W3 حافظه نهان Total
 • با کامنت های اسپم جلوگیری کنید آکیسمت – طرفدار | رایگان
 • مشترکین و فروش خود را با آنها رشد دهید OptinMonster

از آنجا که توضیحات مفصل در مورد همه افزونه ها بسیار زیاد خواهد بود ، ما فقط چهار مورد مهم را توضیح خواهیم داد:

 1. ردیابی مشتری را با MonterInsights فعال کنید
 2. فرم های آنلاین را با WPForms به سایت خود اضافه کنید
 3. سئو فروشگاه خود را با Yoast بهبود دهید
 4. رها کردن سبد خرید را با OptinMonster کاهش دهید

6.1. ردیابی مشتری را با MonsterInsights فعال کنید

آیا می خواهید بدانید که مشتریان شما چگونه با سایت شما ارتباط برقرار می کنند؟ می خواهید میزان فروش و درآمد فروشگاه خود را ردیابی کنید?

سپس ، باید ردیابی تجارت الکترونیک را با Google Analytics در فروشگاه خود فعال کنید. Google Analytics جامع ترین ابزار ردیابی برای وب سایت شما است. به شما اطلاعات دقیقی در مورد نحوه یافتن بازدید کنندگان سایت شما و تعامل با صفحات شما می دهد. از همه بهتر ، Google Analytics کاملاً رایگان برای استفاده است.

تنظیم پیش فرض Google Analytics به شما امکان نمی دهد تعامل های پیچیده کاربر مانند معاملات تجارت الکترونیکی ، ارسال فرم ، ارسال پرونده و موارد دیگر را ردیابی کنید. اینجاست که افزونه MonsterInsights وارد می شود. MonsterInsights Google Analytics را برای وب سایت شما آسان می کند. فقط با چند کلیک ، می توانید فعالیتهای پیچیده کاربر ، از جمله معاملات تجارت الکترونیکی را ردیابی کنید.

بررسی کامل MonsterInsights را بخوانید.

بیایید نگاهی به نحوه فعال کردن ردیابی Google Analytics در سایت خود بیاندازیم.

سر به سمت پلاگین ها »افزودن جدید. برای MonsterInsights جستجو کنید و هنگامی که افزونه نمایش داده می شود ، کلیک کنید الآن نصب کن و بعد, فعال کنید.

هیولا را نصب کنید

سر به سمت بینش »تنظیمات برای تأیید اعتبار سایت خود با Google Analytics. کلیک با حساب Google خود تأیید اعتبار کنید.

تأیید اعتبار را با حساب Google خود کلیک کنید

در صفحه بعدی ، حساب Google خود را انتخاب کنید.

یک حساب Google را برای تجزیه و تحلیل انتخاب کنید

بعد ، اجازه دهید MonsterInsights بتواند حساب شما را مدیریت کند.

به هیولا اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل را مدیریت کند

در آخر ، نمایه صحیح وب سایت را برای سایت خود انتخاب کرده و کلیک کنید احراز هویت کامل.

اعتبار هیولا را تأیید کنید

پس از تأیید اعتبار ، به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت خود نحوه کار خود را پیدا کنید بینش »گزارش ها.

وردپرس google analytics با monsterinsights

ردیابی تجارت الکترونیکی یک ویژگی طرفدار MonsterInsights است. باید به آن ارتقا دهید MonsterInsights Pro به ردیابی تجارت الکترونیکی را فعال کنید.

امروز با MonsterInsights شروع کنید به راحتی Google Analytics را در سایت خود تنظیم کنید.

می خواهید به جای نسخه رایگان شروع کنید؟ تلاش كردن MonsterInsights Lite.

6.2. فرم های آنلاین را با WPForms اضافه کنید

هنگامی که یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید ، باید فرم های مختلف آنلاین مختلفی مانند فرم های تماس ، فرم های پشتیبانی مشتری ، فرم های بررسی محصول ، فرم های نظرسنجی ، فرم های ثبت نام ، فرم های ورود به سیستم سفارشی و غیره ایجاد کنید..

بهترین راه برای ایجاد انواع مختلفی از فرم ها برای سایت شما با نصب افزونه WPForms است. WPForms ایجاد سازنده قدرتمند کشیدن و رها کردن ، ایجاد هر نوع فرم در سایت شما را آسان می کند. علاوه بر سهولت استفاده ، در زیر چند دلیل وجود دارد که WPForms بهترین سازنده فرم وردپرس است:

 • تن قالب فرم داخلی: این افزونه با هزاران قالب فرم پیش ساخته مفید موجود است ، بنابراین لازم نیست که هر شکل را از ابتدا ایجاد کنید. با افزونه Templates Pack ، انواع عظیمی از قالب های از پیش ساخته را برای هر مکان و صنعت بدست می آورید.
 • ادغام با برنامه های مورد علاقه خود: WPForms یکپارچه با خدمات بازاریابی ایمیل و سایر برنامه های شخص ثالثی که استفاده می کنید ادغام می شود.
 • فرم های ثبت نام و ورود به سیستم: از جمله فرم های ثبت نام و ورود به سایت خود ، دارای مارک تجاری مداوم در سراسر سایت خود باشید.
 • و خیلی بیشتر…

بررسی کامل WPForms را بخوانید.

برای ایجاد یک فرم در وبلاگ خود ، ابتدا از همه ، باید با حرکت به WPForms را نصب کنید پلاگین ها »افزودن جدید. افزونه WPForms را جستجو کنید و وقتی ظاهر شد ، کلیک کنید الآن نصب کن, و بعد فعال کنید.

wpforms را نصب کنید

اکنون به صفحه استقبال زیبای WPForms هدایت می شوید. می توانید روی آن کلیک کنید اولین فرم خود را ایجاد کنید دکمه یا کلیک کنید WPForms »افزودن جدید برای ایجاد اولین فرم.

فرم اول خود را ایجاد کنید

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود یک الگوی را انتخاب کنید. می توانید یکی از قالب های premade را انتخاب کنید یا با یک فرم خالی شروع کنید. در صورت تمایل می توانید نام شخصی دلخواه خود را به اولین فرم تماس خود بدهید.

یک الگوی فرم را انتخاب کنید

WPForms ساخت فرم با کشیدن و رها کردن را آسان می کند. روی قسمتهای فرم موجود در پانل سمت چپ کلیک کنید تا آنها را به فرم خود اضافه کنید. همچنین می توانید به راحتی آنها را مرتب کنید و حتی با سهولت هر زمینه غیر ضروری را حذف کنید. بعد از انجام تغییرات لازم ، کلیک کنید صرفه جویی.

یک شکل ساده ایجاد کنید

بعد ، به داشبورد خود بروید و کلیک کنید WPForms »همه اشکال. اکنون تمام اشکال ایجاد شده را مشاهده خواهید کرد. درست در کنار نام فرم شما کد کوتاه فرم را مشاهده خواهید کرد. این کد کوتاه را کپی کنید.

WPForms

اکنون به پست یا صفحه ای بروید که می خواهید فرم خود را اضافه کنید و روی آن کلیک کنید ‘+ ‘ در گوشه سمت چپ بالای ویرایشگر گوتنبرگ خود وارد شوید.

با استفاده از قسمت جستجو جستجو کنید کد کوتاه. آن را هنگام یافتن انتخاب کنید. موارد زیر را در صفحه نمایش خود خواهید داشت.

اکنون کد کوتاه که قبلاً کپی کرده اید را بچسبانید و در قسمت داده شده قرار دهید و ضربه بزنید انتشار دکمه سمت راست.

خودشه! اکنون یک فرم تماس با موفقیت منتشر کرده اید.

آیا می خواهید یک فرم ارتباط با راه آسان ایجاد کنید؟ سپس, امروز با WPForms شروع کنید.

می خواهید به جای نسخه رایگان شروع کنید؟ تلاش كردن WPForms Lite.

6.3 بهبود SEO فروشگاه خود با Yoast

آیا می خواهید محصولات خود را گسترش دهید؟ آیا می خواهید ترافیک هدفمند تری از موتورهای جستجو که احتمالاً محصولات شما را خریداری می کنند ، هدایت کنید?

سپس در اصل شما نیاز به بهبود سئوی خود دارید. بهترین راه برای بهبود SEO فروشگاه آنلاین شما ، نصب افزونه SEO مانند Yoast SEO است.

در داشبورد وردپرس خود بروید پلاگین ها »افزودن جدید. Yoast را در نوار جستجو جستجو کنید که می توانید در گوشه سمت راست بالای صفحه پیدا کنید. افزونه Yoast SEO اکنون در صفحه شما ظاهر می شود. کلیک نصب و بعد فعال کنید.

نصب yoast

در داشبورد وردپرس خود ، هم اکنون می توانید منوی سئو را در منوی سمت چپ بیابید. به سادگی بر روی آن کلیک کنید.

اگر افزونه هرگونه خطای سئو را تشخیص دهد ، می توانید با دنبال کردن پیشنهادات ارائه شده ، آنها را برطرف کنید.

راه اندازی SEO Yoast با استفاده از جادوگر تنظیمات آسان است. به سادگی بر روی کلیک کنید جادوگر پیکربندی برای شروع.

جادوگر پیکربندی جستجوگر yoast

در مرحله اول از شما سؤال خواهد شد که آیا می خواهید Yoast SEO خود را پیکربندی کنید یا یک متخصص استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. انتخاب کنید پیکربندی سئو YOAST خودتان این کار را انجام دهید.

پیکربندی جستجوگر yoast

در مرحله بعد از شما سؤال می شود که آیا سایت شما آماده ایندکس شدن است یا خیر. می توانید گزینه A. را انتخاب کنید و سپس کلیک کنید بعد.

نمایه سازی جستجوگر yoast

در مرحله بعد ، باید نوع وب سایت خود را انتخاب کنید. در این حالت ، شما می خواهید انتخاب کنید – یک فروشگاه آنلاین. سپس ، کلیک کنید بعد.

نوع سایت جستجوگر yoast

برای کارت گرافیک دانش Google ، از شما سؤال می شود که آیا وب سایت توسط شخص یا مارک اداره می شود. اگر شخص انتخاب شده است ، باید نام آن را مشخص کنید. اگر شرکت انتخاب شده است ، باید آرم را نیز اضافه کنید. سپس ، کلیک کنید بعد.

شرکت جستجوگر yoast یا شخص

اکنون می توانید URL های نمایه رسانه های اجتماعی خود را در قسمت های مناسب آنها وارد کنید. سپس ، کلیک کنید بعد.

پروفایل های اجتماعی yoast seo

در مرحله قابلیت مشاهده موتور جستجو ، شما مجبور نیستید تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید زیرا آنها برای ایندکس کردن پست ها و صفحات شما تنظیم شده اند. به سادگی کلیک کنید بعد.

دید موتور موتور جستجوگر جستجوگرها

بایگانی نویسندگان ممکن است مسئله محتوا را برای موتورهای جستجو ایجاد کند. برای جلوگیری از آن ، اگر وبلاگ شما نویسنده های متعددی نداشته باشد می توانید آن را غیرفعال کنید.

yoast seo نویسندگان متعدد

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود وب سایت خود را به کنسول جستجوی Google متصل کنید ، این یک ابزار رایگان است که به شما اطلاعاتی دقیق درباره چگونگی درک محتوای وبلاگ شما توسط Google می دهد..

کنسول جستجوی گوگل جستجوگر گو

بعد ، می توانید عنوان را برای وبلاگ خود تنظیم کنید ، و سپس ، کلیک کنید بعد.

تنظیمات عنوان جستجوگر yoast

اکنون می توانید از جادوگر پیکربندی خارج شوید زیرا مراحل دیگر برای اهداف تبلیغاتی مانند ثبت نام در خبرنامه Yoast ایجاد شده است.

امروز با SEO Yoast شروع کنید برای بهبود سئو فروشگاه شما.

می خواهید به جای نسخه رایگان شروع کنید؟ تلاش كردن SEO Yoast رایگان.

6.4 رها کردن سبد خرید با OptinMonster را کاهش دهید

آیا می دانید میانگین نرخ ترک سبد خرید آنلاین حدود 70 درصد است؟ این بدان معناست که تنها 3 از 10 مشتری در حال تکمیل وجه هستند.

بدیهی است ، رها کردن سبد خرید تنها بزرگترین مانع برطرف کردن تجارت الکترونیک است. اما می توانید رها کردن سبد خرید را با افزونه ای مانند کاهش دهید OptinMonster.

OptinMonster ابزاری محبوب برای تولید سرب است که به شما امکان می دهد پنجره های هدفمند را نشان دهید که بازدید کنندگان متروک را به مشترکان تبدیل می کنند.

به عنوان مثال ، هنگامی که مشتری قبل از اتمام پرداخت ، قصد دارد سایت شما را ترک کند ، می توانید با یک کمپین بازشو هدفمند ، از آنها بخواهید که آن را تکمیل کنند. شما می توانید از فناوری قصد خروج OptinMonster برای نمایش یک کمپین هدفمند استفاده کنید.

برای ایجاد یک کمپین بازشو هدفمند برای خروج ، ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید OptinMonster در وب سایت رسمی خود پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، می توانید برای کاهش رها کردن سبد خرید ، اولین کمپین پنجره بازشو را شروع کنید. ابتدا بر روی سبز کلیک کنید ایجاد کمپین.

ایجاد-optinmonster- مبارزات انتخاباتی

در مرحله بعد ، با کلیک کردن بر روی ، نوع کمپین را انتخاب کنید پنجره.

optinmonster-campoon-kind

پس از آن ، از شما خواسته می شود یک الگوی از پیش طراحی شده برای کمپین خود انتخاب کنید. OptinMonster یک الگوی از پیش ساخته شده به طور خاص برای رها کردن سبد خرید دارد ، بنابراین بیایید آن را با عنوان انتخاب کنیم رها کردن پرداخت. روی الگو حرکت دهید و روی آن کلیک کنید از الگوی استفاده کنید دکمه.

قالب سبد خرید optinmonster

بعد از کلیک روی از الگوی استفاده کنید دکمه ، از شما خواسته می شود که نام مبارزات انتخاباتی خود را انتخاب کنید و انتخاب کنید که وب سایت شما ظاهر شود. سپس بر روی کلیک کنید شروع به ساختن کنید دکمه برای ادامه.

سپس به سازنده کمپین منتقل می شوید. در این زمینه ، می توانید سفارشی سازی کمپین خود را شروع کنید تا آن را به صورت دلخواه خود درآورد. می توانید رنگ ها را تغییر دهید ، تصویر و متن دلخواه خود را اضافه کنید و موارد دیگر.

رها کردن سبد خرید

وقتی از نحوه ظاهر شدن ظاهر خود راضی هستید ، زمان آن است که قوانین نمایش را تنظیم کنید. کلیک کنید روی قوانین نمایش در بالای صفحه کلیک کنید. سپس در منوی کشویی ، را انتخاب کنید خروجی شناسایی شد. همچنین می توانید سطح حساسیت خروجی را کم ، متوسط ​​یا زیاد انتخاب کنید.

از قانون نمایش یافته خارج شوید

همچنین می توانید قوانین دیگری مانند نمایش پنجره به کاربرانی که از صفحه پرداخت شما نیز بازدید کرده اند اضافه کنید. با قوانین بازی کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است.

پس از طراحی کمپین خود ، تنظیم قوانین نمایش و اطمینان از اینکه کمپین شما به سرویس بازاریابی ایمیل شما وصل شده است ، به رنگ سبز ضربه بزنید صرفه جویی دکمه ، سپس کلیک کنید انتشار.
از اینجا ، کمپین خود را تغییر دهید زنده در وضعیت بخش.

مبارزات انتخاباتی optinmonster

در بخش بستر های نرم افزاری ، WordPress را انتخاب کنید و دستورالعمل های ساده را برای جاسازی برنامه در وب سایت خود دنبال کنید.

دستورالعملهای مربوط به کمپین optinmonster را تعبیه کنید

اکنون به جای از دست دادن فروش گرانبها ، می توانید کسانی که بازدیدکنندگان را رها می کنند به مشتریان خوشحال تبدیل کنید.
برخی راه های دیگر برای کاهش رها سبد خرید شامل اضافه کردن نشان های امنیتی به سایت شما و ارائه پرداخت مهمان می باشد. افزودن نشان امنیتی باعث ایجاد اعتماد به نفس در مشتریان و پرداخت مهمان می شود سفارش شما را برای مشتریان راحت تر کند ، بنابراین آنها مجبور نیستند یک حساب کاربری ایجاد کنند.

فصل 7: افزودن محصولات اول خود

فصل 7 محصولات اول را اضافه کنید

اکنون می توانید لیست محصولات خود را در فروشگاه خود با کلیک کردن روی صفحه شروع کنید محصولی ایجاد کنید دکمه. این شما را به ویرایشگر محصولات در داشبورد شما هدایت می کند. افزودن محصول در فروشگاه WooCommerce شما آسان است.

درست مانند ایجاد یک صفحه یا ارسال ، شما باید با حرکت به صفحه ، جزئیات محصول مانند عنوان ، توضیحات محصول ، دسته بندی محصولات ، برچسب های محصول ، تصویر محصول و گالری را اضافه کنید. محصولات »افزودن جدید.

woocommerce محصول جدیدی را اضافه کنید

درست زیر ویرایشگر متن ، می توانید جعبه داده محصول را پیدا کنید که در آن می توانید جزئیات خاص محصول را مانند:

 • قیمت معمولی و فروش
 • مدیریت موجودی
 • جزئیات حمل و نقل مانند وزن و ابعاد
 • جزئیات فروش و فروش متقابل محصول
 • و بیشتر…

داده های محصول woocommerce

همچنین یک جعبه توضیحی کوتاه پیدا خواهید کرد که در هنگام وجود چندین محصول در یک صفحه ، استفاده می شود.

فصل 8: فهرست قبل از راه اندازی

فصل هشتم قبل از چک لیست

اکنون که فروشگاه آنلاین شما تقریباً به پایان رسیده است ، قبل از اینکه مستقیماً زندگی کنید ، باید مطمئن شوید که همه چیز را به ترتیب تهیه کرده اید. راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما قبل از آماده شدن می تواند مشکلاتی را برای شما ایجاد کند و حتی می تواند مشتریان بالقوه شما را از بین ببرد.

بنابراین ، یک چک لیست قبل از راه اندازی وجود دارد که شامل هر مرحله ای است که باید از لیست کارهای خود استفاده کنید. قبل از راه اندازی فروشگاه آنلاین خود به جهان ، حتماً هرکدام از این مراحل را انجام دهید.

 1. فروشگاه آنلاین خود را بسازید – فروشگاه آنلاین خود را بسازید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز برای مشتریان آینده شما مناسب به نظر می رسد. مطمئن شوید که تمام صفحات مورد نیاز مانند صفحات محصول ، صفحه ، صفحه تماس را در اختیار دارید. شما به عنوان یک فروشگاه آنلاین به یک سبد خرید و صفحه پرداخت نیز نیاز دارید.
 2. آماده سازی با صفحه به زودی – مخاطبان خود را قبل از اینکه حتی با افزودن صفحه ای به زودی به سایت خود راه اندازی کنید ، از فروشگاه اینترنتی خود هیجان زده کنید. می توانید به راحتی این کار را با استفاده از افزونه WordPress انجام دهید SeedProd.
 3. محصولات خود را اضافه کنید – تمام محصولات خود را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید. این شامل تصاویر با کیفیت بالا ، توضیحات محصول ، قیمت ها و غیره است.
 4. تصاویر خود را بهینه کنید – فروشگاه های آنلاین بسیار سنگین هستند که می توانند سایت شما را کند کنند. مطمئن شوید که تصاویر خود را با استفاده از افزونه بهینه سازی تصویر مانند بهینه می کنید reSmush.it.
 5. تنظیمات مالیاتی و حمل و نقل خود را تنظیم کنید – تنظیمات مالیاتی و حمل و نقل خود را دو برابر کنید تا مطمئن شوید که قیمت مناسب کالاهایی را که می فروشید شارژ می کنید.
 6. تست برای موبایل – بسیاری از مصرف کنندگان خرید آنلاین خود را از طریق دستگاه های تلفن همراه خود انجام می دهند ، بنابراین مطمئن شوید که فروشگاه آنلاین شما از نظر موبایل مناسب است.
 7. عملکرد سایت خود را تست کنید – سرعت و عملکرد فروشگاه اینترنتی خود را آزمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که در مورد خریداران بهینه شده است. شما می توانید از ابزار رایگان تست سرعت وب سایت ما برای آزمایش سایت خود و دریافت پیشنهادات برای بهبودها استفاده کنید.
 8. Analytics را نصب کنید – ایجاد یک حساب کاربری گوگل و استفاده از آن MonsterInsights برای ردیابی اطلاعات وب سایت خود قبل از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود ، اطمینان حاصل کنید که از ردیابی دقیق برخوردار است.
 9. سایت خود را برای سئو بهینه کنید – افزونه ای مانند Yoast SEO را برای بهینه سازی وب سایت خود برای سئو نصب کنید.
 10. بازاریابی ایمیل تنظیم کنید – شما باید به مشتریان خود و برعکس ایمیل بزنید ، بنابراین مطمئن شوید که بازاریابی ایمیل خود را تنظیم کنید. شما همچنین باید با یک ابزار تولید سرب مانند OptinMonster ، لیست ایمیل خود را شروع کنید.
 11. دستور آزمون را قرار دهید – اطمینان حاصل کنید که خریداران شما می توانند با قرار دادن سفارش تست با استفاده از دروازه پرداخت خود ، محصولات خود را با موفقیت خریداری کنند. می توانید بلافاصله پس از تأیید کار ، سفارش را بازپرداخت کنید.
 12. فروشگاه اینترنتی خود را بازاریابی کنید – بازاریابی فروشگاه آنلاین خود را برای هدایت خریداران بیشتر به وب سایت تجارت الکترونیک خود شروع کنید. به عنوان مثال ، تبلیغات اینترنتی خود را در رسانه های اجتماعی شروع کنید و وبلاگ نویسی را شروع کنید.

فصل 9: فروشگاه اینترنتی خود را تبلیغ و رشد دهید

فصل 9 فروشگاه آنلاین خود را رشد می دهد

اگر یک تاجر تجارت الکترونیک هستید ، هدف نهایی شما باید رشد فروش و درآمد شما باشد. برای ایجاد فروش بیشتر در فروشگاه آنلاین شما روش های مختلفی وجود دارد. بگذارید چند مورد از آنها را در زیر بررسی کنیم:

 • ترافیک هدفمند را رانندگی کنید.
 • با ساختن لیست ایمیل ، بازدید کنندگان خود را به سرب و مشتریان تبدیل کنید.
 • منابعی برای یادگیری و کارشناسی ارشد WordPress و WooCommerce.

9.1 ترافیک هدفمند را رانندگی کنید

ترافیک بیشتر ، منبع تغذیه هر مشاغل آنلاین است ، اما به خاطر داشته باشید که ترافیک بیشتر همیشه برابر با فروش بیشتر نیست. شما باید اطمینان حاصل کنید که ترافیک هدفمندی را که علاقه مند به محصولات شما باشد جذب می کنید.

چند راه برای هدایت ترافیک هدفمندتر به سایت شما عبارتند از:

 • سئو: سئو خود را بهبود بخشیده و به مشتریان بالقوه خود کمک کنید محصولات شما را در Google و سایر موتورهای جستجو کشف کنند.
 • تبلیغات پرداخت شده: سئو می تواند بسیار وقت گیر باشد ، بنابراین اگر می خواهید یک راه حل سریع برای هدایت ترافیک هدفمند انجام شود ، ممکن است بخواهید دلار بازاریابی خود را صرف تبلیغات پرداخت شده کنید.
 • برنامه های وابسته: یک برنامه وابسته شروع کنید و مردم را ترغیب کنید تا محصولات شما را برای کسب درآمد ارجاع تبلیغ کنند.

9.2 لیست ایمیل خود را بسازید و رشد دهید

یکی از دلایلی که شما نمی توانید بازدید کنندگان خود را به مشتری تبدیل کنید این است که با آنها رابطه ای ندارید. مشتریان شما شما را نمی شناسند ، بنابراین می ترسند از فروشگاه شما خرید کنند.

ایجاد لیست ایمیل بهترین راه برای شروع و تقویت روابط با مشتریان بالقوه شماست.

ایجاد یک لیست ایمیل به شما کمک می کند تا بتوانید در هدایت خود صلاحیت داشته باشید ، یک ارتباط طولانی مدت با آنها برقرار کنید و درنهایت به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان خود را به خریداران و مشتریان تبدیل کنید. در حقیقت, طبق یک نظرسنجی, ایمیل دارای ROI حدود 4،300٪ است ، بنابراین اگر لیست خود را جدی نمی گیرید ، به سرعت عقب می افتید.

با OptinMonster, می توانید با نشان دادن رفتارهای کاربر شخصی آنها ، لیست ایمیل خود را با نشان دادن کارزارهای لیست سازی هدفمند ، تغییر دهید.

مربوط: چگونه می توان لیست ایمیل خود را رشد داد ، سریع تر!

9.3. وردپرس و WooCommerce را بیاموزید و استاد کنید

برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی موفق را اداره کنید ، یادگیری و تسلط بر WordPress و WooCommerce ضروری است.

در زیر چند منبع مفید واقع شده است.

 • وبلاگ OptinMonster: وبلاگ OptinMonster یک منبع دسترسی به وب برای همه چیز بازاریابی آنلاین و بهینه سازی نرخ تبدیل است.
 • IsItWP: در IsItWP ، ما به طور مرتب آموزش های وردپرس ، تم وردپرس و جمع بندی های افزونه ، بررسی ، معاملات وردپرس و موارد دیگر را منتشر می کنیم.
 • WPBeginner: WPBeginner بزرگترین منبع وردپرس رایگان در وب برای مبتدیان WordPress است. آنها به طور مرتب آموزش های مفید ، فیلم ها ، کدهای کوپن را برای محصولات وردپرس و موارد دیگر منتشر می کنند.
 • وبلاگ WPForms: اگر می خواهید با استفاده از بستر وردپرس ، آموزشهایی را که به شما در رشد شغل خود کمک می کند بخوانید ، باید وبلاگ WPForms را دنبال کنید. همچنین می توانید نکات و روشهای پیشنهادی برای ساختن انواع فرم های آنلاین وردپرس پیدا کنید.
 • وبلاگ MonsterInsights: وبلاگ MonsterInsights یک منبع عالی است که می توانید دنبال کنید تا بهترین روش ها و توصیه های Google Analytics را بدست آورید. شما می توانید تعداد زیادی مقاله خاص WooCommerce از جمله راه اندازی را پیدا کنید ردیابی تجارت الکترونیکی پیشرفته, ردیابی مشتری, و غیره برای WooCommerce.

فصل 10: سؤالات متداول

فصل دهم فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیک

با کمک به بسیاری از کاربران در راه اندازی فروشگاه های آنلاین خود با WordPress + WooCommerce ، متوجه شده ایم که افراد اغلب دوباره و دوباره همان سؤال را می پرسند. به همین دلیل لیستی از سوالات متداول را گردآوری کرده ایم ، بنابراین می توانید به راحتی فروشگاه آنلاین خود را بدون دردسر راه اندازی کنید.

چه موقع باید یک تجارت شروع به ایجاد فروشگاه آنلاین کند?

از آنجا که فروش آنلاین به سرعت در حال رشد است ، داشتن یک فروشگاه آنلاین مزیت بزرگی را نسبت به رقبا فراهم می کند.

اگر می خواهید تجارت خود را بصورت آنلاین گسترش داده و درآمد خود را رشد دهید ، باید در اسرع وقت یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟?

برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با پشتیبانی WooCommerce ، باید یک نام دامنه را با قیمت 14.99 دلار در سال و یک حساب میزبانی خریداری کنید ، که در حدود 7.99 دلار در ماه هزینه دارد. درمجموع ، راه اندازی یک سایت برای سالانه 110.87 دلار کم هزینه خواهد داشت.

آیا می توانم بدون خرید حساب میزبانی ، فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم?

شماره. هر وب سایت به یک حساب میزبانی نیاز دارد. می توانید چندین سیستم عامل تجارت الکترونیکی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد یک فروشگاه آنلاین با اشتراک حق بیمه ایجاد کنید که شامل میزبانی به عنوان بخشی از آن است.

آیا می توانم فروشگاه اینترنتی را بدون WordPress / WooCommerce راه اندازی کنم?

بله ، بسیاری از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی وجود دارند که به شما امکان می دهند یک فروشگاه آنلاین را به راحتی بسازید. با این حال ، نکته اصلی که WooCommerce را از رقابت جدا می کند ، سهولت استفاده آن است. WooCommerce در بالای WordPress ، محبوب ترین پلتفرم ساخت وب سایت در جهان کار می کند. این بدان معنی است که اگر قبلاً از WordPress استفاده کرده اید ، رابط آشنا خواهید بود.

مزیت دیگر این است که ، بر خلاف سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی خود میزبان ، WooCommerce شما را ملزم به طی مراحل نصب خسته کننده نمی کند. در حقیقت ، اکثر ارائه دهندگان میزبان وب ، از جمله Bluehost از میزبان WooCommerce پشتیبانی می کنند ، بنابراین می توانید به سرعت و بدون نصب نرم افزار یا راه اندازی دستی در پایان ، فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی و راه اندازی کنید..

چگونه می توانم وبلاگ خود را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنم?

اضافه کردن یک وبلاگ به فروشگاه مجهز به WooCommerce آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد مقاله با پیمایش به آن است ارسال ها »افزودن جدید, و با کلیک کردن روی آنها ، منتشر کنید انتشار دکمه.

علاوه بر این ، حتماً در منوی ناوبری خود پیوندی به وبلاگ خود اضافه کنید تا بازدید کنندگان شما بتوانند به راحتی آن را کشف کنند.

چگونه می توانم محصولاتم را در گوگل جستجو كنم?

اگر می خواهید کاربران بالقوه شما محصول شما را در Google کشف کنند ، باید SEO خود را (بهینه سازی موتور جستجو) بهبود بخشید. سئو عملی است که با گرفتن صفحات وب در رتبه بندی بالاتر در نتایج موتورهای جستجو ، ترافیک وب سایت شما را از موتورهای جستجو افزایش می دهد.

چگونه می توانم درباره اصطلاحات WordPress اطلاعات بیشتری کسب کنم?

رجوع به این مطلب شود اصطلاحات واژه نامه WordPress برای مبتدیان هر زمان که با اصطلاحات عجیب و غریب وردپرس عجیب و غریب شده اید ، دچار تعجب می شوید.

چه روشهای پرداختی در WooCommerce پشتیبانی می شوند?

به طور پیش فرض ، WooCommerce به شما امکان می دهد تا پرداخت ها را از طریق پی پال بپذیرید. برای افزودن دروازه های پرداخت بیشتر به فروشگاه خود ، افزودن مناسب WooCommerce را پیدا کنید و آن را در فروشگاه خود نصب کنید. می توانید از کارت های اعتباری از طریق Stripe ، Authorize.net ، Braintree و چندین دروازه دیگر استفاده کنید. همچنین می توانید نقل و انتقالات بانکی ، بیت کوین و موارد دیگر را بپذیرید.

چگونه می توانم حمل و نقل را در WooCommerce مدیریت کنم?

WooCommerce از چند گزینه حمل و نقل پشتیبانی می کند:

 • ارسال رایگان
 • حمل و نقل نرخ ثابتی
 • حمل و نقل بین المللی
 • تحویل محلی / وانت محلی

اگر محصولات زیادی را می فروشید ، می توانید افزونه حمل و نقل مانند روش حمل و نقل FedEx را نصب کنید. به این ترتیب دیگر لازم نیست نگران ارسال سفارشات مشتریان خود باشید و به شما آرامش می بخشد.

چگونه می توانم ترافیک را به فروشگاه اینترنتی خود هدایت کنم?

برخی از راه های هدایت ترافیک به فروشگاه اینترنتی شما عبارتند از:

 • بهینه سازی موتور جستجو
 • ترافیک رسانه های اجتماعی را هدایت کنید
 • در تبلیغات آنلاین سرمایه گذاری کنید

امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد فروشگاه آنلاین با WooCommerce کمک کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map