نحوه ایجاد یک سایت نقد و بررسی در وردپرس (که درآمد کسب می کند) در سال 2020

نحوه ایجاد یک وب سایت بررسی با وردپرس


آیا می خواهید یک وب سایت بررسی بسازید؟ ایجاد وب سایت بررسی خود یکی از بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی با بازاریابی وابسته است.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید یک وب سایت نقد وردپرس را جمع کرده و مانند یک حرفه ای سود کسب کنید.

وب سایت نقد چیست؟?

یک وب سایت بررسی یک وب سایت محتوا است که با انتشار نظرات محصولات در یک گروه خاص و در عین حال گسترده (مانند تلفن های همراه یا بازی های ویدیویی ، به منظور ایجاد درآمد شرکت های وابسته) ایجاد شده است..

برای ایجاد یک وب سایت بررسی ، باید یک طاقچه خاص را انتخاب کنید ، بررسی محصولات را منتشر کنید و محصولات وابسته را در آن مکان بفرستید. هر وقت کسی از لینک های ارجاع شما خریداری کند ، حقوق دریافت خواهید کرد.

آسانترین راه برای یافتن محصولاتی که می خواهید تبلیغ کنید ، پیوستن به یک برنامه وابسته مانند است همکاران آمازونمحل اتصال کمیسیون یا ShareASale و از طریق سایتهای آنها مرور کنید.

پس از انتخاب محصولی که می خواهید به اشتراک بگذارید ، می توانید یک لینک وابسته دریافت کرده و از طریق آن لینک در سایت خود محصول را تبلیغ کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین افزونه های وابسته برای وردپرس.

شرایط ساخت وب سایت نقد و بررسی

برای ساختن یک وب سایت بررسی ، به موارد زیر نیاز دارید:

 • یک نام دامنه: این آدرس وب سایت شما مانند IsItWP.com یا Google.com است.
 • میزبانی وب: اینجا مکان ذخیره سازی پرونده های وب سایت شماست.
 • افزونه های وردپرس: توصیه می کنیم از افزونه های وردپرس زیر برای وب سایت بررسی خود استفاده کنید.
  • WP Product Review: با رتبه بندی ، پست های خود را به بررسی های هوشمند تبدیل کنید.
  • ThirstyAffiliates: بهترین افزونه مدیریت لینک پیوند.
  • MonsterInsights: بهترین افزونه Google Analytics. همچنین به شما می دهد بین چگونگی عملکرد پیوندهای وابسته خود را در سایت خود مشاهده کنید.
  • WPForms: بهترین افزونه فرم وردپرس که به شما امکان می دهد نظرات تولید شده توسط کاربر را در وب سایت بررسی خود منتشر کنید.

مرحله 1: وب سایت بررسی وردپرس راه اندازی کنید

ما همیشه برای راه اندازی یک وب سایت بررسی از WordPress استفاده می کنیم. WordPress محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان است. این امکاناتی بی پایان برای ساخت و شخصی سازی وب سایت شما فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر ، باید راهنماهای ما را در مورد بررسی وردپرس و چرا استفاده از وردپرس بررسی کنید.

برای ساختن یک وب سایت بررسی با وردپرس ، باید یک نام دامنه و هاستینگ وب خریداری کنید.

ما توصیه می کنیم از Bluehost برای میزبانی وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. Bluehost معامله ای را ارائه می دهد از جمله نام دامنه رایگان ، مجوز SSL رایگان و بیش از 60٪ تخفیف در میزبانی وردپرس.

Bluehost یکی از بزرگترین ارائه دهنده هاستینگ در جهان است. همچنین این یک ارائه دهنده میزبانی توصیه شده توسط WordPress.org است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل Bluehost را بخوانید.

برای ادعای این پیشنهاد منحصر به فرد Bluehost اینجا را کلیک کنید »

برای اطلاعات بیشتر ، مقاله ما در مورد نحوه ساخت وب سایت با وردپرس را بخوانید.

این راهنما را در بهترین شرکتهای میزبانی وب از دست ندهید.

مرحله 2: وب سایت معمولی خود را در یک سایت بررسی محصول تغییر دهید

در مرحله بعد ، باید افزونه WP Product Review را در سایت خود نصب و فعال کنید. این افزونه به شما امکان می دهد تا مقالات WordPress خود را با رتبه بندی به راحتی به بررسیهای هوشمند تبدیل کنید. همچنین به شما امکان می دهد در نتایج جستجوی Google به راحتی رتبه های بعدی ستاره را در کنار بررسی های خود اضافه کنید.

برخی از ویژگی های اصلی بررسی محصول WP عبارتند از:

 • کادر بررسی خود را در هر جای پست خود قرار دهید.
 • جداول مقایسه را به پست های بررسی خود اضافه کنید. این امر به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد تا کالای مورد نظر خود را از جدول به راحتی انتخاب کنند.
 • جدول بررسی و نمادهای رتبه بندی را به دلخواه خود تنظیم کنید.
 • با وارد کردن خودکار اطلاعات محصول آمازون ، وقت خود را ذخیره کنید.

بعد از فعال کردن افزونه ، یک مورد جدید در فهرست قرار دهید, بررسی محصول, به قسمت مدیریت وردپرس شما اضافه می شود. با کلیک بر روی آن ، شما را به صفحه تنظیمات افزونه منتقل می کند.

در تنظیمات عمومی می توانید موقعیت جعبه بررسی را تغییر دهید ، فعال کردن یا غیرفعال کردن نظرات بررسی ، قطعه های غنی ، تغییر نوع ارسال بررسی و غیره.

تنظیمات کلی پلاگین سایت را مرور کنید

بعد ، سر به سمت رتبه بندی رنگ ها برگه ای که می توانید رنگ گزینه های رتبه بندی ، نمودار رتبه بندی ، رتبه بندی ضعیف ، رتبه بندی بد ، رتبه بندی خوب و رتبه های بسیار خوب را تغییر ندهید.

سپس می توانید تایپوگرافی مورد نظر خود را انتخاب کرده و دکمه خرید را مطابق دلخواه خود تنظیم کنید.

مرحله 3: نظرات خود را در وردپرس منتشر کنید

انتشار افزونه با افزونه WP Product Review آسان است.

در ویرایشگر صفحه خود می توانید یک جعبه متا بنامید تنظیمات اضافی بررسی محصول.

بررسی محصول را منتشر کنید

اگر پست نقد و بررسی را منتشر می کنید ، می توانید انتخاب کنید آره. سپس از شما خواسته می شود یک الگوی بررسی را انتخاب کنید ، دسته بندی محصولات را مشخص کنید ، پیوندهای وابسته و سایر موارد را اضافه کنید.

پس از اتمام کار ، می توانید پست خود را منتشر کنید.

افزونه های پیشنهادی برای ایجاد یک وب سایت بررسی

ما به شدت توصیه می کنیم افزونه های وردپرس زیر را در وب سایت بررسی خود نصب کنید.

1. تشریفات وابسته:

تشنگی

ThirstyAffiliates بهترین افزونه مدیریت پیوند وابسته است. این امکان را به شما می دهد تا لینک های وابسته خود را به راحتی در یک مکان واحد سازماندهی کنید ، بنابراین می توانید لینک های وابسته را به طور مستقیم از ویرایشگر پست خود در مقالات خود وارد کنید..

وقتی همه پیوندهای وابسته خود را در یک مکان واحد سازماندهی می کنید ، می توانید به سرعت و بدون هیچ زحمتی لینک ها را پیدا و جایگزین کنید.

این امر مفید است ، به ویژه هنگامی که شرکتی که شما تبلیغ می کنید پیوند وابسته ای را که به مقالات خود اضافه کرده اید اصلاح می کند. برای یافتن و جایگزین کردن لینک های وابسته نیازی نیست که هر پست وبلاگ خود را که منتشر کرده اید حفر کنید. درعوض ، می توانید پیوند وابسته را در مدیر وردپرس خود جایگزین کنید. این به طور خودکار پیوندهای درج شده در همه پست های شما را تغییر می دهد.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد لینک های وابسته خود را ساعت بچسبانید تا بتوانید لینک های وابسته زشت خود را به لینک های زیبا تبدیل کنید.

با ThirstyAffiliates شروع کنید!

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ThirstyAffiliates ما را بخوانید.

2. MonsterInsights:

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. با MonsterInsights ، شما به راحتی می توانید Google Analytics را راه‌اندازی کرده و حتی ردیابی پیوندهای وابسته را در سایت خود فعال کنید.

با فعال کردن ردیابی لینک های وابسته ، می توانید درک کنید که چه چیزی برای مخاطبان شما بهتر است. همچنین می تواند در مورد چگونگی بهینه سازی سایت بررسی خود برای تقویت کمیسیون های وابسته ، بینشی به شما ارائه دهد.

با ردیابی کلیک روی پیوندهای وابسته خود می توانید بفهمید:

 • منابع سودآوری ترافیک
 • صفحات برتر در وب سایت شما
 • درک کنید که چه نوع محتوا برای تولید درآمد شرکت های برتر کار می کند

با MonsterInsights شروع کنید!

بررسی کامل MonsterInsights ما را بخوانید.

3. WPForms:

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است. این افزونه ساخت هر نوع فرم آنلاین را با سهولت مانند فرم پرداخت ، فرم ورود به سیستم و غیره آسان می کند.

WPForms به کاربران این امکان را می دهد تا نظرات را در سایت وردپرس شما ترک کنند. با ویژگی ارسال آن ، می توانید فرم ارسال پیام اول را ایجاد کنید. هنگامی که کاربر فرم را پر کرد ، ورودی به مدیر وردپرس شما به عنوان پست یا صفحه برای بررسی شما ارسال می شود. از این طریق می توانید نوشته های ارسالی را مرور کرده و سپس منتشر کنید.

همچنین ، این مقایسه کامل بین WPForms v TypeForm را بررسی کنید.

با WPForms شروع کنید!

بررسی کامل WPForms را بخوانید.

خودشه!

امیدواریم این راهنما در ایجاد وب سایت نقد وردپرس به شما کمک کند. اگر از این مقاله لذت بردید ، می توانید مقالات ما را در مورد چگونگی ایجاد یک سایت میکرو کار مانند Fiverr و ایجاد یک ایمیل حرفه ای حرفه ای با G Suite بررسی کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map