چگونه سریع لیست ایمیل خود را رشد دهیم! (23 نکته نادرست آسان)

نکاتی برای دریافت مشترکین ایمیل بیشتر


آیا به دنبال بهترین نکات برای رشد لیست ایمیل خود هستید؟ به عنوان یک صاحب مشاغل ، برای اشتراک گذاری اخبار ، معاملات ، محتوا و موارد دیگر به لیستی از آدرس های ایمیل نیاز دارید. شما به مشترکان واقعی نیاز دارید که با شما تعامل دارند و از طریق ایمیل های خود اقدام به عمل می کنند.

در این مقاله ، 23 نکته را برای شما به اشتراک می گذاریم تا بتوانید به راحتی مشترکان ایمیل بیشتری را بدست آورید.

قبل از شروع کار ، ما توصیه می کنیم برای فعالیتهای ایمیل خود از یک سرویس بازاریابی ایمیل مانند AWeber ، MailChimp ، Drip یا ثابت تماس استفاده کنید..

همه مجموعه؟ عالی. در اینجا نکات مورد علاقه ما ، بر اساس تجربیات شخصی ما ، برای رشد آسان لیست ایمیل شما وجود دارد:

Contents

1. یک پنجره Exit-Intent ایجاد کنید

ممکن است ترافیک خوبی داشته باشید ، اما آیا می دانید بیش از 65٪ از این بازدید کنندگان دیگر هرگز به وبلاگ شما نمی آیند?

این بدان دلیل نیست که آنها نمی خواهند دوباره بازدید کنند یا اینکه وبلاگ شما به اندازه کافی جذاب نیست. دلیل واقعی این است که آنها ممکن است هرگز نتوانند دوباره شما را پیدا کنند. با این حال ، اگر آنها را به عضویت در لیست ایمیل خود قرار دهید ، مطمئناً آنها از شما می شنوند و اغلب به وبلاگ شما مراجعه می کنند.

داشتن جعبه اشتراک عالی است ، اما درمورد آن دسته از بازدید کننده هایی که بدون اشتراک ترک می شوند چه خواهید کرد?

آنچه شما نیاز دارید فناوری Exit-Intent. این هوشمندانه کار می کند تا یک پنجره انتخاب را برای کاربرانی که قصد ترک وبلاگ شما را دارند ، نمایش دهد.

از فناوری Intent در OptinMonster خارج شوید

برای ایجاد یک پنجره Exit-Intent ، باید استفاده کنید OptinMonster, بهترین ابزار تولید سرب در بازار است. به سادگی ثبت نام کنید محاکمه رایگان OptinMonster و می توانید در صورت لزوم آن را ارتقا دهید.

اول ، شما باید ایجاد یک کمپین در OptinMonster. پس از آن ، سر به سمت قوانین نمایش »چه زمانی برنامه باید ظاهر شود؟ »در خروج از قصد صفحه و قانون نمایش را فعال کنید با کلیک روی ضامن وضعیت.

قانون نمایشگر را فعال کنید

پس از ایجاد یک پنجره Exit-Intent ، باید آن را جذاب و سودمند کنید تا بازدید کنندگان بخواهند ایمیل خود را به اشتراک بگذارند. سعی کنید آنها را به آنها پیشنهاد دهید که نمی توانند رد کنند. که ما را به …

2. تخفیف و تخفیف به اشتراک بگذارید

یک Optin می تواند بازدیدکننده را از بسته شدن صفحه با نشان دادن آنها ، به روشی چشم نواز ، آنچه را که شما پیشنهاد می کنید ، حفظ کند. در ازای آدرس ایمیل خود ، تخفیفات و معاملات ویژه ای به آنها اختصاص دهید.

بررسی کنید که چگونه این سایت رستوران با ارائه یک وعده غذایی استیک رایگان در ازای ثبت نام ، بازدید کنندگان خود را وسوسه می کند:

تخفیف و معاملات برای ثبت نام

شما می توانید تخفیف ها و معاملات را مطابق طاقچه خود اضافه کنید تا این امر به وبلاگ خود مرتبط باشد. این یک روش شگفت انگیز برای تبدیل بازدیدکنندگان متروک به مشترکان است.

با گزینه های سفارشی سازی نامحدود از OptinMonster, برای افزایش لیست ایمیل خود می توانید به راحتی در پنجره Exit-Intent یک تصویر و متن اضافه کنید.

3. یک Optin 2 مرحله ای ایجاد کنید

نمی دانید که یک اپتین 2 مرحله ای چیست?

این یک تکنیک ساده است که بازدید کنندگان خود را با یک مشت روانشناختی در لیست پستی خود ثبت نام کنید. می توانید با استفاده از این نوع optin ایجاد کنید OptinMonster.

پس از آماده شدن کمپین شما ، باید به آن بروید قوانین نمایش »چه زمانی برنامه باید ظاهر شود? برای فعال کردن آن ، از تب MonsterLink ™ (در کلیک) بازدید کنید.

پس از آن می توانید کد را کپی کرده و در هر صفحه یا ارسال در وبلاگ خود جایگذاری کنید.

اپتین دو مرحله ای

این کارزار را با یک دکمه نمایش می دهد. پس از کلیک بر روی دکمه کاربران ، کمپین شما را می بینند و آدرس ایمیل خود را رها می کنند تا روند کار تمام شود.

شما باید این راهنمای گام به گام را دنبال کنید چگونه می توانید یک optin 2 مرحله ای برای فعالیتهای ایمیل خود ایجاد کنید برای اطلاعات دقیق تر.

4- یک پیام خوش آمدید جذاب اضافه کنید

نحوه رشد لیست ایمیل شما - پیام خوش آمدید

اولین برداشت از وبلاگ شما باید جالب و چشم نواز باشد. گاهی اوقات ، یک پیام خوش آمدید قدرتمند و جذاب می تواند منبع خوبی برای دریافت مشترکین ایمیل باشد.

این امر به ویژه هنگامی مفید است که شما مقاله مهمان را در یک وبلاگ مشهور منتشر کرده و می خواهید از آن خوانندگان در وبلاگ خود استقبال کنید.

همچنین می توانید در پیام خوش آمد گویی خوبی ارائه دهید و از optin 2 مرحله ای استفاده کنید ، بنابراین بازدید کنندگان می توانند هنگامی که علاقه خود را کاهش داده اید در لیست پستی شما مشترک شوند.

5- یک Optin و CTA را در پایین پست اضافه کنید

بازدیدکنندگانی که پست های وبلاگ شما را تا انتها می خوانند از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. آنها محتوای شما را آنقدر دوست دارند که در وسط مقاله گزاف گویی نکردند.

اکنون زمان مناسب برای تبدیل آنها از یک بازدید کننده در حال خواندن به یک خواننده معمولی است. می توانید CTA را در انتهای پست خود اضافه کنید تا از خوانندگان بخواهید ایمیل خود را وارد کنند.

OptinMonster به شما امکان می دهد یک ویجت پس از محتوا برای خوانندگان خود به اشتراک مستقیم از وبلاگ خود اضافه کنید. به این ترتیب ، شما نیازی به اضافه کردن دستی کمپین به هر پست وبلاگ نخواهید داشت.

6. آهنرباهای سرب ایجاد کنید

آهنربای سرب مشابه پیشنهاد ارز برای بازدید کنندگان وبلاگ شما است. شما به آنها یک منبع رایگان و مفید می دهید و آنها آدرس ایمیل خود را در اختیار شما قرار می دهند. این یک روش اثبات شده است و به رشد لیست ایمیل شما کمک می کند.

اما اگر چیزی برای بازدید کنندگان خود نداشته باشید چه می کنید؟ اگر کتاب الکترونیکی یا یک لیست چک رایگان ندارید ، چه می کنید؟?

نگران نباشید! در اینجا یک راه حل آسان وجود دارد: محبوب ترین مقالات وبلاگ خود را جمع کنید و آنها را به یک فایل PDF تبدیل کنید. به سادگی بازدید کنید چاپ دوستانه و URL یکی از مقاله های خود را اضافه کنید. کلیک کنید روی PDF را فشار دهید و آن را بارگیری کنید.

اکنون یک آهنربای سرب برای بازدید کنندگان خود ارائه می دهید و می توانید به اندازه مورد نیاز خود ایجاد کنید. ساده!

در مرحله بعد ، باید به سازنده کمپین OptinMonster بروید و از آن بازدید کنید موفقیت برگه از آنجا باید باز شود بلوک در منوی سمت چپ بلوک دکمه ای را به گزینه انتخاب موفقیت اضافه کنید و آن را نامگذاری کنید اکنون بارگیری کن.

موضوع موفقیت را بارگیری کنید

پس از آن ، به دکمه عمل برای افزودن آدرس اینترنتی آهنربای سرب. به شما امکان می دهد بلافاصله پس از وارد کردن آدرس ایمیل خود ، منابع را بارگیری کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، پست ما را در این قسمت بررسی کنید چگونه به طور مؤثر آهنربای سرب را تحویل دهیم.

7. مسدود کردن محتوا را اضافه کنید

مسدود کردن محتوا یک روش شگفت انگیز دیگر برای رشد سریع لیست ایمیل شما است. می توانید بخشی از محتوا را مسدود کنید و از خوانندگان بخواهید که آدرس ایمیل خود را اضافه کنند و برای ادامه خواندن پست مشترک شوند.

شما می توانید با این کار انجام دهید ، شما آن را حدس زده اید: OptinMonster.

برای شروع ، باید بفهمید که محبوب ترین مقالات در وبلاگ شما با بیشترین ترافیک چیست. برای کاربران وردپرس, MonsterInsights یک کار عالی در نمایش پست هایی که بیشترین میزان ترافیک را در داشبورد خود دارند.

اگر از WordPress استفاده نمی کنید ، به سادگی به Google Analytics بروید و کلیک کنید رفتار »محتوای سایت» صفحات فرود. پست های شما را با بالاترین میزان ترافیک نشان می دهد.

بعد ، لازم است یک کمپین پس از پست یا درون خطی ایجاد کنید. در تنظیمات سازنده تبلیغات ، باید به آن بروید Optin »مسدود کردن محتوا.

مسدود کردن محتوا

در اینجا می توانید نحوه انسداد محتوا را برای خوانندگان خود تعریف کنید.

بعد از مشترک شدن بازدید کنندگان ، آنها قادر خواهند بود مقاله کامل را بخوانند و لیست پستی شما رشد خواهد کرد.

8- از تغییرات رنگ استفاده کنید

لیست ایمیل - از تغییرات رنگ استفاده کنید

رنگ ها نقش مهمی در جذب بازدید کننده به سمت کمپین شما دارند. رنگ های پنجره ، دکمه ثبت نام ، تصویر ، متن و غیره بسیار مهم هستند. رنگهای مختلف جلوه متفاوتی در بیننده می گذارد.

برای کاربران OptinMonster ، تغییر رنگ تقریباً هر عنصر مورد استفاده در کمپین بسیار آسان است. شما فقط باید عنصر را انتخاب کنید و گزینه ویرایش را در سمت چپ نشان می دهد. این امکان را به شما می دهد تا با ابزار قدرتمند انتخاب رنگ ، هر عنصر را برای عناصر خود انتخاب کنید.

شما باید این را بررسی کنید تحقیق در مورد تبدیل رنگ بیشترین مشترکین.

این بستگی به فرم فرم شما دارد. مطمئن شوید که رنگ ها را عاقلانه انتخاب کرده و optin خود را به تعامل درآورید.

9. تقسیم گزینه های خود را امتحان کنید

هنوز نگران رنگها هستید؟ می توانید کل مبارزات انتخاباتی خود را در یک آزمایش تقسیم A / B قرار دهید تا ببینید کدام فرم Optin برای شما بهتر است.

ما توصیه می کنیم از Google Optimize ، یک آزمایش آزمایشی و شخصی سازی رایگان توسط Google استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی در سایت شما بهتر است. از همه مهمتر ، Google Optimize درست در بالای Google Analytics ساخته شده است ، بنابراین می توانید شروع به استفاده از داده های Analytics خود برای انجام تست های A / B کنید و تبدیل فرم فرمین خود را فوراً بهبود دهید.

با استفاده از افزونه MonsterInsights ساده ترین راه برای اتصال Google Analytics و Google Optimize با سایت وردپرس است. با آن افزونه Google Optimize, می توانید چندین فرم از فرم خود را ایجاد کنید و به راحتی تست تقسیم A / B را انجام دهید.

افزونه Google Optimize

شما باید این راهنما را بررسی کنید نحوه تهیه فرم های تست A / B و افزایش مشترکین برای دستورالعمل های مرحله به مرحله.

10. از کلمات Trigger برای دکمه ها استفاده کنید

باید روی دکمه های CTA متن ارزشمندی را برای بازدید کنندگان اضافه کنید. استفاده از کلمات شخصی می تواند بسیار جذاب باشد.

به عنوان مثال ، باید به جای “شروع کتاب آزمایشی” یا “شروع آزمایشی رایگان من” به جای “شروع آزمایشی رایگان” از “بارگیری کتاب eBook” خود استفاده کنید.

اینها فقط دو نمونه اصلی برای ایجاد دکمه های شخصی تر CTA برای بازدید کنندگان است. اگر هنوز درباره متن اطمینان ندارید ، می توانید A / B را با استفاده از تست های مختلف با اشکال مختلف در تست تست کنید.

11. اضافه کردن توصیفات در Optin و CTA

آیا تاکنون از توصیفات خود به غیر از افزودن آنها به صفحه توصیفات استفاده کرده اید?

شما می توانید این توصیفات را در کمپین ها و فرم های انتخابی خود برای بازدید کنندگان جدید نمایش دهید تا ببینید سایر کاربران درباره شما چه گفته اند. این یک روش کارآمد است و فایده آن ساده است: لیست ایمیل خود را افزایش دهید.

هنوز شهادت کافی ندارید؟ همچنین می توانید از نقل قول های مشتریانی که در ایمیل های قدردانی دریافت کرده اید یا یک توییت در ستایش کار خود استفاده کنید. برای اطمینان خاطر بازدید کنندگان خود از هر چیزی که در مورد شما یا محصولات شما باشد ، استفاده کنید … و آنها به سرعت مشترک خواهند شد!

12. ساخت یک صفحه فرود

صفحه فرود چیست؟?

خوب ، یک صفحه فرود مانند سایر صفحات یک صفحه ساده از وب سایت شما است. با این حال ، کمپین ایمیل هدفمند خود را در این صفحه اضافه خواهید کرد. وقتی بازدید کنندگان شما در اینجا به سر می برند ، قبل از ادامه فعالیت در وب سایت شما ، اشتراک مشترک آنها را مهم می دانند.

یک صفحه فرود برای اطمینان از اینکه مخاطبان شما باید محتوای متمرکز را مشاهده کنند (به عنوان مثال کمپین ایمیل شما) ساخته شده است. این یک روش آزمایش شده و موفق برای رشد لیست ایمیل شماست.

برای ساخت سریع صفحه فرود ، می توانید از افزونه صفحه فرود وردپرس در سایت خود استفاده کنید.

شما می توانید این صفحه فرود را در تبلیغات رسانه ای اجتماعی پرداخت شده ، ایمیل ، منابع ارجاع و موارد دیگر پیوند دهید.

13. پیوند کمپین را در امضای ایمیل خود اضافه کنید

آیا هر روز ایمیل زیادی ارسال می کنید؟ اگر پیوند جدیدترین کمپین خود را در زیر هر ایمیل اضافه کنید ، می توانید تبلیغات را بصورت نمایی بیشتر تبلیغ کنید.

پس از ایجاد کمپین خود در OptinMonster ، باید بازدید کنید گزینه های انتشار کمپین و روی آن کلیک کنید اشتراک گذاری MonsterLink.

Monsterlinks اشتراکی

اکنون ، شما یک MonsterLink اشتراکی دارید که می توانید از آن در هر نقطه برای به اشتراک گذاشتن کمپین خود استفاده کنید ، و امضای ایمیل مکان مناسبی است. مهم نیست از کدام ارائه دهنده ایمیل استفاده می کنید ، گزینه ای برای ایجاد امضای ایمیل وجود دارد.

برای کاربران Gmail می توانید بروید تنظیمات »عمومی و به دنبال امضا رشته.

امضای ایمیل

می توانید پیوند را برای صفحه فرود ، صفحه مبارزات انتخاباتی یا هر صفحه دیگری که Optin خوانندگان برای مشترکین دارد اضافه کنید..

14. از اطلاعات بسیار زیادی سؤال نکنید

می توانید همانطور که می خواهید قسمتهای زیادی را در فرم های انتخابی خود اضافه کنید. اما ، آیا شما در واقع به تمام اطلاعات بازدید کننده احتیاج دارید؟ معمولاً یک آدرس ایمیل کافی است تا کاربر سوار شوید.

اگر از OptinMonster استفاده می کنید ، می توانید به سادگی زمینه های اضافی را از فرم های optin خود که لازم نیست حذف کنید.

قسمت نام زمینه را مخفی کنید

به عنوان مثال ، روی نام نام در سازنده فرم انتخاب خود کلیک کنید و گزینه های آن در سمت چپ ظاهر می شود. می توانید با کلیک کردن بر روی تنظیمات تغییر ، آن را خاموش کنید.

15. یک لینک Optin را در توییتر بیوگرافی خود اضافه کنید

یکی دیگر از راههای عالی برای تبلیغ کمپین و رشد لیست ایمیل شما ، اضافه کردن پیوندی مشترک در بیوگرافی توییتر شماست. ممکن است در توییتر موارد خوبی داشته باشید و مردم می خواهند اطلاعات بیشتری را از شما ببینند.

به سادگی بیوگرافی توییتر خود را ویرایش کنید و پیوندی به صفحه کمپین خود یا یک مقاله محبوب با یک فرم optin جذاب اضافه کنید.

16. دکمه ثبت نام صفحه فیس بوک را ایجاد کنید

هر مشاغل حرفه ای در فیس بوک حضور دارد. در صفحات فیس بوک گزینه ای برای اضافه کردن پیوند قابل کلیک با متن دکمه پیش فرض مانند کتاب اکنون ، تماس با ما ، ثبت نام و غیره وجود دارد.

صفحه فیس بوک ثبت نام کنید

می توانید این دکمه را در کنار گزینه Facebook Like در صفحه کسب و کار خود نمایش دهید. به شما امکان می دهد URL کمپین خود را با دکمه وصل کنید. همچنین می توانید برای این دکمه ثبت نام به طور خاص کمپین های بازاریابی پولی را اجرا کنید.

طرفداران فیس بوک شما به این دکمه ضربه می زنند و در کمپین ثبت نام می کنند.

17- حساب های اجتماعی خود را فعال کنید

ممکن است شما برای تعامل با اتصالات خود زمان زیادی را در کانالهای رسانه های اجتماعی اختصاص دهید.

چرا از آن زمان برای بازاریابی کمپین خود و رشد لیست پستی خود استفاده نمی کنید?

لازم نیست پیوند تبلیغات خود را در کانالهای رسانه های اجتماعی اسپم کنید. راه درست کمک به افرادی است که به دنبال راه حل برای مشکلات خود هستند و مسائل آنها باید به طاقچه شما مربوط باشد.

هنگامی که در گروه ها قرار گرفتید ، مردم به طور خودکار با شما ارتباط برقرار می کنند و به شما احتیاج بیشتری خواهند داشت. زمان مناسب برای اشتراک آنها در لیست پستی شما خواهد بود.

18. تبلیغات کمپین خود را

در حال افزایش لیست ایمیل شما - تبلیغات فیس بوک

هنگامی که به طور فعال به افراد در فیس بوک و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کمک می کنید ، زمان آن رسیده که کمپین خود را در کانالهای اجتماعی تبلیغ کنید.

شما باید تبلیغاتی را برای تبلیغات خود در پلتفرم های رسانه های اجتماعی برنامه ریزی کرده و بر افزایش لیست مشترکین خود نظارت کنید.

19. عناصر غیر ضروری را مخفی کنید

شما ممکن است یک نوار کناری طولانی با گزینه های زیادی برای بازدید کنندگان داشته باشید. با این حال ، بازدید کنندگان ممکن است علاقه ای به بسیاری از این ابزارک های نوار کناری فانتزی نداشته باشند.

به سادگی روی هدف اصلی خود تمرکز کنید: برای افزایش لیست ایمیل خود. هرچه حواس پرتی بیشتری به شما اضافه شود ، شانس بیشتری برای دریافت مشترکان خواهید داشت. لازم است که همه کرک ها را پنهان کنید و انتخاب خود را به وضوح نشان دهید تا خوانندگان ایمیل خود را وارد کرده و به لیست پستی شما بپیوندند.

20. از جعبه اشتراک در فرم های تماس استفاده کنید

اگر وب سایت شما در وردپرس ساخته شده است ، می توانید از افزونه WPForms برای اضافه کردن کادر اشتراک در فرم مخاطب خود استفاده کنید. WPForms با ارائه دهندگان خدمات ایمیل محبوب مانند AWeber ، MailChimp و ثابت تماس با شما ادغام می شود.

مشترک شدن در کادر انتخاب

این ساده ترین راه برای بازدید کنندگان شما در هنگام ارسال فرم تماس با شما در لیست پستی شما است.

برای اطلاع از هر ارائه دهنده خدمات ایمیل بطور جداگانه باید این راهنماها را بررسی کنید:

نحوه اضافه کردن یک جعبه بررسی ثبت نام MailChimp به فرم تماس با شما
نحوه اضافه کردن یک جعبه ثبت نام AWeber به فرم تماس با شما
نحوه اضافه کردن یک جعبه بررسی ثبت نام ثابت تماس با فرم تماس با ما

21. پیوند کمپین را در صفحات تشکر اضافه کنید

هنگامی که بازدید کنندگان نظر خود را در مورد سایت شما اضافه می کنند ، می توانید آنها را به صفحه تشکر هدایت کنید. در این صفحه می توانید جعبه اشتراک را با استفاده از نظر Yoast هک می کند افزونه در WordPress.

از آنجا که آنها تلاش کردند تا با شما ارتباط برقرار کنند ، یک فرصت مناسب وجود دارد که فرم اشتراک شما را امضا کنند.

22. پیوندها را با سایر وبلاگها به اشتراک بگذارید

چندین وبلاگ با ترافیک زیاد وجود دارد که می توانند کمپین های جالب مانند شما را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. می توانید کمپین خود را به این وبلاگ ها ارسال کنید. پس از پذیرش ، ممکن است سنبله ای را در لیست پستی خود مشاهده کنید.

همچنین می توانید در مورد کمپین خود پست های مهمان سریع بنویسید و آن را در وبلاگ های مرتبط با طاقچه های تجاری خود به اشتراک بگذارید. از این طریق ، می توانید کمپین خود را به مخاطبان مختلف تحویل دهید.

23- آن را ساده نگه دارید

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت.

کمپین خود را برای بازدید کنندگان ساده نگه دارید زیرا این امر به آنها کمک می کند تا به سرعت ثبت نام کنند و لیست پستی شما رشد کند. و باید این مقایسه را بین OptinMonster vs Sumo بررسی کنید.

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه می توانید لیست ایمیل خود را گسترش دهید. همچنین ممکن است بخواهید راهنماهای ما را در مورد چگونگی ایجاد یک ایمیل تجاری رایگان در کمتر از 5 دقیقه و نحوه ایجاد انفجار ایمیل به روش صحیح بررسی کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map