نحوه شناسایی و متوقف کردن AdBlocking در وردپرس (مرحله به مرحله)

تشخیص adblockers


می خواهید نرم افزار adblocking در WordPress را شناسایی و متوقف کنید?

اگر صاحب وب سایت هستید که از درآمد تبلیغاتی برای پشتیبانی وب سایت خود استفاده می کنید ، adblockers می تواند یکی از دلایل اصلی نگرانی شما باشد.

Adblocking یا فیلترینگ تبلیغاتی یک تکنیک رایج است که از طریق آن تبلیغات در اینترنت مسدود یا حذف می شوند ، بنابراین این نمی تواند روی تجربه مرور کاربر تأثیر بگذارد.

بنابراین اگر بازدید کننده شما از این تکنیک استفاده می کند ، به هیچ وجه امکان دیدن تبلیغاتی که در سایت خود نمایش می دهید را نخواهد دید. با این کار کاربران شما قطعاً تجربه مرور بدون وقفه را خواهند داشت اما درآمد و استراتژی وب سایت شما برای رشد با مشکل جدی روبرو خواهد شد. بنابراین برای شما مهم است که adblockers را شناسایی کرده و جلوی انسداد تبلیغات خود را بگیرید.

در مورد Adblocking به عنوان ناشر چه باید کرد?

به عنوان یک ناشر ، اقدامات مختلفی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از اینکه نرم افزار adblocking بر نحوه درآمد شما تأثیر نمی گذارد ، انجام دهید. بیایید به برخی از آنها نگاه کنیم.

1. رویکرد Do-Nothing

خود عنوان می گوید در این رویکرد چه باید کرد. شما به سادگی هیچ کاری انجام نمی دهید و با ضرر و زیان خود متحمل می شوید.

2. رویکرد منفعل

در این روش ، می توانید از کاربر خود بخواهید وب سایت شما را لیست سفید کند و به آنها قول تبلیغاتی با کیفیت و غیر مزاحم را بدهد. اگرچه این به نظر می رسد خوب و ساده است ، اما هیچ قطعیتی در مورد موفقیت این رویکرد وجود ندارد.

به عنوان یک گزینه جایگزین بهتر ، می توانید سایتهای عضویت را ایجاد کنید و برنامه اشتراک اشتراکی را ارائه دهید. بنابراین کاربران شما می توانند در این برنامه ها مشترک شوند و از یک منطقه بدون آگهی لذت ببرند و به محتوای پیشرفته و ویژگی های اضافی نیز دسترسی پیدا کنند.

3. رویکرد تهاجمی

این مورد به شما نیاز دارد تا همه کاربران را با استفاده از adblockers در مرورگرهای خود مسدود کند. اگر هرکدام از آنها هنوز هم بخواهید به سایت شما دسترسی پیدا کنند ، باید مسدود کننده تبلیغات را غیرفعال کنید تا بتوانند ادامه دهند.

با استفاده از این روش ممکن است در نهایت کاربران خود را گم کنید که ممکن است دیگر هرگز علاقه مند به بازگشت به سایت خود نباشند. بنابراین به جای ترساندن آنها با اینقدر خشن ، توصیه می کنیم به جای آن از روش منفعلانه استفاده کنید.

نحوه شناسایی کاربران Adblock در وردپرس

اگرچه بسیاری از کاربران به طور فعال از adblockers استفاده کرده اند ، پلاگین های زیادی در بازار وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در تشخیص این نرم افزار کمک کند. در این آموزش ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از Adblockers در WordPress به صورت گام به گام دور شوید. با انجام این کار ، ما از دو پلاگین محبوب ترین استفاده خواهیم کرد.

  1. OptinMonster
  2. Adsanity

اما قبل از اینکه به شما نحوه استفاده از این افزونه ها را نشان دهیم ، به داشبورد وردپرس خود بروید و هر دو افزونه را نصب و فعال کنید. اکنون بیایید نحوه استفاده از آنها را بررسی کنیم.

روش شماره 1 شناسایی و هدف قرار دادن AdBlocking کاربران با استفاده از OptinMonster

OptinMonster یکی از محبوب ترین ابزارهای تولید سرب است که به شما در دستیابی به اهداف تبدیل خود و کسب درآمد از وب سایت کمک می کند. با استفاده از این برنامه ، می توانید به راحتی کمپین های پنجره ای مؤثر برای جلب توجه کاربر و دستیابی به اهداف تبدیل خود ایجاد کنید. درباره OptinMonster بیشتر بدانید.

یکی از ویژگی های مهم این ابزار ردیاب های داخلی AdBlock است که با استفاده از آن می توانید دستگاهی را که adblocker نصب کرده است ، شناسایی کنید. اما برای استفاده از این ابزار ، ابتدا باید حساب OptinMonster خود را با سایت وردپرس خود وصل کنید.

برای انجام این کار شما باید حساب OptinMonster خود را تنظیم کنید. این یک برنامه پرداخت شده است ، بنابراین باید هزینه آن را بپردازید. کلیک کنید روی شروع کنید را فشار دهید و برنامه های مختلف قیمت گذاری را مشاهده خواهید کرد. برای خرید طرح ، روی آن کلیک کنید شروع کنید دکمه. برای استفاده از ویژگی تشخیص AdBlock ، به این موارد نیاز خواهید داشت رشد طرح.

قیمت گذاری optinmonster

در مرحله بعد جزئیات خود را وارد کرده و پس از پرداخت هزینه پرداخت را وارد نمایید.

افزونه ای که قبلاً نصب کرده اید به عنوان کانکتور بین این دو عمل می کند. بنابراین پس از اتمام نصب ، به داشبورد وردپرس بروید و کلیک کنید OptinMonster.

اکنون بر روی کلیک کنید حساب خود را وصل کنید برگه.

این شما را به صفحه جدید هدایت می کند که در آن می توانید حساب OptinMonster خود را مجاز کنید. کلیک کنید روی OptinMonster را مجاز کنید برگه.

یک گزینه جدید با پنجره جدید ظاهر می شود به سایت وردپرس خود متصل شوید. روی این برگه کلیک کنید و در داشبورد خود خواهید بود. اکنون تحت OptinMonster کلیک کنید مبارزات انتخاباتی »ایجاد کمپین جدید.

کمپین های optinmonster

این شما را به برنامه OptinMonster می برد که در آن می توانید کمپین خود را انتخاب کنید. چندین نوع کمپین در دسترس است. اگر می خواهید رویکرد منفعلانه را انتخاب کنید ، پس از آن به دنبال نوع مبارزات انتخابی سبد خرید بروید. اگر می خواهید کاربران AdBlock را بطور تهاجمی قفل کنید ، می توانید از نوع کمپین Fullscreen استفاده کنید.

انواع کمپین OptinMonster

در مرحله بعد باید الگویی را انتخاب کنید. می توانید هر کسی را از میان موجود انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، صفحه جدیدی را مشاهده خواهید کرد که در آن باید نام مبارزات خود را انتخاب کنید. اگر چندین وب سایت را مدیریت می کنید ، می توانید محلی را که می خواهید این کمپین را نمایش دهید انتخاب کنید. هنگامی که انجام شد ضربه شروع به ساختن کنید برای ادامه.

اکنون می توانید سازنده drag and drop خود باشید که بتوانید کمپین را طراحی کنید. کلیک کنید روی بله خیر گزینه (همانطور که در تصویر مشاهده می کنید) بله با کلیک بر روی آن و سپس کلیک بر روی گزینه (بله) فعال کنید دکمه.

تنظیمات optinmonster

اکنون در بخش متن بر روی عناصر به صورت جداگانه کلیک کرده و آنها را ویرایش کنید. در صورت تمایل می توانید یک تصویر نیز اضافه کنید.

برای افزودن بلاک می توانید از بلوک اضافه کنید دکمه در بالای صفحه پس از اتمام طراحی کمپین خود ، به این قسمت بروید قوانین نمایش برگه کنار طرح دکمه. طبق اولین قانون شما باید انتخاب کنید adblock بازدید کننده فعال است.

پس از آن به پایین بروید و تنظیمات خود را بر روی تنظیم کنید هر صفحه.

کمپین شما تقریباً آماده پخش زنده است. آخرین مرحله انتشار آن است. بنابراین به انتشار دکمه در بالا. یک صفحه جدید ظاهر می شود. در این صفحه دکمه وضعیت را برای زندگی تغییر دهید.

اکنون به داشبورد وردپرس برگردید و کلیک کنید OptinMonster »کمپین ها. خواهید دید که کمپین شما در اینجا ظاهر می شود. کلیک کنید روی تنظیمات خروجی را ویرایش کنید ارتباط دادن.

اکنون مطمئن شوید که بررسی کرده اید کمپین را در سایت فعال کنید گزینه.

و این کمپین شما باید در سایتهای کاربرانی که adblockers را فعال کرده اند شروع شود.

روش شماره 2. شناسایی و هدف قرار دادن AdBlocking کاربران با AdSanity

Adsanity یک افزونه درخشان مدیریت تبلیغات برای وردپرس است که همچنین یک ویژگی شناسایی آگهی را با افزونه ارائه می دهد. این افزونه نرم افزار adblocking را تشخیص داده و کاربران Adblock را از دسترسی به وب سایت شما محدود می کند تا اینکه غیر فعال کردن adblocking. این افزونه بسیار آسان برای استفاده است. درباره Adsanity بیشتر بدانید.

پس از فعال کردن افزونه ، به داشبورد وردپرس خود بروید و کلیک کنید AdSanity »تنظیمات صفحه را بزنید و روی برگه افزودنیها کلیک کنید.

چندین افزودنی را در اینجا مشاهده خواهید کرد. به دنبال تشخیص بلوک تبلیغ addon را بزنید و روی آن کلیک کنیداطلاعات بیشتر برگه اکنون به صفحه جدید هدایت می شوید که می توانید نسخه ای از افزونه را خریداری کنید.

پس از نصب افزونه در سایت شما ، به آن بروید Adsanity »تنظیمات» افزونه‌ها. در اینجا در قسمت اول پست و صفحه را اضافه کنید تا هشدار در کل سایت نشان داده شود. در گزینه بعدی ، را انتخاب کنید هشدار دهنده مودال. اکنون پیامی را که می خواهید برای نمایش به کاربر Adblock که در سایت شما قرار دارد اضافه کنید. در آخر ، تحت گزینه Warning Mode ، گزینه را انتخاب کنید اجباری رشته.

افزونه Adsanity

و این بعد از ایجاد این تغییرات روی کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه و شما خوب است برای رفتن. هرکسی که از سایت شما با Adblocker نصب شده بازدید می کند ، پیامی را که در تنظیمات فوق اضافه کرده اید ، مشاهده می کند.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر می خواهید در مورد راه های دیگر کسب درآمد از طریق بلاگ نویسی بدانید ، آن را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map