نحوه ایجاد یک سایت میکرو کار مانند Fiverr (مرحله به مرحله)

ایجاد یک سایت شغلی خرد


آیا می خواهید با وردپرس یک وب سایت مشابه Fiverr ایجاد کنید؟ اگر می دانید چگونه Fiverr کار می کند ، در مورد فرآیندهای پس زمینه ایده ای دارید. یک سایت شغلی خرد ، مانند Fiverr ، ارتباط دو طرفه بین کارفرما و کارگر / فریلنسر را کنترل می کند. با این حال ، شما شخص ثالثی هستید که در مورد هر کار انجام شده از طریق وب سایت خود کمیسیون کسب می کنید.

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم چگونه می توانید سایت میکروجیوبی مانند Fiverr ایجاد کنید ، و چگونه می توانید از آن سود کسب کنید.

ساخت وب سایت میکرو کار از ابتدا

قبل از شروع کار ، باید مطمئن شوید که همه موارد لازم برای ایجاد یک وب سایت میکرو کار را در اختیار دارید. از آنجا که آن را در وردپرس می سازید ، به یک نام دامنه ، میزبانی وب ، گواهی SSL و موضوع MicrojobEgnine WordPress نیاز خواهید داشت.

منظور ما از WordPress ، میزبان WordPress.org است. برای مقایسه دقیق بین WordPress.com و WordPress.org ، باید مقاله کامل ما را بررسی کنید.

اکثر وب سایتهای تجاری کوچک به دنبال گزینه های ارزان تر هستند. اما وقتی به جستجوی نام دامنه و میزبانی وب می پردازید ، ممکن است گزینه هایی که بین 25 دلار – 30 دلار در ماه هزینه دارند را پیدا کنید.

ما می دانیم که پول زیادی برای شروع کار داریم اما نگران نباشید!

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی ارزان وجود دارند که می توانند به شما در ثبت نام دامنه رایگان نیز کمک کنند. با این حال ، ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید زیرا:

 • ما از آنها استفاده می کنیم.
 • آنها یکی از بزرگترین شرکت های میزبان در جهان هستند و شرکای میزبان رسمی وردپرس هستند.
 • آنها یک نام دامنه رایگان ، مجوز SSL رایگان ارائه می دهند (به طور معمول 69 دلار در سال هزینه دارد) و 60٪ تخفیف در میزبانی برای کاربران IsItWP.

این بدان معنی است که هزینه واقعی برای شروع به 2.75 دلار در ماه کاهش می یابد. عالی ، درست است?

ایجاد-یک-وردپرس-حساب-در-bluehost

بعد از دریافت نام دامنه و هاستینگ وب ، مورد بعدی که باید انجام دهید ایجاد وب سایت با وردپرس است.

اکنون ، شما آماده هستید تا نصب موضوع وردپرس کار خرد را شروع کنید.

نصب موضوع میکرو کار

پس از ایجاد وب سایت خود با WordPress ، باید تم MicrojobEngine را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید ، راهنمای ما در مورد نحوه نصب یک موضوع در وردپرس را بررسی کنید.

پس از فعال کردن موضوع ، از شما خواسته می شود یک صفحه مجوز را در صفحه استقبال موضوع اضافه کنید. می توانید این کلید مجوز را از صفحه حساب EngineThemes دریافت کنید.

صفحه خوش آمدید

پس از تأیید ، می توانید بر روی دکمه “نصب نسخه ی نمایشی” کلیک کنید. با وارد کردن تمام محتوای نسخه ی نمایشی و ایجاد یک سایت نمایشی برای شما.

ما در مورد جایگزینی محتوای نسخه ی نمایشی با متن اصلی شما در زیر بحث خواهیم کرد. ساده تر از تنظیم همه چیز از ابتدا خواهد بود ، و شما می توانید یک وب سایت میکرو کار درست و مناسب بسازید.

مورد بعدی که باید انجام دهید انتخاب پوست (الگوی) برای وب سایت شما است. به طور پیش فرض ، 2 پوسته برای راه اندازی سایت شما برای انتخاب وجود دارد.

داده های نمونه

پس از اتمام کار ، به وب سایت میکرو کار خود مراجعه کنید تا ببینید آیا همه کارها آنطور که می خواهید انجام می دهند.

افزودن روشهای پرداخت به وب سایت میکرو کار شما

این وب سایت با پرداخت بین چند نفر که از آن برای پست های شغلی و آزاد استفاده می کنند ، پرداخت می شود. دروازه پرداخت پیش فرض PayPal و 2Checkout است. اما همچنین می توانید پسوندهای حق بیمه ای را برای پرداخت هایی مانند Stripe ، PayU ، Authorize.net و غیره خریداری کنید.

برای راه‌اندازی روش پرداخت ، به قسمت بروید تنظیمات موتور »دروازه های پرداخت صفحه در وردپرس.

دروازه پرداخت

2 روش برای کسب درآمد از وب سایت میکرو شغل شما وجود خواهد داشت:

روش پیش فرض شارژ کمیسیون در مورد هر کار است. با این حال ، شما همچنین می توانید مبلغ ثابت تعیین کنید ، این بدان معنی است که کاربران شما فقط می توانند به ازای هر کار یکسان یا کمتر بپردازند (مانند پنجر) و یک کمیسیون ثابت دریافت خواهید کرد.

توصیه می شود در ابتدا محدودیتی نداشته باشید تا بتوانید کاربران بیشتری را به سمت سایت کار خرد خود جذاب کنید. با شروع ترافیک وب سایت خود ، می توانید تنظیمات را تغییر داده و مقدار آن را برای جلوگیری از هرزنامه محدود کنید.

به سادگی بروید تنظیمات موتور »گزینه های تم. از اینجا ، باید در فهرست بالا به “نوع پرداخت” بروید.

نوع پرداخت

در تنظیمات “رایگان برای ارسال” ، می توانید ارسال شغل رایگان برای کارفرمایان را فعال یا غیرفعال کنید. اگر آن را فعال کنید ، آن وقت کارفرمایان می توانند هر قیمت را برای یک شغل تعیین کنند. برای غیرفعال کردن ، باید یک مقدار ثابت اضافه کنید یا بسته هایی را برای کاربران خود اضافه کنید.

مارک و متن خود را به روز کنید

اکنون باید با به روز کردن نام تجاری و متن ، وب سایت را شخصی سازی کنید. برای این کار ، باید به این قسمت بروید ظاهر »سفارشی سازی صفحه را در قسمت مدیریت وردپرس خود قرار داده و محتوای نسخه ی نمایشی را جایگزین کنید.

تمام تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهید ، و در پیش نمایش زنده در سمت راست صفحه نمایش شما ظاهر می شوند. پس از انجام ویرایش ، بر روی دکمه “انتشار” کلیک کنید تا سایت واقعی خود را در عمل مشاهده کنید.

اجرای تست ها و مدیریت وب سایت شما

وب سایت میکرو کار شما آماده است!

حالا باید مطمئن شوید که همه چیز درست کار می کند. این کار با آزمایش وب سایت شما و مشاهده آن به عنوان کاربر امکان پذیر است. برای بررسی مراحل ، می توانید یک آگهی ارسال کنید ، یک سرویس را استخدام کنید ، یک شغل بگیرید ، پول را پس بگیرید و غیره.

وب سایت کار میکرو

صفحات پروفایل

همه کاربران شما صفحه نمایه خود را دارند. این مکانها می توانند اطلاعات شخصی ، پروژه ها و غیره را اضافه کنند. صفحات نمایه برای هر کاربر دارای رتبه بندی هایی می شوند که توسط کارفرمای یا فریلنسر که با آنها کار کرده است.

داشبورد کاربر

کاربران شما برای ذخیره مکالمات ، شغل ها و آمار خود در وب سایت شما یک حساب کاربری دارند. آنها می توانند نمایه خود را از این حساب مدیریت کنند.

اعلان های ایمیل

هنگام آزمایش وب سایت خود ، باید ایمیل را در چندین آدرس ارسال کنید تا تأیید کنید که اعلان ها به درستی کار می کنند. اگر در مورد اعلان های ایمیل مشکلی وجود دارد ، می توانید این مقاله را در ادامه دنبال کنید نحوه تعمیر وردپرس هنگام ارسال ایمیل نیست.

مدیریت مشاغل

می توانید سفارشات و مشاغل را از قسمت مدیریت وردپرس خود مدیریت کنید. به سادگی بازدید کنید تنظیمات موتور »سفارشات برای دیدن همه سفارشات و مشاغل موجود در سایت خود از اینجا ، همچنین می توانید شغل را بپذیرید ، تأیید کنید و آنها را رد کنید.

سفارشات

برداشت پرداخت

کاربران فقط می توانند پس از تأیید اعتبار شما از وب سایت شما خارج شوند. در تأیید شغل صفحه ، باید وضعیت آنها را به “تأیید شده” به روز کنید..

همچنین می توانید وضعیت برداشت را از آن بررسی کنید تنظیمات موتور »برداشت پول صفحه.

مکالمات را بخوانید

پس از محبوبیت وب سایت شما ، می توانید مکالمه بین کاربران (کارفرمایان و مترجمان آزاد) را بی صدا بخوانید. به این ترتیب ، شما می توانید با دانستن داستان ، اختلافات را برطرف کنید.

خواندن مکالمات همچنین به شما می آموزد که انواع معاملات در حال انجام است و اهداف پنهان کاربران شما چه خواهد بود (مانند قطع کردن شما و کنار گذاشتن مشتری و غیره).

پس از انجام تمام آزمایشات و کارهای مدیریتی ، می توانید وب سایت میکرو کار خود را در بازار معرفی کنید.

نحوه کسب درآمد از وب سایت میکرو کار شما

ساختن یک سایت شغلی میکرو دشوار نیست ، اما برای پایداری نهایی باید از آن استفاده کنید. هرچه پروژه ها بیشتر بسته شوند ، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.

برای رشد ترافیک وب سایت خود باید از راهنمای ما پیروی کنید. پس از جذب مخاطب مناسب ، می توانید پست های شغلی موفقی را بدست آورید.

توصیه می کنیم وبلاگ خود را شروع کرده و هدف وب سایت کار خرد خود را تبلیغ کنید. توضیح دهید که چگونه می خواهید به کارفرمایان و آزادکاران کمک کنید. شما همچنین باید بر منحصر به فرد ساختن وب سایت خود از سایر سایتهای کار میکرو بصورت آنلاین تمرکز کنید.

این همه امیدواریم این راهنما به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه می توانید یک سایت شغلی خرد مانند Fiverr ایجاد کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما در مورد چگونگی ایجاد یک سایت نقد و بررسی را در وردپرس بخرید که درآمد کسب کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map