نحوه فعال کردن ردیابی پیمایش در وردپرس با Google Analytics

پیگیری پیمایش


می خواهید ردیابی پیمایش را در وب سایت وردپرس خود فعال کنید?

با ردیابی فعالیت پیمایش در سایت خود ، می توانید به راحتی بفهمید که کاربر در هر پست چقدر پایین می رود. با دانستن عمق پیمایش آنها ، با بخش دقیقی آشنا می شوید که در آن علاقه خود را از دست می دهند و سایت شما را رها می کنند.

این به شما کمک می کند تا آن بخش خاص را تغییر دهید و آن را به اندازه کافی جالب کنید تا مخاطب خود را تا پایان درگیر کنید. این به شما کمک می کند تا ترافیک بیشتری کسب کنید ، میزان گزاف گویی خود را کاهش داده و تبدیل ها را در وب سایت خود تقویت کنید.

Google Analytics ابزاری عالی برای کمک به شما در کشف فعالیت پیمایش کاربر در سایت است. این گفته است ، با تنظیم پیش فرض Google Analytics ، ردیابی پیمایش در سایت شما فعال نمی شود.

ردیابی پیمایش Google Analytics در وردپرس آسان ساخته شده است

آسانترین راه برای فعال کردن ردیابی پیمایش در وردپرس استفاده از افزونه است. و در این حالت بهترین گزینه این است MonsterInsights افزونه MonsterInsights یکی از محبوب ترین افزونه های Google Analytics برای وردپرس است.

monsterinsights ، پلاگین های ورود به سیستم کاربر و ثبت نام

با نصب این افزونه در داشبورد خود ، دیگر نیازی به تعویض زبانه ها برای ردیابی عملکرد سایت خود نخواهید داشت. همه چیز را می توان درست از داشبورد وردپرس خود مشاهده و مشاهده کرد و به شما امکان می دهد هر تعامل کاربر در سایت خود مانند معاملات تجارت الکترونیکی ، کلیک لینک لینک های وابسته ، بارگیری فایل ، بارگیری نویسنده ، نمره سئو و موارد دیگر را ردیابی کنید..

MonsterInsights حتی آمار واقعی را از طریق داشبورد خود به شما ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه ، بررسی مفصل ما را در MonsterInsights بخوانید.

بهترین چیز این است که یکی از ویژگی های مهم MonsterInsights ردیابی در عمق حرکت است. حال بیایید نحوه فعال کردن ردیابی پیمایش در WordPress را با MonsterInsights بررسی کنیم.

مرحله 1: MonsterInsights را برای ردیابی پیمایش نصب کنید

اولین قدم برای شروع کار نصب است افزونه MonsterInsights در سایت وردپرس خود قرار دهید. این ویژگی همراه با MonsterInsights Plus یا برنامه بالاتر است.

MonsterInsights به شما امکان می دهد وب سایت خود را به راحتی و بدون نوشتن یک خط کد به راحتی با Google Analytics متصل کنید.

در اینجا چگونگی تنظیم یک حساب Google Analytics آورده شده است و آن را به MonsterInsights متصل می کنید.

مرحله 2: ردیابی پیمایش را فعال کنید

پس از انجام موفقیت آمیز تمام راه اندازی ، ردیابی پیمایش به طور خودکار در وب سایت شما فعال می شود. لازم نیست تنظیمات دیگری را انجام دهید. برای بررسی اینکه در داشبورد وردپرس خود به MonsterInsights رفته و کلیک کنید بینش »نامزدی.

ردیابی پیمایش ، هیولا

اگر به طور خودکار فعال نیست ، حتما از نسخه 7.6.0 و بالاتر استفاده کنید.

این گزینه به طور پیش فرض و بدون نیاز به افزونه در سایت شما فعال می شود. از آنجا که بازدید کنندگان شما از طریق سایت شما 25٪ ، 50٪ ، 75٪ یا 100٪ حرکت می کنند ، MonsterInsights رویدادهایی را در Google Analytics شروع می کند..

مرحله 3: مشاهده گزارشات پیگیری پیمایش در وردپرس

این گزارش درست در داشبورد وردپرس شما موجود است. برای مشاهده آن ، به بینش »گزارش ها» ناشران در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. آن را درست در کنار آن خواهید دید علاقه بخش.

در این گزارش ، می توانید میانگین درصد عمق پیمایش را برای کل وب سایت خود مشاهده کنید. بنابراین شما دقیقاً می دانید بازدید کنندگان شما چگونه با محتوای شما ارتباط برقرار می کنند. و همچنین فرصتی برای بهینه سازی پست های شما برای تعامل بهتر به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید به طور واضح تصمیم بگیرید که برای کلیک های بیشتر ، تبلیغات و تماس های خود را چگونه انجام دهید.

اگر می خواهید ، می توانید این گزارش ها را در داشبورد Google Analytics خود نیز مشاهده کنید.

مشاهده گزارشات پیگیری پیمایش در داشبورد Google Analytics

با فعال کردن ردیابی پیمایش با MonsterInsights ، می توانید گزارش های خود را به طور مستقیم در داشبورد Google Analytics خود حتی بدون ورود به داشبورد وردپرس خود بررسی کنید..

برای ورود به حساب Google Analytics خود وارد شوید. حالا برو رفتار »رویدادها» بررسی اجمالی.

خواهید دید عمق حرکت کنید پیوند زیر دسته رویداد گزینه ای که در تصویر بالا نشان داده شده است. فقط روی آن پیوند کلیک کنید و بلافاصله گزارش مفصلی پیدا خواهید کرد. اگر می خواهید کل وقایع ایجاد شده برای هر درصد ذکر شده پیمایش را بررسی کنید ، روی آن کلیک کنید برچسب رویداد گزینه.

اگر می خواهید داده های پیمایش در زمان واقعی را بررسی کنید ، این نیز ممکن است. برای رفتن به زمان واقعی »رویدادها در داشبورد Google Analytics خود قرار دهید. فعالیت پیمایش در زمان واقعی که در 30 دقیقه گذشته اتفاق افتاد را مشاهده خواهید کرد.

پس همین فعال کردن ردیابی پیمایش با MonsterInsights آسان نیست?

همچنین ممکن است بخواهید نحوه فعال سازی ردیابی بارگیری در وردپرس را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map