نحوه ایجاد فرم های خیره کننده وردپرس Optin (مرحله به مرحله)

نحوه ایجاد یک فرم optin


آیا می خواهید یک فرم Optin را در وب سایت خود اضافه کنید؟ یک فرم optin برای به دست آوردن اشتراک بیشتر کاربر مفید است و به شما امکان می دهد بازدید کنندگان خود را بیشتر درگیر کنید. پس از داشتن ابزار مناسب ، می توانید یک استراتژی را برای دسترسی به کاربران خود و دریافت آدرس های ایمیل آنها پیاده سازی کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی می توانید یک فرم optin را در سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

فرم Optin چیست؟?

فرم optin یک اشتراک مشترک و فرم بازاریابی ایمیل است. شما می توانید مشترکین وب سایت خود را به راحتی و با استفاده از یک فرم optin تعاملی افزایش دهید. این مشترکان بعدا می توانند مشتری شما شوند.

شما می توانید یک فرم optin خیره کننده برای بازدید کنندگان خود ایجاد کنید ، بنابراین آنها پس از اجرای ابزارهای صحیح ، می توانند در خبرنامه ایمیل شما عضو شوند و به بخشی از لیست پستی شما تبدیل شوند..

ما شما را از طریق 2 روش مختلف برای ایجاد فرم optin در سایت وردپرس خود طی می کنیم.

روش شماره 1 – استفاده از OptinMonster:

بهترین گزینه برای کاربرانی که می خواهند اشکال خیره کننده و بهینه سازی شده برای خود ایجاد کنند. OptinMonster یک پلتفرم مستقل است ، به این معنی که می توانید یک فرم optin را در هر سایتی از جمله WordPress ، Shopify ، Joomla ، HTML و غیره ایجاد کنید..

روش شماره 2 – استفاده از WPForms:

انتخاب کنید WPForms اگر می خواهید یک افزونه وردپرس ایجاد یک فرم optin کنید. فایده این است که شما می توانید به اندازه فرمهای optin درست در داشبورد وردپرس خود بسازید.

آماده؟ بیا شروع کنیم!

روش اول: با استفاده از OptinMonster یک فرم Optin در وردپرس ایجاد کنید

ابتدا از افزونه OptinMonster استفاده خواهیم کرد.

OptinMonster بهترین افزونه تولید سرب وردپرس است. این افزونه قدرتمندترین ، انعطاف پذیرترین ، در دسترس است و برای ایجاد کمپین های optin برای بازدید کنندگان شما به راحتی استفاده می شود. OptinMonster دارای چندین ویژگی شگفت انگیز برای افزایش مشترکین شما است.

همچنین ، مقاله ما را در مورد بهترین افزونه های پنجره وردپرس با OptinMonster بررسی کنید.

قبل از شروع کار ، باید افزونه OptinMonster را نصب و فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه در وردپرس را مشاهده کنید.

پس از فعال سازی ، لازم است به این قسمت بروید OptinMonster برای وارد کردن کلید API در قسمت مدیریت وردپرس خود وارد شوید.

برای به دست آوردن کلید API خود ، باید در وب سایت OptinMonster به حساب خود بروید و از آن بازدید کنید API صفحه از منوی بالا.

API را کپی کنید

این کلید API را در صفحه OptinMonster در حساب WordPress Admin خود کپی و جایگذاری کنید.

کلید API را اضافه کنید

کلیک کنید روی تنظیمات را ذخیره کن دکمه برای ادامه.

پس از آن ، باید روی آن کلیک کنید کمپین جدید ایجاد کنید دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را. صفحه ایجاد کمپین OptinMonster را در یک پنجره جدید راه اندازی می کند.

یک کمپین انتخاب کنید

برای شروع باید یک نوع کمپین را انتخاب کنید. از آنجا که ما یک فرم ساده optin را ایجاد می کنیم ، اجازه دهید یک کمپین پنجره را انتخاب کنیم و به پایین بروید تا یک الگوی انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: همچنین می توانید با استفاده از انواع دیگر کمپین ها به راحتی یک فرم optin ایجاد کنید. ما یک پنجره را برای این آموزش انتخاب کردیم زیرا محبوب ترین گزینه است.

الگوی انتخاباتی را انتخاب کنید

از شما می خواهد که نام خود را برای کمپین فرم optin خود اضافه کنید و وب سایت را که می خواهید آن را نمایش دهید انتخاب کنید. این اطلاعات را اضافه کنید و روی آن کلیک کنید شروع به ساختن کنید دکمه.

شروع به ساختن کنید

در مرحله بعد ، صفحه تنظیم را برای تنظیم فرم optin خود مشاهده خواهید کرد.

طراحی فرم optin

در این صفحه می توانید بروید تنظیمات Optin از منوی سمت چپ برای مدیریت تنظیمات اساسی مانند سبک مشاهده optin ، دکمه بستن و CSS سفارشی استفاده کنید.

در بلوک تنظیمات ، شما می توانید بلوک های بیشتری را به فرم optin خود اضافه کنید. قابلیت کشیدن و رها کردن در OptinMonster باعث می شود که بلاک ها بلافاصله اضافه شوند. با استفاده از این بلوک ها می توانید متن ، تصاویر ، فیلدها و غیره اضافه کنید.

شما می توانید به نمایش دادن تنظیمات برای مدیریت گزینه های نمایش و شکل مدت زمان. این امکان را به شما می دهد تا نام کمپین خود را تغییر دهید ، مدت زمان کوکی را اضافه کنید ، عرض ظرف را تنظیم کنید و موارد دیگر.

تنظیمات Optin را نمایش دهید

همچنین می توانید پیام موفقیت را برای مشترکین جدید خود تنظیم کنید. این پیام موفقیتی بعد از پر کردن فرم فرمین در وب سایت شما ظاهر می شود. به سادگی به تغییر دهید موفقیت برگه از بالای پیش نمایش فرم.

برگه موفقیت

در تنظیمات موفقیت, می توانید سبک های موفقیت را مدیریت کنید ، تنظیمات دکمه را ببندید و CSS سفارشی را اضافه کنید. علاوه بر این ، تنظیمات سبک مشاهده موفقیت به شما امکان می دهد تصویری را در پیام موفقیت اضافه کنید ، سبک قلم را تغییر دهید ، رنگ ها را سفارشی کنید و موارد دیگر.

در مورد همه تنظیمات ، پیش نمایش در سمت راست خواهید داشت ، بنابراین می دانید دقیقاً چگونه فرم optin در وب سایت شما ظاهر می شود.

در مرحله بعد ، باید یکپارچه سازی اضافه کنید که آدرس های ایمیل را از بازدید کنندگان خود جمع آوری کند. برو به ادغام از بالای صفحه تب کنید و بر روی کلیک کنید ادغام جدید اضافه کنید دکمه.

ادغام جدید اضافه کنید

OptinMonster شامل بسیاری از ادغام ها برای ارائه دهندگان خدمات الکترونیکی برتر مانند AWeber ، MailChimp ، ثابت تماس ، SendInBlue و موارد دیگر.

شما می توانید ارائه دهنده ایمیل مانند AWeber و OptinMonster را با AWeber متصل کنید ادامه.

هنگامی که از تنظیمات فرم انتخاب خود راضی شدید ، روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش.

بهترین بخش ایجاد یک فرم optin با استفاده از OptinMonster این است که شما همه چیز را در نوک انگشتان خود خواهید گرفت. پس از ذخیره تنظیمات ، می توانید پیش بروید و روی آن کلیک کنید انتشار دکمه.

اکنون ، به صفحه OptinMonster در منطقه WordPress Admin خود بازگردید و بر روی آن کلیک کنید مبارزات انتخاباتی دکمه.

توجه داشته باشید: اگر فرم انتخاب خود را در آنجا پیدا نکردید ، سپس روی آن کلیک کنید کمپین ها را تازه کنید دکمه.

صفحه کمپین OptinMonster

کلیک کنید روی تنظیمات خروجی را ویرایش کنید پیوند زیر نام مبارزات انتخاباتی فرم ایجاد شده خود را انتخاب کنید و گزینه را در سایت فعال کنید. همچنین می توانید کنترل کنید که چه کسی باید این فرم optin را ببیند.

تنظیمات خروجی

تنظیمات را ذخیره کنید تا فرم optin خود را در عمل مشاهده کنید.

شما همیشه می توانید طرح و متن فرم optin خود را ویرایش کنید. OptinMonster کاملاً انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد ویژگی های بیشتری را به کمپین های optin که قبلاً ایجاد کرده اید اضافه کنید ، بنابراین می توانید مشترکین ایمیل خود را به سرعت باورنکردنی افزایش دهید.

همچنین می خواهید این مقایسه را بین OptinMonster vs Sumo بررسی کنید تا برنده در میان آنها پیدا شود.

اگر به دنبال یک روش جایگزین هستید ، پس از خواندن زیر ، استفاده از WPForms را برای ایجاد یک فرم optin در سایت وردپرس خود ادامه دهید.

روش دوم: با استفاده از WPForms یک فرم Optin در وردپرس ایجاد کنید

WPForms بهترین افزونه فرم وردپرس در بازار است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی فرم های سفارشی را به سایت خود اضافه کنید ، از جمله فرم optin.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی آن است WPForms افزونه برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مرحله به مرحله نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال سازی ، باید کلید مجوز خود را تأیید کنید تا به همه ویژگی ها و افزونه های WPForms دسترسی سریع داشته باشید.

برای به دست آوردن کلید مجوز خود ، باید وارد حساب WPForms خود شوید.

صفحه حساب WPForms

این کلید مجوز را در قسمت مدیریت وردپرس خود روی آن کپی و جایگذاری کنید WPForms »تنظیمات صفحه حالا روی آن کلیک کنید تأیید کنید دکمه.

تأیید مجوز

پس از تأیید ، باید به این قسمت بروید ادغام در صفحه تنظیمات WPForms ضربه بزنید. در این صفحه ، ارائه دهنده ایمیل ثابت تماس را پیدا خواهید کرد.

ارائه دهنده ایمیل به شما کمک می کند تا ایمیل های مشترکین خود را ذخیره کنید. همچنین به شما امکان می دهد لیست های ایمیل خود را ایجاد کنید ، با مشترکین خود و موارد دیگر تماس بگیرید.

مربوط: چگونه سریع لیست ایمیل خود را رشد دهید.

توجه داشته باشید: همچنین می توانید فرم خود را با سایر ارائه دهندگان ایمیل مانند AWeber ، MailChimp ، GetResponse و غیره ادغام کنید. همه این گزینه ها به عنوان افزونه های موجود در WPForms »افزونه‌ها صفحه.

حساب جدید اضافه کنید

برای ادغام این سرویس با فرم انتخاب خود ، باید حساب جدیدی با ثابت تماس اضافه کنید. به سادگی راهنمای گام به گام ما را دنبال کنید نحوه اتصال تماس ثابت با WPForms.

پس از آن ، شما نیاز به رفتن به WPForms »افزودن جدید از منطقه مدیر وردپرس خود برای راه اندازی سازنده WPForms استفاده کنید.

عنوان جدیدی را برای فرم جدید خود اضافه کنید و روی آن کلیک کنید فرم ثبت نام خبرنامه قالب.

یک فرم خبرنامه ایجاد کنید

فرم ثبت نام خبرنامه آماده را بارگیری می کند.

اکنون برای ذخیره سازی ایمیل باید این فرم را با ارائه دهنده ایمیل ثابت در تماس برقرار کنید. برای این کار ، باید به این قسمت بروید بازار یابی در سمت چپ برگه را بزنید و بر روی گزینه Constant Contact کلیک کنید تا فرم شما با آن متصل شود.

اتصال جدید اضافه کنید

باید روی آن کلیک کنید اتصال جدید اضافه کنید دکمه برای ایجاد یک اتصال. اتصال خود را نامگذاری کنید و شما می توانید زمینه های اضافی را به فرم optin خود وصل کنید.

فرم را ذخیره کرده و از آن خارج شوید. در آخر ، باید این فرم را در سایت وردپرس خود نمایش دهید.

به سادگی بروید صفحات / ارسال ها »افزودن جدید در قسمت مدیریت وردپرس خود کلیک کرده و روی دکمه Add Form در بالای ویرایشگر متن کلیک کنید. این پنجره باز می شود که می توانید فرم optin خود را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید اضافه کردن فرم دکمه برای قرار دادن آن در صفحه / پست خود.

فرم درج

همچنین می توانید فرم نوری را در مناطق آماده ویجت مانند نوار کناری خود با استفاده از ویجت WPForms نمایش دهید.

این همه!

امیدواریم این پست به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه یک فرم optin را در سایت وردپرس خود ایجاد کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد فرم ثبت نام کاربر سفارشی در وردپرس را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map