نحوه افزودن کد کوپن کد به فرم های سفارش وردپرس خود


آیا می خواهید یک کد کد کوپن تخفیف را به فرم های سفارش وردپرس خود اضافه کنید?

برای شروع ارائه تخفیف به مشتریان خود ، لازم نیست یک افزونه پیشرفته تجارت الکترونیکی نصب کنید. در این آموزش ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید یک کد کد کوپن را در فرم های سفارش وردپرس خود فعال کنید.

افزودن فیلد کوپن کد به فرم های سفارش وردپرس خود

اگر فقط چند محصول را در وب سایت خود می فروشید ، ممکن است بخواهید افزونه سنگینی مانند WooCommerce را برای جمع آوری پرداخت و نصب تخفیف با کدهای کوپن نصب نکنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه فرم های WordPress را نصب کنید ، مانند WPForms و آن را با یک درگاه پرداخت ادغام کنید.

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا یک فرم تماس ، فرم پرداخت ، فرم سفارش ، فرم اهدا یا هر فرم دیگر وردپرس را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید.

بهترین بخش این است که می توانید با WPForms یک کد کوپن کد را به فرم های سفارش خود اضافه کنید.

بدون تردید ، اضافه کردن یک کد کد کوپن تخفیف به فرم های سفارش خود به شما در افزایش فروش و همچنین فروش خود کمک می کند.

مرحله 1: نصب WPForms

افزونه wpforms-преглед-تماس-فرم-فرم

برای افزودن کد کوپن به فرم سفارش خود ، ابتدا باید نصب و فعال سازی آن را انجام دهید WPForms افزونه در سایت خود.

مرحله 2: ایجاد فرم سفارش شما

مرحله بعدی ایجاد فرم سفارش خود با WPForms. برای ایجاد فرم خود ، به بروید WPForms »افزودن جدید. اکنون به صفحه جدیدی هدایت می شوید که می توانید یک الگوی را انتخاب کنید. در اینجا گزینه را انتخاب کنید فرم صورتحساب / سفارش قالب.

قالب های WPForms

اکنون با تمام زمینه های سمت چپ و فرم سمت راست خود به سازنده فرم هدایت می شوید. به سادگی می توانید فیلدهای فرم را بکشید و آنها را در فرم سفارش رها کنید. برای ویرایش یک زمینه ، فقط می توانید بر روی فیلد کلیک کرده و ورودی خود را به سمت چپ فرم خود اضافه کنید.

زمینه WPForms

در حالی که الگوی فرم سفارش به شما سرآغاز می دهد ، زیبایی WPForm ها این است که می توانید آن را به روشی که می خواهید سفارشی کنید.

مرحله 2: استفاده از منطق شرطی برای اضافه کردن فیلد کوپن کد

برای بهترین نتیجه ، فقط نمایش فیلد کد کوپن به مشتری که در واقع دارای کد کوپن است برای نمایش دوباره توصیه می شود.

بیایید یک کادر بازشونده بر روی فرم شما ایجاد کنیم تا بپرسیم مشتری کد کوپن دارد یا خیر. برای انجام این کار ، آن را اضافه کنید رها کردن زمینه به فرم خود را در زیر زمینه های استاندارد بخش.

اکنون باید این قسمت را شخصی سازی کنید. فقط بر روی گزینه زمینه کلیک کنید و برچسب را به آن تغییر دهید کد کوپن تخفیف دارید؟. بعد ، تغییر دهید:

 • انتخاب اول به انتخاب کنید
 • انتخاب دوم به آره
 • انتخاب سوم به نه

WPForms

در مرحله بعد ، باید فیلدی اضافه کنید که کاربر شما بتواند کد کوپن تخفیف را وارد کند. بنابراین بکشید متن تک خط از سمت چپ درست کرده و آن را درست در زیر قسمت Yes / No روی فرم خود رها کنید.

منطق شرطی WPForms

اکنون این قسمت را به عنوان تغییر نام دهید کد کوپن تخفیف. برای انجام این کار ، کافی است روی قسمت زمینه کلیک کرده و متن را در سمت راست صفحه خود تغییر دهید.

کد کوپن تخفیف WPForms

اکنون زمان آن رسیده است که منطق شرطی را فعال کنیم. برای این کار ، به صفحه پایین بروید تا صفحه را پیدا کنید شرایط گزینه.

کد کوپن تخفیف WPForms

درست زیر آن کادر انتخاب را انتخاب کنید تا منطق شرطی فعال شود. منطق شرطی شما باید بیان شود اگر بله “آیا کد تخفیف دارید” این بخش را نشان دهید دقیقاً مثل تصویر زیر.

این یعنی کد کوپن تخفیف این زمینه فقط در صورت نمایش کاربر تأیید می شود که کد کوپن برای بازیابی مجدد دارند ، نمایش داده می شود.

منطق شرطی ، wpforms

مرحله 4: ایجاد اعتبار برای قسمت کد کوپن شما

قدم بعدی اضافه کردن اعتبارسنجی به فرم خود که با آن ساخته اید WPForms. با این مرحله می توانید به کاربران خود نشان دهید که آیا کد کوپن آنها معتبر است یا خیر. برای این کار ، به زمینه های پرداخت برگه اکنون اضافه کنید مورد واحد زمینه های 2 بار درست زیر سطح شما کد کوپن تخفیف رشته.

اکنون روی هر یک از این قسمت ها کلیک کنید. اگر کد کوپن درست نباشد ، از اولین فیلد برای بازخرید کوپن و قسمت دوم برای نمایش پیام خطا استفاده خواهیم کرد.

در حالت اول ، برچسب را ویرایش کنید قیمت شما. زیر شرح زمینه ، تخفیف مورد نظر خود را برای شما توضیح دهید. در قیمت آیتم, قیمت تخفیف را اضافه کنید.

بعد ، به پایین بروید شرایط کادر را انتخاب کنید و کادر انتخاب را انتخاب کنید منطق شرطی را فعال کنید گزینه. در اینجا می توانید تنظیم کنید که مردم باید این را ببینند مورد واحد رشته. اکنون هر چیزی که می خواهید کد تخفیف شما باشد اضافه کنید. بیایید بگوییم کد شما این است 100٪ تخفیف.

کد تخفیف WPForms

می توانید با کلیک کردن بر روی ، بیش از یک کد تخفیف اضافه کنید گروه جدید اضافه کنید گزینه درست زیر آن.

همانطور که گفته شد ، اگر کد کوپن درست نباشد ، از زمینه دوم برای نمایش پیام خطا استفاده خواهیم کرد.

برای انجام این کار ، برای دوم مورد تک خط, برچسب را به عنوان قیمت خود اضافه کنید. در توضیحات ، بگذارید بگوییم کد تخفیف نامعتبر است. به خاطر داشته باشید که وقتی کد کوپن نامعتبر است باید این قسمت نشان داده شود. برای انجام این کار ، به پایین بروید شرایط کادر انتخاب را انتخاب کنید منطق شرطی را فعال کنید گزینه.

زمینه کد تخفیف WPForms تخفیف

اگر کوپن تخفیف 100٪ تخفیف نداشته باشد ، در زیر آن زمینه را نشان می دهد. اگر کد کوپن تخفیف بیشتری دارید ، آنها را با استفاده از کد اضافه کنید گروه جدید اضافه کنید دکمه.

منطق شرطی 2

پس از اتمام ، ضربه بزنید صرفه جویی دکمه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را. فرم شما اکنون آماده انتشار است.

مرحله 5: انتشار فرم خود در وردپرس

قدم بعدی انتشار فرم شماست. برای این کار ، به صفحه یا ویرایشگر پست بروید و در آنجا می خواهید فرم خود را نشان دهید. اکنون بر روی کلیک کنید + در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش خود وارد سیستم شوید. سپس با استفاده از دکمه جستجو جستجو کنید WPForms.

WPforms منتشر می کند

وقتی می فهمید WPForms, روی آن کلیک کنید. اکنون می توانید فرم خود را با کلیک بر روی فلش کشویی انتخاب کنید. اکنون فرم شما به صفحه شما اضافه می شود. سپس مطمئن شوید که با به روز کردن پست خود ، فرم را منتشر می کنید.

خودشه. شما با موفقیت یک کد کد کوپن را به فرم سفارش WordPress خود اضافه کرده اید.

افزودن فیلدهای کد کوپن در wp

اگر این مقاله را دوست داشتید ، ممکن است بخواهید بررسی کامل ما در مورد WPForms را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map