نحوه آموزش کلاس های بدنسازی بصورت آنلاین (گام به گام)

نحوه آموزش کلاس های ورزشی آنلاین


می خواهید کلاس های بدنسازی را بصورت آنلاین ارائه دهید?

در حالی که مردم در طول این بیماری همه گیر در خانه می مانند ، ارائه کلاس های ورزشی آنلاین راهی عالی برای کمک به آنها در استحکام و سلامت بودن است. به این ترتیب می توانید تمرینات خانگی آسان انجام دهید تا به آنها کمک کنید مقداری پوند و چربی بریزند و قدرت ایجاد کنند.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه کلاس های بدنسازی را بصورت آنلاین ، بصورت گام به گام آموزش دهید.

مزایای آموزش کلاس های بدنسازی آنلاین

داشتن وب سایت تناسب اندام می تواند چندین مزیت داشته باشد. در اینجا برخی از آنها آورده شده است.

 • صرف نظر از مرزهای جغرافیایی ، به یک پایگاه کاربر بزرگ دسترسی پیدا کنید.
 • با ارائه سطوح مختلف عضویت ، هرکدام با قیمت خاصی ، درآمد منفعل مستقیمی کسب کنید.
 • این بسیار مفید است در شرایط بسیار مهم مانند بحران Covid-19 هنگامی که به مردم سراسر جهان توصیه می شود در داخل خانه بمانند.

با گفتن این موضوع ، حالا بیایید به چگونگی ایجاد یک وب سایت برای آموزش کلاس های ورزشی سالن آنلاین بپردازیم.

مرحله 1: ایجاد وب سایت کلاس بدنسازی / بدنسازی

اولین قدم راه اندازی وب سایتی است که می توانید کلاس های بدنسازی را بسازید و بفروشید. در اینجا یک آموزش وجود دارد که به شما می آموزد چگونه وب سایت را از ابتدا تهیه کنید.

پس از آماده شدن سایت شما ، زمان آن رسیده که افزونه عضویت را انتخاب کنید.

به خاطر این آموزش ، ما از افزونه MemberPress استفاده خواهیم کرد. این افزونه شگفت انگیز است که دارای ویژگی های عالی است. می توانید از آن برای پذیرش پرداخت استفاده کنید ، دسترسی به برنامه های تمرین خود را محدود کنید ، اجازه بارگیری برنامه ها را بدهید و کارهای بیشتری انجام دهید.

در اینجا درباره اعضاءپرس بیشتر بدانید.

مرحله 2: نصب و راه اندازی افزونه MemberPress

استفاده از افزونه عضویت ، مانند MemberPress بهترین راه برای ایجاد و فروش دوره های آمادگی جسمانی دیجیتال به صورت آنلاین است. این امکان را برای شما فراهم می کند که دسترسی به محتوای برتر در وب سایت خود را برای بازدید کنندگان منظم وب سایت محدود کنید. این امکان را به شما می دهد تا محتوای خود را در پشت paywall مخفی کنید تا همه نتوانند به محتوا دسترسی پیدا کنند.

برای باز کردن محتوای خود ، کاربران خود نیاز به عضویت در سایت خود دارند. همچنین می توانید در ازای آدرس ایمیل آنها دوره های رایگان ایجاد کنید.

بنابراین پیش بروید و این افزونه را در سایت خود نصب کنید.

پس از نصب و فعال سازی ، به بروید اعضاءپرس »گزینه ها در سمت چپ داشبورد خود قرار دهید. چندین برگه را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

تنظیمات عضوپرس

هر برگه گزینه های مختلفی را برای شخصی سازی تنظیمات شما ارائه می دهد. می توانید تنظیمات را با مراجعه به هر یک از این صفحه ها به صورت جداگانه پیکربندی کنید.

مرحله 3: افزودن روش پرداخت

برای افزودن یک روش پرداخت ، به قسمت بروید مبلغ پرداختی برگه در ابتدا ، یک صفحه خالی با یک صفحه مشاهده خواهید کرد + زیر را امضا کنید روش های پرداخت. روی آن کلیک کنید. این صفحه را با گزینه های مختلف گسترش می دهد. روی پیکان کشویی در زیر کلیک کنید دروازه برای دیدن گزینه های پرداخت.

پرداخت های عضو

گزینه های مختلفی را در اینجا مشاهده خواهید کرد مانند Authorize.Net ، PayPal Standard ، PayPal Payments Pro و غیره گزینه ای را که می خواهید به سایت خود اضافه کنید انتخاب کنید. پس از اتمام ، بر روی کلیک کنید به روز رسانی دکمه برای ذخیره تنظیمات خود را.

مرحله 4: ایجاد سطح عضویت در کلاس های شما

با افزودن سطوح مختلف عضویت ، طبقه بندی دوره شما در برنامه های مختلف قیمت گذاری برای شما آسان است.

برای ایجاد سطح عضویت ، به این قسمت بروید اعضاءپرس »عضویتها» افزودن جدید.

اکنون می توانید با افزودن عنوان و توضیحی برای سطح عضویت ، عضویت خود را ایجاد کنید. سپس در سمت راست ، می توانید قیمت ، زمان صدور صورتحساب و مدت دسترسی را در زیر تنظیم کنید شرایط عضویت.

سطح اعضاءپرس

پس از اتمام ، برای یافتن صفحه به پایین صفحه بروید گزینه های عضویت. در اینجا 4 برگه مختلف خواهید داشت.

 • ثبت
 • اجازه
 • جعبه قیمت
 • پیشرفته

در ثبت می توانید متن دکمه ثبت را پیکربندی کنید و گزینه فعال کردن پیام تشکر از شما را تنظیم کنید ، تنظیم کنید که آیا می خواهید پیام خوش آمدید به کاربر ارسال کنید یا خیر..

گزینه تنظیمات MemberPress

بعدی است اجازه برگه در اینجا می توانید افرادی را انتخاب کنید که می توانند عضویت خود را خریداری کنند. همچنین شما می توانید گزینه a را تنظیم کنید بدون مجوز و اجازه پیام.

اجازه عضویت در انجمن عضو

زیر قیمت می توانید قیمت های سطح عضویت خود را اضافه کنید. همچنین می توانید مزایای انتخاب سطح و غیره را اضافه کنید.

عضویت جدید اضافه کنید

سرانجام ، با پیشرفته برگه ، می توانید URL دسترسی به عضویت ، شرایط قیمت گذاری عضویت و غیره را اضافه کنید.

بنابراین بسته به نیاز خود می توانید از این گزینه ها برای شخصی سازی تنظیمات خود استفاده کنید.

مرحله 5: افزودن قانون دسترسی

اضافه کردن یک قانون دسترسی راهی عالی برای محدود کردن دسترسی کلاسهای شما به کاربران خاص است. برای اضافه کردن قوانین دسترسی, قابل اعتماد و متخصص عضو انجمن »قوانین» افزودن جدید.

می توانید دسترسی به کلیه مطالب خود را محدود نگه دارید و یا یک محتوای خاص را انتخاب کنید. اگر می خواهید محتوای خود را به صورت قطعات منتشر کنید ، این امکان وجود دارد. می توانید این کار را با پیمایش بیشتر پایین صفحه و انتخاب گزینه های زیر انجام دهید قطره / انقضا .

Drip MemberPress

پس از اضافه کردن قوانین ، پیش بروید و تنظیمات خود را ذخیره کنید. اکنون سایت شما آماده انتشار محتوا است.

مرحله ششم: اضافه کردن برنامه های کلاس بدنسازی برای اعضا

برای افزودن یک برنامه کلاس ورزشی برای کاربران خود ، به این قسمت بروید ارسال »افزودن جدید از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید. اکنون محتوای خود را با استفاده از ویرایشگر WordPress اضافه کنید. اگر تازه وارد WordPress هستید در اینجا چگونه می توانید محتوای خود را اضافه کنید از جمله پرونده های رسانه ای.

کلاس بدنسازی آنلاین

همچنین می توانید دسته ها ، برچسب ها ، تصاویر برجسته و غیره را به پست خود اضافه کنید. پس از اتمام ایجاد محتوای خود ، صفحه خود را به پایین بروید و صفحه را پیدا کنید دسترسی غیر مجاز به کاربر عضو بخش.

در این بخش به شما امکان می دهد آنچه را که کاربران ثبت نام نشده در تلاش برای دسترسی به محتوای حق بیمه خود مشاهده می کنید ، تنظیم کنید. می توانید به آنها پیام غیرمجاز ، فرم ورود به سیستم خاص یا گزیده ای را برای آنها نشان دهید.

فقط بر روی کشویی کلیک کنید و گزینه هایی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. پس از اتمام ، ضربه بزنید انتشار دکمه برای ارسال زنده. اکنون می توانید به آنجا بروید همه پست ها و پست زنده خود را بررسی کنید. براساس تنظیمات ما ، این پست در دسترس کاربرانی که سطح تمرینی را خریداری کرده اند – 1 است.

عضوپرس

خودشه. هم اکنون سایت شما آماده فروش کلاس های بدنسازی بصورت آنلاین است. همچنین ممکن است بخواهید از یک موضوع مناسب تناسب اندام در سایت خود استفاده کنید. همچنین ، نحوه اضافه کردن یک ماشین حساب BMI رایگان به سایت خود را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map